Перейти до змісту

Рагули против быдла: классификация украинских маргиналов


Ivanna

Рекомендовані повідомлення

Ivanna, а можна питання?

Кому адресована була дана тема, і що Ви хотіли нею донести до читачів Борди? Дякую!.

Чому ж одразу - "кому адресована"? "Просьба не стрелять в тапера, он играет, как умеет"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба було написати що тема просто для загального розвитку і щоб праивльно знати кого коли обізвати. А то назвеш когось рагулєм він сцуко виявляється бидло. І чєлавєку абідно що його неправильно ідентифікували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж одразу - "кому адресована"?

Я так і не отримав відповіді. Власне й мало сподівався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж одразу - "кому адресована"?

Я так і не отримав відповіді. Власне й мало сподівався...

Для загального розвитку))))) Тут правильно сказали))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікво було б почути до кого з двох видів відносить себе ТС :)

хоча мова, стиль і манера письма вказує на бидло... але мо маскується просто ?

Давай зустрінемося і побачиш, бидло я чи чийсь клон... І в очі мені скажеш. А то звикли ховатися за ніками. Якою б не була особа топікстартера, це ніяк не впливає на істинність, хибність або якість викладеної теми.

Вибач, якщо тема тебе зачепила за живе.

запросто, ти з Луцька ? я цілий день в центрі працюю, надумаєш - пиши тут чи в ПМ, здибаємось.

хоча не розумію про що з тобою розмовляти після таких тем. Хіба так, в очі глянути :) мо на каву зходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже народу вже надоїли ланєти-мінети , і розмір членів та сісьок вже теж не приносить рейтингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запросто, ти з Луцька ? я цілий день в центрі працюю, надумаєш - пиши тут чи в ПМ, здибаємось.

хоча не розумію про що з тобою розмовляти після таких тем. Хіба так, в очі глянути :)

очі то таке, напиши потім чи аватарка справжня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи з поведінки то скоріше хлопець... зараз модно в мережевих іграх грати тьолками :)... гамериканська культура глибоко проникає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо за цею авою не дівчина то в створеній темі ніби не зустрічається характеристика таких "хлопців". чи я не дочитав перший пост?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, TS дест писав(ла), що то вона, і майже пенсіонерка.

Сказати чесно, я у нас на борді знаю лише одну справжню літню жіночку - Raisa. Моя сусідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

емм, тоді стає сумно... але пенсіонери так себе не ведуть...

прийди... скажи...

мо внучок за комп сів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Юрію Романенко і Ivanna гугля видала:

(так і думав що без космосу не обійшлось)

post-4364-0-66553400-1364546205_thumb.jp

post-4364-0-25956600-1364546220_thumb.jp

post-4364-0-57683200-1364546235_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для загального розвитку))))) Тут правильно сказали))))))))

Вне сомненья. Тут тебе и Маслоу, и Даль, писатели современные, илюстрации, словари - чем не научная статья?

Я все не осилила, и так ощущение, что в помойке повалялась. Так, чем там все закончилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чогось не розумію у цьому житті. Чому більшість з вас повела себе як оте бидло, відносячи написане саме до себе? Я для себе відкрив нові грані етимології цих слів, хоча словом "рагуль" користуюсь з 90-х років. Тоді це були просто люди, не пристосовані до життя - бомжи, гопота, вічно буха інтелігенція та інші, в т.ч. "селюки". Навіть у професійному контексті використовувалось. Наприклад на запитання початківця-звукооператора "а як в цьому магнітофоні запис вмикається?" людина вмикала його з доброю посмішкою і словами "от ти ж рагуль!" Рагулями були ті, хто не знав, як правильно спустити воду в туалеті, як приготувати мівіну або ж ті, в кого все з рук валилося.

А бидлом завжди називали откровєнно безкультурне хамло, яке плювало смачно на асфальт, яке матюкалось так, що коробило обличчя - бидло, воно і в Африці бидло.

Так от - я написав своє бачення, у скороченому вигляді. Хтось хоче мене запитати, чи обізвати якось? Чи мінус поставити? Давайте, шановні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б они так же подали, как свое видение, коротко и ясно, то одно дело. А так - вброс. Такая тема не стоит таких затрат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вишлі ми всє із народа(с)

ну, в смислі, часом побухать любим, чи ще недавно любили, плюнуть можем на асфальт, батьки-діди наші у городах копаються, і нас залучають, кой-хто травку пробував, карочє куча намйоків. А!ну і івасюків-Зінкевичів слухаєм часом. та й таке

Карочє, ТС, ти на каво тут намєкаєш??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видите ли, Дмитгий, всё дело в том, КАК подать ту или иную инфогмацию.

особисто мені було гидко це читати. Як правильно сказала odna, як в помийну яму впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ivanna, а можна питання?

Кому адресована була дана тема, і що Ви хотіли нею донести до читачів Борди? Дякую!.

Для загального розвитку)))))

:_09: ДЕ тут розвиток? Тут деградація прогресує
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму стандартна копіпаста ака Лурк, ну і канешо основна ідея це визвати баттхьорд у цільової аудиторії, згідно коментарів ефект досягнуто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вброс ІМХО переслідував інші цілі. Нічого з того про що пише Ді в ньому і в помині немає. Автор гускою мовою називає українців - рагулями, все що вказує на українськість - рагульським - це головний посил, а бидло - беквокал, щоб концентрація гівна була більш жидєнькою. І переслідувало це все очевидно одну ціль. Пару нарваних від прохідної партії, мали б почати святу війну проти москалів, куча банів, лайна і т.д. І за цим всім зверху спостерігає госійськомовний автор цього твору. Але щось не заладилось. Можливо тому, що незважаючи на все українська мова перестала бути рагульською, а все справді рагульське давно вже перейшло на ось цей сайт http://ragu.li/.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, я того не відніс до себе, бо я москаль :)

але ясно що слово "рагуль" було викручене і вжите для образи жителів західної України, причому самих корінних, а не того бидла яке в нас тут пасеться і активно множиться останнім часом.

тому, якби, я і відписався. Це ж не дослідження значення слів, а тупий образливий вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да какой это вброс? обычное собрание сочинений в одном посте о фекально- общечеловеческих недостатках.Не более.

Не хотел вобще марать руки и клавиатуру,тем более гробить свой пост в этой теме, но так как меня опять тут вспомнили всуе,был вынужден откоментировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, рагулів і бидла в нас більше, ніж гадалося :) Я колись тут запостив невеличкий епізод на тему бидляцької (чи рагульської - вот в чём вопрос!) поведінки окремих представників молодого покоління, так мене ще й винним зробили.

Я до рагулів відношу тих, хто описані в статті, плюс тих, хто:

- розкидає сміття;

- йдучи по багатолюдній вулиці, може харкнути чи смарконутися під ноги;

- сцить під чужими вікнами. Колись одного такого бампером машини прижав до стінки - воно обісцялося, благало випустити. Випустив, навіть не вдарив ні разу. Воно відійшло на безпечну відстань і волає: "Накра-а-али! Злодії!"

- не вмикає поворотники;

- коли телефонує мені, то питає "А хто то?";

- вважає, що раз квартира (балкон) його власність - то може в ній робити все, що завгодно, не зважаючи на сусідів;

- курить в під'їзді;

- голосно кричить на вулиці в пізній чи нічний час.

Список можна було б продовжити, але поки спинимося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...