Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Классно Положик сказал - Сольют Азарова и на этом всё закончится, а оппозиция уже делит портфели...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тоді ми прийняли рішення, що Віталій Клічко - президент, Арсеній Яценюк - ? Олег Тягнибок - ?!!! Ви підтримуєте так рівшення?!

На мою думку, народ на виборах повинен обирати президента, а не опозиція. Тим більше Кличко аж ніяк не тягне на президента. Він буде маріонеткою в руках його радників, оскільки як політик він слабенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, народ на виборах повинен обирати президента, а не опозиція. Тим більше Кличко аж ніяк не тягне на президента. Він буде маріонеткою в руках його радників, оскільки як політик він слабенький.

то просвіти нас, не спеціально заведений акаунт, за кого нам голосувати ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув також, що Положинський коли зрозумів, що робиться пробував протестувати. Бачив його на бусі біля пам'ятнику Шевченка. Хотів підійти поговороти, але вже не зміг знайти його.

Міліція не буде стояти, вона і стоїть тільки тому, що нічого схожого сказано не було. Вся конкретна риторика опозиційної трійки зводиться до початку Страйку, Протесту і заяв, що у нас мирний протест. Жодних політичних заяв про повалення режиму не було взагалі, ніслова. Люди собі щось самі вигадують, бо хочуть вірити, а опозиція третій день лиє воду. Гасла типу Геть, Звільнити, Юлі волю не мають жодного політичного наслідку.

Ми спочатку хотіли взнати відповідь тільки на одне питання, на нашу думку найважливіше:"хто буде президентом?" Про це опозиція взагалі не говорила. Але якщо ще не вирішено хто президент, то нема сенсу скидати Янука. З цим запитанням я підійшов до журналістів 5- каналу. Вони відповіли, ми також питались, але вони сказали що:"питання не на часі!!!"

Найважливіше питання для повалення режиму Януковича "неначасі". Після цього ми зрозуміли що йдуть якісь таємні процеси про які всі мовчать. Розуміння того прийшло ще в неділю, під час промови лідерів опозиції. Замість чітких посилів, якісь гасла і вода. І це в найважливіший день, коли зібралось найбільше людей. коли все можна завершити і жити в новій країні.

З кожним днем приходить розуміння що вирішується ціла низка політичних питань на різному рівні. Причому: народ свої, опозиція свої, президент свої, Путін-Медведчук свої. Ці всі процеси в багатьох точка перетинаються.

Ми вже почали навіть свої маленькі првокації. Коли Клічко йшов до ВР передати подання, ми наблизились до нього і почали кричати:"президент!президент!" Він легесенько злякався, і пройшов вдаючи що не почув.

Чого Клічко. Він хєрово говорить, якісь кліше, туго думає, але він однозначно розумніший за Януковича, тому навчиться. Тягнибока сприймає маленька територія України, вибір його - розкол. Яйценюк просто шустріла і він нафіг нікому в якості президента не потрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СЄКУНДОЧКУ! На пресконференції, напевно першій у Будинку профспілок, Тягнибок через камеру Аронця розповів стратегічний план опозиції: 1) відставка уряду Азарова; 2) відставка Януковича.

Поки що стратегічно все йде по плану.

Мені цікавіше чи реалізуються слова Жванії про запуск сценарію роботи ВРУ в повноваженнях Конституції 2004року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей план зреалізується бо Янук насрав всім. Але такий план в революційній ситуації це те саме, що зуб через задницю виривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну опозиція на роздоріжжі просто:

- можуть зливати все потихеньку - трошки попіаряться, трошки зароблять за спуск... корочше, як мінімум нічого не втратять;

- можуть зробити різкі рухи - тоді якщо народ докінця справу не доведе, матимуть серйозні проблеми зі статками і свободою;

+

вони єдності не мають і кожен до корита сам рветься - то зрозуміло, що сцикотно млін щось робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ми бачимо зараз. Фактично опозиція підставляє народ, бо не робить політичних заяв про повалення режиму Януковича. Немає політичних заяв - міліція і армія не може перейти на сторону народу і почати захищати його від провокацій і пришвидшити падіння режиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то просвіти нас, не спеціально заведений акаунт, за кого нам голосувати ?

За кого хочеш, за того і голосуй. Я висловив лише свою думку стосовно Кличка-президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше кажучи опозиція лобіює свої інтереси в політиці... Нікого з трьох опозиціонерів я небачу в ролі президента ( в кожного рильце в пушку ) ... Кожна хоч трошки відома людина лізе в політику, на цьому вже Шевченко прогорів. Доречі за Положинського в політиці , до мітингу я також не чув. Людям потрібні нові лідери , а не ті що вже були при владі і нічого не зробили...Якщо міняти, то міняти на кращу владу, а не просто місцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого Клічко. Він хєрово говорить, якісь кліше, туго думає, але він однозначно розумніший за Януковича, тому навчиться. Тягнибока сприймає маленька територія України, вибір його - розкол. Яйценюк просто шустріла і він нафіг нікому в якості президента не потрібний.

+1. Розумно було-б - праймаріз і єдиний кандидат. В Кличка є багато недоліків, але головне:

1. не хапуга, не причетний до злодійської влади, і є фінансово самодостатнім.

2. не викликає алергії на Сході, а як не крути, основна маса населення України живе там.

Моя особиста симпатія - Гриценко, але пересічному не видно його позитивних якостей. В нас більше народу подобається харизматична зовнішність, факти - не доказ. Феномен "юлькізму" - як приклад, хоча проти Батьківщини загалом заперечень не маю, там багато патріотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені імпонує Порошенко. А, що ви думаєте?

А, я голодний, злий і недобрий.

Порошенко вмів пристосовуватись в різних урядах. Де гарантія, що він не пристосується до путіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко вийшов(МОЛОДЕЦЬ!!!), бо теж його обклали зі всіх сторін - росія не купує його цукерок, а влада(податкова перевірка) штрафує на 100млн грн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ вышел на майданы против Азарова и Януковича, а теперь нас пытаются заставить стоять за Трёх Богатырей и Гузя (в Луцке)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясню, чому подобається.

Він бізнесмен, а не політик-теоретик і не "вихідець з 90-стих".

Нікого не агітую, просто, в даний момент він мені імпонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені імпонує Порошенко. А, що ви думаєте?

А, я голодний, злий і недобрий.

Порошенко вмів пристосовуватись в різних урядах. Де гарантія, що він не пристосується до путіна?

Президент повинен враховувати інтереси сіхдняків і бізнесу також. І з Путіним знову налагодити відносини (не на шкоду Україні!) теж йому прийдеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені імпонує Порошенко. А, що ви думаєте?

А, я голодний, злий і недобрий.

Порошенко вмів пристосовуватись в різних урядах. Де гарантія, що він не пристосується до путіна?

http://www.youtube.com/watch?v=QihJYbMxrow

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко може і не вихідець, але його батько - вихідець і бізнесменом він став не з ларька на базарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент повинен враховувати інтереси сіхдняків і бізнесу також. І з Путіним знову налагодити відносини (не на шкоду Україні!) теж йому прийдеться.

Рахуватись і з Гондурасом доведеться. А от здавати державні підприємства - оце навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Воля» призывает абонентов

снять пароли на Wi-Fi для

протестующих.

http://proit.com.ua/news/internet/2013/12/02/143043.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Divan.tv открыл бесплатный доступ к

каналам, освещающим «Евромайдан»

http://proit.com.ua/news/progress/2013/12/02/180350.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені імпонує Порошенко. А, що ви думаєте?

Де гарантія, що він не пристосується до путіна?

А газ ми маємо з неба брати? Порошенко - першокласний дипломат. От тому й зумів співпрацювати з різними урядами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...