Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Щиро вдячний ВСІМ, хто зараз мерзне на майданах. Всім, хто не словом а ділом робить щось для України. В силу певних обставин, присутній тількі у Луцьку на Театральному майдані . Дякую, що мерзните і за мої свободи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

У будівлі УБОЗу заблокували нардепів – заява «Свободи»

http://vgolos.com.ua/news/u_budivli_ubozu_zablokuvaly_nardepiv__zayava_svobody_126306.html

В мене не відкривається - заблоковано. "Спиною" відчуваю, знову щось мутять "хренові захисники правопорядку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київ для підтримки Євромайдану організувалось близько тисячі кримських татар! Для них Меджліс замовив 20 вагонів.

Звідкіля інфа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе прошу, ну не треба про це писати - всі грамотні у написанні зустрічних заяв, треба ще докази і т.д.

всі грамотні товкти морди, а як приїдуть забирати в міськвідділ - так зразу "у мене малолітні голодні діти"

завжди треба розраховувати свої можливості, або робити це у їхній же спосіб - по-шакалячому, коли ти не один - з тобою на 5 колєг більше

і чим тоді відрізнятись від того бидла?

ти хоч одного шакала мєнтовского бачив десь у клубі, на демонстрації, під час розвитку "подій" будь-яких, з посвідченням в руках і щоб при цьому він кричав, що він при виконнані, я бачив, коли вони попадають (п'яні за кермом, після отримання піз...лєй і т.д.) тоді починають рішати і як правило завжди в їх, шакалячу, сторону

розумний мєнт якщо відчує що зараз битимуть, скаже що він мєнт. Все інше - демагогія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Достовірна інформація про те, як можна допомогти учасникам Євромайдану у Києві

http://helpeuromaidan.info/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05 грудня 2013, 22:21

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк запропонував присутнім на Євромайдані в Києві провести акцію протесту під резиденцією Віктора Януковича в Межигір'ї.

Євромайдан жваво відгукнувся на цю ідею, передає "ЛігаБізнесІнформ".

Виступаючи на Майдані Незалежност , Яценюк заявив, що протестувальники будуть чинити тиск на владу за допомогою пікетів, мітингів, блокування адміністративних будівель.

"А ще непогано було б ініціювати акцію під Межигір'ям", - сказав він і звернувся до учасників мітингу з питанням: "Добре було б?". Почувши схвальні крики, Яценюк повідомив: "Прийнято".

Крім того, 8 грудня о 12:00 опозиція скликає на Майдані Незалежності Народне віче. Серед вимог - покарання винних у побитті мирних громадян 30 листопада та 1 грудня, кримінальна справу проти міністра внутрішніх справ Захарченка, відставка уряду Азарова і дострокові парламентські і президентські вибори, звільнення політичних ув'язнених.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київ для підтримки Євромайдану організувалось близько тисячі кримських татар! Для них Меджліс замовив 20 вагонів.

Звідкіля інфа?

24 канал
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Луцьку є, ті хто вже якось зорганізувався

в луцьку зорганізовуватись треба для поїздки на київ, а не "на щось більше". На "щось більше" Луцьк замаленький. Не тут і не

А в Луцьку є, ті хто вже якось зорганізувався

в луцьку зорганізовуватись треба для поїздки на київ, а не "на щось більше". На "щось більше" Луцьк замаленький. Не тут і не зараз.

[допиваючи з пляшки віскі, тому деякий сумбур в думках ) ]

Є авто. Є де залишити авто в Києві. Є гроші на бензин. Є навіть гроші на тактичний шолом, рукавички, легкий бронежилет та пояс шахіда іншу амуніцію. В Києві мене не треба ні кормити, ні гріти, ні класти спати – для мене це не проблема, в мене є кияни, які це зроблять «просто так» для мене. Робота не проблема, працюю сам на себе, аутсорсінг (сосу, в здебільшого, в москалів, ага). Але на який такий південь я маю їхати на Київ?

І кожен вечір думка: це не твоя війна, вони катають свої розклади, не лізь. Є робота, є сім’я, є дитина. Прижмуть особисто – поїду до Гейропи, там теж є мої, не дадуть помирати з голоду перший час. І кожен вечір нові відео з протестів на ютуб, і пазл складається в усе більш зрозумілу картину…

[віскі закінчилось, залишилось пиво ) ]

1го грудня відкрив для себе Положинського після його кадрів на «фронтальному навантажувачі». Звісно знав, що є такий співак-земляк, але ніколи не чув жодної його пісні. Поліз на ютуб, послухав… Ну не нацик, я. Мою бабусю, якій вже більше 90, після війни з Полтави відправили в бандерівський край вчителювати. Так от її, як заслану «кацапівку», виводили вночі до лісу на розстріл тогочасні українські патріоти. Розповідала мені, що врятували люди…

Прочитав останні коменти Положинського в неті. Маю відчуття, що пішов би за ним. Але, як завжди в нас, є одне але.

П.С. Ну що, Дрім, поїхали до Києва? Бензин я ставлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось дивиться на ZIK*у телепрограму "Прямим текстом" http://zik.ua/tv/teleprograma/ ?

Пролунала думка про необхідність формування уряду народної довіри, а також фрмування місцевих органів влади з громадян, які мають незаперечний авторитет у місцевої громади. Щось на Волині у цьому напрямку робиться? Хто координує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київ для підтримки Євромайдану організувалось близько тисячі кримських татар! Для них Меджліс замовив 20 вагонів.

... Кримські татари збираються на мітинги до Києва. Наближена до влади громадська організація "Себат" та учасники так званих "полян протесту" планують направити до столиці своїх активістів для підтримки Президента та уряду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо не сильно в тему... але нас також стосується... про Ісландію в період кризи...

http://fishki.net/1231312-mirnaja-finansovaja-revoljucija-v-islandii.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось дивиться на ZIK*у телепрограму "Прямим текстом" http://zik.ua/tv/teleprograma/ ?

Пролунала думка про необхідність формування уряду народної довіри, а також фрмування місцевих органів влади з громадян, які мають незаперечний авторитет у місцевої громади. Щось на Волині у цьому напрямку робиться? Хто координує?

1. Є ініціатива в газеті "Волинь Таймс" - http://volyntimes.com.ua/news/916 ( у Фейсбуці - https://www.facebook...n.times?fref=ts ).

2. (з тієї ж програми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майдан (советы психолога)

ВАЖНО. Рекомендации по работе с собой, своим телом и сознанием.

Рекомендую почитать всем, кто ходит на Майдан, всем кто поддерживает Майдан, всем, кто хочет перемен в нашей с вами стране.

То, что сейчас ловится в групповой динамике и поле - и то, от чего очень нужно уберечь себя и других - и то, что очень выгодно в нас всех спровоцировать - разочарование. Динамика ведь проста, синусоида. Всплеск энергии, выплеск адреналина, подъем на вершину - эйфория - затем, спад. Важно, чтобы закономерный спад волны не пришелся на точку ниже, чем был ее старт.

1. Холод и физическая усталость - то, что провоцирует эмоциональные реакции, к которым человек склонен. Пожалуйста, старайтесь заботиться о своем теле. Перерасход телесного ресурса оборачивается не только болезнями физического тела.

При физическом недомогании, пожалуйста, обращайтесь к докторам.

2. Мы можем делать шаг, когда есть почва, от которой отталкиваемся. Если нет этой опоры - наши шаги суетливы, мелки и неуверенны. И мы проваливаемся, и эта суета заражает других. Эта метафорическая почва - структура - план - задача - группа - идеально, если она у всех общая. Перед каждым действием важно вспомнить - и выстроить внутри последовательность действий. Мне дает опору план ГОШ (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=318673954941702&set=a.318456628296768.1073741828.318368374972260).

3. Когда музыкант начинает играть на инструменте, он его настраивает. Часто мы позволяем себе выходить в мир "ненастроенными инструментами". И звучим диссонансно. Каждому позволяет настроиться на свой собственный потенциал, свое собственное звучание - что- то индивидуальное. Кому молитва, кому- то любая медитативная практика, кому- то какое- то ключевое слово. У нас в теле есть место, прикосновение к которому кот оч быстро помогает центрироваться - грудная клетка. Когда мы прикасаемся ладонью к грудной клетке к тому месту, в которое детки тыкают пальчиком "Я", мы возвращаем себе ощущение "я в себе" :-) это быстрая секундная практика, действует в обход нашего разумного сознания. Если я "настроен", если я центрирован - я не смешиваюсь с толпой. Меня сложно спровоцировать.

4. В событиях, в которых мы все участвуем, даже просто наблюдая за ними со стороны, происходит оч быстрое эмоциональное выгорание. Оно проявляется, как в гиперчувствительности, так и в озлобленности. И ощущении тоски. Какой может быть сейчас эмоциональный ресурс? Любое ресурсное занятие поможет хоть немного восстановиться. Чем больше вокруг нас людей, тем больше возникает потребности в одиночестве (в молчании, тишине). Важно позаботиться о такой зоне тишины, хоть в наушниках, наедине с любимой песней.

5. Важно сейчас не потерять контакт со своей чувствующей и сочувствующей частью. Каждый, кому мы можем помочь, каждый, кого мы можем поддержать и ободрить - часть нашей истории, нашей жизни.

6. Важно помнить, что у нас есть близкие, которые волнуются и которым тоже нужна поддержка. Пожалуйста, звоните им, присылайте смс, давайте о себе информацию.

7. Многие из нас потеряли способность просить о помощи и на кого-то опираться. Рядом много людей, много специалистов разных направлений, которые готовы дать поддержку на разных уровнях. Пожалуйста, давайте вспоминать, как это - быть в состоянии "мы".

8. То, во что мы верим, становится нашей судьбой. Часто нас жизнь испытывает преданностью этой вере, преданностью ценностям. Важно, чтобы они не смещались в любых ситуациях.

9. Это ссылка на оч дельный материал с комментариями коллег: http://www.theinsider.com.ua/lifestyle/psikhologi---mitinguyushchim-ne-panikuite-sokhranyaite-zdravyi-smysl-i-uvazhenie-drug-k-drugu/

Низкий поклон Светлане Ройз за предоставленный текст (https://www.facebook.com/svetlanaroyz/posts/736528279714113).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Київ для підтримки Євромайдану організувалось близько тисячі кримських татар! Для них Меджліс замовив 20 вагонів.

... Кримські татари збираються на мітинги до Києва. Наближена до влади громадська організація "Себат" та учасники так званих "полян протесту" планують направити до столиці своїх активістів для підтримки Президента та уряду...

точно! неуважно слухав, каюсь... :blush: Просто, блін, просто інформацію в сюжеті подали якось через жо...у :_31: - коли спочатку одне казали, я слухав краєм вуха і не читав титри, а коли почав прислухатись - вже мова велась про прямо протилежне - "Меджліс за зміну влади" і "кримські татари за вступ до Європи". А тут емоції... от і сприйняв все як одне... :0156:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Кримські татари збираються на мітинги до Києва. Наближена до влади громадська організація "Себат" та учасники так званих "полян протесту" планують направити до столиці своїх активістів для підтримки Президента та уряду...

Спочатку теж не зрозумів, кого вони їдуть підтримувати. А коли дійшло :_14: - відразу в уяві виник такий асоціативний ряд: Себат -> Шабат -> Шабаш :_17: Тільки нечисть може підтримувати теперішню владу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У будівлі УБОЗу заблокували нардепів – заява «Свободи»

http://vgolos.com.ua...ody_126306.html

В мене не відкривається - заблоковано. "Спиною" відчуваю, знову щось мутять "хренові захисники правопорядку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://muzofon.com/search/Artisto%20Egoisto%20Revolution%20Ukraine%202013

Завантажуйте рінгтон на мобільний. Родичі і сім"я уже приєдналися. Далі так не можна жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдання 5/12

Шановні опозиційні політики!

Ми, учасники Євромайдану, звертаємося до вас. Цей Майдан не такий, як у 2004-му році. Ми подорослішали. Нам не потрібні месії, ми бачимо в політиках лише ефективні інструменти, якими можемо змінити цю країну. Ми дорослі, прагматичні люди. При всій нашій ненависті до Януковича наша мета – не отримати його голову на тарілці, а отримати країну, в якій Януковичі, Азарови і тітушки неможливі. Ми добре усвідомлюємо, що силовий розвиток подій на руку одній стороні – Кремлю. Ми багато в чому незадоволені вашими діями, особливо неконсолідованістю зусиль та відсутністю чіткої програми реформ. Але так само ми усвідомлюємо, що інших опозиційних політиків у нас немає. Ми вийшли на цей Майдан за власним бажанням, тому, що влада перейшла всі межі. Ми повністю підтримуємо ваші вимоги про відставку уряду Азарова та покарання всіх без винятку винних у застосуванні насильства до мирних демонстрантів. Але цього плану замало. Саме тому ми вважаємо за необхідне поставити перед вами наступні завдання, реалістичні, без гучних і красивих слів, виконання яких дозволить вам нарешті стати ефективними інструментами реалізації змін у державі.

Серед найперших до виконання завдань ми бачимо такі:

  1. Звільнення політв’язнів, протиправно утримуваних під вартою після подій на Банковій 1 грудня 2013.
  2. Виведення спецпризначенців з вулиць Києва та інших міст України і повне припинення насильства щодо мирних демонстрантів.
  3. Домовленості про гарантії незастосування репресій до учасників демонстрацій.

Ми чекаємо, що опозиція не буде входити в жодний переговорний процес, доки не будуть виконані ці три умови. Після їх виконання ми чекаємо, що ви в правовому полі доб’єтеся наступного:

  1. Президент буде позбавлений диктаторських повноважень, завдяки відновленню Конституційної реформи 2004 року.
  2. Буде підписано Угоду про асоціацію з ЄС.
  3. Буде прийнято новий Закон про вибори.
  4. Буде прийнято Закон про люстрацію, перш за все в судах, правоохоронних та силових структурах.

Від вас самих, а не від переговорів із владою, ми як ваші виборці чекаємо лише двох речей:

  1. Консолідації та чіткого представлення команди з визначеними функціями.
  2. Представлення чіткого плану реформ на перший рік вашої діяльності при владі.

У виконанні всіх цих завдань ми зобов’язуємося допомагати вам усіма способами, доступними громадянському суспільству.

Це звернення вже підписали такі люди як:

Сашко Положинський

Юрій Андрухович

Сергій Жадан

Іван Леньо

Ірена Карпа

Антін Мухарський

Каша Сальцова

Юрій Макаров

Андрій Бондар

Олександр Бойченко

Олександр Ірванець

Тарас Прохасько

Олександр Ройтбурд

Ірина Славінська

http://www.petitions247.com/zavdannia5-12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на очі потрапила "Волинська газета". Більш проклімчуковського видання я не бачив, думав у журналістів вже язики в трубочку звернулись від вилизування. І тут - опа! Шапка газети прикрашена символікою Євросоюзу, а всередині вкладка "Західний вектор" !

post-5266-0-69554800-1386318117_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пророцтво" "регіоналів" збулося: біля майдану Незалежності знайшли труп. Помер літній чоловік. Причина - черепно-мозкова травма.

http://tvi.ua/new/2013/12/06/proroctvo_rehionaliv_zbulosya_bilya_maydanu_znayshly_trup

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пророцтво" "регіоналів" збулося: біля майдану Незалежності знайшли труп.

Самі напророчили - самі і організували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз скажуть - "Майдан вбиває людей" і натравлять "бравих дятлів беркутят" розганяти мітинг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...