Перейти до змісту

ЮНЕСКО визнало Український гімн найкращим у світі


yura2281

Рекомендовані повідомлення

амість еліти у нас актори/спортсмени/музики. Замість держави - плем'я. Замість свідомості - список із 7 з половиною пунктів "любить/нелюбить".

Додам - замість патріотизму - вишиванка.

Інакше як можна зрозуміти що про атрибути патріота - прапор, вишиванку... згадують лише з нагоди дня Незалежності/Конституції?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Застав дурня Богу молитися, то й лоба розіб'є...

Я в 90-х носила мамину вишиванку тоді, коли мені того самій хотілося, а зараз постійно позичаю наші вишиванки знайомим державним службовцям, бо їх в примусовому порядку заставляють одягати напередодні державних свят. От тут совок і далі проявляється.

Та і гімн мене проймає на урочистостях, коли нагороджують когось, гордість бере за державу, за земляків, а от прослуховування його щопонеділка перед уроками ... не хочу здаватися грубою, це як в кіно - кого де як застав, той так і завмер "в пошані". І комічно в сумно водночас. Це знущання над гімном, на мою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу здаватися грубою, це як в кіно - кого де як застав, той так і завмер "в пошані". І комічно в сумно водночас. Це знущання над гімном, на мою думку.

як на мене, гарна традиція, бо коли я чую гімн то аж дух захоплює)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе цілком розумію, ти на цьому виріс.

Мене теж захоплювало, передруковувати текст через копірку, щоб розповсюджувати, одягати символіку на шкільну форму, вішати прапор на намет на шкільних турзльотах і потім вислуховувати уже не вимоги, а прохання дирекції - зняти. А от коли ті ж самі люди буквально через пару років починають вчини мене, як треба шанувати, коли мені одягати вишиванку, то хочеться плюнути в пику перевертням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти в пику, ти в пику йому вріж, дивись,яка огидна в нього пика©

Мав конфлікт з завучкою, коли не ставав як вкопаний у пошані при понеділковому виконанні гімну. Сідав на лавочку у вестибюлі,або,якщо мала перевзулась і готова бігти в клас, розвертався і йшов на роботу.мене навіть спецом викликали на бесіду. При урочистостях чи на матчах співаю із повним серцем почуттів а часом і зі сльозою в оці, зворушує:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше 100 українських ЗМІ опублікували неправдиву новину про гімн

Більше 100 українських медіа опублікували «фейкову» новину, не перевіривши інформацію. «Минулого тижня вирішив провести невеликий експеримент – перевірити, наскільки рівень копі-пастерства української журналістики переважить здоровий глузд», - пише Максим Саваневський на інтернет-порталі Watcher.

Напередодні Дня прапора Максим написав фальшивуновину про те, що «Український гімн визнано найкращим в світі». Окрім того, через День незалежності вся країна святкувалатри дні, тож в інформаційному плані новин було не багато.

«Звісно, новину про гімн можна було розмістити на одному з сайтів фейкових новин, але я вирішив піти далі, - продовжує Максим Саваневський. - Написав листа в три українські відомі гумористичні спільноти з проханням допомогти в експерименті».Відгукнувся лише адміністратор сторінки «Баба і Кіт». Вони ж і розмістили новину про гімн:

Новину «перепостили» Газета.uа, Економические Известия, Бизнес.uа, Голос.uа, Ура-Інформ, Свідомо і ще близько 100 видань.

Джерело: День

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думав,

Scabiosa, ну, а якщо подумать? От, наприклад, є люди, які не люблять помідори.

Це ж не означає, що ці люди обов'язково будуть наругуватися над помідорами, чи здійснювати інші протизаконні дії по відношенню до помідорів.

Люди просто не люблять помідори. І "на помідорчик - не хочу, дякую" - це цілком нормальна, адекватна реакція людини, яка не любить помідори. Для більшості(поки що) - нормально.

Але ж є "національно більшовартісні", такі, як ото ви, які готові той помідор кожному в горлянку запхати - "як жеж ти, №#$^%, помідорів можеш не любити, коли вони в нас такі мелодійні та чуттєві?".

Поки вас мало - не страшно, але є небезпідставні побоювання, що таких "хунвейбінів" скоро буде більше, ніж адекватних людей.

Нехай гімн вам національну більшовартість підіймає, то нормально - хтось віагрою підіймає, хтось гімном. Але нашо ж ви її вивалюєте скрізь на показ?

Дістав, помахав перед меншовартісними - і душа заспокоїлась?

Вам не спадало на думку, що є люди, у яких національна вартість і так нормально функціонує і махать своєю підвищенною національною вартістю перед ними не треба, бо від цього "захопленно-надзвичайного відношення до символів" нормальних людей вже тошнить?

Ти, вибач, дізелю, - або ти чурка або циган. Ти, взагалі, належиш хоч до якоїсь нації(про яку ти так часто згадуєш у своїх постах)? Які помідори, яка віагра, шо за хунвейбіни, ШО ТИ ТУТ НАБЛЕЯВ???

До появи цієї теми не задумувалась над тим, що можна любити чи не любити гімн. Це є наша ідентифікація, я - українка, моя держава - Україна (її не обирають, як би пафосно це не звучало; нє ну можна в своєму дереві найти якогось німця, і трубити всім шо ти німець з Полєсья), так, ДЕРЖАВА, яка має свою територію, столицю, населення, мову, гімн, герб і прапор. Ми маємо просто-напросто поважати себе(бо ми ж і є Україна), своє надбання , свої традиції, бо це для нас наші батьки і пра виборювали незалежнісь віками. "Виборювали", "проливали кров" - дякуючи їм, це абсолютно невідомі для нас слова. Ми можемо говорити українською, співати українською, читати українською, критикувати наших політиків, сперечатись на форумах, нам доступна література, якої наші бабусі в очі не бачили, але любили.... майбутню Україну. Ми маємо можливість носити ті ж вишиванки, яка попса??? це ж наші традиції!!!!, прекрасно, що всі ходять у вишиванках, наші прапрапра теж одягали вишиванки на свята. А чи День Незалежності - не привід?, не свято?, чому вас гнітить те, що всі ходять у вишиванках, мені завжди радісно одягати вишиванку, я жду того свята, я згадую свою бабусю, яка відсиділа 19 літ, щоб я мала можливість одягнути вишиванку. Аааа, може, ви боїтесь, що затіряєтесь серед всіх і ніхто не замітить яка у вас сама найгарніша вишиванка???? Чи шоже шотландці вдягають спідниці і волинки через те, що то є страшно попсово?? А може вони просто шанують свою історію, свої традиції, свої атребути. Чи ви думаєте, якщо ви всі разом не будете любити гімн, вам його перепишуть???, а післязавтра ще раз, і ще раз? Плачевно..... Наше майбутнє в наших дітях!!, що ми вкладемо в їхні голівоньки, який спадок залишимо?? так, в нас винищували інтелігенцію віками, але ж ми можемо виховати достойне покоління, націю, якою ще ніхто не керував, яке народилось у незалежній Україні, вони беруть приклад з нас. Ми ж абсолютно не цінимо, не шануємо, не поважаємо те, що маємо. Є ж прислів'я "Цінуєш тоді, коли втрачаєш", Не доведи нам Боже такої благодаті!!!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, вибач, дізелю, - або ти чурка або циган. Ти, взагалі, належиш хоч до якоїсь нації(про яку ти так часто згадуєш у своїх постах)? Які помідори, яка віагра, шо за хунвейбіни, ШО ТИ ТУТ НАБЛЕЯВ???

і т.д., і т.п....

Давай, для простоти спілкування, приймемо, що я чурковатий циган. І навіть серед чурковатих циган є визначення тому, що ти називаєш "НАБЛЕЯВ???". Ми, чурковаті цигани, називаємо це "АНАЛОГІЯ????". Нічого страшного, якщо ти не знаєш значення цього слова - просто запамятай, як воно пишеться і усі невідомі порівняння надалі називай саме так.

Всьо решта, шо ти написала,- бомба. "Бабуля відсиділа 19 років, щоби я могла носити вишиванку" -, взагалі, шедевр. Але, вибач, відповісти змістовно не можу, пишу всліпу, бо я зламав собі очі об кількість знаків оклику і запитань в твоєму повідомлені, такшо вважай, що ти виграла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Положинський: Я все рідше вдягаю вишиванку

«Мені дуже імпонує те, що поняття «Україна» та «вишиванка» невід’ємні. Мені подобається, що українці перетворюють вишиванки на повсякденний або святковий одяг. Також дуже класно, коли сучасний одяг оздоблюється елементами вишивки чи національної символіки. Крім того, дуже приємно бачити вишиванку в якості фестивального одягу. Мені це все подобається, але сам я чим далі, тим менше вдягаю вишиванку, тому що не хочу, аби це перетворилось…», – сказав Положинський та на зустрічне питання: «На елемент «шароварщини» ? – відповів: «Ну, не те, щоби «шароварщини», але спробую підшукати правильний термін. Не перетворилось на якийсь моветон, принаймні в моєму виконанні. Я не хочу, аби вишиванка звужувала розуміння поняття «патріотизм» і заганяла свідомість лише до цього. Іншими словами, я дозволяю собі прийти на захід, на який всі приходять у вишиванках, без вишиванки. Виключення – якщо мене не попросять, аби я її вдягнув. Я роблю це спеціально для того, аби показати, що не всі «заточені» на одне й те саме. Тобто я вважаю, щоби бути українцем, не обов’язково постійно носити вишиванку, і навпаки – не кожну людину, що вдягнула вишиванку, можна вважати патріотом».

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди самі собі підмінили поняття. Замість еліти у нас актори/спортсмени/музики. Замість держави - плем'я. Замість свідомості - список із 7 з половиною пунктів "любить/нелюбить".

На Союз мені начхати, але чим теперішня ситуація відрізняється від Союзу? Атрибути у держави змінили, а про націю - забули.

Да, і доречі, держава - то не толпа чиновників. Толпа чиновників - то бюрократичний апарат, обслуга і поводитись з нею треба як з обслугою. Поки до нації то не дійде - люби, не люби...

Дизель, я розумію, що вам болить, чого болить і що ви хочете донести. Підтримую у всьому, проопоную лише вашому протиставлені чи співставлені націоналістичного елементу і сучасної ситуації в державі. Націоналісти, "українські українці" - це вторинний, маргінальний елемент з сильною територіальною обмеженістю, резерваціями. Він ніколи не був домінантним в загальному державному русі, ним дехто лише прикривався, або підтирався. Його звинувачувати у сучасному стані речей - це значне перебільшення його впливів. Жодна владна структура, жодні круги, що приймають рішення ніяким чином не взаємодіють з українським українцем. Вбивство Чорновола поставило жирну крапку на українській Україні. Влада від самого початку - це чітко поділений, структурований великий бізнес з елементами криміналу, в який народні маси ніколи не пускали. Вибори на державному рівні - імітація демократичності. Я б також не звинувачував націоналістів в націоналізмі і патріотів в патріотизмі, бо націоналізм і патріотизм - це дії а не слова, а дій практично ніяких не відбувається, все чітко, системно відслідковується владою і гаситься, садиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони, якщо мешканці самі засрали підвали, то чому самі не вчистять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з другої сторони, якщо мешканці самі засрали підвали, то чому самі не вчистять?

А хіба прибирання підвалів не входить в квартплату? Мешканці самі засерають і сходові клітки, і інші місця загального користування, але платять за прибирання ЖКП.

Перелік послуг, мінімально необхідних для утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

1. Прибирання прибудинкової території

2. Прибирання сходових кліток

3. Прибирання підвалів, технічних поверхів

4. Технічне обслуговування ліфтів

5. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем загального користування

6. Дератизація ( за наявності підвалів в будинках )

7. Дезінсекція

8. Обслуговування димовентиляційних каналів

9. Поточний ремонт конструктивних елементів

10. Освітлення місць загального користування, підвалів

11. Енергопостачання ліфтів

Звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, я, кажись, не туда зашла. Хотела про гимн Украины сказать, что я не слыхала, конечно же, всех гимнов, но тут с Юнеско согласна полностью, и по мелодии, и по смыслу, от нашего гимна меня прет. А здесь про подвалы говорят и ЖЭКи. Наверное, промахнулась... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто, я насрав, але хулє неубрано - це нормальна постанова?

Ну не так щоб от зразу як тільки насрав - жкп повинні прибирати підвали чи то 1 чи то 2 рази на рік, але вони реально того не роблять. Тому і прапор на прохання жкп ніхто не вивішує :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніхто ніде не сере, ні в дворі, ні в під'їзді, ні в підвалі, але ж гроші за утримання беруть і не малі, то нехай нічого і надалі не роблять? в кого ЖЕК коли-небудь хоч раз лампочку в під'їзді вкрутив? не кажучи вже про підвал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фейк чи не фейк... А в мене мурашки по шкірі від нашого гімну... Ще з дитинства! Коли Кличко брав золото на олімпіаді.... Коли наш прапор крупним планом... Гордість за країну пробирає в таких випадках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, вибач, дізелю, - або ти чурка або циган. Ти, взагалі, належиш хоч до якоїсь нації(про яку ти так часто згадуєш у своїх постах)? Які помідори, яка віагра, шо за хунвейбіни, ШО ТИ ТУТ НАБЛЕЯВ???

і т.д., і т.п....

Всьо решта, шо ти написала,- бомба. "Бабуля відсиділа 19 років, щоби я могла носити вишиванку" -, взагалі, шедевр.

Дизель, знаєте, Ваш цинізм просто вражає.

Просто немає слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказано й так більш ніж потрібно. Мушу, щоправда, відзначити, що якби у Донецьку чи в Росії я таке почув би про Україну - ну, ще якось було б зрозуміло. Там виховують змалечу, що Петро І - реформатор (про його садизм звісно ж замовчують), Катерина ІІ - про неї поганого слова за закріпачення не сказано.. Так.. двома словами.. Як у наших сучасних підручниках Табачника про Сталіна. Почитайте, вам цікаво буде. Що там сказано про загублені долі мільйонів людей та як.

Але говорити зневажливими словами про людей, які віддали свою свободу та роки найкращого життя за Україну, гниючи та помираючи у Гулагах (так-так, будемо називати речі своїми іменами!) - це, вважаю, цинізм. Скажіть поляку, що його гімн - не відображає сучасних тенденцій буття.. чеху.. турку.. Побачите, як відреагують. Гімн - то його гордість! І не треба йому говорити, що потрібно вставати, коли чуєш.. Не важливо, чи в барі за пивом на перегляді футбольного матчу, чи деінде. І слова вони знають напам"ять.. На відміну від кожного третього (якщо не другого) українця.

Я так розумію, що тут багато хто протестують НЕ ПРОТИ власне патріотизму як явища. От у Росії останього царя-батюшку канонізували (хоч той розстрілював мирні демонстрації), а Путін тост за Сталіна підіймав.. Той грузин (навіть не росіянин!) замордував масу не тільки українців, але й власне росіян, кримських татар, казахів, киргизів і т.д.

А протестують власне проти влади, яка обдирає народ, а замість того, щоб хоч якось думати не за власні кишені, а про добробут своєї країни - переводять НАРОДНІ гроші у банки Швейцарії і т.д. на власні рахунки.

Так, тоді - це інша річ. Але як людина, діда якого енкаведисти вислали на 25 літ у Сибір за те, що він був господарем, а не злиднем (куркулем вважали навіть тих, хто мав одну!! корову.. а після війни людей обклали страшенними податками навіть плодові дерева.. і люди були змушені вирубувати цілі сади, бо не мали чим заплатити..інакше - вночі воронок!) - як людина, до якої люта біда прийшла у хату із великомосковським свавіллям у вигляді енкаведистських личок - я пам"ять таких людей в образу не дам.

ТИ не жив у ті часи, НЕ БОЯВСЯ за власних дітей.. Не смій так висловлюватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів - це він dizelю, за те, що він засумнівався у вислові дєвушкі (ВНІМАНІЄ, ДАЛІ - АНАЛОГІЯ!!!) "Мій дід по-чорному працював на Форда для того, щоб у мене був шостий айфон!!!!!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...