Перейти до змісту

Я не люблю


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Зі всім вище сказаним я вже змирився, хоча деколи багато що просто бісить. Але саме більше мене ХАРИТЬ, це те що мусара (інакше їх неназвеш) стоять в центрі біля ЦУМу, а толку, що з корови на дорозі (до речі, про це ще ніхто неказав). Зупинять якусь вантажівку, а ти з Винниченка на Волі повертаєш і що там їде нічого невидно. За 10 метрів від них машини стоять як хочуть, а вони небачать. Вчора, якби збоку неседіла моя начальниця, я би пішов до них поговорити... Чесне слово до начальства дійшов би. Думаю ще зо дві людини з борду зі мною пішли б.

Усім автолюбителям і професіоналам ні гвоздя, ні жезлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нелюблю і мене це просто бісить коли:

1. Стою на повороті з другорядної на головну дорогу і поправу сторону від мене зупиняється маршрутчик для посадки, висадки пасажирів, тим самим закриваючи мені видимість дороги.

Ага 100 пудов,якось мало не підставився через такого дєятєля!!!!

Ще дратує коли маршрутка тільки но припаркувалась,а вже включає лівий поворот,вгадай буде він їхать вже чи ще чоловік 10 висадить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто через маршрутки буває складно виїхати зі стоянки перед Фуршетом -- ті дятли люблять ставати перед самим поворотом на стоянку, перекриваючи собою весь обзор. Я в таких випадках люблю виїхати, стати перед ним і простояти хвилинку, не даючи йому рушити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто через маршрутки буває складно виїхати зі стоянки перед Фуршетом -- ті дятли люблять ставати перед самим поворотом на стоянку, перекриваючи собою весь обзор. Я в таких випадках люблю виїхати, стати перед ним і простояти хвилинку, не даючи йому рушити :)

Хотів б я на це подивитися   :)   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще не подобаэться коли збоку сидить бухгалтерша і спыває пісню яка в цей момент грає по радіо.

Але дійсно що найбільше неподобається, це коли стоїш у лівому ряду на світлофорі перед якоюсь машиною/машинами і як тільки загоряється зелене світло він вмикає поворот...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда читала.......упала со стула....ну вы и даете......а я наоборот с юмомром это всё воспринимаю!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б також сприймав з гумором, якби за кермом їздив годину-дві на добу. А так як я за день наїжджаю не менше 150 км по місту, то задовбує, повір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно їду по 40-му від Гордіюк до Північного і шумахер на богданові з лівого ряду вмикає поворото на мою полосу, було десь метрів 5 від мене, і такий маневр в мою сторону робить шо той богдан чуть не перекидає, я йому сигналю доганаю і культурно питаю:

-ти шо зробив?

-шо не бачиш, я ж поворот включив

-ну і? там шо зупинка була?

-бла бла бла іди вчи правила

років йому вже десь під 50 було, не хотілося нічого починати.

А ше хочуть одні богдани шоб їздили, це буде повний п. з такими водіями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б також сприймав з гумором, якби за кермом їздив годину-дві на добу. А так як я за день наїжджаю не менше 150 км по місту, то задовбує, повір.

+1. Хоча в Луцьку ще їздити можна, в Львові чи Києві це повна труба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полный контроль... и только полный за всем что творится на дороге... "НУЖНО ЕЗДИТЬ ТАК КАК БУДТО ВОКРУГ ТЕБЯ ОДНИ ИДИОТЫ" иначе нельзя.... в наших руках наша безопастность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"НУЖНО ЕЗДИТЬ ТАК КАК БУДТО ВОКРУГ ТЕБЯ ОДНИ ИДИОТЫ"
А чому "как будто"? Судячи з того як в нас їздить більшість водіїв (точніше їздоків), то так воно і є, принаймні 90% точно ідіоти
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто через маршрутки буває складно виїхати зі стоянки перед Фуршетом -- ті дятли люблять ставати перед самим поворотом на стоянку, перекриваючи собою весь обзор. Я в таких випадках люблю виїхати, стати перед ним і простояти хвилинку, не даючи йому рушити :)

Хотів б я на це подивитися :);)

В прошлому році біля ЦУМа маршрутка стала в лівому ряді і стала висаджувати пасажирів, я йому сигналю, в нього ноль емоцій. Не довго думаючи обігнав його по зустрічній полосі і перекрив бусом дві полоси. Включив аварійку, вийшов на вулицю, достав цибака прикурив, підйшов до нього питаю:

Я - Якого ХЕ ти став серед дороги

Він - Попросили вийти

Я - Для цього є зупинка

Він - А я що не на зупинці став

Я - Добре :P Мені ось захотілось по курити на вулиці, щоб у бусі не воняло, я тут постою покурю на "зупинці" я думаю ти не проти :huh:

Постояв 2 хвилини, покурив, вислухав у кого який гудок, взнав якими гарними "словами" можна висловити мій вчинок, виключив аварійку і чемно поїхав :huh: тому що направо з Волі не тільки маршруткам треба їхати.

ЗИ мені не подобаються наші даїшники, які ні%рена не роблять для того щоб по місту можна було комфортно їздити, а лише дбають про те кого б це зловить і положить пару грн в карман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за струя пішла ввечері їздити по місту з дальнім світлом?Барани,засліплюють,що пішоходів не видно,приходиться сунутись 30км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему для розрядки! Ось вам і наукове пояснення:

"Британские ученые установили...

...что большинство водителей, нарушающих правила дорожного движения, являются латентными гомосексуалистами. Данные особенности водителей подтверждаются многолетними исследованиями ученых. С 2001 по 2006 годы они наблюдали за группой из 516 английских и шотландских водителей.

Большинство скрытых гомосексуалистов оказалось среди водителей, не включающих сигнал поворота при маневрировании, а также водителей, которые при повороте на перекрестке сначала нажимают на тормоз, а затем уже включают "поворотник". Данная группа водителей была охарактеризована британскими учеными как латентные пассивные геи.

Были выявлены и водители, являющиеся скрытыми активными гомосексуалистами - в списке их нарушений: выезд на полосу встречного движения, там, где это запрещено, резкое перестроение из ряда в ряд, "подрезание" и частые беспричинные разгоны-торможения.

Публикация результатов исследования в научно-популярном британском еженедельнике British Science & Cultural Research вызвала волну протестов автомобилистов, однако, британские ученые готовы подтвердить всем сомневающимся подлинность и обоснованность своих многолетних кропотливых исследований."

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене БІСИТЬ, коли стоїш на світлофорі біля Західінкомбанку в напрямку від мосту до стадіону, стоїш перший, в лівій смузі. І тут якесь чмо через зустрічну всіх обганяє і стає перед тобою. Коли загоряється жовтий воно кидає педаль щеплення і глохне перед тобою, потім не може завестись. А коли заведеться, то рушає, і ВКЛЮЧАЄ ЛІВИЙ ПОВОРОТ і стає пропускати зустрічних, щоб повернути наліво, хоча там стоїть "кірпіч". Зіткнувся з таким сьогодні... Повбивав би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доволі часто там таке буває

Коли хтось таке робить, ще полюбляють таке робити коли з Кузнецова повертають наліво на Перемоги, я незважаючи на червоний колір світлофора. Їду йому на зустріч і починаю сигналити, наганяю жуті :( дехто встигає втікти а дехто ні. Хто не встиг я не винуватий, раз з одним впертим 2 хвилини стояли.

Тиждень назад - тянучка на перемоги взаді за мною ублюдок на авео моргає дальнім, мені втікти нема куди, а воно морга і морга, червоний колір світлофора воно знов мені морга :) Я чемно включаю аварійку (я чемна людина :) ) стою, жду коли воно мене об"їде. Догнав його на світлофорі біля там-тама - моргаю сигналю і йому тепер нема куди втікти. Я думаю йому хоч трохи щось в його дурну голову влізло :huh:

Не люблю коли не поважають інших учасників руху :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не люблю коли хтось забуває включити або виключити поворот. І ще бісить, що всі кудись спішать і ладні вилісти один одному на голову: пруться по зустрічній, виштовхують з полоси, роблять такі обгони, що дивуєшся як таке можливо без ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно лечу по об"їздній .. від маяків до ківерець(а точніше до дачного) ...

годин 11 ночі ... лечу десь 140 .. і тут по серед дороги ... якраз в повороті іде якісь п"яний мудак ...

я незнаю як я його об"їхав ... але не спав цілу ніч ...

тепер в мене манія ... неможу норм їздити думаю шо зара хтось вискочить на дорогу .. і ГГ буде ..

З.І.

Бісить поворот біля там тама! (біля 5ї школи не їжджу взагалі .... стараюся принаймні)

Бісить вулиця по якій треба їздити додому .. а проїхати там анріал .. (крилова)

Бісить те як народ паркується... і де він це робить .. (побували б в польщі... пару днів .. по"їздити .. і будеш мастером з парковок)

Ненавиджу малих дітей на вєліках які їздять по дорозі. ненавиджу мапєдістів ! ненавиджу наглих (крутих водіїв) приклад привів Plum, да і в кожного в житті ставалося щось подібне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕ НАВИЖУ!!!! Придурков которые в полный туман (как сегодня) едут на габаритных огнях!!! (просто сегодня чуть не рассадил своё авто... об такого придурка) жаль небыло времени вернуться ... и просто "отвести душу". Спасибо водителю грузовика который прижался немного вправо... давая мне возможность разминуться с "покорителем дорог" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після сьогоднішньої їзди крепко не полюбив коли машина без бризговиків,все лайно в тебе на склі і на капоті.Пів бачка омивача за день вийшло!

ЗІ:шановні перевірте чи у вас стоять бризговики,якщо ні то поставте.Може воно вам і не тра,але це просто культурно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...