Перейти до змісту

Рагули против быдла: классификация украинских маргиналов


Ivanna

Рекомендовані повідомлення

Я до рагулів відношу тих, хто описані в статті, плюс тих, хто:

"Дивися, синку, це - жидомасони. Ти зап*издяч дрючком їх по печінці..."
©Лесь.

пересуньте це хтось у флейм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Взагалі то все це від закону курятника, (держись за ближнього-сери на нижнього).по якому ми давно живемо.

Від ,,Людина людині - друг, товариш та брат,, ми відійшли, до ,,Падаючого штовхни,, не прийшли.

Так і товчемося без жодної ідеологіії, з гнилими поводирями і дико радіємо, що є хтось нижче нас.

Ми злодії часу, ми крадемо час у наших нащадків.Ми крадемо у них бажання щось зробити, бо треба мати величезну силу волі, щоб почати діяти, бачивши цю розруху навколо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до рагулів відношу тих, хто описані в статті, плюс тих, хто:

- ...

Здається мені що у списочок рагулів затесалось пару екземплярів бидла....

Не виключено що саме цей топік допоможе широкому загалу відділити зерна від плевел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мені чогось у мозок вбилося після прочитання навпаки, одні позитивні думки щодо западенців. Ви ж перечитайте - на сході кажуть "бидло", на заході - "рагуль". Але оцініть навіть різницю у подачі інформації! Бидло(як на сході, так і на заході) - хамло, що сцить під вікнами, бухає і т.п. , а рагуль - просто селюк недалекий, який все несе в дім і бухає тіко по вихідних. Якщо замінити ці два слова узагальнюючим "безкультурщина, гопота" - та я щиро радий, що на Західній Україні рагулі, а не бидло!

Вам (і головне - не тільки вам) дали зрозуміти, що на сході бидло бухає, трахається і жере чАбуреки, а на заході бидло працює, ходить до церкви та смачно їсть, хоча ходить обідране. Чи це не ознака поваги, народ? Та перечитайте ще раз, як не доходить.

Ярчик, а те все, що ти описав підходить якраз в основному для бидла, не віриш - ще раз перечитай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Не виключено що саме цей топік допоможе широкому загалу відділити зерна від плевел.

я впевнений, що цей топік абсолютно нікому і ні в чому не допоможе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты, Ди, ссылаешься на статейку, как на научный источник. А я не верю, что была досконально исследована этимололгия этих двух понятий, и значение их неоднозначно, и, пока еще, каждый вкладывает свой смысл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму стандартна копіпаста ака Лурк, ну і канешо основна ідея це визвати баттхьорд у цільової аудиторії, згідно коментарів ефект досягнуто...

Угу, 19 Power Users/Vip і хто там ще може ставити "-" відчули що стаття стосується саме їх. Може вони ще й червоніють коли поряд чують "хахол"?

Дивно що своє негативне ставлення до чужої статті виявляється не критикою змісту, а на репутації людини яка лише зкопіпастила. Це ж так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене питання до топікстартера: чому в назві теми саме "украинские маргиналы" а не просто "маргиналы" чи "русские маргиналы" (молдовские... славянские) можна подумати інших країнах вони по іншому класифікуються?

Черговий політичний вброс для розпалення агресії і ворожнечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, 19 Power Users/Vip і хто там ще може ставити "-" відчули що стаття стосується саме їх. Може вони ще й червоніють коли поряд чують "хахол"?

Дивно що своє негативне ставлення до чужої статті виявляється не критикою змісту, а на репутації людини яка лише зкопіпастила. Це ж так просто.

не згоден в корні. Річ у тім що слово "хахол" найчастіше вживають не для ідентифікації нації а як приниження, а чому в такому випадку червоніти ?... тра бити :)

Стаття(якщо це лайно взагалі можна так назвати), не несе якогось змісту, який можна було б обговорити. Тому єдине що приходить в голову - поставити мінуса.

Я теж більш ніж впевнений що людина просто зкопіпастила бо ніби як прикольно... якщо не читати а просто бігло переглянути. Ну але йоклмн... кинув какашкою - чекай щось у відповідь.

звичайно все імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Адреналіні був свідком наступного.

В червоній залі кінокоплексу позаду мене сиділа компанія, троє 10-12-річних хлопців. Одного звати Кіріл (прям як патріарха, блін).

Незважаючи на те, що йшов кіносеанс, пацанята не зважали на оточуючих і перекрикуючи адреналінівську акустику, активно обговорювали, скільки в них грошей залишилося і куди вони ще сьогодні підуть. Я так зрозумів, що батьки дали пару сот гривень - і гуляйте, дітки. Але харить, коли дивишся на екран, а позаду тріпаються. Довелося зробити одне зауваження, друге, третє... а заткнулися лише після четвертого, з погрозою викинути їх всіх нахрен із залу, якщо не заткнуться і не перестануть копати ногами в спинку мого ряду сидінь.

Пацани вийшли ще до закінчення сеансу. Коли увімкнули світло - під їхніми сидіннями і навколо було море розсипаного поп-корну, кинуті на підлогу стакани з-під цього ж поп-корну.

Цікаво, хто з них виросте - бидло, чи рагулі? І ким вони є нині?

Якщо раптом хтось упізнав своїх чад (сеанс був 30.03.2013 о 15:55, мультфільм "Сімейка Крудсів", одного з хлопців, повторюю, звати Кіріл) - задумайтеся. Якщо хочете, щоб діти виросли людьми - не тільки тицяйте їм гроші, і відправляйте на розваги, а й подивіться, як саме дітки розважаються, і як себе при цьому ведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

троє 10-12-річних хлопців

Ростеш. Минулого разу їх було двоє і з семками. Може навіть буде колись так: іду я вулицею нашого чарівного міста. Кругом святкують день ВДВ. Бачу, четверо ВДВ-шників ломають лавку. Я підхожу та роблю їм зауваження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер ясно , навіщо в сучасних кінотеатрах так багато акустики-заглушувати це хрумтіння та чавкання.Масове мистецтво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ростеш. Минулого разу їх було двоє і з семками. Може навіть буде колись так: іду я вулицею нашого чарівного міста. Кругом святкують день ВДВ. Бачу, четверо ВДВ-шників ломають лавку. Я підхожу та роблю їм зауваження...

gen552, мені прикро, але у тебе склалося дуже хибне враження про мене :) Мої габарити і юридична обізнаність дозволяють мені робити зауваження як бидлу простому (в т.ч. фізичні зауваження), так і бидлу в міліцейській формі, чим я дуже часто і з натхненням користуюся.

Але якщо ти вважаєш, що бидлом чи рагулем стають з отриманням паспорта - ти глибоко помиляєшся. Цей статус набувається поступово, з дитячого віку.

А скажи, ти теж насіння на вулиці плюєш на асфальт? :) Чи, можливо, якщо ти палиш - то і твій недопалок, описавши дугу, падає на землю, перетворюючи наш і без того бездоганний асфальт на отаке:

n2tw.jpg

Ця фотка знята біля входу в одну державну установу, що за 20 метрів від бару "Хмельницький". Не пригадую, як вона називається, але і в ній бидла вистачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, может этому Кирилу не 12, а 15 лет? Знаю одного такого балбеса. Он обречен быть быдлом с рождения. Врожденная предрасположенность плюс недопустимые методы воспитания. Причем, из, вполне, благополучной семьи, образованные, непьющие.

Если же это не тот Кирил, то значит их таких не один, а их множество. И это огорчает еще больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки не треба примальовувати цьому бруду якісь благі наміри.

В тому г...ні від самого початку чітко і ясно був даний територіальний розподіл, територіальне протиставлення

...

Итак, рагули, живут на Западной Украине и разговаривают на украинском языке.

...

Итак, быдло, преимущественно, живет на Востоке Украины и разговаривает на русском языке.

Далі я вже навіть читати не хтів.

І все наступне було висмоктане з ненависті до нашого заходу (так як під рагуля може підійти будь хто з нас, з заходу України, хто дбає про свою сім'ю, а під бидло тільки той східняк, котрий алкаш) і побудоване на протиставлені, хоча, як на мене, це зовсім різні "поняття", які ну аж ніяк не перетинаються в одній площині і не можуть протиставлятись чи порівнюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згоден в корні. Річ у тім що слово "хахол" найчастіше вживають не для ідентифікації нації а як приниження, а чому в такому випадку червоніти ?... тра бити Стаття(якщо це лайно взагалі можна так назвати), не несе якогось змісту, який можна було б обговорити. Тому єдине що приходить в голову - поставити мінуса. Я теж більш ніж впевнений що людина просто зкопіпастила бо ніби як прикольно... якщо не читати а просто бігло переглянути. Ну але йоклмн... кинув какашкою - чекай щось у відповідь. звичайно все імхо.

Якщо судити такими категоріями, то чому в темі типу "Вхід лише для білих" або "Арабські патрулі в Лондоні" під кожним постом що містить слово "негр", "нігер" і тому подібне нема 20 мінусів? Адже "нігер" - це також не стільки ідентифікація скільки приниження. Приниження, яке жодного бордівчанина не повинно стосуватись, адже чорношкірих серед нас ніби нема. А ще в нас на Борді досить часто називають росіян - кацапами і москалями, і нічого. Але ж ні, "хахол"/"рагуль" це ніби червона тряпка в руках торедора, складається таке враження що комплекс меншовартості тягне руку до того мінуса, бо сприймається на власну адресу (адресу близьких) - маю надію що я достатньо аргументував причину чому я так суджу.

Як на мене - виходить так що оте "чекай щось у відповідь" залежить від того хто "кинув какашку" і якого вона була кольору. Подвійні стандарти.

.

так як під рагуля може підійти будь хто з нас, з заходу України, хто дбає про свою сім'ю

ще одне підтвердження "facepalm"

Ну і з приводу "хахол". Таки не можу зрозуміти чому українці сприймають це так хворобливо. З чого вони взяли що той хто дозволяє собі так звертатись має на меті саме образити, зачепити за живе? Заглядали в душу? Багато знають росіян, звичайних "обывателей", не шовіністів, не комуністів? Хтось вникав взагалі звідки пішло оте хохол? А чи не від козаків які носили "оселедець" на голові і якими прийнято пишатись?

Ок. Заглянемо у шовіністично-пропагандиську Вікіпедію, яку між іншим може редагувати будь-хто. Тут по логіці мене також повинні замінусувати, через те що я цитую статтю Вікі, яка містить негативне неугодне означення терміна.

Рогу́ль (рогуль, мн. рогули́, жен. рогу́лька, рогули́ха, дет. рогуля) — некультурный, примитивный, глупый человек.

Слово используется в западных областях Украины, в русском и украинском языках как ругательство. Слово «рогуль» встречается в текстах современных украинских писателей Любко Дереша и Юрия Андруховича.

В русском языке рогу́ль (или рог) также используется как пренебрежительное и оскорбительное прозвище западных украинцев. В этом значении употребляется с 1970-х годов в русском языке (сначала во Львове, затем на всей Западной Украине) вместо малоупотребительного хохол, в других регионах Украины малоизвестно. В последнее время есть тенденция чаще употреблять слово рогуль в русском языке в первом значении, как и в украинском, то есть безотносительно национальности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і з приводу "хахол". Таки не можу зрозуміти чому українці сприймають це так хворобливо. З чого вони взяли що той хто дозволяє собі так звертатись має на меті саме образити, зачепити за живе? Заглядали в душу? Багато знають росіян, звичайних "обывателей", не шовіністів, не комуністів? Хтось вникав взагалі звідки пішло оте хохол? А чи не від козаків які носили "оселедець" на голові і якими прийнято пишатись?

за тим самим принципом йди-но розкажи євреям що жид з вуст українця це ні разу не образа. ти чув скільки срачу жиди розвели від того що їх Мірошніченко їх по матері так назвав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В житті , як і в спорті- страшно не пропустити удар(образу), страшно не відповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, що ти намагаєшся зліпити неліплене?... До чого тут "комплекс меньшовартості"? Тебе будуть називати "хохол", а ти будеш либитись і робити вигляд, що все нормально, що тобі подобається?! Моя бабця в таких випадках казала "Йому сци в очі, а він каже "Божа роса"".

"Хохол" - завжди було і є образою. І я спілкуюся з багатьма росіянами і ні один, чомусь, не дозволяє собі навіть дружньо так мене назвати, бо всі розуміють, як це образливо звучить.

І, що ти намагаєшся з Вікі витягнути трактування слова "рагуль"? Справа в даному випадку не в його трактуванні, а ПОДАЧІ тих трактувань, їх інтерпритації. А подане воно було огидно і не зрозуміло, яку мету перед собою мало.

.

так як під рагуля може підійти будь хто з нас, з заходу України, хто дбає про свою сім'ю

ще одне підтвердження "facepalm"

:_40: висловлюйся внятно, вибач, але я не розумію твоїх мемів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу, 19 Power Users/Vip і хто там ще може ставити "-" відчули що стаття стосується саме їх. Може вони ще й червоніють коли поряд чують "хахол"?

Дивно що своє негативне ставлення до чужої статті виявляється не критикою змісту, а на репутації людини яка лише зкопіпастила. Це ж так просто.

Бачу полеміка процвітає, ну в загальному стаття написана таким чином що вона повинна ображати, така її суть, це вброс на тролінг чистої води, всі хто мінусує - ніби підписують пакт - "так нас затролили", далі можна довго розповідати про національну свідомість і прочє, як нас "кацапи" ображають, десь здається поруч в філософії була статейка про націю вдавання, дуже характеризує :)

Ну а на рахунок хохол чи не хохол, в мене є оповідка яку я тобі здається вже розповідав, чатюсь я в одній онлайн ігрі, де в основному були російськомовні індивиди різного калібру, ну і я постійно замість "ы" писав "і", чисто машинальна помилка, один мені в ПМ пише, "ты че хахол?" - ну а я відповідаю "нет, я украинец", діалога не склалось, чувак потух, може мені йому треба було морду бити, ну чи як мінімум писати "я тя па айпи вычислю, казлина"? Тоді б я машинально признав той факт що я хахол і він прав, чи не так? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...