Перейти до змісту

Я не люблю


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Решил написать чего я не люблю(читай-что раздражает) как автолюбитель.

Иак моя горячя десятка:

1.Когда маршрутчики высаживают пассажиров на перекрестках,переходах и стоя в левом ряду.

2.Когда поворот не включают или включают уже начав маневр.

3.Когда таксисты считают местом парковки любой кусочек асфальта.

4.Когда водитель впередиедущей машини триндит по мобиле,при этом едет медленно дабы избежать аварии.

5.Когда впередиедущий водила вдруг ни с того ни с сего решает стать культурным джентельменом и резко тормозит пропуская пешехода не на переходе.

6.Когда авто из левого ряда вдруг решает припарковаться у обочины(чаще это случается с маршрутками).

7.Когда курица на внедорожнике решает,что она на танке и ей все можна.

8.Когда не работают светофоры.

9.Когда паркуют машину на узкой дороге или у самого поворота.

10.Когда я вытворяю что-либо из перечисленного.

Было бы интересно почитать еще чью-нибудь десятку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОЯ П'ЯТІРКА

1). Коли маршутчик різко підрізає)

2). Коли табуретчик вважає себе за Валентіно Россі і цим самим створює ряд вкрай небезпечних дорожніх ситуацій)

3). ''Сільський'' тюнінг і його власник - ''стопроцентовий король дороги'')

4). Коли обезьянка намагається за кермом ''красить губы'', дивитись в дзеркальце, балакати по мобілочці і при цьому вважає себе обережним водієм)

5). Коли джигіт на ''крутой тачке'' намагається запросити до свого крейсера якусь кралю)

Ще варіанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Страшно ненавижу когда ночью, позади меня едущий мудак, слепит ДАЛЬНИМ светом!

2. Первое только до точности на оборот (едет на встречу)

3. "Аппараты" которые давно молят своего владельца о ПРЕСЕ ;)

4. Наглючих владельцев дорогих "космических кораблей" (только наглых)

5. Безкультурных работников ДПС. Особенно садиться к ним в машину ну просто отвратительно. Воняет, всё обдёрто, половина оборудования перемотана в лучшем случае чёрной изолентой... в худшем лейкопластырем. СКАЖИТЕ ЧТО Я НЕ ПРАВ?

6. Дороги Дороги и ещё раз Дороги.

7. Отвратительная ИНФОРМАЦИОННОСТЬ ДОРОГ!

P.S. В машине у меня находится кусочек уюта и спокойствия моего дома... страшно не люблю когда кто-то начинает в нём хозяйничать.

Удачи Всем на дороге!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Д*** з передніми червоними габаритами.

2. Коли по місту ввечері їдуть на дальньому.

3. Маневри маршрутчиків

4. Льотчиків на скутерах, які не дивляться ні на знаки, ні в зеркала.

5. Коли на вузькій дорозі два *** паркуються один навпроти одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Коли включають протитуманні фари в нормальну погоду та цим самим сліплять.

2. За їзду в лівому ряді зі швидкістю 35-40 км/год - відбирав би права :-)

3. Коли пішоходи кидаються на машину незрозуміло звідки, або лізуть (біжать) через дорогу в непризначеному для цього місці ( мамаш з дітьми , що переходять так дорогоу штрафував би на грн так 100).

4. "Безсмертних" на "Мєрінах" і "Бехах" (сказано образно, не хочу нікого образити), що ідуть на обгін на участку з ДУЖЕ обмеженою видимістю

+ все вище перечислене в попередніх постах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще згадав :-)

5. Різнокольоврові лампочки (сині, зелені, червоні) замість габаритів, а також тоновані задні фонарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі ці пости об'єднати,то це буде те що мене дратує. Чесно - бардак повний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7.Когда курица на внедорожнике решает,что она на танке и ей все можна.

сьогоді стою в центрі в районі *Перлини* ,зупинився джип приблизно за 60-80 см від тротуару, з пасажирських дверей виходить леді,ну думаю хтось підвіз і щоб не зарулювати під самий бордюр вирішив побистрому висадити пасажира,але тут зі сторони водія виходить друга леді,ставить автомобільна сигналізацію і переходить дорогу прямуючи у своїх справах, я був в шоці від такої парковки,джип зайняв майже всю праву смугу і так на не дуже широкій дорозі ізза припаркованих там автомобілів :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не міг їй непомітно колеса поспускати для профілактики? :rolleyes:

хоча... з твоїми габаритами слово "непомітно" якось не асоціюється :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча... з твоїми габаритами слово "непомітно" якось не асоціюється :rolleyes:

зважаючи що це був джип всетаки можна було б зробити це "непомітно" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Ненравится когда наши менты штрафуют там где не надо и кого не надо и не штрафуют там где действительно надо и кого действительно надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не міг їй непомітно колеса поспускати для профілактики? :P

хоча... з твоїми габаритами слово "непомітно" якось не асоціюється :)

я добрий )) щоб мене спровокувати на пакость треба довго і старанно мене злити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я как пешеход-пассажир выскажусь:

1. тюнингованные тачки с глушителями от болида Ф1.

2. когда блондинко тормозит на переходе, решив таки не проезжать на красный

3. когда маршрутчик тормозит на переходе чтоб загрузить/выгрузить гривну

4. п.3, но до 10 метров от перехода.

5. пп.3,4, но когда пассажиры просят маршрутчика остановиться "на переходе/сразу за/сразу после"

6. велосипедистов в наушниках

7. велосипедистов на тротуарах

8. машины, которые едут по тротуарам/трамвайным колеям

9. водителей, которые орут, что я неправ, переходя на зеленый, когда им тоже зеленый (выезд с примыкающей).

10. скутеристов во всех проявлениях

11. когда пешеход начинает метаться при переходе дороги (в основном, в неположенном месте)

12. машины, припаркованные на тротуаре и занявшие всю его ширину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

1. Ненавиджу маршрутчиків.(За все)

2. Синіх велосипедистів на гратах, без всякої ілюмінації.

3. Дідусів на конях вночі.

4. Блондинок які пракуються де завгодно і як завгодно (Стосується і чоловіків)

5. Дітвору на скутерах.

6. Перців з села на тюнінгованих москвичах/жигулях які думають що завши проскочать.

7. ПТУШНИКІВ які на камазі вчаться їздити по місту.

8. Фури на трасі Луцьк-Львів.

9. Дорогу на Рівне, і їхніх гаїшників.

10. Наше пальне :)

11. Пішоходів. Які переходять перехід ланцюжком а не організованою купкою.

Про п.11 Біля К. проміня з ранку можна на переході довго чекати поки та вся пішоходна галота перейде дорогу.

Причому йдуть і йдуть, йдуть і йдуть. ні шоб стати почекати поки назбирається хоч з 10 чоловік, і тоді йти, а не 10 по одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще від мене.

1. Коли два "нармальних пацана" на модних машинах, їдучи на зустріх один одному, зупиняються посеред дороги, відкривають вікна і спокійно собі спілкуються хвилину- другу, перекривши рух всім, або ще краще, коли в тій же ситуації відкривають двері і виходять на дорогу потиснути один одному руки, пообніматись і т.п., заодно демонструючи всім свою "крутість".

2. Коли їдеш на велосипеді, а ззаду на іномарці безшумно підкрадається якийсь мудак, і, майже порівнявшись з тобою, як засигналить модним сигналом, то з переляку можна що хочеш зробити, а потім ще пів години вуха закладені.

3. Все вищеперелічене всіма, особливо маневри машрутчиків, блондинок, неповнолітніх безголових скутеристів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основном анноят паркующиеся сразу за перекрестком, слепящие сзади дальним и те кто едет по двум полосам сразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені не подобаеться те що коли я їду на машині з номерними знаками іншої області або тимчасовими номерами мене постійно зупиняють гаїшники, без жодної на це причини, задовбали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще хочу додати:

Дуже не подобається,коли з вікон вилітає всякий мотлох.А якщо це ще з вікна крутої машини,то взагалі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, ну если из окна вылетает мотлох, который сидел за рулем, то очень неплохо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не люблю:

1) Дорогу в универ 17-й или 28-й...точнее огромнейшую пробку возле варшавки, в которой можно простоять минут 20...

2) Когда маршрутчики резко тормозят и все стоящие и сидящие пасажиры летят в одном и том же направлении...

3) Когда вечером мажоные мальчики зовут покататься с ними и долго не понимают, что им отказали...

4) Когда у универа, проходя мимо припаркованых тачек, где нет никого, вдруг одна из машин резко пибикает (это умный хозяин машини решил пофаерить, чтоб на его тачку обратили внимание)...

5) Когда по городу ездят отстойные машины, но зато с открытыми настеж окнами, из которых на всю громкость орут блатные песни...

6) Когда пальнутые пассажиры маршруток так хлопают дверью, что аж в ушках звенеть начинает...

7) Когда таксисты вдруг выезжают на тротуар, потому что видите ли, им надо в ларёк...за сигаретами...

8) Тралики, которые вечно останавливаются так, что нужную маршрутку облизательно провтыкаешь..

9) Запаравки, на которых чаще всего не работает туалет и аппарат с каппучино...

10) Когда на праздники меняют движение транспорта и приходится обьезжать половину города, через перекрытый центр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про п.11 Біля К. проміня з ранку можна на переході довго чекати поки та вся пішоходна галота перейде дорогу.

Причому йдуть і йдуть, йдуть і йдуть. ні шоб стати почекати поки назбирається хоч з 10 чоловік, і тоді йти, а не 10 по одному.

Мене вот тільки цікавить чи ти стояв би і чекав коли ти поспішаєш на пару, а на парі сидить "ХОРОШИЙ" викладач який за запізнення дає написати 30 сторінок тексту рукою?

Щє хочу добавити... по поводу базара...

Приїзджає з села якись олух і ставить свій корч на зупинці. Потім приїзджає тролейбус або маршрутка і загорожує половину проїзджої частини, тому що йому ніде стати!

А мені здається головний принцип цього всього:

Один забив і всі забивають!! - золоте правило :o

Ітак в Луцьку забито на їзду! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато що повторюсь....

1. Скутера та велосипедисти... Особливо коли по тротурам в центрі літють, страшно ходити... Так і хочеться комусь на зустріч по пиці дати...

(до речі, один раз бачив як на Радянській такий велосипедист налетів на хлопця, збив його, а потім встав та ще й почав кричати "шо ти тут, мля, ходиш, не бачиш я їду..."

2. не люблю пішоходів, у яких немає власного авто, особливо на світлофорі біля ЦУМа... (для них ще горить червоний, а вони лізуть, ще й матюкаються, шо ти їх не пропускаєш... А за 10 метрів стоїть даїшник і в свисток не дує... мені здається пішоходів також треба штрафувати)

3. дороги... дороги.... дороги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4. не люблю їздити на мийку після дощу.... в черзі мусиш стояти годинами, а платиш шалені гроші вже....

5. не люблю перехрестя біля тама-тута.... всім на все пох та поср...

6. також не люблю маршрутчиків, але ще більше не люблю пасажирів, які їх зупиняють в заборонених місцях та ще й матюкаються чому стали на 3 метра дальше, а коли їм відповідають, що там не можна, то вони кажуть "я гривню плачу, де хочу там і вихожу" (чомусь в Харкові, Рівному... так не говорять, а культурно, на зупинках стають в чергу на маршрутку...)

та ще багато чого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нелюблю і мене це просто бісить коли:

1. Стою на повороті з другорядної на головну дорогу і поправу сторону від мене зупиняється маршрутчик для посадки, висадки пасажирів, тим самим закриваючи мені видимість дороги.

2. Коли їду по другій полосі 70 а тут мені ззаду сигналять, що давай дорогу(оце саме більше достає) :)

ну і ще багато чого вище сказаного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дуже дратують водії які не вміють паркуватись, воно свого "лаха" поставить в притик, так що виїхати неможливо, і піде собі...а ти виїжай як хочеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...