Перейти до змісту

Загинув хлопець, а вбивця на волі. Слідство навмисно затягується...


Grey

Рекомендовані повідомлення

jack74, та не суд присяжних, а самосуд і для винногоі для прокурора

Які тут всі розумні, чого ж тоді самі не стали прокурорами. суддями. адвокатами ?- ну або давай починай самосуд - "пісака" )))

А стаття вбивство по необережності - цілком адекватна.

Так хлопець, що вдарив винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

nemo, чуєш, ти тут не троль хлопче. Якшо тебе це ніколи не спіткало - вітаю. І коми вчися ставити де треба - "пісака"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo, чуєш, ти тут не троль хлопче. Якшо тебе це ніколи не спіткало - вітаю. І коми вчися ставити де треба - "пісака"

А, що тут тільки вашої точки зору притримуватись можна?

До чого тут спіткало, не спіткало?

В мене така точка зору:

Стаття умисне вбивство, тут не підходить по багатьох причинах.

Ще можна приліпити - "не надання допомоги...", але не знаю він не лікар, і там він не один був, тобто всім тоді.

Вбивство по необережності - саме те.

Якщо маєш вагомі аргументи, а не "хзш", - паруй, ні - кури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nemo,

Загинула молода людина, а на борді головне поспорити і перетягнути тему зовсім в інше русло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При такій системі правосуддя дуже скоро з'явиться альтернатива. Люди не будуть витрачатись на міліцію, адвокатів, прокурорів, суддів. Вони звертатимуться до людей, які точково і на їх святе переконання, чесно будуть вирішувати специфічні питання. Я не думаю, що десь на Кавказі вирішальне слово за міліцією, судами. Людина скоїла злочин проти іншої людини, потерпівший, чи його родина, миттєво, по гарячих слідах дає адекватну відповідь злочинцю. Якщо вбив, то і його вб'ють, якщо спеціально вбивав, то і його спеціально вб'ють, якщо не спеціально, то і його не спеціально вб'ють. Зате більшість непростого суспільства живе з чітким усвідомленням що за скоєне прийдеться відповісти, причому сповна. Ці речі мав би скасувати "цивілізований суд", але якщо його немає, правда шукає інших шляхів вирішення, щоб потім родичі не бачили задоволеної усмішки гвалтівника, злодія, бандита чи вбивці, якому вдалось зам'яти, зарішати зло яке він вчинив. Чи блін того треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Рома, криші, смотрящі, рєшали, законнікі

При чому, будуть вони небезплатні, тобто, хто без бабла- знову в попандосі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стаття вбивство по необережності - цілком адекватна.

я з цим згоден, але все йде до того, що буде "умовний термін" . Аргументи певно будуть:

1 - це був поштовх (експертиза визначила)

2 - я думаю, ще його перше притягнення

3 - нащо ламати життя хлопцю

От таки 3 пункт мене найбільше турбує, половина буде за, половина проти...Я не суддя, але в нас все всім сходить з рук, тому 3 пункт особисто для мене був би на останніх місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Рома, криші, смотрящі, рєшали, законнікі

При чому, будуть вони небезплатні, тобто, хто без бабла- знову в попандосі.

Це ти якраз описав формування нашої сучасної правоохоронної системи Толік.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У формальної немає конкуренції, що її розклало остаточно, а всі решта в умовах конкуренції будуть огого як за правду рубатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет убийства по неосторожности...Я совсем не знаю нашу систему и законы, потому это сугубо мое мнение, каждый человек несет последствия совершенных поступков...При чем любого поступка, начиная от того, кому что то сказал или же когда просто сел за руль, должен понимать что последствия могут быть разными ,в случае с авто, он либо быстрее чем на общественном транспорте доберется до нужного места, либо машина сломается и он опоздает, либо попадет в аварию... Когда человек идет с целой "стаей" кого то бить, он должен понимать (или же догадываться на уровне подсознания) что он может и покалечить кого то, и убить...И принимая решение сделать это, должен нести за него ответственность... Другое дело, что нынче те у кого есть деньги, воспитывают своих детей так, что чувство ответственности у них постепенно угасает, ведь за них,начиная с детского сада, все "разруливают" мамины и папины кошельки...Пока так будет, такие случаи тоже будут происходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У формальної немає конкуренції, що її розклало остаточно, а всі решта в умовах конкуренції будуть огого як за правду рубатись.

Тобто, справедливість буде платна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 - нащо ламати життя хлопцю От таки 3 пункт мене найбільше турбує, половина буде за, половина проти...Я не суддя, але в нас все всім сходить з рук, тому 3 пункт особисто для мене був би на останніх місцях.

все це вірно. Але для мене особисто було б важливо, щоб той, хто це зробив, хай навіть по необережності сам це визнав.

Да, я його вдарив (штовхнув). Але вбивати я його не хотів.

На відео видно, що молодий чоловік падає просто "пляшмя". Явно, щшо всі були випивші.

Я бачив колись як людина падала так само. Просто навзнак головою об асфальт. Розбив голову, але живий був. Літня людина.

А тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 - нащо ламати життя хлопцю От таки 3 пункт мене найбільше турбує, половина буде за, половина проти...Я не суддя, але в нас все всім сходить з рук, тому 3 пункт особисто для мене був би на останніх місцях.

все це вірно. Але для мене особисто було б важливо, щоб той, хто це зробив, хай навіть по необережності сам це визнав.

Да, я його вдарив (штовхнув). Але вбивати я його не хотів.

На відео видно, що молодий чоловік падає просто "пляшмя". Явно, щшо всі були випивші.

Я бачив колись як людина падала так само. Просто навзнак головою об асфальт. Розбив голову, але живий був. Літня людина.

А тут...

Варіанту що він падає так від чіткого удару по бороді нема?)

Такий удар вирубає і тверезого.

Як на мене бив, значить усвідомлював можливі наслідки- тяжкі тілесні+ вбивство само то йому.

Чомусь іншого хлопця на відео просто пхали а не били.

Жаль що він отримає максимум пару років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому ж кавказі крім диких, племенних законів існують і державні закони, тому все одно питання честі і помсти вирішуються на сімейні родинні раді. І я думаю, що питання покарання цілком допустимо не перекладати на "платні" правоохоронні органи, а вирішувати в цілком індивідуальному порядку "кров-за кров". Дана схема має місце і в цілком цивілізованих країнах Европи не говорячи про США (де працює закон "кольта"), і вона є основою правопорядку бідних районів, бо там люди також не звикли уповати лише на закон.

Наприклад в Дубліні, батько чи брат, цілком адекватно усвідомлює, що можливо буде змушений відповісти перед законом і "сісти" за вбивство вбивці свого сина чи брата. І горжусь почуттям такої честі в родині. А в нас?

Зараз пацифісти почнуть говорити про анархію і що це не правильно, а хіба те що ми бачимо це цим не являється? Тому давайте відкриємо очі і перестанемо жити вівцями в загоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому давайте відкриємо очі і перестанемо жити вівцями в загоні.

А кто мешает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно как еще медэкспертиза не доказала вину гравитации в притягивании парня к асфальту и не привлекло кинетическую энергию как сообщника .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому давайте відкриємо очі і перестанемо жити вівцями в загоні.

А кто мешает?

ХЗ?!

певно дається в знаки те, що 70 років козаків все винущували, та й винищували, а в той час свинопаси розмножувалися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому давайте відкриємо очі і перестанемо жити вівцями в загоні.

А кто мешает?

ХЗ?!

певно дається в знаки те, що 70 років козаків все винущували, та й винищували, а в той час свинопаси розмножувалися :)

Тобто, тьомноє наслєдіє прошлого зробило тебе свинопасом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так... умови життя вплинули на світогляд нації.

не обольщайся, тебе теж :)

Зараз потихеньку починаємо підіймати очі догори

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодого хлопця вбили, вбили чиюсь дуже любу і важливу дитину, вбили під час бійки, при чому били його і винуватих наше правосуддя не бачить, не сталось нічого страшного, ніхто не понесе покарання, ніхто навіть вибачень не принесе. Вбивати можна? Правосуддя то що, вбивати можна? А можна вбити вас, ваших дітей, близьких, правосуддя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз потихеньку починаємо підіймати очі догори

і мекати на місяць

нє абальщяйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хто продовжує мекати -> уповати на правосуддя, а є люди, що щось роблять... Тільки ж в новинах про таке стараються не писати і не показувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба суд присяжних

В країні, де людей можна купити за мішок гречки, суд присяжних нічого хорошого не принесе.

а в цій країні що, суддю купити не можна?!? Хай не за мішок, - за два, за три... На одну людину завжди легше і простіше вплинути, ніж на 12.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...