Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

тільки що мільйонер має доказумати голодранцю?

Шановний, а Ви не занадто самовпевнений? Бо зі сторони видно лиш Вашу пихатість та безграмотність.

а тому що вони і так як цукерки, нащо їм реклама.

Реклама цукерок? :_09:

- Ні не бачив :0162::_07::_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а тричі-брільянотовий-лучезарний і сонцелікий дірєктор FFi ллє в бак свого майбаха буст?

Дати ном тел ?

Поговорите? ,

тільки що мільйонер має доказумати голодранцю?

Но вам то доказал и вы свято верите в целебные свойства буста. Так что лучше быть голодранцем, чем лохом ушастым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за чудо "Буст" розкажіть, а то ще не не чув)))) :_07: А як на вазони впливає, розквітают та не вянуть? І чи можна ним гастрит лікувати? Дайте вичерпну інформацію))))

Змінено користувачем Roman_1984
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. Оператор верстатів з числовим програмним керуванням (металопрокати)
  2. 3 000 - 3 500 (залежить від робочих годин/міс.)
  3. ~40 год./тиж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут уже не актуально,кто и сколько зарабатывает.

На повестке дня вопрос: что такое буст, и как он влияет на прирост большой рогатой худобы,а так же его эфективность при лечении кариеса и аденомы, выращивание дынь и персиков в условиях теплиц города Луцка.

и т.д. и т.п.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную покарати всіх флудерастів теми на 3 дні РО. Гетто на 6.

~5000 uah.

40 год./тиждень

Змінено користувачем Fantom
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. Оператор верстатів з числовим програмним керуванням (металопрокати)
  2. 3 000 - 3 500 (залежить від робочих годин/міс.)
  3. ~40 год./тиж.

модерн експо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні на Модерн Експо , спогади нахринули еххххх!!!!!, я там чотири роки працював технологом,зараз розширились після кризи конкретно.

Потиснув руку практично всім начальникам відділів, багато старих кадрів лишилося які мене не забули, але і нових люде дуже багато

Петра Павловича (Директор) правда не бачив, приємний до спілкування мен .

В Адмін корпусі , там де виставковий зал ,Атмосфера царює робоча , по цехах не ходив , але по вигляду простих роботяг які зустрічались, я зрозумів що по відношенню до них мало що змінилось, найманці вони і в Парагваї найманці.

Шепотом......начальник відділу фамілії опустим 10 000тиш грн в місяць регулярно +- тиша туди сюди.(середня ланка) працює приблизно 8 років, від робочого до нача,(хлоп без криши начальства був, просто неполегливий, і часом косяки на виробництві здавав , а часом мовчав було по всякому так що вчітся лизати зади БОСАМ , і карера в кішені)

А прибіжонні до бугалтерії, то фантазуйте вже самі, скільки отримують папірців української валюти.

Так що, бігом в начальники, на Модерн.

може я зря інфу таку злив? жаба тут половину народу передавить, хех, може не передавить.

Змінено користувачем Serg20279
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого я популярний в цьому Селі :0016: :0016: :0016::ok:

-11

хата с краю

Змінено користувачем Serg20279
  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жаба тут половину народу передавить

не передавить, думаю тебе самого жаба давить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ти маєш продукт , в тебе два варіанта,

1, поставити його на поличку магазину , і з екрану зомбо ящика фігачити рекламою по мозгах щоб його купили, і за ту саму рекламу змусити платити покупця.

Я рідко майже не бачу реклами Майбаха, чи такого класу авто, чому???, а тому що вони і так як цукерки, нащо їм реклама.,

А от каку в гарному фантіку требе рекламувати,рекламувати і рекламувати.

або 2-й варінт, грамотно скласти щедрий маркетінг план (на рекламу вже не треба вбухувати кошти, їх можна грамотно роздати людям які роблять товаро обіг), а що в ЕмВей, Оріфлейм погані продукти? сотні людей користуюця, і задоволені ними.

Хоча в цих мережах не дуже можна заробити, а треба пахати ,оце я згідний.

от і вся арефметика, в двох словах, і це тільки один аспект.

я ще упустив купу націнок за оренду площі , зарплату продавцям, і апетит деректора супермаркета.

Якщо все це так добре, чому ж цей приклад не наслідує основна маса товаровиробників?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ти маєш продукт , в тебе два варіанта,

1, поставити його на поличку магазину , і з екрану зомбо ящика фігачити рекламою по мозгах щоб його купили, і за ту саму рекламу змусити платити покупця.

Я рідко майже не бачу реклами Майбаха, чи такого класу авто, чому???, а тому що вони і так як цукерки, нащо їм реклама.,

А от каку в гарному фантіку требе рекламувати,рекламувати і рекламувати.

або 2-й варінт, грамотно скласти щедрий маркетінг план (на рекламу вже не треба вбухувати кошти, їх можна грамотно роздати людям які роблять товаро обіг), а що в ЕмВей, Оріфлейм погані продукти? сотні людей користуюця, і задоволені ними.

Хоча в цих мережах не дуже можна заробити, а треба пахати ,оце я згідний.

от і вся арефметика, в двох словах, і це тільки один аспект.

я ще упустив купу націнок за оренду площі , зарплату продавцям, і апетит деректора супермаркета.

Якщо все це так добре, чому ж цей приклад не наслідує основна маса товаровиробників?

А де товари ? Хліб який ви їсте , зроблений з пшениці яка 5-ть разів кроплена хімікатами, (Ви агронома толкового запитайте) смачного!!!! , нам бажає Мін Аграрної Політики.

Змінено користувачем Serg20279
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, виробництво зупинилося? :)

Чого зупинилось, травлять , і будуть травити.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за чудо "Буст" розкажіть, а то ще не не чув)))) :_07: А як на вазони впливає, розквітают та не вянуть? І чи можна ним гастрит лікувати? Дайте вичерпну інформацію))))

Відповів в приват, надіюсь вичерпно.

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І все ж таки я не отримав відповіді на своє питання:

Якщо все це так добре, чому ж цей приклад не наслідує основна маса товаровиробників?

І ще. Не редагуйте, будь-ласка, свої пости після того як на них була дана відповідь. Це наприклад суттєво змінило зміст 239 поста.

P.S.: До чого там пшениця? Ми ж зовсім не пшеницю обговорюємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото зберіть основну масу товаровиробників, і задайте їм таке питання, я за них не можу розписуватися, на відміну за вас.

Але відкрию вам секрет,

я веду мову про модель ведення бізнесу з дому,коли ти біля своєї сімї, і не важливо яка погода за вікном, і як там добратись до МОЄЇ КОХАНОЇ роботи.

Якщо зомбоящика дивися, особливо в бізнес новинах, чи фільмах чи в документальних фільмах, закордоном, чогось купа людей, хрен сидить на місті, і чогось совають із собою ноубуки, планшети, (може ти думаєш мода? не а сетевуха!!! і Интернет магазини ) на газонах в парках, в кафе, в потягах, чому?

Так що якщо ти не помітив що бізне перейшов вже давно в інтернет, я відкрию тобі Америку, Бізнес давно вже там!!!!!

А полички магазинів це вже камяний вік!!!! , хто відкриє курєр службу модну , той багач. (спроба є це нова пошта)

Змінено користувачем Serg20279
  • -1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь не на користь мережевого маркетингу ...

Я не корисливий, я висловлюю думки .

PS......

Вы удивитесь, но на определенном этапе люди уже перестают что-то доказывать окружающим и одеваться в дорогие бренды только потому, что это принято. :)

©uspehtv

Змінено користувачем Serg20279
  • +1 1
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце хто скільки заробляє.

HdvM.jpg

Змінено користувачем Serg20279
  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце хто скільки заробляє.

HdvM.jpg

Як на мене то ця табличка підходить і для ілюстрації мережевого маркетинга :) Там же ж те ж є своя ієрархія. Чи я помиляюся?

P.S.: Не має потреби редагувати свої повідомлення. Можна створювати нові :) Так простіше слідкувати за ходом думки співрозмовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на тебе то вона точно підходить, хех.))))))

Помиляєшся, на 100% я заробляю вже більше свого так званого директора (спосора) .

А ти можеш заробити біше свого директора?

Не шариш в Мережевому Маркетингу, краще не пиши.

Змінено користувачем Serg20279
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...