Dima 07 Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:45 #151 Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:45 Народ,хто знає,яка зараз ситуація із доларом?
dio Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:53 #152 Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:53 Народ,хто знає,яка зараз ситуація із доларом?доллар растет+2 коп. за сегодня, Продажа - 9.572! Купівля 9.380Хороший сайт для відслідковування долара.http://minfin.com.ua/currency/ 2
dio Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:56 #154 Опубліковано 9 Березня, 2014 в 19:56 Дякую Діо)Будь-ласка!
BARAKUDA Опубліковано 10 Березня, 2014 в 08:03 #155 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 08:03 Кому война,а кому мать родна.Зараз для валютчиків золотий час!Нехай міліція діє згідно з законом - адмінка і конфіскація готівки у тих, у кого нема ліцензії на обмін валюти. Це не проблема навести лад, головне бажання.А його якраз і немає, бо ніхто не хоче рубати курей, які несуть золоті яйця... (я про МВС)... кожний валютник щомісяця касу здає...
Zevs_Isver Опубліковано 10 Березня, 2014 в 08:53 #156 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 08:53 (я про МВС)... кожний валютник щомісяця касу здає... здавав а як на мене не треба "валютчиків" ганяти вони здорова конкуренція зажерливим банкам, як маленький бізнес великим корпораціям... видати їм бейджики з голограмами з написом "Валютник № ХХХ" і нехай працює 1 1
Nokian Опубліковано 10 Березня, 2014 в 09:16 #157 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 09:16 А податок в 3 000грн хай в бюджет платять. 3 пенсіонерів утримувати може один валютник. 1
Zevs_Isver Опубліковано 10 Березня, 2014 в 09:23 #158 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 09:23 А податок в 3 000грн хай в бюджет платять. 3 пенсіонерів утримувати може один валютник.ну податки це святе, підприємець....
romaxa11 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:15 #159 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:15 а як на мене не треба "валютчиків" ганяти вони здорова конкуренція зажерливим банкам, як маленький бізнес великим корпораціям... Зевс ти реально дивуєш Яка конкуренція? Наскільки я знаю, хоча і сильно не вникав, банки (на рівні директорів філіалів) самі постачають валютчикам "дешевий" долар. Долар продається дорожче і маржа ділиться між керівництвом і валютчиком. Це головна частина грошей, а та кількість готівки, що робиться на оборотах з населенням, як на мене - мізер. Але поява валютчиків при недавній політиці Нацбанку - просто необхідність. Ці всі курсові коридори встановлювались для грабунку експортерів і для заробляння колосальних грошей найвищого керівництва. Можливо зараз їх трохи попустить. 1
Соромітник Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:23 #160 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:23 а яке відношення мають валютчики і експорт ? валютчики ніяк не впливають на ринок - вони просто заробляють бабло на оленях. 1 1
romaxa11 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:42 #161 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 21:42 Соромітник дивує також При валютному коридорі ціна долара занижена. Занижена для того, щоб експортери здавали бакси (а вони зобов'язані здавати 100% долара по курсу нацбанку) по заниженій ціні. А потім на цьому долару прокручують декілька кіл, останні з яких валютчики.
Zevs_Isver Опубліковано 10 Березня, 2014 в 22:01 #162 Опубліковано 10 Березня, 2014 в 22:01 а як на мене не треба "валютчиків" ганяти вони здорова конкуренція зажерливим банкам, як маленький бізнес великим корпораціям... Зевс ти реально дивуєш Яка конкуренція? Наскільки я знаю, хоча і сильно не вникав, банки (на рівні директорів філіалів) самі постачають валютчикам "дешевий" долар. Долар продається дорожче і маржа ділиться між керівництвом і валютчиком. ну якщо СБ банку друшляє по повній.... або "в долі" то так їм і треба мм "дешевий" доллар це добре, але "екзотика" типу САD, в валютчиків дешевше і валютчики рятують коли всі банки як один одночасно "зламалися" і долара немає - а людині треба
Black Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:05 #163 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:05 Міжбанк вчора завершився доларом по 9,21. Приватбанк не збирається скидати курс - 9,70. А заправники взагалі ціни на бензин встановили, ніби курс ще досі по 11.
romaxa11 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:08 #164 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:08 Міжбанк вчора завершився доларом по 9,21. і це ще жодних траншів не відбулось, тільки готуються.
keepo Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:14 #165 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:14 Заправки не можуть реагувати оперативно - там прив"язка як мінімум має бути до вартості/об"єму партії і ціни валюти при купівлі тієї партії а банки тепер мають продати куплену задорого валюту тому і курс тримають.
Black Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:17 #166 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:17 Заправки не можуть реагувати оперативно - там прив"язка як мінімум має бути до вартості/об"єму партії і ціни валюти при купівлі тієї партії а банки тепер мають продати куплену задорого валюту тому і курс тримають. Кіпо, якщо ти не помітив вони синхронно піднімали ціну разом з ростом курсу в той самий день. Але назад синхронно вони не спускають.
Zevs_Isver Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:21 #167 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 07:21 Заправки не можуть реагувати оперативно - там прив"язка як мінімум має бути до вартості/об"єму партії і ціни валюти при купівлі тієї партії Кіпо, якщо ти не помітив вони синхронно піднімали ціну разом з ростом курсу в той самий день. Але назад синхронно вони не спускають. 2keepo можуть-можуть, але тільки в одну сторону з поясненням: підняли ціну - ну нам же ж треба буде нову партію дорожче купляти, не опустили ціну - ну ми ж дорожче купили тепер треба продати з того, гади, і живуть але ми від теми відійшли
Sanver Опубліковано 11 Березня, 2014 в 10:39 #168 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 10:39 в 2008 чи то вже було в 2009 році був день коли бакс з 10 став 12 грн і всі побігли купувати, бо думали що завтра буде всі 15 грн, а на другий день бакс падає з 12 до 9 грн. я бачив як люди плакали і рвали банки бо вчора брали по 12, а завтра вже він впав і нікому не треба.Яник 4роки тримав курс стабільним, мол "гляньте який я хороший і як усе добре та стабільно - і все це за рахунок державних коштів (які зараз шукає нова влада), як тільки його скинули - і курс пустили у вільне плавання він і поліз - логічно угору майже до 12грн. Зараз нова влада стабілізувала курс і тримає на позначці 9,6-9,7 - і це цілком логічний курс, враховуючи усі ті роки коли його просто втримували. Висновок, падіння нижче 9,2 - точно не буде і зростання вище 10- теж. Тому середня ціна на нього буде 9,5.
spqr Опубліковано 11 Березня, 2014 в 10:46 #169 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 10:46 в 2008 чи то вже було в 2009 році був день коли бакс з 10 став 12 грн і всі побігли купувати, бо думали що завтра буде всі 15 грн, а на другий день бакс падає з 12 до 9 грн. я бачив як люди плакали і рвали банки бо вчора брали по 12, а завтра вже він впав і нікому не треба.Яник 4роки тримав курс стабільним, мол "гляньте який я хороший і як усе добре та стабільно - і все це за рахунок державних коштів (які зараз шукає нова влада), як тільки його скинули - і курс пустили у вільне плавання він і поліз - логічно угору майже до 12грн. Зараз нова влада стабілізувала курс і тримає на позначці 9,6-9,7 - і це цілком логічний курс, враховуючи усі ті роки коли його просто втримували.Висновок, падіння нижче 9,2 - точно не буде і зростання вище 10- теж. Тому середня ціна на нього буде 9,5.А як нова влада його стабілізувала і за рахунок чого тримає?
Black Опубліковано 11 Березня, 2014 в 12:01 #170 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 12:01 А як нова влада його стабілізувала і за рахунок чого тримає?Бортанула 8 банків-спекулянтів з міжбанку, які розкачували курс. Плюс інформація, що скоро дадуть Україні допомогу 2 млрд і кредити.
Black Опубліковано 11 Березня, 2014 в 14:34 #171 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 14:34 Регулятор сдерживает укрепление курса гривны.Национальный банк вторую торговую сессию подряд покупает доллары на межбанковском валютном рынке, сдерживая таким образом укрепление курса гривны.По информации "ИнтерБизнесКонсалтинга", во вторник регулятор с самого утра вышел на межбанк с курсом покупки 9,2359 грн/долл. В пятницу он покупал доллары по 9,2100 грн/долл. Тогда он вышел на рынок после того, как курс гривны укрепился до 9,00 грн.
Соромітник Опубліковано 11 Березня, 2014 в 14:57 #172 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 14:57 А як нова влада його стабілізувала і за рахунок чого тримає?та влада тут ні до чого, курс то багато від чого залежить, але всеодно курс міжбанку можна дуже-дуже-дуже грубо всунути в рамки поняття "попит та пропозиція"перестали купувати дофіга доляра, впав імпорт із-за муток в державі - почала гривня укріплюватись, причому так живенько, що аж довелося НБ вмішатися з незрозумілою для наших людей фігнею - стримуванням росту курсу гривні
Tolik_lt Опубліковано 11 Березня, 2014 в 15:18 #173 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 15:18 ну чого незрозуміла? і раніше НБУ виходив на ринок для викупу надлишків долара з ринку. свого часу таким чином прирощували резерви і заодно регулювали ліквідність системи.
Соромітник Опубліковано 11 Березня, 2014 в 16:04 #174 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 16:04 але вони раніше не купували долар в момент падіння його курсу. Останні дні НБ купував по курсу вищому, ніж його продавали... спеціально таким чином його піднімаючи
Tolik_lt Опубліковано 11 Березня, 2014 в 18:03 #175 Опубліковано 11 Березня, 2014 в 18:03 Купували якраз коли падав, під час руху з 5.05 до 4 з копійками. Не виключено, що враховують інтереси великих експортерів при курсі викупу.
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти