Перейти до змісту

СКАРГА на магазин Ельдорадо в Луцьку


lion1106

Рекомендовані повідомлення

В законі десь є прописано поняття користування? Я не зустрічав.

Можна стверджувати, що ноутом не користувалися. Не змогли встановити операційну систему, а без ОС як користуватися комп'ютером? Здійснювалася лише підготовка до роботи.

можна приблизно по смарту вінта вичислити.

Купляв ноут там з віндовс 8 (дуже принципово, якщо брати на організацію) , теж пропонували послугу по розпаковці. Відмовився, зараз все ок. І ціна мене влаштувала в порівнянні з інтернет магазинами, особливо якщо брати по безготівці з пдв.

Щодо випадку автора, то це хтось лажанувся з продавців, за що і буде покараний дирекцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Не можу одного зрозуміти: якщо ноут продається з встановленою ліцензійною операційною системою для чого в магазині працівники чи продавці лізуть в ноут і щось міняють чи перевстановлюють? Якби ноут був без ОС тоді зрозуміло, хочуть заробити на встановленні піратського програмного забезпечення.

І ще одне питання до lion1106: а в інструкції по експлуатації що-небудь писало про перше включення ноута, налаштування вінди до роботи та активацію через інет?

І взагалі питання до всіх власників ліцензійних ОС: щось в інструкції пишуть про перше включення і подальше налаштовування та активацію ОС?

І про гарантію: якщо ноут продається з ліцензійною ОС то її переустановка і подальші маніпуляції на гарантію не впливають? Гарантія надається лише на залізо?

можливо цей ноут хтось повернув, а з віндою недодивились, всяке буває. А те що віндовс злетів це вина мікрософту, можливо користувач не знайшов кнопки пуск чи вимкнення, запанікував - от і маємо проблему. Доречі там продавці попереджають, що якщо будуть включати, то може злетіти вінда бо далі автоматично йде розпаковка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було рік назад. приходив у київське ельдорадо з мамою купувати їй нетбук. продавець підійшов, питає шо цікавить. кажу нетбук до 2200 з предустановленою віндою 7 стартер. вибір моделей від асуса і ейсера скрізь нормальний. у них же стояло 3 моделі. я їх почав дивитись, він каже вот дивіться і тикає на УЛЬТРАБУК за 7 000. я кажу нам треба ось цей. вінда на ньому є? (я ноут не перевертав шоб глянути знизу, а наклейки зверху ніякої не було)

- да, есть, но ее нужно активировать. посмотрите на этот за 7 000. достойный выбор

- мені потрібно для мами на ядрі атом і з предустановленою віндою. активую сам.

- но он же слабый! на нем все лагает.

- перепрошую, він купується для роботи в ворді, презентацій павер поінт і серфінгу в інеті.

- ну он даже скайп не потянет

- а нашо в ньому веб-камеру тоді поставили, шановний? ви якшо не розбираєтесь, покличте когось компетентного, будь-ласка.

- это вы не розбираетесь

- українською будь-ласка, і не хаміть. мені треба ось цей. покличте іншого продавця, бо ви хам. і ми його купимо.

- да я вам говорю, вам лучше этот взять. это старое, фигня даже виндовс нормально не потянет

- я розбираюсь у техніці не гірше, а точно краще за вас. мені потрібен оцей. я не питаю вашої думки.

-возьмите в кредит, если у вас нету денег.

Відчуваю, що я зараз пошлю це кривозубе у*бище з якогось крижополя, бо рівень його російської вище я прикрасив-в оригіналі вона звучала приблизно як сердючка, суцільний суржик.

- нам треба ось цей.

-не берите его.

- з ним шось не так?

- да, он плохой. ви не розбираетесь, я вам советую за 7 тисяч і гарантію за 300 грн на три года.

- шановний, ідіть звідси і покличте нормального адекватного продавця, інакше я не буду у вас купувати.

- может ви финансово не потянете тот?

тут я вже зриваюсь.

кажу,

-слухай сюда. не твоє сране діло скільки хто заробляє, маю точно більше за тебе. клич сюди менеджера, хоча ми у вас і так купувати уже не будемо.

коротше послав його нахер, обматюкав (вибачайте, не стримався, хоч я і вихована людина). менеджера не покликали. хотів писати скаргу, але мама вже почала мовляв ідем, не будем скандалити. ну ви вибачте, такого хамства я ще не бачив. він ще в слід тявкав про то шо "приходите с деньгами или если возможности не позволяют, берите в кредит". ну якого х... я маю брати ультрабук, якшо мамі 1 задачу виконувати і це в основному пошту перевіряти і в ворді набирати.

коротше, купив в сіті комі і купив дешевше і без пропозицій типу розпаковки. ще й мишку дали в подарунок. ніколи не раджу там купляти. туди набирають ДЕБІЛОІДІВ. таке враження, що відбір на основі дебілізму проводиться. тупий? берем! ну реально, шо не зайду хоч у київське, хоч у луцьке ельдорадо, австралопітеки з кривими мордами і з ПОВНИМ незнанням техніки. з приводу зовнішності-щоб не було питань. у продавця має бути хоча б або приємна зовнішність і гарний підхід або хоча б підхід і знання техніки, а в ідеалі і те, і друге. а то понабирають уродів з ПТУ тупих, а вони ні працювати, ні говорити не вміють.

і ще одне... неодноразово бачив як вони (вибачте на слові) ХЕРАЧАТЬ той товар. сидять граються на НОВИХ ноутбуках. здирають наклейки, граються на планшетах, запацюють рулі і грають в гонки, притому не жаліють сили. не своє-не шкода. промовчу, як вони плазми можуть впутити на землю. або пом'яти пралку чи холодильник (неодноразово було у людей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше говори за себе, по друге, не треба ображати всіх людей хто працює в Ельдорадо, а по третє, не знаю де ти працюєш, але впевнений шо там тоже дибілів вистачає, так як вони скрізь є. І не можна казати шо всі хто працює в магині Ельдорадо це дибіли.

З таким же самим успіхом, можна всіх водіїв маршруток, продавців на базарі, таксистів і ше багато кого назвати дебілом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше говори за себе, по друге, не треба ображати всіх людей хто працює в Ельдорадо, а по третє, не знаю де ти працюєш, але впевнений шо там тоже дибілів вистачає, так як вони скрізь є. І не можна казати шо всі хто працює в магині Ельдорадо це дибіли.

З таким же самим успіхом, можна всіх водіїв маршруток, продавців на базарі, таксистів і ше багато кого назвати дебілом.

тільки от в Ельдорадо чогось таких дійсно багато працює.

А Ви почитайте правила форуму, про "оверквотинг" і грамоту підучіть, а то дуже схожі на типового продавця з Ельдорадо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я нікого не захищаю, це по перше, а по друге грамоти мені не треба вчити, вистачає, на відміну від декого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу одного зрозуміти: якщо ноут продається з встановленою ліцензійною операційною системою для чого в магазині працівники чи продавці лізуть в ноут і щось міняють чи перевстановлюють? Якби ноут був без ОС тоді зрозуміло, хочуть заробити на встановленні піратського програмного забезпечення.

І ще одне питання до lion1106: а в інструкції по експлуатації що-небудь писало про перше включення ноута, налаштування вінди до роботи та активацію через інет?

І взагалі питання до всіх власників ліцензійних ОС: щось в інструкції пишуть про перше включення і подальше налаштовування та активацію ОС?

І про гарантію: якщо ноут продається з ліцензійною ОС то її переустановка і подальші маніпуляції на гарантію не впливають? Гарантія надається лише на залізо?

В інструкції нічого не написано в техпідтримці самсунга уточнив Все має бути без танців все просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, то Ви обміняли ноут?

Здати, здали обіцяли до понеділка прийде. Завтра буду дзвонити до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тако, пару крапочок над "і", щоб мегаспеціалісти тут не дофантазовували.

1. Якщо ноутбук іде укомплектований ОЕМ-версією операційної системи від виробника, чи то віндовс, чи лінукс, чи фрідос, вона зазвичай знаходиться там до першого увімкнення після розпакування у так званому режимі передвстановлення (звичніший термін російською — "предустаовки"). Це той етап, де уже треба ввести ім’я комп’ютера, користувача, регіональні настройки і все, що йде після цього. Виключень з цього я не зустрічав, що логічно, оскільки виробник ні сном, ні духом не знає де, коли і кому продадуть його продукт роздрібні магазини.

2. Якщо мова йде про віндовс, то такі передвстановлені версії ніякої активації зазвичай не потребують, або ж, як мінімум, ніяких дій для активації від користувача не вимагають.

3. Повернути встановлене програмне забезпечення у заводський стан з усіма службовими розділами технічно можливо, але зазвичай дууууже геморойно, якщо ви самі не робили резервної копії вінта. Це пов’язано з тим, що виробники зараз зазвичай не комплектують ноутбуки носіями із образами для відновлення заводського стану, і навіть через інтернет такі речі не завжди розповсюджують, а тільки за гроші на фізичних носіях по пошті.

4. Такий заводський віндовс, ну дуже, бляха-муха, відрізняється від вашого звєря, блека, найт кравлєра і, тим більше, від чистої оригінальної майкрософтовської вінди хоча б тими ж своїми нескінченними, прожерливими і абсолютно непотрібними фірмовими утилітами! І людині, яка у цьому щось шурупає, у більшості випадків навіть на око дуже просто зрозуміти, чи хтось зносив систему. Але на крайняк є серійні номери, ключі, і, власне, версія системи, якою мав би комплектуватись конкретний пристрій, що дає змогу однозначно і з абсолютною достовірністю визначити, чи є правомірною наявність даного конкретного ПЗ на конкретному пристрої.

5. Визначити, чи хтось користувався ноутом іноді можна. Але як ви це збираєтесь робити, якщо ноут півроку простояв увімкненим на вітрині в режимі преінсталу? Хто мені скаже, чи зносив я вдома систему і відновив усе назад, чи нічого не чіпав? Та і нафіга, бо ці всі канітєлі про експертизу лише для того, щоб відбити у клієнта охоту далі наїжджати на них.

Звиняйте, що трохи не по темі, але бачу, що таке вже пишуть. Раптом комусь згодиться моя інфа, і дасть змогу не бути черговим клієтом Ельдорадо чи ще чого-небудь, котрий потратив удвічі більшу суму, ніж можна було. Хоча, якщо це зробить людину задоволеною покупкою, то чому б і ні?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тако, пару крапочок над "і", щоб мегаспеціалісти тут не дофантазовували.

1. Якщо ноутбук іде укомплектований ОЕМ-версією операційної системи від виробника, чи то віндовс, чи лінукс, чи фрідос, вона зазвичай знаходиться там до першого увімкнення після розпакування у так званому режимі передвстановлення (звичніший термін російською — "предустаовки"). Це той етап, де уже треба ввести ім’я комп’ютера, користувача, регіональні настройки і все, що йде після цього. Виключень з цього я не зустрічав, що логічно, оскільки виробник ні сном, ні духом не знає де, коли і кому продадуть його продукт роздрібні магазини.

2. Якщо мова йде про віндовс, то такі передвстановлені версії ніякої активації зазвичай не потребують, або ж, як мінімум, ніяких дій для активації від користувача не вимагають.

3. Повернути встановлене програмне забезпечення у заводський стан з усіма службовими розділами технічно можливо, але зазвичай дууууже геморойно, якщо ви самі не робили резервної копії вінта. Це пов’язано з тим, що виробники зараз зазвичай не комплектують ноутбуки носіями із образами для відновлення заводського стану, і навіть через інтернет такі речі не завжди розповсюджують, а тільки за гроші на фізичних носіях по пошті.

4. Такий заводський віндовс, ну дуже, бляха-муха, відрізняється від вашого звєря, блека, найт кравлєра і, тим більше, від чистої оригінальної майкрософтовської вінди хоча б тими ж своїми нескінченними, прожерливими і абсолютно непотрібними фірмовими утилітами! І людині, яка у цьому щось шурупає, у більшості випадків навіть на око дуже просто зрозуміти, чи хтось зносив систему. Але на крайняк є серійні номери, ключі, і, власне, версія системи, якою мав би комплектуватись конкретний пристрій, що дає змогу однозначно і з абсолютною достовірністю визначити, чи є правомірною наявність даного конкретного ПЗ на конкретному пристрої.

5. Визначити, чи хтось користувався ноутом іноді можна. Але як ви це збираєтесь робити, якщо ноут півроку простояв увімкненим на вітрині в режимі преінсталу? Хто мені скаже, чи зносив я вдома систему і відновив усе назад, чи нічого не чіпав? Та і нафіга, бо ці всі канітєлі про експертизу лише для того, щоб відбити у клієнта охоту далі наїжджати на них.

Звиняйте, що трохи не по темі, але бачу, що таке вже пишуть. Раптом комусь згодиться моя інфа, і дасть змогу не бути черговим клієтом Ельдорадо чи ще чого-небудь, котрий потратив удвічі більшу суму, ніж можна було. Хоча, якщо це зробить людину задоволеною покупкою, то чому б і ні?)

Саме так все і повинно бути з віндою як ви описали в п.1. Просто хочеться отримати все за що оплатили гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен з нас хоче отримати більше, а заплатити менше.І хоч закони природи невблаганні, чомусь так хочеться вірити навязливій рекламі про чудесні знижки .

І зовсім не хочеться задумуватись, де на нас накрутять ціну , щоб перекрити всі немаленькі затрати на цю саму рекламу.

Треба купувати не в консультанта, а з консультантом.Своїм.

А якщо його нема, то просто купувати річ по ціні, трохи нижче середньої на ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж в Ельдорадо колись намагались втулити зовсім не те що мені було потрібно, звісно дорожче, звісно незважаючи на те що я всім виглядом показував що мені не цікаво який цей товар класний. Таке враження що переді мною стояв робот, запрограмований на те щоб продати саме цю модель, і вважав що кожен хто прийшов в магазин апріорі має гірші знання про те що зібрався купувати ніж він. При тому він ще й неправильно пояснив принцип дії рідкокристалічного екрану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь результатами якими закінчилось сьогодні питання ноутбука. Отримали сьогодні нового ноута з магазину повністю запечатаний. При них вскрили і запустили 5 хв і все супер вінда нормально поставлена и сама активувалась ничего робити нетреба все просто. Так що ноут замінений все працює. Питання вичерпане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От хочу вам сказати що працівники ельдорадо добре борду читають і відгуки про себе добре знають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"От хочу вам сказати що працівники ельдорадо добре борду читають і відгуки про себе добре знають."

хо-хо! :)

тут, на борде, когда то один пользователь создал топстарт в книге скарг, на гиппермаркет ТАМ ТАМ.

А там он купил пресерву кильки, из червячками внутри.Можете почитать ту историю,познавательно.Тема уже давно закрыта,можно смело её просматривать,нового витка срача там не будет.

А вы говорите эльдорадо со своей поголовно бракованной техникой.... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"От хочу вам сказати що працівники ельдорадо добре борду читають і відгуки про себе добре знають."

хо-хо! :)

тут, на борде, когда то один пользователь создал топстарт в книге скарг, на гиппермаркет ТАМ ТАМ.

А там он купил пресерву кильки, из червячками внутри.Можете почитать ту историю,познавательно.Тема уже давно закрыта,можно смело её просматривать,нового витка срача там не будет.

А вы говорите эльдорадо со своей поголовно бракованной техникой.... :D

із чєго?

И если бы не была закрыта, то просматривать смело её нельзя? ;)

Та й взагалі, до чого тут та тема? шонєбудь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 4 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...