Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

тільки в нас таке майже нереальне(

Чому не реально? Реально, ще й як. Були б грошы, бажання та попит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер подумай, де взяти ті гроші ? в нас банк тобі просто так не дасть + там такі % що лише успішне підприємство зможе його покрити..

Далі конкуренти-бандюки, якщо їм ти перейдеш дорогу чи їм просто твій бізнес сподобається....

тому я й кажу що в нас це майже нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То надумане щастя, бо коли сусід приїде на новенькому авто, чи сусідка в шубі, чи сусідська дитина з планшетом (то все образно), то таких людей всередині грезе зависть і з роками вона все сильніша, така людська натура. Зараз в більшості людей мета - гроші, як умога більше, щоб бути кращими за когось

Нічого подібного, далеко не у всіх мета - гроші

Далеко не у всех даже есть цель в жизни, живут себе от зп к зп, критикуют государство, рассказывают как всё плохо...

а счастье это очень туманная штука, я в 24 года считаю себя довольно обеспеченным (материально и душевно), но как-то не чувствую что я счастлив, напротив, когда мы с любимой n лет назад жили на последние рубли в задрыпаной квартире, мы радовались каждой мелочи)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Antarius, тому що пропивати 1000 за ніч у Версалі і відчувати коли тебе життя кусає за сраку це 2 великі різниці - і місцями саме другого не вистачає :)

Додам, що знаю одного бордівчанина, який перейшовши на досить некіслу по луцьким міркам ЗП втратив кайф від процесу роботи а слідом і від "укусів життя за сраку".

Ну і додам що за останній час я, отримавши кайфову роботу яка відбирає небагато часу але дає достатній рівень заробітку почав отримувати і кайф від побутових речей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а счастье это очень туманная штука, я в 24 года считаю себя довольно обеспеченным (материально и душевно), но как-то не чувствую что я счастлив, напротив, когда мы с любимой n лет назад жили на последние рубли в задрыпаной квартире, мы радовались каждой мелочи)

А це з віком приходить, бо раніше не було , а зараз є зобов'язання перед іншими (в мене перед дітьми, дружиною). І я повинен мати якийсь запас на чорний день, а раніше мені було пофіг, якщо що, в борг візьму, чи батьки дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свої 19 зрозумів просту істину: скільки б не заробляв - все одно того буде мало. І справа не в жадібності, зовсім ні. Заробляючи більше, з'являються якісь нові потреби, чи то навіть, швидше, бажання. Ось так і живемо, стараючись задовільнити їх :)

P.S: згадалось як в 10-11 класі, ще до вступу у ВУЗ, мав все на тому ж місці роботи ~ 100 $ в місяць, і здавалось що більше нічого в житті не треба буде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно те, що люди при менших можливостях живуть щасливіше за деяких, у яких прийнято говорити у них є все.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За один день можно заработать и рубль, и десять, и несколько сот тысяч, но за все деньги земли нельзя купить не только этот день, но и вернуть хотя бы одну секунду.... (с)

Головне в погоні за грошима помічати маленькі радощі життя і не втратити саме головне

С са

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"но за все деньги земли нельзя купить не только этот

день, но и вернуть хотя бы одну секунду.... (с)"

ой, как спорный вопрос то!!!

это смотря с какой стороны смотреть.Да,еденицу измерения времени купить нельзя...

НО !! можно купить ту или иную порцию человеческих ощущений,которые были в тот или иной отрезок еденицы времени прошлого. Секунду или день. (с) Гетто

:)

философы блин)))))))))

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За один день можно заработать и рубль, и десять, и несколько сот тысяч, но за все деньги земли нельзя купить не только этот день, но и вернуть хотя бы одну секунду.... (с)

Головне в погоні за грошима помічати маленькі радощі життя і не втратити саме головне

С са

Геть не згоден. час є якщо дивтись з нашого 4 вимірного простору. Починаючи з вищих метрик часу нема. Нема ні согодні ні завтра ні вчора, є тільки зараз.

П.С. це не філософія а чисто оккультні речі.

А на рахунок обовязковості освіти і таблички про успіхи. Таки так, все правильно, освіта не обовязкова. Але ми не в західному світі живемо. Як каав Любомир Гузар Західний світ побудований щоб допомогти людині розвиватись а наш навпаки. хоча допускаю що в нас таке теж можливо просто швидше всього воно буде набагато важче. І до того моменту коли на бізнес не покладе око хтось з "донецьких".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можно купить ту или иную порцию человеческих ощущений,которые были в тот или иной отрезок еденицы времени прошлого. Секунду или день.

купити можна схожі відчуття, відчуття, які нагадують про пережиті моменти. Точно таких же не буде. Та і не всі відчуття купляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібен дохід в розмірі 4000-5000 грн/міс. Хто що порадить, щоб вийти на такий рівень доходу?

Звичайно я готовий почати з 1500-2000 грн/міс, але з перспективою виходу через 1-2 року на 4000-5000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібен дохід в розмірі 4000-5000 грн/міс. Хто що порадить, щоб вийти на такий рівень доходу?

Звичайно я готовий почати з 1500-2000 грн/міс, але з перспективою виходу через 1-2 року на 4000-5000.

от тобі прекрасний зразок кар"єри

http://politrada.com/dossier/persone/id/6424

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібен дохід в розмірі 4000-5000 грн/міс. Хто що порадить, щоб вийти на такий рівень доходу?

Звичайно я готовий почати з 1500-2000 грн/міс, але з перспективою виходу через 1-2 року на 4000-5000.

Я згоден допомогти , вийти на рівень, 3000- 8000 грн в перший місяць роботи, звісно якщо не друшляти і соплі не пускати , що я не в мію і не буду.

Пропозицію скидаю в приват, вибір за вами.

Змінено користувачем Serg20279
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібен дохід в розмірі 4000-5000 грн/міс. Хто що порадить, щоб вийти на такий рівень доходу?

Звичайно я готовий почати з 1500-2000 грн/міс, але з перспективою виходу через 1-2 року на 4000-5000.

Я згоден допомогти , вийти на рівень, 3000- 8000 грн в перший місяць роботи, звісно якщо не друшляти і соплі не пускати , що я не в мію і не буду.

Пропозицію скидаю в приват, вибір за вами.

А можна ще мені, також хотівби заробляти такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...entry1052737718

так вот вам Сірожині заробітки

"Сєтєвой маркетинг" я так розумію)))) типу ЕмВей, Оріфлейм, а той і Манатех?)))))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.u...entry1052737718

так вот вам Сірожині заробітки

"Сєтєвой маркетинг" я так розумію)))) типу ЕмВей, Оріфлейм, а той і Манатех?)))))

Коли ти маєш продукт , в тебе два варіанта,

1, поставити його на поличку магазину , і з екрану зомбо ящика фігачити рекламою по мозгах щоб його купили, і за ту саму рекламу змусити платити покупця.

Я рідко майже не бачу реклами Майбаха, чи такого класу авто, чому???, а тому що вони і так як цукерки, нащо їм реклама.,

А от каку в гарному фантіку требе рекламувати,рекламувати і рекламувати.

або 2-й варінт, грамотно скласти щедрий маркетінг план (на рекламу вже не треба вбухувати кошти, їх можна грамотно роздати людям які роблять товаро обіг), а що в ЕмВей, Оріфлейм погані продукти? сотні людей користуюця, і задоволені ними.

Хоча в цих мережах не дуже можна заробити, а треба пахати ,оце я згідний.

от і вся арефметика, в двох словах, і це тільки один аспект.

я ще упустив купу націнок за оренду площі , зарплату продавцям, і апетит деректора супермаркета.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тричі-брільянотовий-лучезарний і сонцелікий дірєктор FFi ллє в бак свого майбаха буст?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рідко майже не бачу реклами Майбаха, чи такого класу авто, чому???, а тому що вони і так як цукерки, нащо їм реклама.,

On August 14, 2012, parent Daimler AG announced the official discontinuation of Maybach by releasing a pricing sheet officially discontinuing the Maybach 57, 57S, 62, 62S and Laundaulet.

source

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені потрібен дохід в розмірі 4000-5000 грн/міс. Хто що порадить, щоб вийти на такий рівень доходу?

Звичайно я готовий почати з 1500-2000 грн/міс, але з перспективою виходу через 1-2 року на 4000-5000.

Підкинув інфу у приват, при бажанні, можна заробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тричі-брільянотовий-лучезарний і сонцелікий дірєктор FFi ллє в бак свого майбаха буст?

Дати ном тел ?

Поговорите? ,

тільки що мільйонер має доказумати голодранцю?

Змінено користувачем Serg20279
  • -1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...