Перейти до змісту

Як у Луцьку на відділенні Укрпошти № 26 крадуть бандеролі.


inhelp

Рекомендовані повідомлення

З приводу того, що не доходить, лише один раз вчасно не прибула посилка з Китаю (з ДілЕкстріму), китайці повернули гроші, а потім і посилка знайшлась і я її успішно забрав на 26 відділені)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

зопо з леново для мене не є серйозними брендами

Lenovo не є серйозним брендом? Ну-ну... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum, Международные Бизнес Машинки и не в курсе, наверное, что Lenovo выпускает кофеварки и еще какие-нить сковородки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum,і кому ви нукаєте? як сказав класик "...кому и кобыла жена, вопросов больше не имею..."

пс. навчіться читати, ключовим там було для мене, питань більше не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працював на пошті в дирекції, мало вірогідно що там щось крадуть і так далі, скоріш за все вскрили десь на митниці, от там то люблять носа пхати це точно.

Чому на пошті бардак може бути це дякуйте всі Кравчуку, якойи беззмінний директор пошти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дві посилки вже тиждень не можуть доїхати з цеху міжнародної кореспонденції до 10 відділення. Трек показує що завісли там і все.

В мене з 10-м відділенням все ок.

В суботу TreckChecker показав, що посилка на пошті, сьогодні пішов і забрав.

Планшет цілесенький, неушкоджений, все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скаргу пишіть не тільки з приводу хамства персоналу, але й з приводу того що для того щоб впевнитись що всередині бандеролі все добре треба спочатку розписатись що всередині бандеролі все добре (як закрутив!), тобто наперед відмовитись від претензій щодо вмісту і цілісності.

Шановний, розписувався він за отримання бандеролі (оператор не має права розпаковувати бандероль навіть при вас, а отримувач не розпакує доки не отримає), з точки зору правил пошти тут все було зроблено правильно - приходиш, отримуєш, відкриваєш і звіряєш вміст на місці з описом в декларації, якщо чогось не вистачає пишеш скаргу, складаєш акт і пошта розбирається, хто і де витягнув і на якому пункті пересилки. По шапці тут получать всі, бо вага посилки перевіряється на всіх пунктах обробки, і при прийомі на відділення теж (якщо все по правилах робити :_04: , але не всі їх дотримуються, тож тут затупили обидві сторони - та, що видавала і та, що тримувала).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тож тут затупили обидві сторони - та, що видавала і та, що тримувала

Як на мене то тут

затупили
лише одержувач, що відразу не склали акт.

А без акту вже нічого не докажеш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 2 года, около 500+ посылок получил. Из них пропало только 2, без трек-номера. Деньги вернули за эти 2, так что я пока не волнуюсь сильно. А время доставки из Китая в данный момент будет длительным, т.к. у них Новый Год был.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Часто користуююся послугами Укрпошти, різними від-ми. В кожному віділенні знаходиться працівник, який "гавкає"))) - це не дивина. А 26 де саме знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Знову відділення №26 в центрі уваги...

Я як звичайно замовив в Китаї декілька міжнародних бандеролей, були і прості і рекомендовані ( з трек номером ) , пройшов місяць і я прийшов на пошту за простими бандеролями ( в поштову скриньку кинули повідомлення про посилки). Отже я прийшов, і отримав тільки дві посилки ( просту і рекомендовану) Мене здивувало те, що всі працівники нові, і що в мене не всі посилки прийшли... Але не звернув увагу, хоча коли прийшов додому то відписав китайцям, і запитав чому так довго йдуть відправлення... Я замовляю в одних і тих самих продавців вже біля трьох років, постійно посилки йдуть максимум 20 днів... Мені китайці скинули фото моїх відправлень ( посилок) і підтверждення того що бандеролі перетнули кордон в Україні ( письмове від служби доставки) ... Після цього я ще зачекав недільку і потім знову пішов на пошту, запитав чи нічого не має, касир-поштарка пішла на склад, і принесла мені одну бандероль і сказала що більше нічого немає ( бандероль яку я отримував була відправлена на 3 тижні пізніше, від тий що були не отримані... Коли вона ходила на склад, я звернув увагу на двері --- вони були досить сильно пошкоджені ( видно що після взлому). Я почав розпитувати,що в них з дверима і чи їх не пограбували, на що касир неохотньо і тихо відповіла --- нас пограбували з 2 на 3 вересня... Я попросив покликати завідуючу відділення укрпошти номер 26, і почав її запитувати, що в такому разі робити бо в мене вже паро посилок не прийшли і т.д. На що вона спочатку запитала чи всі вони рекомендовані, чи прості міжнародні... Я сказав що там не прийшли прості і оріієнтовно на суму 30 доларів ... Вона сказала, що нічим не може допомогти , і що я сам неправий, тому що в мене вони йшли як прості міжнародні. І сміючись сказала --- мужчина,ви вже нічого не докажите... Я розпочав наполягати на тому,щоб вони ще раз подивились, чи нічого немає , і після 5 хвилин , касир повернулась з ще однієюбандероллю і сказала , що спочатку її не побачила... Я розізлився і попросив книгу скарг, на що вона мені відмовила... Я їм сказав парочку "ласкових" і пішов геть...

Цікавить питання, чи хтось ще крім мене так попав на 26 відділенні з посилками, і як вирішити це питання ??? Не вірю що посилки йдуть мішками через таможню, купу відділень і ніде не реєструються...

P.S. То так можуть самі працівники укрпошти собі "прихватизовувати" прості міжнародні бандеролі, і потім казати - а ми не вкурсі де вона, по дорозі пропала...

Прошу допомоги порадою )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду посылку (с треком ) уже 43 дня, территорию китая покинула. А в Украину ещё не доехала :( скорее всего ей уже приделали ноги. Но т.к. по треку её нет в Украине , то буду открывать спор :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви на яких відділеннях отримувати маєте ??? Доречі буду сьогодні ввечері на пошті, пофотографую двері )))

по трек номеру на сайті укрпошти перевіряли?

Ті що з треками,перевіряю на сайті укрпошти + стоїть на телефоні програмка TrackCheker ///

Я також чекаю вже 30-й день, з Китаю виїхала, і пропала безвісти

В мене в дорозі 14 штук ... Простих 8 - без трек номерів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене схожі історії були. вони ніяких повідомлень в скриньку не кидали. Взяв паспорт і пішов в 26 відділення. Так виявилося, що посилки вже 2 неділі у них лежали. Моя порада: брати документ і йти у відділення. Хай шукають. Вони ще не з першого разу мені і находили. Стояти над душею і казати, що має бути. Шукайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене схожі історії були. вони ніяких повідомлень в скриньку не кидали. Взяв паспорт і пішов в 26 відділення. Так виявилося, що посилки вже 2 неділі у них лежали. Моя порада: брати документ і йти у відділення. Хай шукають. Вони ще не з першого разу мені і находили. Стояти над душею і казати, що має бути. Шукайте.

Одна ще 6 серпня відправлена ))) Жду вже 2місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову відділення №26 в центрі уваги...

Прошу допомоги порадою )))

Поставити питання фахівцю або звернутися з приводу якості надання послуг Ви можете за телефоном (044) 32-32-099, або за адресою [email protected]

OlRmt.jpg

Напиши їм на мейл або зателефонуй, розкажи все, особливо про книгу скарг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та же фигня отделение №26, недавно пришли посылки заказанные 2 недели назад, а что было заказано в конце июля не пришло до этих пор, есть в теме про Алиексперс. По трекингу прибыло в Украину последняя запись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жду посылку (с треком ) уже 43 дня, территорию китая покинула. А в Украину ещё не доехала :( скорее всего ей уже приделали ноги. Но т.к. по треку её нет в Украине , то буду открывать спор :(

з треком в Україні посилки ноги не сильно зроблять....скоріше всього ваша застряла в Домодєдєво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Одесі на 7км (ринок такий там є, оптовий)

Говорив з багатьма тими чурками, що там займаються бізнесом, то їм теж нічого не видають з порту. Кажуть, що нова влада, ставить свої правила. Важко щось забрати з порту, а декому і взагалі не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У липні цього року на 26 відділені "загубили" мою РЕКОМЕНДОВАНУ бандероль. На сайті перевірив по трек-номеру, що вона уже в Луцьку на ВПЗ 26. З радістю пішов забирати бандерольку (звичайно ж простояв 30 хв у черзі), сказав свою адресу, оператор пішла шукати, через 5 хв вертається каже немає бандеролі. Я здивований не повірив, представив інформацію з сайту про місцезнаходження відправлення і попросив ще раз пошукати (на цей раз дав трек і пішла старша вже відділення). Знову ж вертається і каже, що не може знайти, просить на наступний день підійти, аргументує, що СОРТУВАЛЬНИЦЯ ДЕСЬ НЕ ТАМ ПОЛОЖИЛА, зранку у неї запитається. Я не погодився попросив ще раз перевірити, результат аналогічний. На наступний день приходжу після 10ої години, оператор мені відразу (попри чергу) каже, що РЕКОМЕНДОВАНУ БАНДЕРОЛЬ ЗАБРАЛА ЛИСТОНОША І ВКИНУЛА ЇЇ В ПОШТОВУ СКРИНЬКУ. Я шокований даною інформацією викликаю старшу і пояснюю, що це неприпустимо бандероль вартістю 40 дол, за яку потрібно розписатися, закидувати в поштову скриньку, тим більше її ГАБАРИТИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ ПОПАСТИ ВСЕРЕДИНУ (вона значно більша за щілину у скриньці). Попросив ще раз перевірити, пошукати, зв'язатися з листоношею та сортувальницею і врешті-решт віддати мені мою посилку - в результаті знову не може знайти і просить почекати до наступного Пн (а тоді була Ср), можливо знайдуть. Я з неохотою погодився, приходжу в Пн, БАНДЕРОЛІ НЕМАЄ, за словами старшої: "Як корова злизала". Домовилися за відшкодування на місці, про що зараз шкодую, потрібно було писати скаргу.

Ще декілька моментів з магазином одягу АСОС. З травня по липень мені НЕ ПРИЙШЛИ три мої замовлення (перше - на 26 відділення тільки не на мій адрес, два інші - на 26 відділення на мій адрес). За словами працівників: "За простими бандеролями ніхто не слідкуєі їх можна будь-де втратити, а от рекомендовані ніколи не пропадають". Не знаю чи це проблема ВПЗ 26, чи митниці, але роботою укрпошти я вкрай не задоволений!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикро що таким гігантом як Укрпошта керують "уїпани", тому що по іншому не назвеш, якби керували б правильно, то таких фірм як "Нова Пошта", "Делівері" і так далі б не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з відділенням №26 і у нас були проблеми. Якось сказали, що посилку нашу вже забрали, навіть документи заповнені показали з вказаними паспортними даними типу моїми (якісь ліві дані були вписані). Після кіпішу посилку знайшли через пів дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...