Перейти до змісту

СКАРГА на магазин Ельдорадо в Луцьку


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Отже, якщо є акційний товар з позначкою "безвідсотковий кредит" то вигідніше оформити кредит і на наступний день наприклад його погасити чим просто розрахуватись на касі? А який банк?

Плюс/мінус так.

Банк Ренесанс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Я взагалі не доганяю, як можна купувати ноут з Віндою де та Вінда не працює? Ну тобто не зовсім не працює, а над нею треба потанцювати з бубном. Це типу як купувати праску, але шнур окремо, і ми вам його всунемо на місце за окрему плату. Якщо покупець - лох - то так йому і треба, за пару разів навчиться.

ЗІ. lion1106, проведіть спілкування з дирекцією магазину в письмовій формі в 2х примірниках (вони від цього серуть кірпічами), викладіть усі обгрунтовані претензії і позбудьтеся того ноута. А потім купіть на фірмі, в процентний кредит але суттєво дешевше. В захист прав споживачів тільки коли всі інші засоби вичерпані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, якщо є акційний товар з позначкою "безвідсотковий кредит" то вигідніше оформити кредит і на наступний день наприклад його погасити чим просто розрахуватись на касі? А який банк?

Плюс/мінус так.

Банк Ренесанс.

як це плюс мінус так??????

це якщо товар коштує 8000 я його купую не за нал а в кредит, то через два дні він мені стане 7500??? це ти правду кажеш чи прибрехуєш троха??? щей в такому конченому банку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, якщо є акційний товар з позначкою "безвідсотковий кредит" то вигідніше оформити кредит і на наступний день наприклад його погасити чим просто розрахуватись на касі? А який банк?

Плюс/мінус так.

Банк Ренесанс.

як це плюс мінус так??????

це якщо товар коштує 8000 я його купую не за нал а в кредит, то через два дні він мені стане 7500??? це ти правду кажеш чи прибрехуєш троха??? щей в такому конченому банку!

я так акустичну систему брав, по ціннику було 1350-1400, а в кредит вийшло 1090грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував зовнішній жорсткий диск WD на 2 Тб,при купівлі мені запропонували таблетку якусь для вінта,я так зрозумів типа антивірус за 50 грн,я сказав ні.вони мені починають ціну скидувати давай тоді за 40грн,я кажу не треба вона мені,і дойшло до того що запропонував за 30 грн.Але я відказався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не доганяю, як можна купувати ноут з Віндою де та Вінда не працює? Ну тобто не зовсім не працює, а над нею треба потанцювати з бубном. Це типу як купувати праску, але шнур окремо, і ми вам його всунемо на місце за окрему плату. Якщо покупець - лох - то так йому і треба, за пару разів навчиться.

ЗІ. lion1106, проведіть спілкування з дирекцією магазину в письмовій формі в 2х примірниках (вони від цього серуть кірпічами), викладіть усі обгрунтовані претензії і позбудьтеся того ноута. А потім купіть на фірмі, в процентний кредит але суттєво дешевше. В захист прав споживачів тільки коли всі інші засоби вичерпані.

процедура переписки запущена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не доганяю, як можна купувати ноут з Віндою де та Вінда не працює? Ну тобто не зовсім не працює, а над нею треба потанцювати з бубном. Це типу як купувати праску, але шнур окремо, і ми вам його всунемо на місце за окрему плату. Якщо покупець - лох - то так йому і треба, за пару разів навчиться.

Ніяким чином невигороджую ельдорадо, але спробуйте щось замовити з амазона (наприклад кіндл). Там теж все окремо. А в нас все аналогічно тільки в цілях бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. lion1106, проведіть спілкування з дирекцією магазину в письмовій формі в 2х примірниках (вони від цього серуть кірпічами), викладіть усі обгрунтовані претензії і позбудьтеся того ноута. А потім купіть на фірмі, в процентний кредит але суттєво дешевше. В захист прав споживачів тільки коли всі інші засоби вичерпані.

процедура переписки запущена

А ще запис у книгу скарг щодо нав"язування послуг. Якщо таких записів назбирається кілька, гадаю хоч невеличкий, але штраф їм впишуть.

p.s.Не маю часу шукати відповідну норму у ЗУ "Про захист прав споживачів", але впевнений. що такі дії як нав"язування з формулюванням "без придбання цієї послуги ви не зможте придбати/користуватися товаром" там прописані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не доганяю, як можна купувати ноут з Віндою де та Вінда не працює? Ну тобто не зовсім не працює, а над нею треба потанцювати з бубном. Це типу як купувати праску, але шнур окремо, і ми вам його всунемо на місце за окрему плату. Якщо покупець - лох - то так йому і треба, за пару разів навчиться.

Ніяким чином невигороджую ельдорадо, але спробуйте щось замовити з амазона (наприклад кіндл). Там теж все окремо. А в нас все аналогічно тільки в цілях бізнесу.

Ну я думаю український магазин повинен продавати по українських законах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував миючий порохотяг у Ельдорадо. Також у кредит. Вийшов дешевше, ніж на ціннику. Доречі той же Ренесанс.

Тому, перш, ніж звинувачуцвати когось у брехні - рекомендую почитати матчастину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, що в Ельдорадо будь-який товар можна купити на 30% відсотків дешевше просто зробивши замовлення через нет. Тому те, що купуючи в кредит магазин робить знижку для банку, абсолютно нормальне явище, зазор в них доволі великий.

P.S. В них часто акції типу: "Другий товар за пів-ціни, третій безкоштовно". Розпитав, дізнався, що 2гий та 3тій товар мають бути хоча б на 1 грн. дешевші ніж попередній товар в чеку + в акції беруть участь лише товари з жовтими цінниками. Але як не дивно, підрахувавши, виявив, що через нет в Ельдорадо ці товари вкупі всеодно дешевші ніж по акції))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував миючий порохотяг у Ельдорадо. Також у кредит. Вийшов дешевше, ніж на ціннику. Доречі той же Ренесанс.

Тому, перш, ніж звинувачуцвати когось у брехні - рекомендую почитати матчастину!

Женя я в брехні нікого не звинувачую мої претензі до них заключаються в тому що вони перед продажем сунуть свої "криві руки" в техніку тим самим заставляючи людей переплачувати за непотрібну послугу. Тут притензія аргументована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже писав, що в Ельдорадо будь-який товар можна купити на 30% відсотків дешевше просто зробивши замовлення через нет. Тому те, що купуючи в кредит магазин робить знижку для банку, абсолютно нормальне явище, зазор в них доволі великий.

P.S. В них часто акції типу: "Другий товар за пів-ціни, третій безкоштовно". Розпитав, дізнався, що 2гий та 3тій товар мають бути хоча б на 1 грн. дешевші ніж попередній товар в чеку + в акції беруть участь лише товари з жовтими цінниками. Але як не дивно, підрахувавши, виявив, що через нет в Ельдорадо ці товари вкупі всеодно дешевші ніж по акції))))))

Я купив 3 телевізори LCD 42" за 9600 замість 12000. Різницю відчуваєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив 3 телевізори LCD 42" за 9600 замість 12000. Різницю відчуваєш?

а ти хоть дивився скiльки та модель в нетi коштуе ?

Я колись пилесос вибирав, надивився на розетцi декiлька моделей, пiшов в ельдорадо, на дешевший 800 грн рiзниця, на дорожчий 1100, моделi спiвпадали до буквочки, тобто на розетцi три пилесоси по 1700 коштували б 5100, в ельдорадо по 2800 = 8400, ну продали б вони тобi тi три пилесоси за 6700 це всерiвно було б дорожче на 1600 нiж на розетцi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://rozetka.com.u...e540ev/p222630/

4600

як не крути я виграв чимало

як не крути, а дав ти посилання на телевiзор 40 дюймiв, а постом вище писав про 42 дюйми, тобто вже е невiдповiднiсть, це я до того, що й буква в назвi може вiдрiзнятись, а змiна букви (вiдповiдно й якоiсь характеристики) може суттево впливати на цiну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив 3 телевізори LCD 42" за 9600 замість 12000. Різницю відчуваєш?

А в їхньому інтернет магазині ціна яка була?)))) З мого досвіду, ціни там на 30% нижчі, тобто мала б бути 3220 грн. тобто за 3 штуки. 9660 грн., зекономив 60 грн.)))) Ну і звичайно переважна більшість купує по 3 телевізори, щоб економніше було))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ельдорадо"-магазину - ні, "Ельдорадо"-виставці - так!

При покупці ноута знайомій "впарили" установку ОС (піратки, звичайно ж), драйверів та софту за 500 грн.! Це треба було бачити: W7 взагалі не активована, в диспетчері пристроїв "гуляють невідомі". А за налаштування роутера просили 300 грн.

Минулого літа знайомому терміново знадобився навігатор з приорітетом по-дешевше. З буклету "Ельдорадо", що їхньому сайті, порадив модель. Як вияснилося, в останньому вказана ціна без ПДВ.

Тижнів два тому, зазирнувши в магазин, став випадковим свідком ситуації, як чоловіку відмовляли в поверненні ноутбука навіть не вмикнувши його, мотивуючи це "ви його використовували". Так і "чухався" язик поставити на місце цих шаромижників.

А з ваших історій про вартість перевірки ТВ на биті пікселі в мене взагалі волосся на дупі піднімається! "Зарядили" б вони таке мені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив 3 телевізори LCD 42" за 9600 замість 12000. Різницю відчуваєш?

А в їхньому інтернет магазині ціна яка була?)))) З мого досвіду, ціни там на 30% нижчі, тобто мала б бути 3220 грн. тобто за 3 штуки. 9660 грн., зекономив 60 грн.)))) Ну і звичайно переважна більшість купує по 3 телевізори, щоб економніше було))))

Дружищє, принеси мені лсд телік 40" за 3200 і я в тебе його куплю

Маньяк, може я трошки прибрехав, але ціна не відрізняється суттєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружищє, принеси мені лсд телік 40" за 3200 і я в тебе його куплю

Тобі 3х мало))) Я писав про ціну в інтернет магазині Ельдорадо, ти її бачив? Наступного разу раджу дивитись, на всі товари, що я купував вона була суттєво нижча (на 30%) і за штуку а не дрібним оптом)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив 3 телевізори LCD 42" за 9600 замість 12000. Різницю відчуваєш?

Чоловік мав на увазі - по 9600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра маю повідомити про результат розглянутої заяви. Нарешті знайшов сьогодні директора. Так що тримаєм руку на пульсі події. Вирішиться це питання напишу наякись телеканал скаргу нехай зроблять в них покупку і буде бачити вся Україна їхні розводи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружищє, принеси мені лсд телік 40" за 3200 і я в тебе його куплю

Тобі 3х мало))) Я писав про ціну в інтернет магазині Ельдорадо, ти її бачив? Наступного разу раджу дивитись, на всі товари, що я купував вона була суттєво нижча (на 30%) і за штуку а не дрібним оптом)))))

А я тобі знову скажу, що я зекономив 3000 гривень на покупці в ельдорадо! Ціну я вказав, вона відрізняється буквально на 100-200 гривень

Michaylo

3х4600 = 9000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купував телевізор перед НР у "Фокстроті" - вирішив яку модель, порівняв ціни і т.д. на другий день взяв флешку, на неї позакидав відео різних форматів + картинки для перевірки на биті пікселі, щось такого плану тиць. Прийшов, попросив принести запакований телевізор, мені його включили, дали пульт і залишили мучити ТВ. Ненав"язливо правда пропонували додаткову гарантію, але лише 1 раз. Загалом враження позитивні. А магазини типу "Ельдорадо", "техномаркет" і т.д. мене чогось трохи насторожують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...