Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Через місяць буде "куплю ххх $ по 8,5" :_07:

Більше схоже що через місяць буде куплю по 15 :0155:

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим це схоже ?

є точні дані про початок війни ? так тоді вже не до курсу буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим це схоже ?

є точні дані про початок війни ? так тоді вже не до курсу буде

Судя по всему, Национальный банк Украины, ведомый правительством Яценюка в светлое будущее, решил в скором времени ликвидировать гривну. А заодно и часть народа вместе с ней. Если вы думаете, что я сошел с ума, то в таком случае рекомендую ознакомиться с тем, что мне удалось отыскать

продовження http://blog.i.ua/community/1764/1380265/

  • -1 15
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чим це схоже ?

Тим що зараз бакси вже не приймають в обмінниках, а після Паски ще й з-за бугра підкинуть пару льярдів, які запаряться викуповувати банки по 11,5.

Хатя про 8,5 я загнув, але 10 цілком можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через місяць буде "куплю ххх $ по 8,5" :_07:

Тут вже Дємон вангував курс 8.хх на початок березня :)

скуповуйте бакси поки дешево..

а через місяць, несіть назад по 8,15 ;)

Не думаю, що ми ще в своєму житті побачимо на обмінниках курс 8.хх. Ну хіба що гАмерика зникне з мапи світу і той долар стане

нікому не потрібний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того, щоб заробляти більше, бажано в доларах(наприклад програмуванням)- більшість сидить і чекає падіння долара,як манни небесної.

  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, СОРІ ЗА ОФФТОП. але я представив дідульки бабульки вахтового методу роботи ... майже всі бюджетні організації ... і т.д .. сидять кодять і програмуююють .... жесть =) всі в доларах заробляють по 1200 .... в місяць =)))

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того, щоб заробляти більше, бажано в доларах(наприклад програмуванням)- більшість сидить і чекає падіння долара,як манни небесної.

Сказав продавець мобілок :)

Чи перепрофільовуєшся потроха ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість того, щоб заробляти більше, бажано в доларах більшість сидить і чекає падіння долара,як манни небесної.

Як в бочку. Чесно.

Хочеш сказати ти НЕ чекаєш падіння? Я чекаю. Бо хочу купувати джинси не за 600 грн, а за 400. І банани дітям не по 25 а по 16.

А тепер ситуація. ВСІ заробляють в Доларах ЗП. І всі програмери!

Хліб печуть програмісти, стрижуть в перукарні програмісти, лікують програмісти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гімно на вулицях прибирають прогери, сємашкі і пиво купуєш у прогерів, а саме головне - бульбу і свіжий сир з молоком купуєш у прогерів!!!

де ж той розум візметься...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш сказати ти НЕ чекаєш падіння? Я чекаю. Бо хочу купувати джинси не за 600 грн, а за 400. І банани дітям не по 25 а по 16.

Щось слабо віриться, що ціни повернуться до того рівня що був перед падінням гривни ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабо віриться, що ціни повернуться до того рівня що був перед падінням гривни ...

В мене також надії мало, але якщо впаде долар, а влада не буде продовжувати довбоїбізм і введе таки державне регулювання цін, то ціни на багато товарів доведеться скидати.

Чомусь в Європі усім вистачає 5-7-10 % заробітку, в нас же треба не менше 40% а то й усі 300-400%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось слабо віриться, що ціни повернуться до того рівня що був перед падінням гривни ...

А я от думаю, що як тільки курс usd/uah впаде, один-два учасники конкретних ринків максимально швидко знизять ціни і конкуренти будуть змушені піти тим же шляхом. Ну, це якщо в наших, наприклад, супермаркетах немає таємних змов :)

Змінено користувачем Superman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І заправки в праві не опускати ціни із зниженням курсу валюти?

"заправки" косять бабло по чорному :(

я вже писав:

як тільки ціна на нафту-доллар росте - зразу підіймають свою ціну з мотивацією = нам треба буде купляти нову партію дорожче

як тільки ціна на нафту-доллар падає - ціна не опускають з мотивацією = нам треба продати те що ми вже дорого купили

ось такий бізнес

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по заправках всі питаня до Єрємєєва, ось вам і побудований Порт Сіті космічними темпами. Ну нічого, війна з Коломойським вже розпочалася. Але люди отримали те, на що заслужили, проголосували на виборах за Єрємєєва і Івахіва за їхні подачки, а тепер вони все те відбили і помножать на 10

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нічого, війна з Коломойським вже розпочалася.

Дозвольте спитати: а хто з ним почав воювати? Крім Путлера та Раісії - не знаю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нічого, війна з Коломойським вже розпочалася.

Дозвольте спитати: а хто з ним почав воювати? Крім Путлера та Раісії - не знаю.

трохи оффтоп (можете перенести в якусь іншу відповідну тему), але

1+1 канал коломойського, volynnews також почитайте, там кожен тиждень єрємєєва пресують

той чай, який безкоштовно на заправках wog наливали, він компенсує і помножить на ціні бензину :)

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар виробляється, його потрібно продавати і криві попиту-пропозиції ще ніхто не відміняв. Якщо імпорт дешевшає, ринок не дозволить надприбуток отримувати на імпортній сировині. Ціни впадуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар виробляється, його потрібно продавати і криві попиту-пропозиції ще ніхто не відміняв. Якщо імпорт дешевшає, ринок не дозволить надприбуток отримувати на імпортній сировині. Ціни впадуть.

Ціни впадуть на ті товари, попит на які еластичний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Межбанк сегодня подрос, сейчас спрос чуть больше, так что на праздники подрастет и после тоже, МВФ даст транш доллар подупадет, ИМХО самый оптимистичный доллар будет 10,5. Только бы рашка дала провести выборы, если она дальше будет провоцировать, то никакая Ванга уже не скажет какой будет курс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас вільний ринок.

І шО ? Це привід для встановлення 700% накруток. ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...