Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

"міняйли" прогнозували

Я б їх всіх би отам в парку на деревах... гіляк там багато. Падли такі, що на них і кулю шкода!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"міняйли" прогнозували

Я б їх всіх би отам в парку на деревах... гіляк там багато. Падли такі, що на них і кулю шкода!

а можна спитать за чьто?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна спитать за чьто? :)

За те, що зажралис, за те, що займаються незаконними валютними операціями, за те, що дають ментам хабарі, щоб ті закривали на це очі, за те, що несплачують податки. За те, що зачасту тюхають фальшиві гроші.

Продовжити?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому, власне, росте долар? Європа підтримує, Штати підтримують, обіцяють вливання коштів - а він все одно росте. Поясніть на пальцях, хто тямить в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Європа підтримує, Штати підтримують

Лише на папері, друже, лише на папері. Реально ще не дали справжніх грошей в достатній мірі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому зажрались?:) Жень, ти в суді працюєш? може, ліпше пару суддів розстріляти , ніж пару валютчиків?:)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому зажрались?

Сходи на варшавку, там є такий "Вішня". Валютчик. Про кількість його квартир по місту я промовчу. І це лише на незаконній торгівлі валютою.

може, ліпше пару суддів розстріляти

Хіба тобі хто боронить?

І взагалі тема про далор, а не про моє місце роботи.

Щодо мінял, то у моменти "скачків" валюти - вони роблять найбільший ажіотаж, скуповлюючи всю (доступну) наявну валюту у банках. Знову ж таки платячи банківським клеркам за те, щоб ті їм тої валюти продали, а не людям через касу.

Ти їх так захищаєш, ніби сам досі отримуєш "дивіденди" від мінял ..

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і?:) а всі торгівці там платять податки, мита. всі працівники у них офіційно працевлаштовані і т.д.?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а всі торгівці там платять податки, мита. всі працівники у них офіційно працевлаштовані і т.д.?

НЕ переводь тему в інше русло. Ми не про базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принцип - хтось хоче здати а він купити, допомога один одному - і різниця курсів купівлі продажу на руку обом.

а я б євро взяв))

Змінено користувачем NeoN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від сьогодні Національний банк України ввів до 1 травня обмеження на продаж валюти. "Максимальна сума її продажу одній фізичній особі, яка в еквіваленті не може перевищувати 15 тисяч гривень протягом одного операційного (робочого) дня в межах однієї банківської установи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не може перевищувати 15 тисяч гривень протягом одного операційного (робочого) дня в межах однієї банківської установи"

ух ти, а як будуть контролювати? чи як завжди,спочатку закон - потім думають як виконати?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не може перевищувати 15 тисяч гривень протягом одного операційного (робочого) дня в межах однієї банківської установи"

ух ти, а як будуть контролювати? чи як завжди,спочатку закон - потім думають як виконати?

для купівлі валюти потрідно надати паспорт, дані якого вводять у спец програму. Вона і стежитиме за дотриманням вимоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для купівлі валюти потрідно надати паспорт, дані якого вводять у спец програму.

я просто забув що в банках тепер операції з валютою тільки "через паспорт".... тому для таких операції і не користуюсь послугами банків - стій в черзі,паспорт - давай..., да і курс у валютчикив кращий і валюта є постійно

P.S. Хоча раніше - все було навпаки....

Змінено користувачем BkSeo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для купівлі валюти потрідно надати паспорт, дані якого вводять у спец програму.

я просто забув що в банках тепер операції з валютою тільки "через паспорт".... тому для таких операції і не користуюсь послугами банків - стій в черзі,паспорт - давай..., да і курс у валютчикив кращий і валюта є постійно

P.S. Хоча раніше - все було навпаки....

І статтю можна схлопотати і кошти усі втратити. В банку цивілізованіше і не думаю, що валютчики вже аж такий привабливий курс можуть запропонувати. Хоча їх послугами не користуюся, стверджувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І статтю можна схлопотати і кошти усі втратити.

Можна, але деяких мінял знаю більше 10 років і жодних проблем не виникало, а статтю можна зловити якщо доведуть що я займався незаконними валютними операціями а не віддавав борг чи навпаки, позичав гроші...

В банку цивілізованіше

В якій ще країні світу, заставляють паспорт показувати? Згоден,цивілізованіше і раніше з цим проблем не було - прийшов,купив без обмежень,

а зараз взагалі нічого не має,бо всю валюту банки продають мінялам,або "потрібним людям", що в принципі одне і те ж саме

що валютчики вже аж такий привабливий курс можуть запропонувати

залежить від суми, хоча,вони завжди можуть запропонувати потрібну кількість (суму) валюти а про взаємовигідний курс завжди можна домовитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якій ще країні світу, заставляють паспорт показувати? Згоден,цивілізованіше і раніше з цим проблем не було - прийшов,купив без обмежень,

Як мінімум, в Болгарії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як мінімум, в Болгарії.

Своїх громадян? чи іноземців? :0151:

я теж не маю нічого проти того,щоб на нерезидентів розповсюджувались обмеження,але громадяни при чому?

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цією ситуацією, я вважаю що падіння доллвра нижче 10 грн в принципі не можливе! Тому треба виходити з того що є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Национальный банк Украины отменил требование о предъявлении и копировании паспортов при продаже физическими лицами наличной иностранной валюты банкам.

http://donbass.ua/ne...u-otmeneno.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цією ситуацією, я вважаю що падіння доллвра нижче 10 грн в принципі не можливе! Тому треба виходити з того що є!

Після траншу прогнозують 10,50 грн. В нашій країні долар тільки росте, а якщо падає, то ненадовго )))

Нам не треба підвищення зарплат і пенсій, поверніть курс долара 1998 року (2 грн за долар) і все, але таку задачу не ставить ні один уряд. Тримають роками курс за рахунок кредитів, а потім різко його обвалюють, а повертати ніхто не збирається. Реальних дій для підняття економіки не робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...