Перейти до змісту

Девушки, никогда не пейте


Oksik

Рекомендовані повідомлення

я всім дівчатам кажу кажу, а до них не доходить... тож їм дітей родити, а вони... :0157: . Сам не п'ю і нікому не раджу) Життя без алкоголю прекрасне і не менш цікаве ніж з ним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився колись повну версію - це треба зробити обов'язковим вступним уроком десь так в класі 7-8 у всіх школах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа, Жданов! :) Він дофіга байок-страшилок навидумував :)

Я не кажу, що жінкам треба пити, але Жданов казкар ще той...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай краще Жданов казкі розказує про алкоголь а не реклама по ТБ пийте пиво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в чому заключається його шарлатанство, що поганого він розказує\навязує людям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я скажу - "Дівчата, не пийте, не куріть, бо цицькі не виростуть і прищі на обличчі будуть", це буде непогана мотивація для них і поганого в тому нема нічого, окрім того, що це брехня. А так то да - не пийте, дівчата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я скажу - "Дівчата, не пийте, не куріть, бо цицькі не виростуть і прищі на обличчі будуть", це буде непогана мотивація для них і поганого в тому нема нічого, окрім того, що це брехня. А так то да - не пийте, дівчата.

Раю, чи пекла теж ніхто не бачив, але це не значить, що ми не маємо притримуватись заповідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то краще вже наукова мотивація а-ля "цицьки не виростуть" або "прищами пообсипає", ніж заповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявити життя по заповідям не хочеться(страшно робиться),тобто дуже багато спокус які кожен день нас спокушають, і не заставляють нас думати про заповіді,з ними цікавіше жити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мужикі хай п"ють) їм дітей не треба родити :_07:

Їм їх треба "робити", так що також зловживвати не варто. :)

Якщо не пити і не курити, в яйцях червяки заведуться. (Вовочка)

:_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мужикі хай п"ють) їм дітей не треба родити :_07:

Їм їх треба "робити", так що також зловживвати не варто. :)

Якщо не пити і не курити, в яйцях червяки заведуться. (Вовочка)

:_07:

Вовочка не бачив курей. :_04::_12::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аніж говорити, чи вмовляти, на мою думку, краще показати (зараз пиячок, на жаль, не бракує). Кожна нормальна дівчина задумається, чи хотілось би їй в 30-35 виглядати як мінімум на 60, чи приємно їй буде, коли оточуючі, ще недавно друзі, будуть "шарахатись" від неї, як від холери.

Хоча, також зауважу, що це біда не лише жінок, але й чоловіків, хоча їм важче дійти до такого стану, але і того добра зараз не бракує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявити життя по заповідям не хочеться(страшно робиться),тобто дуже багато спокус які кожен день нас спокушають, і не заставляють нас думати про заповіді,з ними цікавіше жити...

Цікаво, а яку з 10-ти заповідей, найчастіше Вам хочеться порушити?


1.Хай не буде тобі інших богів передо Мною!
2.Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, хто ненавидить Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
3.Не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує Господь того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.
4.Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.
5.Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!
6.Не вбивай!
7.Не чини перелюбу!
8.Не кради!
9.Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!
10.Не жадай дому ближнього свого, не жадай жони ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

я всім дівчатам кажу кажу, а до них не доходить... тож їм дітей родити, а вони... :0157: . Сам не п'ю і нікому не раджу) Життя без алкоголю прекрасне і не менш цікаве ніж з ним!

пити алкоголь відстійно взагалі, і байдуже дівчатам чи хлопцям. особливо відстійно коли п'ють на дитячих майданчиках горе-батьки, чи тягнуть дитину з собою до генделика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всім дівчатам кажу кажу, а до них не доходить... тож їм дітей родити, а вони... :0157: . Сам не п'ю і нікому не раджу) Життя без алкоголю прекрасне і не менш цікаве ніж з ним!

пити алкоголь відстійно взагалі, і байдуже дівчатам чи хлопцям. особливо відстійно коли п'ють на дитячих майданчиках горе-батьки, чи тягнуть дитину з собою до генделика.

капітан, залогіньтесь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а яку з 10-ти заповідей, найчастіше Вам хочеться порушити?

1.Хай не буде тобі інших богів передо Мною!

4.Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого: не роби жодної праці ти й син твій, та дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, і приходько твій, що в брамах твоїх. Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його

Взагалі не актуально для ХХІ століття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не актуально для ХХІ століття

То може нам не потрібен Бог в ХХІ столітті взагалі? Самі собі Боги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...