Перейти до змісту

Загинув хлопець, а вбивця на волі. Слідство навмисно затягується...


Grey

Рекомендовані повідомлення

13 липня 2013р. о 8.05год. ранку в центрі м. Луцька біля сімейного кафе "ДЯДЯ PIZZA" по пр. Волі. одним ударом збили з ніг молодого хлопця, Солонінко Петра Володимировича (22 роки), від чого він втратив свідомість, отримавши смертельну травму. Після 6-ти днів перебування в реанімації міської лікарні №2, в стані коми, так і не прийшовши до свідомості, Петро помер. Злочинець, 26-ти річний Павло Самойлов, вільно перебуває на вулицях нашого міста. Слідство навмисно затя-я-я-я-жно триває… Молоді люди, будьте обережні злочинець на волі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

А життя молодого хлопця ніхто не поверне... А винуватий може знову когось вдарити, де правосуддя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч що би там не було, мені здається, не зовсім правильно розголошувати фамілію підозрюваного. Якщо в результаті його не посадять, то ви ще можете нарватися і на зустрічний позов про наклеп.

Якщо, наприклад, я особисто бачив як один вдарив іншого, той впав і вдарився головою, то мені пох на тезу "винуватість визначається лише судом".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загинула молода людина, а на борді головне поспорити і перетягнути тему зовсім в інше русло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув про цю ситуацію: там є відео з камер спостереження - приватбанк і дядя піца. суд усе встановить, і винний сяде, незалежно від того, ким працюють його батьки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

винний сяде, незалежно від того, ким працюють його батьки...

якщо батьки працюють у нормальних структурах, то винний не сяде, бо мертвий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув про цю ситуацію: там є відео з камер спостереження - приватбанк і дядя піца. суд усе встановить, і винний сяде, незалежно від того, ким працюють його батьки...

Надіємося, що так і буде.

Загинула молода людина, а на борді головне поспорити і перетягнути тему зовсім в інше русло.

Головне не поспорити, а щоб в нашій країні було справедливе слідство і рішення суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо потрібно підключити медіа (Надзвичайні новини, ТСН, ...), щоб справа набула розголосу, тоді місцеві "рішали" будуть не такі активні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоч що би там не було, мені здається, не зовсім правильно розголошувати фамілію підозрюваного. Якщо в результаті його не посадять, то ви ще можете нарватися і на зустрічний позов про наклеп.

Якщо, наприклад, я особисто бачив як один вдарив іншого, той впав і вдарився головою, то мені пох на тезу "винуватість визначається лише судом".

Справа в тому, що це не підозрюваний, а винуватий, це 100%. Камери спостереження це підтверджують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що це не підозрюваний, а винуватий, це 100%. Камери спостереження це підтверджують.

Винуватий буде тоді, коли буде вирок суду, яким встановиться вина. Поки що він ніяк не може бути винуватим. Підозрюваним, обвинуваченим - але не винуватим.

Грей, замість того, щоб тут постити свої емоції - краще поетапно виклади, що було зроблено родичами, чи зверталися в правоохоронні органи, яка реакція правоохоронців, чи відкрито кримінальне провадження. Родичам, якщо вони вважають, що менти можуть спустити все на "гальмах" - варто звернутися до знайомого адвоката, який би адекватними діями завадив би цьому.

Вбили людину - це дійсно злочин. Але чим далі родичі будуть так, як і ти, одними емоціями керуватися, типу "То ж на камерах всьо видно, садіть його!" - то дуже скоро записи з камер невідомим чином можуть зникнути. І тоді родичі будуть скрутно хитати головами, і казати: "Купили, всіх купили!"

Хочеш справедливості - борися за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що це не підозрюваний, а винуватий, це 100%. Камери спостереження це підтверджують.

Винуватий буде тоді, коли буде вирок суду, яким встановиться вина. Поки що він ніяк не може бути винуватим. Підозрюваним, обвинуваченим - але не винуватим.

Грей, замість того, щоб тут постити свої емоції - краще поетапно виклади, що було зроблено родичами, чи зверталися в правоохоронні органи, яка реакція правоохоронців, чи відкрито кримінальне провадження. Родичам, якщо вони вважають, що менти можуть спустити все на "гальмах" - варто звернутися до знайомого адвоката, який би адекватними діями завадив би цьому.

Вбили людину - це дійсно злочин. Але чим далі родичі будуть так, як і ти, одними емоціями керуватися, типу "То ж на камерах всьо видно, садіть його!" - то дуже скоро записи з камер невідомим чином можуть зникнути. І тоді родичі будуть скрутно хитати головами, і казати: "Купили, всіх купили!"

Хочеш справедливості - борися за неї.

Все під контролем. Є заява від родичів, іде слідство, є хороший адвокат, налагоджуються зв'язки з високопоставленими працівниками міліції(шукають знайомих або знайомих знайомих). Спуску не буде! Просто шкода, що в нашій країні усього треба добиватися самому, а не покладатися на владу і закон. Всі свої права потрібно вибивати. Родичі винуватого і слідство намагаються все спустити на тормозах. А батьки померлого платити не мають звідки та й не будуть, вони бідні прості люди. Тато померлого онкохворий на 4-ій стадії, його ці всі події просто добивають.

А те що той, хто вдарив винуватий, то це так! І цього не змінить жодне рішення суду! Окрім камер спостереження і свідків є ще Бог і Його Суду ніхто не омине!

Я його не бачив... і з ним не знайомий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що той, хто вдарив винуватий, то це так! І цього не змінить жодне рішення суду! Окрім камер спостереження і свідків є ще Бог і Його Суду ніхто не омине!

А... он як... то навіщо тоді земний суд і слідство напрягаєте?

Нехай тоді Страшний Суд напрягається... потім Страшний Апеляційний Суд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по сторінці цього Самойлова "в контакті" то це один з тих безмозглих що гасають вечорами на куплених за наворовані папіками гроші джіпах від одного нічного клубу до другого потусуватись і зняти чергову тйолку, якщо менти їх не чіпають за швидкість в 100 км по місту то і тут зроблять винним бровку в яку вдарився вбитий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що той, хто вдарив винуватий, то це так! І цього не змінить жодне рішення суду! Окрім камер спостереження і свідків є ще Бог і Його Суду ніхто не омине!

А... он як... то навіщо тоді земний суд і слідство напрягаєте?

Нехай тоді Страшний Суд напрягається... потім Страшний Апеляційний Суд...

Не смішно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сегодня говорила с сестрой погибшего парня, следствие все так же затягивается, недавно адвокат подал, извините, не знаю юридических терминов, какое то заявление, чтобы подозреваемого до суда взяли под стражу, было назначено время слушания для этого, 11 утра. Семья погибшего, родители и сестра, вместе с адвокатом пришли в заявленное время, оказалось, что заседание было в последний момент перенесено на 9 утра( пострадавшей стороне, конечно, сообщить забыли), в итоге, потерпевшие увидели довольные,улыбающиеся лица обвиняемого и его семейства, идущими по коридору к выходу, так как адвокат пострадавшей стороны "не явился", никого соответственно под стражу не взяли. Кто то там в семье у этого Самойлова полковником милиции был или есть, точно говорить не буду, не уверена, но что то в этом роде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вже скільки ця справа тянеться, все ж видно на відео. людину вже не повернеш, але по закону від 3 до 5 по статті, обмеження або позбавлення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо. Та пані прокурорша ше та с*ка... на власному досвіді переконався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розігнати всіх суддів і прокурорів, зняти з них всі льготи... Передивитись всі сумнівні справи і дати їм самим сроки за злочинні несправедливі вироки... Назначити на їх місця випусників юрфаків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, та не суд присяжних, а самосуд і для винногоі для прокурора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...