Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

westboiuu - тактика дієва і її треба приміняти в повну силу. Ми не такі м"ягкотілі, як білоруси, сторінками в однокласниках вони не відмажуться. Зайдіть на "Хартію 97" і почитайте коментарі під українськими подіями.

Особисто я не схильний з владою нянькатись - в розхід однозначно.

Це виліковно. МИРНА акція не дасть миттєвого результату. Боротьба буде довгою. І можливо фінал буде лише в 2015 році.

Як правильно написав автор статті - зараз точиться війна позиційна. Противника потрібно перехитрити, кого можна - перетягнути на свій бік, по щабелям вибивати в них грунт з-під ніг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поделюсь историей своей родни

родная тетка вышла замуж за моего дядьку (ПОКОЙНЫЙ) плохо про него не буду говорить

сам он из тамбовской губернии - я сам там пол детства провел

прожил он тут лет 10 наверно - родил двух детей (мои братья)

и тут при развале союза у нас на Украине начались какие то на то время (непонятки -его видитилети обозвали кацапом)

он обиделся- забрал всю свою семью-денюжки - и укатил к себе на родину

построил двухэтажный дом в своем задрипаном селе(на денежки заработанные тут-так как жил у тещи)

но сейчас дети не хотят там жить

тетка мне писала - мы хотим назад в Украину

но сделанно столько много преград (дом -некому нах не нужен-бросить-жалко)покупателя нету :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь в мене дивні відчуття:

- сиджу перед компом - мене підриває їхати на Театральний майдан;

- приїзджаю на Театральний майдан - і мене підсвідомо тягне втікти з відти деінде.

Я з дружиною був на площі в суботу, двічі був у неділю. Я сам йду туди кожен день, маючи вільну хвилину (обід чи після роботи). 03 грудня в 6:55 біля входу в ОДА був як штик, але витримав цілих 40 хвилин.

Я намагаюся бути в курсі тих подій, що відбуваються.

Мене щодня переповнює обурення, бо я не розумію:

- чому народний протест називають Євромайданом? Адже Євромайдан розігнали, а для сходу звучить вельми провокативно - затуманюючи весь зміст.

- чому абсолютні нездари - так звані "лідери опозиції" наділяють себе повноваженнями висловлювати думку народу та намагаються керувати людьми, які їх про це не просили? Люди самі прийшли демонструвати протест, а "опозиціонери" приперлися потім зі своїм патіфоном і хітами 2004.

- чому у мене дежавю від їх промов? Ніби парадно-протестні камезельки одягнули, в кишенях яких знайшлись тексти універсальних закликів.

- це про кого кричать "Зеку ні.Юлі волю." ? - насправді слова тепер переставляються в довільному порядку;

- бандитам тюрми вже не обіцяють? - Нове значення слова толерантність: всі ми люди (хто з баблом)- домовимося.

- а судді "лідери" хто? - боксер-бізнесмен, учень Азарова, свободний безвусий, помилуваний президентом, ну і тепер ще PR-відьма.

- як можна було так гарно почати і г.. запечатати? Поставили на голосування і недомовились з комуністами. Стратеги х..., вояки з..., тактики о....

- чи мені по-дорозі з тими крикунами? - у нас різні пріоритети: я стою, бо моїм дітям доведеться жити в країні, де влада кров`ю залила Конституцію, щоб більше ніхто її не читав; "опозиціонери" ж свідомо порушують Конституцію роблячи на цьому піар, та підставляючи під кійки свідомих громадян. Більше того - хтось з них подумав за постраждалих, яких вже на сізо "лікують"?

Паскудство.

Я від цього всього слабєю.

Я продовжую щодня ходити на Театральний майдан, і шукаю можливості поїхати у Київ, підтримати всіх тих, хто продовжує демонструвати протест.

-

zigorko, відносно наявності/замовлення білетів - сайт залізниці в поміч, якщо білетів немає, то я звертаюсь до тих, хто такі "сервіси" надає - можна запитати в ЦУМі (м-н мобільних на 1-му поверсі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві на Майдані багато людей, самоорганізовуються і йти звідти не збираються. Вже помітив серед знайомих вахту: три дні одні, потім автобус привозить інших. Мирний характер протестів привернув увагу ЄС і світу. Побиття біля стелли заділо всіх хто це бачив. План Путіна-Медведчука (частіше дивіться програми СТБ з його дружиною Марченко), який передбачав перетворення мирних акцій протесту в погроми - провалюється. Застосування надзвичайного стану чи силового розгрому - невиправдано. Люди вийшли за себе і своє майбутнє і йти не збираються - не з такою владою. В ЄС вже говорять про скасування віз для українців. Думаю можливість отримати безвізовий доступ до Європи просто розірве владу регіонів. Кожен хто хоче відчуватись людиною в світі вийде підтримати Київський Майдан.

Будь-яке застосування сили владою буде збільшувати кількість протестуючих і дуже сильно підставляти представників влади на місцях. Можна зберегти адмінбудівлі в Києві але повністю втратити вплив в регіонах. ЄС нажме на "опозиційну трійку" і заставить робити конкретні дії для вступу в ЄС. Також чув, що не вся міліція - звірі, є багато відмов. Може не всі вони служать за ідею, але стати вбивцями невинних людей хочуть не всі.

Україна не Донецьк, це велика країна світу і вирішувати проблеми між владою і народом найнятими бойовиками може бути проблемним.

Будемо дивитись на ситуацію оптимістично. Разом і до перемоги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найвища будівля Польщі стала синьо-жовтою на знак солідарності з Євромайданом

1329642.jpg

42-поверховий Палац культури і науки у Варшаві, який є найвищою будівлею в Польщі, вчора, 4 грудня, освітили кольорами українського прапора на знак солідарності з Євромайданом.

Відповідне рішення було прийнято мером польської столиці Ханною Гронкевич-Вальц.

"З 17:00 до 24:00 Палац культури і науки буде світитися національними кольорами України на знак солідарності з нашими сусідами", - написала вона у своєму Twitter.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому народний протест називають Євромайданом?

бо ще нову назву не придумали.

Паскудство. Я від цього всього слабєю.

Рим не відразу будувався. ОТСТАВІТЬ УПАДНІЧЄСКІЄ НАСТРОЄНІЯ! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора фактично що втратив 2-х друзів... один раніше працював в міліції Києва, інший вчиться в академії МВС...

якщо коротко, то не треба там і кримського, донецького беркуту... в нас в МВС майже одні перевертні... я знав і раніше, що вони не є дружелюбними... але коли поспілкувався з людьми, з котрими дружив не один рік... і знав їх лише з кращої сторони... а вони обидва написали щось на зразок "був би я в міліціїї точно так би **здячив усіх, нєфіг камнями кидати".... ось тут я і зрозумів, що означає "перевертень"..... сумно таке усвідомлювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора фактично що втратив 2-х друзів... один раніше працював в міліції Києва, інший вчиться в академії МВС...

якщо коротко, то не треба там і кримського, донецького беркуту... в нас в МВС майже одні перевертні... я знав і раніше, що вони не є дружелюбними... але коли поспілкувався з людьми, з котрими дружив не один рік... і знав їх лише з кращої сторони... а вони обидва написали щось на зразок "був би я в міліціїї точно так би **здячив усіх, нєфіг камнями кидати".... ось тут я і зрозумів, що означає "перевертень"..... сумно таке усвідомлювати

Им там тоже хорошо мозги промывают. Не оправдываю. Там есть свои приёмы. Им внушат, что они на благо всего общества это делают. А бьют хулиганов, которые против конституции и тд. и тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пише Парубій:

04:00. Євромайдан. Повернулись з акції "Нічний патруль". 500 членів Самооборони Майдану організованою колоною відвідали блок-пости "Беркуту" біля кабміну, Адміністрації президента, а також вольєр з тітушками біля Верховної Ради України. Ішли мовчки. Біля блок-постів - тричі "Слава Україні!" Тітушки металися по вольєру. "Беркут" розгублено вибігав з автобусів. Ми не спимо - хай і вони не сплять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався плакат,який тримала дівчинка в руках: "Подавись ти своєю ялинкою".

Позор, і він хоче щоб ми жили краще. Коли малі діти так про нього думають. Свято він хотів зробити, бл.. слів невистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BasgmB_IQAAs246.jpg

Найцінніша ялинка!

Определенно у нашей свой стиль...)))стиль свободы)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.cityband.com.ua/

цікавий сайт) показує позиції мітингувальників і перевертнів в реальному часі з приблизною кількістю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому народний протест називають Євромайданом?

бо ще нову назву не придумали.

Я тут подумав - не треба нової назви. Пояснюю.

Спочатку люди вийшли на підтримку курсу в ЄС. Назвали це все діло - Євромайдан. Влада своєю жорстокістю змусила до стратегічних вимог Євромайдану додати тактичні - 1) відправлення уряду Азірова у відставку; 2) проведення дострокових парламенських та президенських виборів.

Тобто суть Євромайдану не змінилась. Збільшився лише перелік вимог.

Тому - ТІЛЬКИ ЄВРОМАЙДАН! Не треба іншої назви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився відео блокування бази беркуту

Мене розпирає від гордості за наш народ!! Учіться сябри і росіяни, як треба робити революцію!!

Коментарії до цього відео на білоруській "Хартії 97" http://charter97.org/ru/news/2013/12/5/81158/comments/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь в мене дивні відчуття:

- сиджу перед компом - мене підриває їхати на Театральний майдан;

- приїзджаю на Театральний майдан - і мене підсвідомо тягне втікти з відти деінде.

Я з дружиною був на площі в суботу, двічі був у неділю. Я сам йду туди кожен день, маючи вільну хвилину (обід чи після роботи). 03 грудня в 6:55 біля входу в ОДА був як штик, але витримав цілих 40 хвилин.

Я намагаюся бути в курсі тих подій, що відбуваються.

Мене щодня переповнює обурення, бо я не розумію:

- чому народний протест називають Євромайданом? Адже Євромайдан розігнали, а для сходу звучить вельми провокативно - затуманюючи весь зміст.

- чому абсолютні нездари - так звані "лідери опозиції" наділяють себе повноваженнями висловлювати думку народу та намагаються керувати людьми, які їх про це не просили? Люди самі прийшли демонструвати протест, а "опозиціонери" приперлися потім зі своїм патіфоном і хітами 2004.

- чому у мене дежавю від їх промов? Ніби парадно-протестні камезельки одягнули, в кишенях яких знайшлись тексти універсальних закликів.

- це про кого кричать "Зеку ні.Юлі волю." ? - насправді слова тепер переставляються в довільному порядку;

- бандитам тюрми вже не обіцяють? - Нове значення слова толерантність: всі ми люди (хто з баблом)- домовимося.

- а судді "лідери" хто? - боксер-бізнесмен, учень Азарова, свободний безвусий, помилуваний президентом, ну і тепер ще PR-відьма.

- як можна було так гарно почати і г.. запечатати? Поставили на голосування і недомовились з комуністами. Стратеги х..., вояки з..., тактики о....

- чи мені по-дорозі з тими крикунами? - у нас різні пріоритети: я стою, бо моїм дітям доведеться жити в країні, де влада кров`ю залила Конституцію, щоб більше ніхто її не читав; "опозиціонери" ж свідомо порушують Конституцію роблячи на цьому піар, та підставляючи під кійки свідомих громадян. Більше того - хтось з них подумав за постраждалих, яких вже на сізо "лікують"?

Паскудство.

Я від цього всього слабєю.

Я продовжую щодня ходити на Театральний майдан, і шукаю можливості поїхати у Київ, підтримати всіх тих, хто продовжує демонструвати протест.

-

zigorko, відносно наявності/замовлення білетів - сайт залізниці в поміч, якщо білетів немає, то я звертаюсь до тих, хто такі "сервіси" надає - можна запитати в ЦУМі (м-н мобільних на 1-му поверсі).

Бо дуже вузько дивитесь і не аналізуєте. На мою думку відвідини Київського майдану розвіють усі ваші сумніви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мирний спротив має більше шансів на успіх, – дослідження

Мирний, а не насильницький спротив має більше шансів на успіх у протистоянні з репресивним режимом.

Про це йдеться в колонці журналіста-міжнародника Наталі Гуменюк на «Українській правді».

Вона зазначає, що у світі досі панує думка, ніби ненасильницький спротив не надто успішний. Але американські соціологи Еріка Чіновет та Марія Стефан проаналізували 330 найбільших конфліктів з від початку 20-го сторіччя (з 1900 до 2006 року) і довели: мирний тиск населення на владу має вдвічі більше шансів на успіх, аніж збройне протистояння.

«До ненасильницьких заходів долучається у чотири рази більше людей: це жінки, старі, діти, люди, які б не наважилися на ризикованіші кроки. Завдяки цьому рух може використовувати більше тактик та стратегій. Загальний страйк завдасть чималої шкоди опоненту, тоді як повстанці не мають змоги вдатися до такого способу», – пояснює Еріка Чиновет.

Соціологи мають що заперечити й тим, хто нарікає на неготовність певної нації до активних дій, зважаючи на ментальність, історичний контекст: «Розглянувши такі параметри, як сила опонента, бажання і спроможність вдатися до репресій, регіон, історичний період, ми з’ясували, що жоден із цих факторів, в тому числі етнічність чи гомогенність населення, не впливає на шанси кампанії».

Дослідження також довело що саме мирний, а не насильницький спротив, має більше шансів на успіх, у протистоянні з репресивним режимом. Зброя в руках чи вандалізм дають владі привід застосовувати силу у відповідь.

Наталя Гуменюк зазначає, на певному історичному етапі будь-яка тактика відживає своє, як це сталося з петиціями та розповсюдженням листівок. З часом опоненти цілеспрямовано дискредитують чи копіюють методи активістів. Після успіху помаранчевих стрічок Кремль ініціював подібну акцію з георгіївськими. Політичні партії в Україні дискредитували мітинги на Майдані. Хоча масові виступи людей в Єгипті, Тунісі, Туреччині, чи Бразилії чи не найкраще показують готовність населення до дій, здається, золота доба цього феномену може виявитися у минулому.

Як показують дослідження, стимулом для відмови від влади стає страх непослуху, невиконаного наказу власними службами безпеки.

Але перехід правоохоронних органів на сторону населення, відмову стріляти по неозброєних учасниках демонстрацій теж не варто змальовувати в рожевих кольорах. Хай і телевізійна картинка у кожній країні показує дівчат, що дарують квіти озброєним поліцейським.

«Стратегія мирного спротиву не передбачає миттєвого перевтілення військових на опозиціонерів. Сили безпеки тримаються на лояльності, тож успіх протестуючих ґрунтувався на умінні переконати сили безпеки в тому, що вони присягали на вірність не правителю, а Конституції чи Державі. Значення мали й дії, які не загострювали конфлікт між населенням і міліцією», – йдеться у публікації.

Також авторка зазначає, що громадський спротив, який призводив до змін режимів, відстоювання чесних виборів, здобуття незалежності, розширення прав, – це далеко не тільки карнавальна ейфорія масових зібрань. Хоча саме так цей феномен хочуть зобразити опоненти, формуючи думку, що свято колись та закінчиться.

«Так само, демонстрантів не має підтримувати абсолютна більшість населення. Американське суспільство ще довго лишалося расистським і гомофобським. Погляди на права чорних та геїв змінилися після введення законів, а отже за участі держави. Та законодавчим змінам передував потужний тиск на політиків», – нагадує вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- чи мені по-дорозі з тими крикунами? - у нас різні пріоритети: я стою, бо моїм дітям доведеться жити в країні, де влада кров`ю залила Конституцію, щоб більше ніхто її не читав;

те саме відчувала, коли на Театральному виступали екс-мер, депутати-буратіни та інші...

чудово Вас розумію, Але

потрібно розуміти, що люди так само як і Ви виходять НЕ за політичні сили, а для того щоб показати свою громадянську позицію

хто б не прийшов до влади після перемоги майдану будуть шкурою пам'ятати, як можуть люди згуртуватися, вистояти і викинути з тих крісел, куди вони так хочуть сісти

розчарування - це поразка, банда все робить щоб люди розчаровувалися і розходилися

Не можна дозволити банді перемогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мережею вже ходять списки компаній ті брендів, які належать регіоналам. Припиняємо купувати і користуватись послугами:

- ТАС

- Укравто

- Верес (до сьогодні завжди купував їх горошки і кукурудзу - більше не буду)

- Конті (це теж виправлю, раніше не дуже дивився на виробника цукерок)

- Королівський смак

- Комо

- Родинна ковбаска

Продовжуйте... Як жителі Луцька ми можемо своєю копійкою проголосувати проти вищезгаданих Палиці, Клімчука, Єремєєва, Івахіва, Мартиняка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...