Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Час здавати баксюки.!!! можливо це є час для цього. Тим хто їх має. Якщо багато люду це зроблять,він впаде. А так його штучно і надалі будуть накручувати

Рано ще здавати, було невеличке коливання в "кращу" сторону, яке багато хто сприйняв за падіння курсу долара.. на жаль, ще рано радіти

Сегодня на межбанковском валютном рынке Украины торги по доллару США открылись котировками 11,4000/11,7000, к 12:00 цены выросли до 11,7000/12,000. Об этом сообщает «ИнтерБизнесКонсалтинг».

Планую продати долларів 500 по середній ціні куплі - продажу (без податку), бажаючим пишіть в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене здати трохи доларів спиняє лише оця новина - MOODY’S: ДЕФОЛТ УКРАИНЫ ПРАКТИЧЕСКИ НЕИЗБЕЖЕН

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міжбанк сьогодні, 7 квітня, закрився з показниками купівлі-продажу долару 11,6-11,8 грн

Це говорить про - спекуляції,спекуляції і ще раз спекуляції... "Дерев'яний" теж "впав" як і основні індекси Рашки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене здати трохи доларів спиняє лише оця новина - MOODY’S: ДЕФОЛТ УКРАИНЫ ПРАКТИЧЕСКИ НЕИЗБЕЖЕН

В мене стандартна фінансова політика і в кризу і не в кризу - зберігаю довготермінові заощадження в твердій валюті (долар і євро), на прожиття - в гривні. Без потреби не купую валюту і не здаю. Сплю спокійно. :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене здати трохи доларів спиняє лише оця новина - MOODY’S: ДЕФОЛТ УКРАИНЫ ПРАКТИЧЕСКИ НЕИЗБЕЖЕН

В мене стандартна фінансова політика і в кризу і не в кризу - зберігаю довготермінові заощадження в твердій валюті (долар і євро), на прожиття - в гривні. Без потреби не купую валюту і не здаю. Сплю спокійно. :)

згідний, але в моєму випадку уї все одно треба буде по трохи здавати - ремонт-с. :) Лишилось тільки момент підібрати. Може навіть і сьогодні - вчора вранці на говерлі долар купували по 11,45, сьогодні - 11,6. :)
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це може того в нас такий курс))))))

http://ukrnews24.net/segodnya-mars-zemlya-i-solnce-vystroyatsya-na-odnoj-pryamoj-video/

валютчики ставлять 12.60 грн.(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заспокійтесь через рік спуститься до 7.5. це 100%, бо в європу з таким відношенням валюти ніхто не візьме

Обгрунтуйте Ваше твердження. На мій погляд, це найнереальніша і найбезпідставніша теза щодо курсу гривні до долара за останній місяць-два.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене замінусували, коли написав, що долар підніметься до 20грн =( да,брЄд, але припустимий, шкода...

потрібно почекати перших траншів, тоді до 8-9 упаде

Superman, все реально так і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в 2008 курс виріс на 60-70 %, видно це межа , яку може винести населення-то така межа для 8 грн становить 13-14 грн

Але це після стабілізації, а зараз може дійти до 15-16 грн короткостроково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-=Mr.BrooX=, скажу свою думку:

Голова НБУ заявив, що середньорічний курс за 2014 р. буде ~10,50 uah/usd. Слід відмітити, що йому не вигідно говорити 10,5, тоді як реально очікується 7,5 / 8 / 9. Він би залюбки сказав, що курс буде один з цих чудових "7,5 / 8 / 9", проте цього не зробив, а, значить, мав на це підстави.

Вважаю, що надіятись на середньорічний курс < 10,00 uah/usd у цьому році не варто. Але все ж мені цікаво почути хоч якусь систему аргументацій з Вашого боку та ssxо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Курс гривня-долар залежить від чого зручно..тільки не від нас, перейде Росія в новий напад, від того коли МВФ дійсно перерахує кошти... І спасати його Нацбанк зможе після того як у нього будуть резерви..Ось таке замкнуте коло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. це як мінімум його слова сказані неділі 3-4 тому, коли його назначили, що долар буде в межах 8-9грн.

2. у казни нема $/Є щоб виходити на торгі. Через 2-3 неділі почнуться перші транши з ЄС,США,Японії, цих коштів хватить,щоб стабілізувати і знизити курс доллара.

3. у НБУ появилося більше можливостей,вона може не допускати до торгів банки,які "спЄцом нагІбаЮт" гривню.

4. передпрИзИдентські підняття цін на все (хоч десь стабільність).

5. ну і надзвичайний стан у країні міг статися кілька разів, бушують террористи, захвачують землі, іде нагнітання - а це,хоч якось, впливає на економіку/ не довіру/курс.

Тому роблю висновок,як тільки все "утрясеться" - а це приблизно через 3-4місяці після виборів у нас буде "взлет" економіки, і курс знизиться до 7-8грн.

Звісно,можливо я наївний та вірю у свою країну,що не знімаються рожеі окуляри,але я впевненний (!) що так і буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За вчора до гривні додалося +25коп, сьогодні +47коп.

На фоні попередніх днів - це рекордні цифри.

А-92 вже 14.19 на ОККО

Нічо нічо, зараз потроху на все підніметься ціна, а ЗП лишиться та сама. :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПРИВАТІ на даний момент продажа - 11,80 за долар http://privatbank.ua/ua/

А в центрі вже купують по 11,90 за долар http://goverla.net.ua/

:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нацбанк змінив систему затвердження курсу гривні до валют різних країн( http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=6629632&cat_id=55838). Влада перейшла від жорсткого стримування курсу гривні до плаваючого.

Влада зрозуміла, що штучне стримання національної валюти було необгрунтованим.

Відтепер (якщо Нацбанк не буде проводити ще якісь заходи, щодо валюти), то курс буде визначатись ринком. І я сумніваюсь, що курс гривня/долар може опуститись нижче 9.50 - 10.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаж 12,6 в центрі... ростемо...

Та нехай навіть 12 середньозважений за підсумками року, думаю виживемо. Аби не так як в Білорусії.

xblzE.png

Цікаво, чи білоруси теж чекають, що курс їхнього карбованця повернеться до рівня 2008/09 року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В довгостроковій перспективі запасайтесь металами, зокрема сріблом, рахують, що воно недооцінено. В короткостроковій перспективі думати і гадати про курс все одно, що пальцем в небо тикати. Купуєте валюту чи чекаєте на ріст гривні... в будь якому випадку ризикуєте

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В довгостроковій перспективі запасайтесь металами, зокрема сріблом, рахують, що воно недооцінено. В короткостроковій перспективі думати і гадати про курс все одно, що пальцем в небо тикати. Купуєте валюту чи чекаєте на ріст гривні... в будь якому випадку ризикуєте

В довгостроковій перспективі запасайтесь металами, зокрема сріблом, рахують, що воно недооцінено. В короткостроковій перспективі думати і гадати про курс все одно, що пальцем в небо тикати. Купуєте валюту чи чекаєте на ріст гривні... в будь якому випадку ризикуєте

Так само і з курсом дорогоцінних металів - важко спрогнозувати його вартість в довгостроковій перспективі. Якщо у вас не багато готівки, нехай буде в доларах. Якщо є можливість можете купити нерухомість, вона хоч може приносити постійний прибуток, плата за оренду (але теж будьте обережні, не вся нерухомість однаково корисна).

Будь-яка інвестиційна діяльність, будь-то вклади в іноземну валюту чи в золото/платину, таїть в собі загрозу. Це важка праця, а не хобі.

P.S. А ви знали, що слово долар пішло від слова «талер», що означало вагу золота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо взяти статистику за три роки по Україні, то на сьогодні від свого максимуму золото виросло на 15%, а доллар на 45%. Волатильність золота більша. Є ризик, що навчаться синтизувати золото, та чи стане воно від того менш цінним... Враховуючи, що світова валютна система давно відійшла від золотого стандарту, цінність валют тримається лише на "чесному слові" та світовому порядку, а з останнім самі бачите, що відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Voku, золото невигідно купувати ще й тому, що велика різниця між купівлею і продажем. Хіба що скуповувати на лом по мінімальній ціні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...