Перейти до змісту

Як у Луцьку на відділенні Укрпошти № 26 крадуть бандеролі.


inhelp

Рекомендовані повідомлення

надеюсь моя фара из китая дойдет....))))

смотри не сглазь :smile3:

с другой стороны, я в "восторге" от американской логистики, например. вот моя пружинка для Lefty путешествует по СШП :

February 05, 2013, 2:42 pm - JAMAICA, NY 11430

January 27, 2013, 9:55 pm - LOS ANGELES, CA 90009

January 22, 2013 - SALT LAKE CITY, UT 84199

January 21, 2013, 7:22 pm - SALT LAKE CITY, UT 84199

January 21, 2013, 6:07 pm - NORTH SALT LAKE, UT 84054

так что "Не всё еще потеряно", как гласит неофициальный слоган почты роисси :smile3:

по этой причине я стараюсь без крайней необходимости из штатов ничего не заказывать. если раньше посылка ехала 7-10 дней, то сейчас месяц – норма. из них недели полторы-две посылку зачем-то катают по сортировочным центрам. аналогичная штука случалась уже дважды в конце прошлого года, так что инфа 100%. с другой стороны, "восточный экспресс" идёт уже явно напрямую, так как из Гонконга/Тайваня посылки за дней десять уже у нас :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

заяву в міліцію(нехай вони розбираються де зникла ваша річ)

А тут, навряд чи...., якщо я не помиляюсь, він же розписався ("Прийшлось розписатись щоб отримати бандероль".), нажаль, про отримання. претензій, значить, немав і мати не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ответ в Як у Луцьку на відділенні Укрпошти № 26 крадуть бандеролі.

Все таки дійсно цікаво було б дізнатися, як їх все таки крадуть. ТС в емоційному запалі трохи помилився в назві теми, оскільки посилка в нього тільки пропала, а що її вкрали чи загубили чи що з нею сталося це треба вияснити.

Про 26 відділення можу сказати, що мені особисто посилки приходять нормально, без будь яких претензій до працівників відділення. Приходили і телефони і планшет і інша електроніка. Ну так, поведінка працівників - це окремий пункт. Слід брати до уваги той факт, що вони працюють з людьми і люди там ідуть різні і з різним настроєм, тому не дивно що вони там агресивні і "гавкають" деколи =) З їх роботою і зарплатою на цю дрібницю можна не зважати. Коротше, як то кажуть, спасєніє утапающего дєло рук самого утопающего, так що ТС можу побажати удачі в розслідуванні, а іншим форумчанам, поступайте як рекомендувала Romawka А від невдач ніхто не застрахований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора забирав бандерольку з Іспанії на 26 відділені, все Ок. Працівники привітні та усміхнені))))) Напевно начальниця прочитала тему та вирішила підняти імідж відділення))))))), дала установку на якісну роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в захист нашої пошти, але:

21 отделение, маленькое, там всего пару человек работает, никогда очередей нет, про бандероли всегда звонят мне на мобильный, приехал забрал, проблем ни разу не было) из-за границы постоянно что-то таскаю...

Речь не о 21 отделении.. Вам даже на мобильный звонят? Круто! Видимо у вас там хорошие связи или теперь каждое маленькое отделение почты снабжено безлимитной мобильной связью для звонков клиента, что бы они не дай бог не забыли о своей посылке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із всіх працівників які працюють на 26-му відділені, хамить тільки одна, але хамить завжди - дівчина років 30.

Не знаю чим вона завжди невдоволена, але з нею говорити якщо в неї щось там не коеїться нереально. Зазвичай йду просто до начальник відділеня, вона завжди сидить трохи далі від операторів. Вона мені видає посилки або каже іншим щоб видали і без питань і хамства.

Було написано що начальник тоже нахамила. НІразу за нею не помічав такого. Навіть коли її дістануть всеодно вона нормально говорить хз іншими і не дозволяє собі підвищувати тон чи щось в такому плані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запомните, всегда проверяйте сотояние упковки, вес

а де зазначається вага бандеролі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де зазначається вага бандеролі?

на декларації наклеєній на пакунку.

Вперше забрав бандероль розклеєну, але все на місці, пакунок слеєний було тонким скотчем посередині. Можливо якраз в процесі останнього "контролю"? Коли стиснув клейку стрічку в деяких місцях, пакунок міцно в тих місцях зліпився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову 26 відділення. Отримав тільки що 2 бандерольки з Китаю, все Ок.))))

Не думаю, що шманають поштарки, то вже треба зовсім мізків не мати, щоб відкриват посилки, які йдуть через відділення де людина працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитаєш отак тему і стає стрьомно, бо самому посилка з США вже майже 2 тижні йде. Але там термін доставки 15-20 днів, то ще хвилюватись рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до адресатів...а посилки перемотані фірмовим скотчем пошти китаю/пошти Сша? є можливість побачити чи відкривали без вас(заміна скотчу на укрпошта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до адресатів...а посилки перемотані брендовим скотчем пошти китаю/пошти Сша? є можливість побачити чи відкривали без вас(заміна скотчу на укрпошта?

Якщо пакується продом на відділенні China post - буває фірмовий зеленуватий скотч з їхнім логотипом.

В США - аналогічно, ну і фірмові коробки USPS надійно тримаються на власному клейові, пошаритись без пошкодження - дуже складно.

Коли посилку підхвачує кур"єр, то тут, найчастіше, як запакував продавець - так і поїде\полетить\попливе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дві посилки вже тиждень не можуть доїхати з цеху міжнародної кореспонденції до 10 відділення. Трек показує що завісли там і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, вариантов несколько :

лучший. трекинг просто забыли добавить в базу на местном отделении, а посылки давно ждут тебя на почте - стоит пойти и проверить ;

так себе. таможенники решили твои посылки объединить в одну и содрать пошлину. случалось уже такое. тогда на отделении тебя будет ждать бумажка о том, куда платить и сколько ;

худший. в посылках обнаружили что-то потенциально запрещенное. я недавно читал, что у человека задержали дорогой телеобъектив под предлогом того, что он собирается заниматься скрытым наблюдением :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене дві посилки вже тиждень не можуть доїхати з цеху міжнародної кореспонденції до 10 відділення. Трек показує що завісли там і все.

В мене з посилкою по Україні така сама історія була... А посилка була у 10-му відділенні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіз більше 200 посилок через посередника, доїхало поки 100%.

А от з звичайною поштою, це просто кошмар, трекінг не гарантія що не прихватизують :(

Статистика - стерво ще те, і якщо вона каже кидай то діло, бо діла не буде, то треба шукати альтернативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, вариантов несколько :

лучший. трекинг просто забыли добавить в базу на местном отделении, а посылки давно ждут тебя на почте - стоит пойти и проверить ;

так себе. таможенники решили твои посылки объединить в одну и содрать пошлину. случалось уже такое. тогда на отделении тебя будет ждать бумажка о том, куда платить и сколько ;

худший. в посылках обнаружили что-то потенциально запрещенное. я недавно читал, что у человека задержали дорогой телеобъектив под предлогом того, что он собирается заниматься скрытым наблюдением :dont:

на пошту ходили - там нічого немає, забрали правда те, що по треку навіть Україну не попало ще )))

не думаю, що чохол на телефон та дифузна насадка на спалах є чимось особливо цікавим для таможні ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіз більше 200 посилок через посередника, доїхало поки 100%.

а каким образом доставляет посредник? ездит сам на шайтан-арбе в Китай? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 рази з Китаю приходило за 10 днів (з треком і без), ще 1 раз прийшлось понервуватись (як на зло, посилка була без трекінга), на 21-й день прийшла. Це все через 26-е відділення, поки (тьфу три рази) без проблем. Якщо є підозри щодо стану упаковки, то думаю можна на відділенні зважити при отриманні і звірити з вагою на лейбі китайців. Але, напевне, трабли з вмістом відбуваються в основному не на кінцевому відділенні, а на митному огляді / сортувальному центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а каким образом доставляет посредник? ездит сам на шайтан-арбе в Китай? :smile3:

А я не казав що чисто з Китаю вожу... Хоча посередник може і звідти возити... Просто за перевірку вкладеного треба-буде доплатити :)

Мені простіше взяти в США на 3-5у.е. дорожче якусь мелочевку і отримати майже гарантовано вже за 2 тижні, ніж чекати 1-1,5 місяці з Китаю, а потім нервувати, бо згубилось, чи Китайці знов напутали. Я з Китая багато брав, і якось не дуже. Навіть dealextreme дозволяв собі постійного клієнта за ніс водити...

Це особиста практика і нічого більше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці проблеми ще нічого, от коли прийде ось такий жосткий диск з китаю,задумаєшся над подальшими китайськими покупками :0159:

post-11163-0-71906900-1360478678_thumb.j

post-11163-0-59153700-1360478692_thumb.j

post-11163-0-92861300-1360478705_thumb.j

post-11163-0-05295800-1360478722_thumb.j

post-11163-0-70075500-1360478737_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі ці проблеми ще нічого, от коли прийде ось такий жосткий диск з китаю,задумаєшся над подальшими китайськими покупками :0159:

до чого тут цей боян?

знайшли історію 5-10-ти років тому і виршили тут всіх вразити?

за останній рік з Китаю отримав десь 30 посилок на три адреси - дві в Луцьку, одна в Криму. не дійшла лише одна- в Крим.

і купував не завжди дрібнички - 3 телефони ( не підробку, а бренди - Zopo, Lenovo), ліхтарі, одяг і т.д.

по якості все відповідає заявленому.

треба вміти вибирати в кого і як купуєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, про баян трирічної давності пишете ви, http://24gadget.ru/1...aya-7-foto.html ну а 1/30 це дуже пощастило, удачі вам і надалі.

пс. зопо з леново для мене не є серйозними брендами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...