Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

Знову Струмівка.Біля*Вулика*збили на смерть велосипедиста.Десь перед 19 годиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову Струмівка.Біля*Вулика*збили на смерть велосипедиста.Десь перед 19 годиною.

Освітлення в Струмівці останнім часом в темну пору доби не вмикають, стрьомно стало їздити велосипедом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дрібне дтп бачив біля 11 на ківерцівській. Опель Комбо вліпив в бік здається 9-ку, можливо помиляюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по узбіччю чи як?

Да, непонятно. Там довольно просторно, даже если неосвещено, транспорт светом должен быть оснащен. Разве что...

Покачто, от знакомых вестей не поступало. Возможно, это не велосипедист, а человек на велосипеде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по узбіччю чи як?

Та ні,здалось,що він по пішоходному переходу їхав.Велосипед скручений вщент на роздільній смузі.В мене є кадри с відеорегістратора,але не буду викладати.

А освітлення було включено,видно було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав по узбіччю чи як?

Да, непонятно. Там довольно просторно, даже если неосвещено, транспорт светом должен быть оснащен. Разве что...

Покачто, от знакомых вестей не поступало. Возможно, это не велосипедист, а человек на велосипеде...

Трішки ОФФ...Сам тудою їжджу кожного дня, помітив наступне. Більшість велосипедистів на перехід вїжджає як-то кажуть "з ходу". Було діло, що я сам ледь "втік" від такого льотчика....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля "Кораблика" вчора близько 13 години не розминулись Авео та lacetti. Остання машина виїжджала від бару та не побачила як їхав Авео (чи може думала проскочити?)зі сторони 4 школи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову Струмівка.Біля*Вулика*збили на смерть велосипедиста.Десь перед 19 годиною.

http://www.volynnews.com/news/extreme/velosypedysta_zbyly_2_avtomobili/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь годину тому перед Історичним корпусом ВДУ...

Подробиць не знаю, фотку прислали знайомі. Значних пошкоджень не помітно, битого скла чи пластмаси - теж.

Судячи з фото "Лексус" виїзджав з Огієнка, а "Москалик" вже проїхав перехрестя і, фактично, був на кільці. Цікаво, кого ДАЙці визнають винним?

Крутэлик едет на "Лексусе", врезается в каток.

Звонит своему знакомому гаишнику, тот подъезжает.

Гаишник водителю катка: Ну рассказывай, как обгонял, как подрезал.

post-5266-0-12100800-1320405697_thumb.jp

post-5266-0-12100800-1320405697_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думається, що якщо зіткнення сталось на перехресті, тоді винен водій Москвича - перешкода справа; а якщо зіткнення за перехрестям, так як на фото, то винний Лексус - скоїв зіткнення при зміні смуги руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Волі, навпроти філармонії. Не зовсім зрозуміло, як вони так умудрились. Але у мене теорія, що китаєць розвертався з карманчика, що там є перед зупинкою, і забув в дзеркало глянути..

post-81-0-62872100-1320499336_thumb.jpg

post-81-0-62872100-1320499336_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Волі, навпроти філармонії. Не зовсім зрозуміло, як вони так умудрились. Але у мене теорія, що китаєць розвертався з карманчика, що там є перед зупинкою, і забув в дзеркало глянути..

там 2 китайці :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, розберіться, хто з вас перший - про двох китайців.

Бо незрозуміло, кому ставити "+"?

Або - кожному, якщо не розберетесь ?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий вечір всім!!!!

вчора ввечері чи сьогодні було розбито авто мого брата,яке він оставив біля ЗАГСу(поїхав на вихідні до києва маршруткою),можливо хтось бачив чи чув шось по цій справі !!!!!!!

пишіть в лічку будь-ласка!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оставив біля ЗАГСу(поїхав на вихідні до києва маршруткою

Брат смалить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там цілодобово стоять таксисти. Їх попитай, може хтось щось бачив, чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добрий вечір всім!!!!

вчора ввечері чи сьогодні було розбито авто мого брата,яке він оставив біля ЗАГСу(поїхав на вихідні до києва маршруткою),можливо хтось бачив чи чув шось по цій справі !!!!!!!

пишіть в лічку будь-ласка!!!!

добре що не вкрали. !!! :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Korting не поняв....

Вiн мав на увазi, що твiй брат *жжот*, трохи з ним згiдний, залишати машину Бог зна де,це треба ще додуматись. Росказувати, що вiн (брат) так не вперше робить не обовьязково. Невже обовьязково,щоб машину вкрали чи побили,для того щоб зрозумiти,що залишати машину на тривалий термiн без нагляду не можна ? Тепер варто порахувати,скiльки раз можна було на таксi добратись до маршрутки на Киiв, (з того мiсця,де бiльш меньш наглядали б за машиною) та назад, за тi грошi,що тепер пiдуть на ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знал бы прикуп жил бы в Сочи!!!!

Жжот не мій братан, а та сс....ка,шо їздити не вміє !!!! просто в дворі срьомно оставляти,а там цілу ніч маршрутки їздять і світло горить!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сама на стоянцы ставила машину????

я ставив,так ймовірніше шо подряпають на стоянці"Умелиє водітелі" чим в дворі чи біля ЗАГСу!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...