Перейти до змісту

Як у Луцьку на відділенні Укрпошти № 26 крадуть бандеролі.


inhelp

Рекомендовані повідомлення

Прикро що таким гігантом як Укрпошта керують "уїпани", тому що по іншому не назвеш, якби керували б правильно, то таких фірм як "Нова Пошта", "Делівері" і так далі б не було...

у нас таке не тільки з укрпоштою - з тролейбусами наприклад те ж саме.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь
Ще декілька моментів з магазином одягу АСОС. З травня по липень мені НЕ ПРИЙШЛИ три мої замовлення (перше - на 26 відділення тільки не на мій адрес, два інші - на 26 відділення на мій адрес). За словами працівників: "За простими бандеролями ніхто не слідкуєі їх можна будь-де втратити, а от рекомендовані ніколи не пропадають". Не знаю чи це проблема ВПЗ 26, чи митниці, але роботою укрпошти я вкрай не задоволений!

205097.jpg

Из-за публикации в социальной сети Facebook фото сотрудницы Укрпочты в одежде из посылки, которую не доставили клиенту, в Днепропетровском отделении связи уволен ряд сотрудников.

Об этом написала генеральный директор государственного предприятия почтовой связи Укрпочта Оксана Плотникова в материале на Forbes.ua.

Ранее 25-летняя жительница Днепропетровска выложила в соцсети фото, на котором уличает к краже работницу Укрпочты. Наталья через интернет-сайт из британского каталога заказала мужскую толстовку, оплатила ее стоимость и доставку. Не дождавшись заказа, девушка пришла на почту, чтобы прояснить ситуацию, и увидела брендовую вещь на сотруднице почтового отделения.

Девушка потребовала от работницы почты объяснить, каким образом одежда оказалась на ней, но в ответ услышала только грубость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендовану з Штатів чекаю вже восьмий тиждень, але в Україні ще не зареєстрована, то мабуть це проблема десь по дорозі. а "прості" (бандеролі з 8-11 значним цифровим треком) доходять через раз й це вже нажаль "нормально". "губляться" зазвичай такі, де всередині щось схоже на одяг – це правда :dont:

ps. з днем пошти всіх причетних! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову відділення №26 в центрі уваги...

Прошу допомоги порадою )))

Поставити питання фахівцю або звернутися з приводу якості надання послуг Ви можете за телефоном (044) 32-32-099, або за адресою [email protected]

OlRmt.jpg

Напиши їм на мейл або зателефонуй, розкажи все, особливо про книгу скарг...

Написав про свою проблему, пройшло декілька днів - відповіді немає ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...