Перейти до змісту

СКАРГА на магазин Ельдорадо в Луцьку


lion1106

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня форумчани, зіткнувся з такою проблемою як купівля ноутбука в магазині Ельдорадо на вул. Кравчука (зразу пояснюю для всіх ноут купляв не я сусідка, не порадившись, треба було її срочно і в кредит подзвонила до мене коли вже кредит був оформлений та отримувала товар) далі по суті проблеми, ноут по заявці виробника іде з предустановленою Віндовс 8 та з зашитим в Біос ключиком. При купівлі ноута їй запропонували послугу розпакування та активації віндовса (передзвонивши і уточнивши в техпідтримці Самсунг процес запуску та активації Віндовса, зрозумів, що там надзвичайно складного немає нічого від послуги запропонував їй відмовитись, що вона і зробила на що працівники сказали, ну ви і так до нас вернетесь за нею), далі ноут попав до мене, але яким було моє здивування коли після першого включення ноута замість загрузки віндовса запустилось автоматичне віновлення яке постоянно перезагружалось і до самого процесу відновлення система навіть не доходила. Зразу звернувся з притензією в Єльдорадо де головний адміністратор навіть до кінця мене не вислухавши сказав що всі віндовси предустановленні яко би "запаковані" функція розпакування та активації в них платна і коштує 300грн зразу закралась підозра, що після "танців з бубном" єльдорадовськими спецами, віндовс до ведений до такого стану, що крім них з цим справитись користувачам проблема. Але після огляду ноута вони дуже швидко погодились поставити безкоштовно вінду визнавши, що там якась помилка, сказавши, що зроблять це безкоштовно. Через пару годин ноут забрали але вінда не була активована. Їх відмазка немає того "спеца" який її ставив його робочий день вже закінчився. Мол при підєднанні до нету та внесенню особистих даних вона сама активується. Забрала сусідка його додому почала працювати. Сьогодні приїзджає і показує мені, що віндовс так і неактивувася. Після дзвінка в Майкрософт Україна і тех підтримку Самсунга (в майкрософті взагалі здивувались чому в мене установлена корпоративна версія, вона не повинна там стояти, а в техпідтримці підтвердили що вінда стоїть не правильна і ключь ноута не признається, про що свідчить помилка при активації). Завтра це питання буду вирішувати в магазині і повертати ноут, якщо не погодяться поміняти на нормальний. Отже висновок і застереження для всіх хто хоче або планує зробити якусь покупку в Ельдорадо вони розводять людей на гроші і не факт що ви отримаєте техніку в належному стані. Про подальшу ситуацію з ноутом завтра відпишусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 142
  • Створено
  • Остання відповідь

Отже висновок і застереження для всіх хто хоче або планує зробити якусь покупку в Ельдорадо вони розводять людей на гроші і не факт що ви отримаєте техніку в належному стані.

Купуй з лінуксом або досом - зачєм_платіть_больше.

І почитай цю темку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, розводять і це вже не новина.

Що заважає повернути ноут і взяти інший, якщо не пройшло 2 тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете 8-ку?...По ідеї її образ або надається на диску до ноута або є на вінту(Над клавіатурою може бути кнопка Recovery)...Про яке розпакування і активацію йде мова і як можна таке пропонувати при наявності ліцензії на ноуті - я в шоці від них. найголовніше - найдіть наклейку з ключем продукту, тоді можна буде поставити і самостійно і легально активувати...Або ж поверніть ноут.

Дивно, що "спєц" ставить піратку(судячи з того, що активація не проходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехорошая реклама магазину,да и производители лицензионных программ тоже мониторят ситуацию. Ото кто то прокололся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехорошая реклама магазину,да и производители лицензионных программ тоже мониторят ситуацию. Ото кто то прокололся.

Ельдорадо слабо реагує на такі нарікання. Вони роблять ставку на покупців, які не користуються активно Інтернетом. Тому їх не дуже хвилюють відгуки у Інтернеті. Активні користувачі Інтернету і так оминають Ельдорадо з його "демократичними" цінами, купуючи техніку в Інтернет-магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це ще мало запросили.

В пятницю попав в руки нетбук з він 7, попросили підключити київстаровський інтернет 3ж на модемі zte mf31 (не підтримує цей модем він 7, про, що зазначено і на упаковці), на ХР працює з півкопняка. Але суть не в тому.

Власниця нетбука, побачивши, що модем працює на ХР, спитала чи можна поставити ХР. Поскільки нетбкук виглядав досить новим та мав наліпку Він7, я попередив, що в разі встановлення іншої ОС, вона може позбутись гарантії на нетбук.

Відповідь мене здивувала: оскільки при купівлі нетбука, вони відмовились від послуги розрпкування Віндовс за 700 грн., то магазин відмовився надати їм гарантію. О_О

Про деталі я вже не став розпитувати, порадив купити іншого модема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже висновок і застереження для всіх хто хоче або планує зробити якусь покупку в Ельдорадо вони розводять людей на гроші і не факт що ви отримаєте техніку в належному стані.

Купуй з лінуксом або досом - зачєм_платіть_больше.

І почитай цю темку.

Я для себе завжди з досом беру у а далі це вже політ моєї фантазії

Хочете 8-ку?...По ідеї її образ або надається на диску до ноута або є на вінту(Над клавіатурою може бути кнопка Recovery)...Про яке розпакування і активацію йде мова і як можна таке пропонувати при наявності ліцензії на ноуті - я в шоці від них. найголовніше - найдіть наклейку з ключем продукту, тоді можна буде поставити і самостійно і легально активувати...Або ж поверніть ноут.

Дивно, що "спєц" ставить піратку(судячи з того, що активація не проходить)

Саме так по правильному як пояснили мені в техпідтримці Самсунга вінда знаходиться на вінті в Рековері при першій загрузці вона сама запускаеться або натисканням Ф4 викликаеться самсунгівський інтерфейс відновлення відновлення вінди і при першому підключенні вона активується автоматично ключем який вшитий в біос. У цих "балбесів все через сраку" щоб бабла побільше сдерти. ПАСКУДИ.

Хочете 8-ку?...По ідеї її образ або надається на диску до ноута або є на вінту(Над клавіатурою може бути кнопка Recovery)...Про яке розпакування і активацію йде мова і як можна таке пропонувати при наявності ліцензії на ноуті - я в шоці від них. найголовніше - найдіть наклейку з ключем продукту, тоді можна буде поставити і самостійно і легально активувати...Або ж поверніть ноут.

Дивно, що "спєц" ставить піратку(судячи з того, що активація не проходить)

Вони не піратку поставили а свою корпоративну але ключь не від неї. Вот вона і неактивується.

нехорошая реклама магазину,да и производители лицензионных программ тоже мониторят ситуацию. Ото кто то прокололся.

Та ні магазин лохотронний.

нехорошая реклама магазину,да и производители лицензионных программ тоже мониторят ситуацию. Ото кто то прокололся.

Ельдорадо слабо реагує на такі нарікання. Вони роблять ставку на покупців, які не користуються активно Інтернетом. Тому їх не дуже хвилюють відгуки у Інтернеті. Активні користувачі Інтернету і так оминають Ельдорадо з його "демократичними" цінами, купуючи техніку в Інтернет-магазинах.

100500% в підтримку

Так це ще мало запросили.

В пятницю попав в руки нетбук з він 7, попросили підключити київстаровський інтернет 3ж на модемі zte mf31 (не підтримує цей модем він 7, про, що зазначено і на упаковці), на ХР працює з півкопняка. Але суть не в тому.

Власниця нетбука, побачивши, що модем працює на ХР, спитала чи можна поставити ХР. Поскільки нетбкук виглядав досить новим та мав наліпку Він7, я попередив, що в разі встановлення іншої ОС, вона може позбутись гарантії на нетбук.

Відповідь мене здивувала: оскільки при купівлі нетбука, вони відмовились від послуги розрпкування Віндовс за 700 грн., то магазин відмовився надати їм гарантію. О_О

Про деталі я вже не став розпитувати, порадив купити іншого модема

При знесенні предустановленної ОС грантія на ноут не втрачається. Відповідь тех підтримки Самсунг.

Так це ще мало запросили.

В пятницю попав в руки нетбук з він 7, попросили підключити київстаровський інтернет 3ж на модемі zte mf31 (не підтримує цей модем він 7, про, що зазначено і на упаковці), на ХР працює з півкопняка. Але суть не в тому.

Власниця нетбука, побачивши, що модем працює на ХР, спитала чи можна поставити ХР. Поскільки нетбкук виглядав досить новим та мав наліпку Він7, я попередив, що в разі встановлення іншої ОС, вона може позбутись гарантії на нетбук.

Відповідь мене здивувала: оскільки при купівлі нетбука, вони відмовились від послуги розрпкування Віндовс за 700 грн., то магазин відмовився надати їм гарантію. О_О

Про деталі я вже не став розпитувати, порадив купити іншого модема

Читав що можна відмовитись від установленої ОС і повертають гроші за неї але скільки часу та нервів це займає не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И у меня была ситуация: прихожу я к ним за ноутбуком, после выбранной мной модели, начались "предложения" сначала сервис на три года платный потом страховка, вот это самое смешное - консультант начал меня уверять что страховка обязательна, при покупки техники, это не так! а приобретения страховки, еще + 300грн. к сумме и что в случаи падения ноута, грубо говоря с 9 этажа, и подобном маразма, они вернут мне всю сумму, или обменяют металлолом на новый ноутбук :_36: Я постоял, послушал этот бред, и в итоге купил голый ноут, с гарантией от производителя, правда пришлось консультанту бежать к начальству.

При возможности - обходите такие магазины стороной, сэкономите не только деньги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував я в Ельдорадо багато чого. Дещо ломалось, ремонтувалось по гарантії, а багато що з цього працює і досі.

Ельдорадо нічим не гірший від інших "всепродаммаркетів".

А історія ТС якась мутна і незрозуміла... Сильно багато там за сусідкою... Сусідка сама купувала... сусідка принесла... сусідка користувалась... Хто зна, що там сусідка недоказала, чи що, може, зробила непомітивши і т.д.

Зрештою, ніхто їй не винен, хочеш купувати комп'ютер - по-перше (і це всі знають) радься з тим, що хоч трішки в тому петрає, а по-друге, такі речі купуються в спеціалізованих магазинах, а не в "промтоварах"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене магазини такого типу давно перетворились на виставку. Прийшов, вибрав модель, яка сподобалась, перетелефонував знайомим, замовив, отримав товар та масу приємних вражень выд спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все правильно, тільки вони на мільйони в місяць продають. і так уже багато років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продають і будуть продавати, поки багато хто буде думати що так купувати надійніше, ну і з кредитами в них проще.

Купувала колись знайома ноут, я їй пропонував привезти під замовлення через знайомих, вона відмовилась, купила в такому магазині (де саме вже непамятаю) сказала що так їй "надійніше", я навіть не став казати скільки вона переплатила, а клоуни з того магазину навтіь вінду незмогли нормально поставити але гроші за це взяли. І таких людей зараз дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще я пам'ятаю там розводілово при покупці телевізора. Колись хотів купити, вже оформляв рахунок, і він мені:"Ну і перевірка на биті пікселі ще 300 грн". Фішка в тому що якщо ти її не пройдеш, то претензій по роботі екрану вже не зможеш пред'явити, ну по крайній мірі це він так думав... Думав з ним поспорити, сказав "А хулі ви мені не перевірений телевізор втулити збираєтесь", але для збереження нервових клітин послав його нахєр і пішов в інший магазин. "Ну а впрочем это уже совсем другая история".

З.Ы.Ельдорадо - АТСТОЙ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо і купую в Ельдорадо, то лише через їх інтернет магазин де ціни на 30% дешевші, і лише товар який запакований і ніколи з коробки "спецами" не діставався. Замовлення роблю зазвичай по телефону відразу в магазині, і через хвилину отримую товар на "зеленій" касі.

На Розетці буває можна на гривень 100-50 ще дешевше придбати, але коли можна забрати відразу і не ждати доставки на Рівненську (Розетка) то ця різниця не суттєва.

Товар, я думаю, скрізь від тих же виробників, але якщо в нього влазять працівники магазинів, то перед тим, як його купувати потрібно двічі подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам себе процитую.

Я спробую пояснити.

Річ у тім, що всі ці мережі якраз і розраховані на людей НЕ просунутих у техніці та різного роду закупках. Так би мовити "на село", без образ.

А коли звучить фраза "безпроцентний" - це взагалі супер. Людині вигідно купити в кредит (простіше, так скажемо), аніж збирати потрібну суму кілька місяців чи років.

Взяв нотіка, користуєшся, а гроші, замість відкладати - гасиш кредит (безпроцентний). Не будемо вдаватисчя в подробиці оцього "безпроцентного". Всі і так все чудово знають.

Йдемо далі. пересічний покупець, який хоче купити нотік / планшет / ТВ не буде шукати фірми, які це продають! Йому потрібен - МАГАЗИН. такий собі супермаркет (як продукти, тільки з технікою). От хто, в своїй фірмі може показати на вітрині КУПУ всього для вибору? Не можете. зате ти можете показати прайс із ЗНАЧНО нижчими цінами, і показати на екрані монітору, але не можеш дати пощупати. А якби ви ще могли сказати, що в тебе в куточку сидить дєвачька, яка оформить "безпроцентний" кредит на покупку - ВСЕ! Ти найкращий продавець. І твоя фірма теж найкраща.

Але от люди вже звикли, що їх закликають різного роду заманухами (рекламою) в магазин. А якщо в тебе немає реклами - до тебе такий покупець, нажаль, не прийде. Навіть, якщо в тебе в куточку будуть сидіти 3 дєвачькі.

І ще одне. Коли мамі купував телевізора, ви не повірите, я ШУКАВ продавця, який би зміг мені продати його. Гукав "Агов! Люди!!!"

Їх там тупо немає. Мене ніхто не тягнув за рукав і не обскакував. Тепер там працюють самі стійкі. І вони реально задовбані. А деякі ще й "ну ладно, шо ви там хатєлі?"

Я попросив - включіть мені його дайте пульт. Все решта я вам сам про нього розповім і вирішу.

Скаржитися на них - сенсу немає. Люди роблять свою роботу, торгують заробляють відсотки. Взагалі тема повернень, гарантій та обмінів - дуже спірна довга і нервова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені їхня гарантія до одного місця. Я просто хочу правильно оформлений гарантійний талон заводу-виробника. Повторюю: Правильно оформлений. Зимою терміново прийшлося купувати там праску. Не було часу вибирати, замовляти в іншому місці. Прийшов, побачив, перевірив, загорнули, попросив гарантійку. Окай, розпакували праску, знайшли гарантійку, вписали номер праски, віддали. Кажу, поставте печатку підпис, дату. Відповідь: прийдете через 2 тижні, ми вам поставимо, ато вдруг Ви його принесете на обмін, а гарантійка виписана та пропечатана. Поки не попросив начальника діла не було. Зрештою заповнили так як треба, поставили печатку не там, де потрібно. Кажу - став печатку тут, він - нафіга, якщо я там поставив. Кажу - їй місце тут. Він - а яка різниця, вона ж стоїть, а де - пофігу. Та якби пофігу було, то виробники не писали б Хєлп по заповненню гарантійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу гарантії можна окрему тему створювали, але вже напишу тут.

Нещодавно почала підглючувати кнопка в мишці Logitech (купив по нету в США, на папері ніяких документів не було), спочатку думав продати, але потім вирішив перевірити сервіс: сервіс найкращий який я зустрічав, ЧЕРЕЗ 2 ТИЖНІ ПЕРЕПИСКИ МЕНІ ПРИСЛАЛИ З НІДЕРЛАНДІВ НОВУ МИШКУ.

Так що тепер переферія лише Logitech, і по барабану чи в магазині правильно оформили гарантійку))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все там таке гімно. Потрібно просто докласти зусиль аби розібратися в ситуації, або ж залучити незалежного експерта.

Сам купував в Ельдорадо перед НР телевізор 40" (3D, Wi-Fi & т.д.) + 32" (простяцький) за 1 гривню, що загалом коштувало 9+к грн. В інетах аналогічна "спайка" обійшлася б в 10,5к (без доставки). Оформив в кредит на пів року і виплатив за 2 місяці. Ітого вийшла сума 8,7к. Але те, що намагалися впарити мені перевірку на биті пікселі (600 грн за 2 телевізора) - факт. Ще й обіцяли, що якщо вони перевірять, то на найближчі 5-6 тисяч років биті пікселі не з'являться (але то якась вже чорна магія і я побоявся).

В суботу купував вагу (ту треба було терміново), так батарейка до неї обійшлася 8+ грн (побачив при отриманні чеку, але вже не було часу вертатися). І і звичайно пожиттєва гарантія за невеличку суму, від якої я чомусь відмовився :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що загалом коштувало 9+к грн.... Ітого вийшла сума 8,7к.

Вибачаюсь, а це як?

шо нє понятно? кредит раніше виплатив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь, а це як?

Магазин надає знижку банку, тому товар обходиться дешевше (закладено в ціну і фразу "безпроцентний кредит" із прив'язкою до певного терміну погашення). Однак працівники банків не зацікавлені надавати безпроцентні кредити. Загалом з 5 банків така схема працювала тільки в 2-х.

Мені ж це коштувало 2 дні ходіння від столу до столу банківських працівників та порівняння умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин надає знижку банку, тому товар обходиться дешевше (закладено в ціну і фразу "безпроцентний кредит" із прив'язкою до певного терміну погашення). Однак працівники банків не зацікавлені надавати безпроцентні кредити. Загалом з 5 банків така схема працювала тільки в 2-х.

Мені ж це коштувало 2 дні ходіння від столу до столу банківських працівників та порівняння умов.

Отже, якщо є акційний товар з позначкою "безвідсотковий кредит" то вигідніше оформити кредит і на наступний день наприклад його погасити чим просто розрахуватись на касі? А який банк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...