Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2010


Andrew_Best

Рекомендовані повідомлення

Ну що там цікавого, от уяви що ти їдеш на бесі 500км/год - щось приблизно таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 868
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Славута - майже Ланос а Ланос то вже круто

ребята, которые раньше покупали ушатанные "зубилы" сегодня берут новые или чуть бэушные "сенсы" и "ланосы" - отличная тенденция, я считаю. пассивная безопасность и управляемость у "дэушек" намного выше при более зажатом движке, а значит риск навредить себе и окружающим серьезно снижается :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що там цікавого, от уяви що ти їдеш на бесі 500км/год - щось приблизно таке.

да ладно понтоватись.... ланос/сенс/славута спокійно швидкість таку візьмуть. А на рахунок "стручків" - не згоден. Не в авто тут питання а в прокладці між кермом і сидінням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

машина легка і розганяється добре, але тормоза зовсім неадекватні + 3 болта колесо тримають, я про славуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав по Шопена, бачив ДТП за участю ланоса і ще якась (не роздивився).

Вїхали лоб в лоб, вулиця перекрита. ДАЙ звертає всіх на С.Бандери.

Можливо хтось має більш детальну інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно їхав по Шопена, бачив ДТП за участю ланоса і ще якась (не роздивився).

Вїхали лоб в лоб, вулиця перекрита. ДАЙ звертає всіх на С.Бандери.

Можливо хтось має більш детальну інформацію

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/62723/page__pid__531341__st__0entry531341

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У славути ще й в КПП підібрані передаточні числа, що вона з місця стартує дуже жваво. Як для міста то є дуже шустра машинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтопим щодо славути - ну лана. Як на мене - машина ніяка зовсім. Був свідком як при великій жарі, градусів 37 на сонці в Луцьку біля 5ї школи зі славути, яка стояла на світлофорі полилася зелена рідина (досить потужною струйкою на асфальт), і водій в паніці не знав що робити

Місця в салоні там по нулях для тих, хто на задньому сидінні. Загальна керованість (по всіх параметрах) теж на середньому рівні, а то й чуть нижче.

ІМХО ланос в кілька разів краще, хоча я його теж не люблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та перестаньте порівнювати славути і ланоси. Немає там нічого спільного крім заводу зборки, це як Нокіа і Нокла, які китайці збирають на одному заводі. Основна відмінність - це конструктори, які проектували ці авто.

П.С. Знаю, бо власник Ланоса (Польша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, поддерживаю. Славута берет свои корни в старых "запорожцах", а Ланос/Сенс - что-то натырили с VW Golf плюс собственные корейские разработки :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був свідком як при великій жарі, градусів 37 на сонці в Луцьку біля 5ї школи зі славути, яка стояла на світлофорі полилася зелена рідина

а я був свідком як у новї BMW з ручки на дверях злізла фарба при відкриванні - шо далі ???

щоб не лилась "зелена рідина", треба трохи термостат перевіряти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, поддерживаю. Славута берет свои корни в старых "запорожцах", а Ланос/Сенс - что-то натырили с VW Golf плюс собственные корейские разработки :ok2:

го сюда: Вітчизняний автопром, щоб не оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія на Горохівському напрямку за участю автобуса "Автолюкса" та джипа http://www.volynnews.com/news/extreme/16584/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перечитавши вищеподану статтю переконався в своїх же словах : "краще в 19:00 вдома, ніж о 18:00 в морзі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa,

Не знаючи не пиши, та всі інші теж, дуже прошу.

пішов з життя мій друг, хресний батько моєї старшої доньки. Я не вірю в це досі, тяжко.

Спи спокійно, Сергій........ Надіюсь ти чуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, поддерживаю. Славута берет свои корни в старых "запорожцах", а Ланос/Сенс - что-то натырили с VW Golf плюс собственные корейские разработки :ok2:

Ланос/сенс-це куплений корейцями опель-кадет який був знятий з виробництва десь у 1988-х і був замінений астрою і ніяких vw/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crowhunter я щось образливе написав? Він не працював на бувшому пластмасовому?

Валєра, я писав не про образливе а про не знаючи, завод тут нідочого, я по другому реченню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

crowhunter ну хай буде так.. не знаю куди він їхав, мені так сказала людина яка його знала теж. Але це не поверне його, та дуууже добре що з собою він не забрав купу людей з автобуса...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О 22 год їхав на Дубно і бачив Жахливе ДТП на виїзді з Підгайців... купа ДАЙців 300м дороги на 2+1 смуги перекрито... стоїть Ауді з іноземними номерами і розквашеною мордою з колесами наружу і Фольц Пасат старий і гівно за метрів 200 на даху і жопа під капот всмятку... Їхав назад вот щойно то вже Пасат перевернули і грузять чот в грузову машину. Народу ну на... ДАЙци по трасі патрулюють такж вночі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"перечитавши вищеподану статтю переконався в своїх же словах : "краще в 19:00 вдома, ніж о 18:00 в морзі"

Не судіть, не знаючи...

Вічна пам"ять тобі, друже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дороге из Хринныков видел ужасную аварию,москвичь 41й разорван на пополам,что и как не в курсе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера проезжали по той трассе около 11 вечера.Авария-ужас!!Между деревьями-то,что осталось от машины.Куча ГАИшников.Может,кто в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...