Перейти до змісту

СКАРГА на магазин Ельдорадо в Луцьку


lion1106

Рекомендовані повідомлення

ну при замовленні як правило завдаток. Повну суму рідко просять, але при видчі чеку чи квитанції нічого страшного в цьому немає. Єдине доставка має бути до тижня, якщо датуть чек про сплату то 14 днів стануть коротшими.

На рахунок недобросовісної конкуренції(акції які невідповідають дійсності) пишіть листа чи телефонуйте : http://www.amc.gov.ua/amku/control/vol/uk/publish/article/80138

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо датуть чек про сплату

можливо просто дадуть чек на певну суму і все? модель та таке інше не вказуватимуть....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по усім логічним нормам: Рахунок\замовлення (із вказаною точною назвою) і чек про сплату, зі скороченою назвою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо датуть чек про сплату

можливо просто дадуть чек на певну суму і все? модель та таке інше не вказуватимуть....

вказують скорочено, двічі так купував, вродє все нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормально, можна оплачувати та чекати доставки?

Саме нормально. Особливо для крупногабаритної побутової, типу холодильник, пралка. Приїжджає товар у заводській упаковці із наклейкою, що він саме для такого-то покупця і така-то адреса доставки. Заводська упаковка забезпечує цілісність товару при транспортуванні. Взята із вітрини пралка вже на вітрині само собою подряпана, запакують в пузирчасту плівку (кажуть, що в них немає місця для зберігання упаковок - скоріше здають на картон і мають за що бухати), коли довезуть, ще кілька раз перекантують і скажуть, що так було - ви ж дивилися, коли вибирали, і ці вм'ятини вже були.

Зазвичай, привозять із наступною машиною доставки товару, яка їде із того складу, де замовляли.

Слід нагадати, що коли товар береться в магазині в заводській упаковці без перевірки, то навіть коли ви вдома розпакували телевізор 42 діагоналі і виявили побитий екран, вам повинні товар просто замінити. Якби довести, що побили саме ви, а не доставка до магазину, нереально. Але не через рік, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, vaz75, Laborant,

бл*, ну це пі*дец...

приходжу сьогодні в магазин бачу є мій планшет(забув вказати вище що замовляв планшет), кажу "******** в рот" вдома дитина сидить чекає планшет, а ти не дзвониш... коробок напевно 6 тих планшетів...

показую чек, оплачено в суботу, повна сума є картка постійного клієнта. Вони давай щось там пробивати той чек, і кажуть НІ!!! чекайте свого замовлення 5-7днів а ці планшети які приїхали вчора ми вам продати незможем...

з роботи щойно дзвонив до них, зєднали з адміністратором магазину що у Луцьку (дівчина в кінці розмови навіть мене перебивати почала своїми запрограмованними фразами), сказав що нічого зробити незможем, чекайте "завіз" з Києва.

ось так, ніби все нормально!!! товар на себе не замовляв, замовляв продавець на магазин а я вже мав його забрати. (не плутати з інтернет магазином)

Eldorado.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладно замовив би на себе чи через інтернет... тоді да чекай.

це власні справи магазину та таке інше. навіть незнають як мене звати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запам"ятайте - дивіться спочатку в інтеренет магазині Ельдорадо, прийдіть в "стаціонарний" магазин і порівняйте ціну - в інтеренет магазині майже завжди дешевше, при чому суттєво, в магазині підходьте до консультанта, набирайте інтеренет магазин по телефону і обирайте товар чекрез нього - єкономите купу коштів - сам брав так вєе два рази, перший раз мені хотіли телефон білий впарити, перетелефонуваав виявилося що чорний для інтеренет магазину є, так і взяв, другий раз купував електроплитку, в інтеренет магазині виявилася на 200 грн дешевше чим в такому, причому ціна її 300 грн в інтеренет магазині і 500 в такому, різницю я так і не зрозумів і ніхто так і не пояснив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно коли як...в моїх випадках дешевше або так само, тільки колір інший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, привозять із наступною машиною доставки товару, яка їде із того складу, де замовляли

коробок напевно 6 тих планшетів... показую чек, оплачено в суботу, повна сума є картка постійного клієнта. Вони давай щось там пробивати той чек, і кажуть НІ!!! чекайте свого замовлення 5-7днів а ці планшети які приїхали вчора

Із іншого складу по інших накладних і інших цінах.

1С -штука темна! Податки то заплачено на іншого постачальника. Типу, якби на базарі, то пофіг. Можна і інший віддати, а новприбувший на те місце покласти. Но тут якщо ревізія - недостача.

інший колір=інший код=інший товар, при ревізії прирівнюється до недостачі.

Якби юристів наплодили ВУЗИ, всі і кричать ЕВРОПА, а елементарні речі - кажуть "******** в рот"

Свято, образити нікого не хочу, і тих, які в свято біля прилавків задовольняють ВОЗРОСШИЕ ПОТРЕБНОСТИ НАСЕЛЕНИЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і інших цінах.

ціна та сама.

Но тут якщо ревізія - недостача.

по телефону мене зєднали з луцьким адміністратором, він теж відмовив. Для ревізії нехай кладуть мій чек,

адміністратор магазину це майже як заступник, чи ні?

на**алово ще те, у мене там знайомий працює але на іншому відділі нічого неможе зробити. почекаю тих 2-3дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціна та сама.

закупочна інша. Звідти і "нехочуть"

Як вихід - якщо ВЖЕ треба, то пишіть заяву на повернення товару і обмін на цей же із магазину. Процедура - до 20 хв не рахуючи стояння в черзі. Паспорт і код затребують, но це вимога нашої любимої податкової.

у мене там знайомий працює - міг би підказати цю процедуру. Але це 9 листків А4, мінус до бонусу - бо повернення, і наше НЕ ХОЧУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нший колір=інший код=інший товар, при ревізії прирівнюється до недостачі.

до пересорту, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... дивно, сьогодні зранку самі набрали сказали заберіть планшет.

і в магазині продавець брав з купки звязаних разом планшетів(4шт.), ніякого мого окремого планшета небуло.

тільки голову морочать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І магазин в них лайно і інтернет магазин від них лайно.

Замовив товар 30.12.2014 р. СМС про достувку товару отримав 06.01.2015 р. в 20:00. Пішов за товаром 08.01.2015 р. А товару мого вже немає. Відмазка - я не прийшов за ним 07.01.2015р. Тобто щоб забрати товар в мене було 10 годин часу. Зате запропонували такий же товар але на 30% дорожче. Прикро що це мав бути подарунок на ДН. Довелось різко міняти плани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...