Перейти до змісту

ЮНЕСКО визнало Український гімн найкращим у світі


yura2281

Рекомендовані повідомлення

diezel, правильно каже. Якщо взавтра до влади прийдуть комуністи і конституційною більшістю в парламенті чи референдумом змінять державну символіку і в тому числі гімн, і новим гімном стане наприклад Інтернаціонал, я що - буду зобов'язаний палко його полюбити? Любов до пісні яка зветься гімном повинна іти від серця, а не від того що вона має статус гімна. Моя любов і повага до своєї країни вимірюється не тим, чи люблю я її гімн чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Національну символіку треба поважати, а не любити.

А з цим поки що у нас туго — народ такий. Не поважаємо ні себе, ні оточуючих. Так що до таких дрібниць ще далеко.

Оця недолуга пропаганда дуже дістала: хто не любить гімн. той — ..., наш гімн визнали найкращим у світі, і т. д.

Я дуже люблю нашу мову, бо вона багатогранна і мелодійна. І любов моя проявляється не у дифірамбах на форумах, як у деяких, які тут відписались, але не здатні поставити пробіл між реченнями, а у тому, що я здатен хоча б прості речення без помилок зв’язати і не користуюсь іншими мовами, коли на те немає нагальної потребаи.

Але я дуже не люблю наших людей, бо вони злі, заздрісні, безкультурні, дріб’язкові і жадібні. Я не люблю наш гімн, бо він для мене порожній, не несе ніякої смислової нагрузки ні текстом, ні музикою. Я нейтрально відношусь до нашого прапора: у Великобританії він набагато гарніший, але ж буває і щось на зразок Естонії. Ну і так далі.

Якщо патріот — це тупе створіння, яке любить те, що йому скажуть, то я нічоли ним не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все тобі не йметься,правда?Як ти взагалі мені '-' не вліпив?Кажу відразу,це мій крайній пост по відношенню до тебе.

А ні,вліпив! Не додивився.Справжній мужчина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не люблю наш гімн, бо він для мене порожній, не несе ніякої смислової нагрузки ні текстом, ні музикою.

Приклад гімну, який несе «смислову нагрузку» музикою — в студію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приклад гімну, який несе «смислову нагрузку» музикою — в студію.

:)

Боже, храни королеву!

Національний гімн Великобританії

Прохання всім встати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От все тобі не йметься,правда?Як ти взагалі мені '-' не вліпив?Кажу відразу,це мій крайній пост по відношенню до тебе.

А ні,вліпив! Не додивився.Справжній мужчина

не слiдкую за тим, що там у вас за *тьоркi*, але в данному випадку вiн тебе таки вдало пiдловив, на твоiй категоричнiй заявi, мол *нiколи*, написав би, що *стараюсь не говорити*, й iнша ситуацiя була б

ЗЫ по темi, на жаль мабуть, так i не вивчив наш гiмн, вирiс на радянському, вже й не перевчався. Патрiотичне виховання в нас дуже на низькому рiвнi, не потрiбно, звичайно виховувати фанатикiв, але про повагу до державноi символiки нашим полiтикам варто повчитись в Росii та США

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ритися в моїх постах якоїсь там давності,то дійсно підловив.Не солідно,як мінімум.Але то таке.Почитаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ по темi, на жаль мабуть, так i не вивчив наш гiмн, вирiс на радянському, вже й не перевчався. Патрiотичне виховання в нас дуже на низькому рiвнi, не потрiбно, звичайно виховувати фанатикiв, але про повагу до державноi символiки нашим полiтикам варто повчитись в Росii та США

Повага до державної символіки і вимушена(вимучена?) любов до неї - то трохи різні речі.

Це як патріотизм і ідіотизм. Вимагати від себе бути патріотом - це патріотизм, вимагати від сусіда бути патріотом - вже трохи не те.

Ось відео-стьоб на мотив британського гімну

чи можливе у нас щось схоже без істерик з боку "щиро люблячих гімн"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не слiдкую за тим, що там у вас за *тьоркi*, але в данному випадку вiн тебе таки вдало пiдловив, на твоiй категоричнiй заявi, мол *нiколи*, написав би, що *стараюсь не говорити*, й iнша ситуацiя була б

Та немає у мене з ним тьорок, самому дивна така його реакція, хоча що тут дивного - чим більше чолов'яга триндить, тим легше його зловити на триндьожі :) Мабуть це і зачепило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Текст гімну писався в 1862 році, тоді проблематика була інша і дуже довго вона була актуальною, закликаючи до повстання і фігашення визволителів всяких. Більше того, вона і зараз дуже актуальна (Що лише свідчить про нашу тормознутість і не здатність до змін, визволителі вибили найкращих, а ті спадку не залишили, ось і прірва. Ніби є країна, але люди яким вона дісталась взагалі дупля не ріжуть в реальності і нафіга їм то всьо на голову.) і змінювати слова на якийсь оптимістичний єралаш зараз не на часі. Вам що замало воріженьків? Чи може ви когось прикатрупили вже і щось зробили для своєї неньки? Якщо ні то ще років з сто-двісті буде у нас гімн на такі слова. Так-що розслабтесь і вникайте в глибину, принаймі спробуйте прочитати слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-що розслабтесь і вникайте в глибину, принаймі спробуйте прочитати слова.

romaxa11, а ти бачиш різницю між "спробуй прочитати слова" і "люби гімн"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люби гімн

Саме так. Для тих, хто думає інакше, є стаття "Наруга над державними символами".

То diesel, phantom та деяких інших. Хотів багато писати, але навіщо, якщо вже все написано до мене:

P.S. Не думав, що на 22-му році незалежності ще так багато жителів України із комплексами національної меншовартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не думав,

Scabiosa, ну, а якщо подумать? От, наприклад, є люди, які не люблять помідори.

Це ж не означає, що ці люди обов'язково будуть наругуватися над помідорами, чи здійснювати інші протизаконні дії по відношенню до помідорів.

Люди просто не люблять помідори. І "на помідорчик - не хочу, дякую" - це цілком нормальна, адекватна реакція людини, яка не любить помідори. Для більшості(поки що) - нормально.

Але ж є "національно більшовартісні", такі, як ото ви, які готові той помідор кожному в горлянку запхати - "як жеж ти, №#$^%, помідорів можеш не любити, коли вони в нас такі мелодійні та чуттєві?".

Поки вас мало - не страшно, але є небезпідставні побоювання, що таких "хунвейбінів" скоро буде більше, ніж адекватних людей.

Нехай гімн вам національну більшовартість підіймає, то нормально - хтось віагрою підіймає, хтось гімном. Але нашо ж ви її вивалюєте скрізь на показ?

Дістав, помахав перед меншовартісними - і душа заспокоїлась?

Вам не спадало на думку, що є люди, у яких національна вартість і так нормально функціонує і махать своєю підвищенною національною вартістю перед ними не треба, бо від цього "захопленно-надзвичайного відношення до символів" нормальних людей вже тошнить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам не спадало на думку, що є люди, у яких національна вартість і так нормально функціонує і махать своєю підвищенною національною вартістю перед ними не треба, бо від цього "захопленно-надзвичайного відношення до символів" нормальних людей вже тошнить?

наприклад, після того, як вишиванки перетворюються з кожним святом у попсу (дякую китайським та українським "майстрам" машинної вишивки), мені свою ручної роботи весільну лляну "вишиванку" мереживом білим-по-білому все менше хочеться виймати з шафи. Попсуються традиції, аж шкода.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені свою ручної роботи весільну лляну "вишиванку" мереживом білим-по-білому все менше хочеться виймати з шафи. Попсуються традиції, аж шкода.
це ж також попса, в ідеалі мати мала б вишити сину сорочку, продумавши узор і вкласти певний зміст.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж також попса, в ідеалі мати мала б вишити сину сорочку, продумавши узор і вкласти певний зміст.

Попередньо випрявши нитку, покрасивши і просушивши її, ага. Канонічно.

Іноді в дискусіях виникає питання - як так: 22 роки незалежності, а свободи в головах як не було, так і нема?

От, ніби, і гімна вибрали(а 22 роки тому хіба гімна не було?), і прапора, і конституцію, і депутатів, і президента - всьо канонічно, а чогось не хвата. Є недобитки, які сміють не любити загальнолюбиме.

Не в ідеалі якось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і гімна вибрали

і гІмн вибрали, бо я спочатку прочитав гімнА, подумавши про Якуновича. ;)

це ж також попса

така попса, як в мене, у світі існує в єдиному варіанті. :Р :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж також попса, в ідеалі мати мала б вишити сину сорочку, продумавши узор і вкласти певний зміст.

Попередньо випрявши нитку, покрасивши і просушивши її, ага. Канонічно.

Іноді в дискусіях виникає питання - як так: 22 роки незалежності, а свободи в головах як не було, так і нема?

От, ніби, і гімна вибрали(а 22 роки тому хіба гімна не було?), і прапора, і конституцію, і депутатів, і президента - всьо канонічно, а чогось не хвата. Є недобитки, які сміють не любити загальнолюбиме.

Не в ідеалі якось...

Ви вперто змішуєте мух і котлети в одне. До чого гімн 1862р до Кравчука-Януковича? Вони його складали, чи може якось Тризуб малювали і Прапора? Якщо б вони склали інший гімн, прапор чи герб, все було б чіки-піки? Якщо конфетка виявилась гівном, це ж не через фантик? Якщо фантик змінити, гівенце перетвориться в цукерку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вперто змішуєте мух і котлети в одне. До чого гімн 1862р до Кравчука-Януковича? Вони його складали, чи може якось Тризуб малювали і Прапора? Якщо б вони склали інший гімн, прапор чи герб, все було б чіки-піки? Якщо конфетка виявилась гівном, це ж не через фантик? Якщо фантик змінити, гівенце перетвориться в цукерку?

Мухи і котлети у мене окремо. Справа на в наявності гімна, чи в його тексті або змісті. Оцей факт написання гімну у 1862 році нікого ні до чого не зоб'овязує. Так само як і прийняття тексту в якості державного гімну. Однак є люди, які вважають інакше. І оці інакші бажають, щоб так вважали усі інші, бо треба бути "національно більшовартісними".

Складається парадоксальна ситуація, коли національну свідомість підміняють атрибутами держави. Зі сторони це виглядає трохи по-дебільному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається парадоксальна ситуація, коли національну свідомість підміняють атрибутами держави. Зі сторони це виглядає трохи по-дебільному.
ви вважаєте, що наша держава, оця толпа чиновників настільки глибоко перейнялася впарюванням державних атрибутів масам, що націонал-свідомим вже й кроку без цих державних символів не можна ступити? Я щось пропустив в цій країні. Тепер буду уважніше спостерігати за подіями, оточенням.

Чи можливо вас просто непокоїть думка людей які вважають інакше? Але хіба в тому зло? Одні вважають так, інші по іншому, головне, щоб зберігався вибір і не вчинялось насильство над інакомислячим. А ось у Союзі, чий гімн ви неодноразово згадували, плюралізм був заборонений і за всяке вільнодумство, навіть за підозру у вільнодумстві - сажали. В ті часи не тільки морозиво дешеве було, там ще купа ньюансів існувало, про які стараються мовчати. Про Союз або добре, або нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви вважаєте, що наша держава, оця толпа чиновників настільки глибоко перейнялася впарюванням державних атрибутів масам, що націонал-свідомим вже й кроку без цих державних символів не можна ступити? Я щось пропустив в цій країні. Тепер буду уважніше спостерігати за подіями, оточенням.

Чи можливо вас просто непокоїть думка людей які вважають інакше? Але хіба в тому зло? Одні вважають так, інші по іншому, головне, щоб зберігався вибір і не вчинялось насильство над інакомислячим. А ось у Союзі, чий гімн ви неодноразово згадували, плюралізм був заборонений і за всяке вільнодумство, навіть за підозру у вільнодумстві - сажали. В ті часи не тільки морозиво дешеве було, там ще купа ньюансів існувало, про які стараються мовчати. Про Союз або добре, або нічого.

Я вважаю, що національно-багатовартісні громадяни дуже вміло окреслили критерії відбору національної вартості. Любиш гімн(прапор, конституцію, вишиванку, незалежність, голодомор, бандеру, і т.д.) - молодець, не любиш - ... При цілком адекватному відношенню зі сторони "національно-меншовартісних", маємо те, що маємо.

Все, що відбувалось в останні 22 роки можна описать так:

Свідомий: Треба Новий Гімн

Несвідомий: ок.

Свідомий: Треба Новий Прапор

Несвідомий: ок.

Свідомий: Треба Нову Конституцію

Несвідомий: ок.

Свідомий: Треба Нову Церкву

Несвідомий: ок.

Свідомий: Ну всьо, тепер заживемо!

Несвідомий: Е, а державу будувать хто буде? Націю будем формувать? Еліту культивувати?

Свідомий: Гімн є? Прапор є? Конституція-церква?

Несвідомий: Ну, є.

Свідомий: Ну так і всьо, косим бабло.

Люди самі собі підмінили поняття. Замість еліти у нас актори/спортсмени/музики. Замість держави - плем'я. Замість свідомості - список із 7 з половиною пунктів "любить/нелюбить".

На Союз мені начхати, але чим теперішня ситуація відрізняється від Союзу? Атрибути у держави змінили, а про націю - забули.

Да, і доречі, держава - то не толпа чиновників. Толпа чиновників - то бюрократичний апарат, обслуга і поводитись з нею треба як з обслугою. Поки до нації то не дійде - люби, не люби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...