Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

всє бєгом в ЦУМ!!!)

І багато ж так і зроблять...

Сьогодні долар вже по 8,5 . до неділі може й 9-10 бути.

Які знижки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

всє бєгом в ЦУМ!!!)

І багато ж так і зроблять...

Сьогодні долар вже по 8,5 . до неділі може й 9-10 бути.

Які знижки?

спочатку фаер-шоу, а потім і знижки! як два роки тому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні долар вже по 8,5 . до неділі може й 9-10 бути.

Які знижки?

А де по 8.5? чи це просто Ваші фантазії?

перепрошую за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Що тільки не придумають політтехнологи щоб обізлити народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

F DB XBNFKB ZR NFYZ XJHYJDJK GSIRJK YF VS:USH'Z {JLBKF& :0156:

А ВИ ЧИТАЛИ ЯК ТАНЯ ЧОРНОВІЛ ПІШКИ НА МЕЖИГІР'Я ХОДИЛА?

Як Ви думаєте як швидко Овоч вернуться з відрядження якщо взнає що в Нові Петрівці полями йде кілька тисяч євромайданівців? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Ви думаєте як швидко Овоч вернуться з відрядження якщо взнає що в Нові Петрівці полями йде кілька тисяч євромайданівців? :)

Гадаю, він лишиться тоді в Китаї і стане Мандарином ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні долар вже по 8,5 . до неділі може й 9-10 бути.

Які знижки?

А де по 8.5? чи це просто Ваші фантазії?

перепрошую за офтоп

Сьогодні зранку у валютників.Купували вони по 8,3.

продавали 8.5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ura, я в цумі раз була, і маловірогідно, що знов піду,- не подобається мені там щось)

повинні ж знати ті,що Палицю обирали,чим займається він в той час, коли люди на майданах стоять! пір во врємя чуми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку у валютників.Купували вони по 8,3. продавали 8.5.

Я сьогодні в обід в банку купував по 8,24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей відчай у нас з неділі. Відразу після виступу опозиційних імпотентів. Народ вийшов вітати переможців. А зустрівся з балаболами, які навіть не хочуть визнати власну перемогу - начальство не дало команди. Якщо добре придивитися то вони і ходять і говорять тільки завдяки ледь помітним ниточкам прив'язаний до шкіри. Що значить довго в випадку Майдану. Для них то гарно виспатися, якісно нажертись, модно вибратись, піти до перихмахера позачісуватись, зустрітись трійцю і скласти ще один запальний беззмістовний спіч.

Що значить у нашому випадку. Вистояти годинок 15-20 на вітрі і морозі, після яких морда постійно червона, губи пересохли.

Іжа - бутери з ковбасою і майонезом, чай, печенька. Дві-три години сну в напівзігнутому положенні після якого все болить і ламає. Це біля Михайлівського так, на Майдані сплять під відкритим небом. Після такої вахти відходиш півтори доби. Хто це витримає, коли цілі і алгоритм їх досягнення - таємниця покрити мраком. Вся революція зійшлись на довір'і до трьох маріонеток. Любий політик з яйцями вже давно б святкував перемогу, а ті струни щось тиснуть з себе але нічого крім лайна витиснути не можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ромаха , створюйте там комітет порятунку революції і ведіть цих чуваків під білі руки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вже не дивує чого в тих апазіціонерів такі клієнти в списках. Розумієте- вони ніхто. Я собі уявляю як ті лідери говорили з ригами про перехід в їх коаліцію. З одної сторони Янукович з своїми чіткими і супер зрозумілими методами роботи з депутатами, а з іншої - три балабола.

Головне що в нас супер народ. Він мозгами вже давно в Європі, принаймі більшість з нього.

В тої ж Юльки завжди був план, вона рвала натовп і завжди розрулювала вірно. Ці троє антиподи. Вони просто чекають часу коли стояти на майданах стане просто встидно і народ почне розходитися. А потім звинуватять у всьому народну байдужість.

Порятунок Майдану я не витягну, там командирів вистачає, немає чуваки який би взяв на себе повноваження і відповідальність за народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палиця І.П. Відсутній

Єремеєв І.М. Відсутній

Івахів С.П. Відсутній

Хіба не козли?

Сидять у себе в Швейцарії.

Пропоную, в зв'язку з мовчазною підтримкою даними "особами" діяльності злочинного уряду, влаштувати бойкот їхнім підприємствам! Не заїжджайте на АЗС WOG, не ходіть у ТЦ "Луцьк", не фотографуйтеся поряд з "планетарієм"! :)

Додам: Не відвідувати ТАМ-ТАМ(включно з там-там -експрес),не заправлятись на Укрнафті та ANP,не купувати продукцію ПАн КУРЧАК далі продовжіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, судячи з того,як ведуть себе ригі,всі дії опозиції під контролем яника і ко.Немає того кіпішу і страху,який був у 2004-му. Влада в повному розслабоні.Все йде за її сценарієм,а точніше за сценарієм москви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам: Не відвідувати ТАМ-ТАМ(включно з там-там -експрес),не заправлятись на Укрнафті та ANP,не купувати продукцію ПАн КУРЧАК далі продовжіть.

Пропоную скласти повний список

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене обурює суд над киянами з банківськоі...

Як так можна?? Нема слів - завтра знову на майдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азіров виступав на СТБ і сказав, що завтра в Брюсель їде делегація, аби продовжити діалог .... а друга в Рашу за консультаціями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це і був такий план Янука? Показати , що богатирі не можуть повести навіть вже повсталий народ.

Показати нездатність опозиції до дій , ще задовго до президентських виборів. І спалити таких конкурентів.

Випустити пар народного гніву за 2 роки до виборів.

Хітро.

Є правда риск, що народ змете. Але знову ж треба вождя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто знаю що наступний двіж українців вже не буде веселим і співучим і за клоунами ми вже не підемо. Я бачив наскільки народ став злішим, як його вже дістали. Буде страшно хлопці. Якщо врахувати що влада вчиться на помилках, мирних страйків вже не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження того, що писав Ромаха - сьогодні заарештували на 60 діб 6 людей, які, нібито, за версією слідства, приймали активну та організаторську участь в подіях у неділю біля АП. "Трійця" дистанціювалася від цього. Одному з затриманих надали адвоката за призначенням. Чого опозиція не надала своїх адвокатів? Чого не згуртували людей біля Шевченківського райсуду м.Києва? А тепер говорять, що це злочинний режим та давайте на Майдан боротися. Мляяяя, ну як так можна....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішуйте: Голосування щодо подальших дій опозиції Робоче посилання активістів Євромайдану. Зважайте, при виборі пункту, що на Євромайдані не ви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...