Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

Він може бути унікумом в якісь галузі, але хєровим менеджером - не в змозі подати і продати себе. Не раз бачив, як колись чудові спеціалісти займалися якоюсь іншою второсортною роботою.

Вооот!!!

Потихеньку приходим до того, що держава має давати не рибу , а вудку. Глибоке питання, але суть зрозуміли всі, да?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Только что, EleKtrik сказал:

Ага, но не сиділи склавши руки... 

А хто казав про "склалі руки"? "Не робити - можна жити, та не жерти - можна вмерти!" А щоб жерти тре щось робити - замкнене коло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:
35 минут назад, volks сказал:

 

1. На реальну зарплату не впливає. Цей пункт про податки.

Ну якщо в конвертах, то не впливає.

 

32 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

Вірно. Й це, у спрощеному варіанті, один з законів ринку

То чому вас так дивує, що люди хочуть працювати дві години в день і отримувати 10к? Це ж два кінці однієї палки. З однієї сторони підприємці, які хочуть, щоб працівник працював більше за чим меншу зп, а з іншої - працівник, який хоче робити менше і за більші гроші. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, vaz75 сказано:

А хто казав про "склалі руки"? "Не робити - можна жити, та не жерти - можна вмерти!" А щоб жерти тре щось робити - замкнене коло.

Хз, точно не моє гасло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, volks сказано:

То чому вас так дивує, що люди хочуть працювати дві години в день і отримувати 10к? Це ж два кінці однієї палки. З однієї сторони підприємці, які хочуть, щоб працівник працював більше за чим меншу зп, а з іншої - працівник, який хоче робити менше і за більші гроші. 

Тому що "тримай" і "давай" - зовсім різні слова за природою.

І не можна утотожнити фрази "Не хочеш? - Пизд*й н*хуй!" і "Не хочу? Та попи*дую но я нах*й!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, difoto сказал:

Тому що "тримай" і "давай" - зовсім різні слова за природою.

І не можна утотожнити фрази "Не хочеш? - Пизд*й н*хуй!" і "Не хочу? Та попи*дую но я нах*й!"

Можна. "Не платиш більше? То пизд*ю я нах*й, а ти шукай дурака в дзеркалі" І тоді хотілки працівника і роботодавця сходяться в певній точці тієї палки, про яку я писав, де і об'єм роботи і оплата задовільняють обох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

 І тоді хотілки працівника і роботодавця сходяться в певній точці

нєа :)

ти там собі десь строїш плани, пиздуючі до обрія, а роботодавець, як правило, не помічає твоєї пристрасті до подорожей.

 

Правила прості:

я заробив ці гроші, важко працюючи...

я далі вклав ці гроші, думаючи, розраховуючи, часом влітаючи...

я ризикую тим, що ти завтра забухаєш і від мене піде клієнт з 100 тисяч грн. , а твоїх "ЗАРОБІТКУ" там - 1500 грн., тому

ТИ - Х№Й З БУГРА - НЕ ХОЧЕШ - П*ЗДУЙ В ОХОРОНЦІ!!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, difoto сказал:

нєа :)

ти там собі десь строїш плани, пиздуючі до обрія, а роботодавець, як правило, не помічає твоєї пристрасті до подорожей.

 

Правила прості:

я заробив ці гроші, важко працюючи...

я далі вклав ці гроші, думаючи, розраховуючи, часом влітаючи...

я ризикую тим, що ти завтра забухаєш і від мене піде клієнт з 100 тисяч грн. , а твоїх "ЗАРОБІТКУ" там - 1500 грн., тому

ТИ - Х№Й З БУГРА - НЕ ХОЧЕШ - П*ЗДУЙ В ОХОРОНЦІ!!!!

Ну от я і кажу. Тоді шукай дурака в дзеркалі працювати за 1500

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, yura-patriot сказал:

VOlKS,вибачте,а де Ви/ким працюєте???

Водій-експедитор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, volks сказано:

Ну от я і кажу. Тоді шукай дурака в дзеркалі працювати за 1500

В дзеркалі? Дурака? За півтори штукі баксів? Шалом, чувак!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

В дзеркалі? Дурака? За півтори штукі баксів? Шалом, чувак!

Які бакси? То ж мова про гривні була. Але це все образно. На місці цих 1500 може бути 5000, і 10000. Суть не в цифрі, а в тому, що я писав вище. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

Ну якщо в конвертах, то не впливає.

сам собі суперечиш)) на реальну зарплату не впливає, це совковий атавізм повязаний з податками.

навіть твоя фраза про конверти, це про податки. 

просто нав'язана тупими чиновниками дискусія про "конверти", "мінімалку", "офіційну зепе" - підтримується суспільством не думаючи. а все через небажання зайнятись реальним реформуванням податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

То чому вас так дивує, що люди хочуть працювати дві години в день і отримувати 10к?

а чому ти вирішив, що мене це дивує? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

"Не платиш більше? То пизд*ю я нах*й, а ти шукай дурака в дзеркалі" 

інколи, дурак з дзеркала, навіть підкаже як поїхати в польшу на трускавки)))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

хотілки працівника і роботодавця сходяться в певній точці тієї палки, про яку я писав, де і об'єм роботи і оплата задовільняють обох

цікаво, а твій улюблений письменник томас мор чи томмазо кампанела?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

 а все через небажання зайнятись реальним реформуванням податків.

Серйозно? А багато роботодавців підняли зп після зменшення єсв вдвічі?

 

23 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

інколи, дурак з дзеркала, навіть підкаже як поїхати в польшу на трускавки)))))

Завдяки трускавкам точка на тій палці нарешті пересувається в бік працівника, бо через брак робочої сили  роботодавці вже не відчквають себе такими королями ринку праці і почали піднімати зарплати.

 

23 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

цікаво, а твій улюблений письменник томас мор чи томмазо кампанела?

Ні, бо так воно і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, madkot сказано:

Домработница (Печерск)

45 000 грн.

Щось не вкурив. ВІП домработніца, в ВІП родину, з ВІП вимогами, а зарплата за всі ті вимоги якась ну зовсім не ВІП.:)

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подозреваю этой домработнице придётся с...ть не вынимая из рта при этом без акцента говорить на французском...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно читати в постах вислови типу "неадекватна зарплата" і т.п. Писаки, ви хоч уявляєте звідки та зарплата береться ? 

Впенений що ні. В ваших головах ті гроші беруться з сейфа.... а туди їх певно дід мороз засовує в ніч перед видачею.

 

Зарплата завжди акурат така, при якій підприємство не збиткове і має необхідний потік працівників. Ніхто не платитиме тобі більше якщо на твоє місце можна знайти іншого, який робитиме цю роботу приблизно так само.

Це приблизно як шукати де б купити хліб по 15 грн, якщо у всіх він вартує 10. Ви ж так не робите ? то якого ви домахалися до працедавців ? Чому вони повинні так робити ?

 

Сподобалася робота HR, якого ми найняли для пошуку співробітників. Серед питань є ланцюжок на тему "Підвищення зарплати".
Так от практично всі кажуть що хочуть підвищення зарплати приблизно через три-чотири місяці і жоден з кандидатів не може обгрунтувати з чим це підвищення має бути пов'язане. Варіанти переважно "ну я ж уже попрацював" і "я ж став кручє спеціалістом".

 

Люди йдуть на роботу аби відразу почати плакати що мало платять... цуко, от відкіля це в них ? це наша освіта чи просто діагноз "українець" ?

Якщо тобі мало, то навіщо ти сунешся і витрачаєш свій час та чиїсь гроші ? Іди *баш та заробляй в рази більше, благо варіантів важкої високооплачуваної праці достатньо як в нас так і забугром.
Але ж нє, хочеться і в офісі сидіти і ніфіга не робити і ще щоб платили як на нафтовій вишці.

  • Подобається 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Соромітник сказал:

Прикольно читати в постах вислови типу "неадекватна зарплата" і т.п. Писаки, ви хоч уявляєте звідки та зарплата береться ? 

Впенений що ні. В ваших головах ті гроші беруться з сейфа.... а туди їх певно дід мороз засовує в ніч перед видачею.

 

Сподобалася робота HR, якого ми найняли для пошуку співробітників. Серед питань є ланцюжок на тему "Підвищення зарплати".
Так от практично всі кажуть що хочуть підвищення зарплати через приблизно через три-чотири місяці і жоден з кандидатів не може обгрунтувати з чим це підвищення має бути пов'язане. Варіанти переважно "ну я ж уже попрацював" і "я ж став кручє спеціалістом".

 

Люди йдуть на роботу аби відразу почати плакати що мало платять... цуко, от відкіля це в них ? це наша освіта чи просто діагноз "українець" ?

Якщо тобі мало, то навіщо ти сунешся і витрачаєш свій час та чиїсь гроші ? Іди *баш та заробляй в рази більше, благо варіантів важкої високооплачуваної праці достатньо як в нас так і забугром.
Але ж нє, хочеться і в офісі сидіти і ніфіга не робити і ще щоб платили як на нафтовій вишці.

 

 

Якщо ти вже маєш таку статистику, то зміни процедуру наймання працівника. Зменш "початкову" зарплату віртуально 7000 грн ,озвуч кандидату умови: перші шість місяців будеш отримувати віртуально 5000 грн, а потім 7000 грн. І ти збережеш нерви, і працівник буде задоволений, і ще й зекономиш 6*2000. Профіт. (цифри віртуальні, та й підняття ЗП може бути не разове). А взагалі постійно хотіти більше закладено в кожній людині.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, vaz75 said:

Якщо ти вже маєш таку статистику, то зміни процедуру наймання працівника. Зменш "початкову" зарплату віртуально 7000 грн ,озвуч кандидату умови: перші шість місяців будеш отримувати віртуально 5000 грн, а потім 7000 грн. І ти збережеш нерви, і працівник буде задоволений, і ще й зекономиш 6*2000. Профіт. (цифри віртуальні, та й підняття ЗП може бути не разове). А взагалі постійно хотіти більше закладено в кожній людині.

Навіщо ?
У мене є декілька показників ефективності роботи та місячний план по них. План було сформовано на основі середньої продуктивності різних працівників при запуску виробництва.. Якщо в продукт вносяться зміни то план може трохи коригуватися, але то не часто відбувається.
Далі, усе в руках працівника:

1) може працювати на план і отримувати оговорену зарплату. Вона, доречі, така як в оголошеннях на work.ua кандидати просять;

2) може його перевиконувати і отримувати відповідно більше;

3) деколи роблять менше із-за відпрошувань чи ще яких причин – отримують менше.

 

От здавалося б, усе прозоро і можеш свою зарплату підняти на декілька тисяч просто не втикаючи ютюбік та посидівши на годинку довше. А от і ніфіга. Всі до одного працюють приблизно в план без перенапрягів.
Це все що потрібно знати про українських найманих працівників :) 
Хоча від безпідставного підняття зарплати вони звичайно б не відмовилися. Але... с*уялі ? 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от мені цікаво - тут народ пише, що  важко заробити хороші гроші,  було б цікаво почути опис їхньої ідеальної роботи та зп, котру вони хочуть отримувати

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Соромітник сказал:

Навіщо ?
У мене є декілька показників ефективності роботи та місячний план по них. План було сформовано на основі середньої продуктивності різних працівників при запуску виробництва.. Якщо в продукт вносяться зміни то план може трохи коригуватися, але то не часто відбувається.
Далі, усе в руках працівника:

1) може працювати на план і отримувати оговорену зарплату. Вона, доречі, така як в оголошеннях на work.ua кандидати просять;

2) може його перевиконувати і отримувати відповідно більше;

3) деколи роблять менше із-за відпрошувань чи ще яких причин – отримують менше.

 

От здавалося б, усе прозоро і можеш свою зарплату підняти на декілька тисяч просто не втикаючи ютюбік та посидівши на годинку довше. А от і ніфіга. Всі до одного працюють приблизно в план без перенапрягів.
Це все що потрібно знати про українських найманих працівників :) 
Хоча від безпідставного підняття зарплати вони звичайно б не відмовилися. Але... с*уялі ? 

План? Відкрию, можливо, тобі секрет. Старі кадри вчать нові, як не перевиконувати план. Пояснюю. Я не знаю твоєї схеми, але в більшості випадків є ставка, премія за виконання плану і бонуси за перевиконання. Так от скажімо план є 1000 одиниць, ставка 2000 грн при виконанні 100% плану доплата 50% ставки, при перевиконанні 10% за кожні 100 додаткових (цифри і схема образні, для розуміння). Так от працівник (той що зараз з досвідом вже) постійно перевиконував план, бо хоче заробити 1300 одиниць. отримував декілька місяців 2000+1000+200*3= 3600 грн замість 2000 голої ставки при невиконанні плану. Керівництво бачить такий прогрес, що можна і 1300 робити легко піднімає планку плану до 1300 одиниць. Тепер працівник вже не непрягаючись робить 1300 одиниць, але отримає 3000 грн. Якийсь працівник звільняється на його місце приходить новий, і старий вчить його грамоті, що не треба перевиконувати план, бо план піднімуть. В кінці-кінців, звільниться і старий працівник, і почнеться текучка кадрів, бо план в 1300 одиниць міг легко робити один працівник, бо він віртуоз. А керівництво чухає потилицю, чому ніхто не хоче працювати :).

Змінено користувачем vaz75
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Соромітник сказано:

От здавалося б, усе прозоро і можеш свою зарплату підняти на декілька тисяч просто не втикаючи ютюбік та посидівши на годинку довше. А от і ніфіга. Всі до одного працюють приблизно в план без перенапрягів.
Це все що потрібно знати про українських найманих працівників :) 
Хоча від безпідставного підняття зарплати вони звичайно б не відмовилися. Але... с*уялі ? 

я не знаю про яку саме йде роботу мова, але  працівникі не повинні працювати із напрягом, завжди повинен бути запас по навантаженню, на випадок авралів та непередбачуваних ситуацій (хвороба, відпустка) 

якщо постійно працювати із напрягом - то можна перевтомитись і  перегоріти і тоді вже жодна адекватна фінансова компенсація не перекриє   втому. а зп піднімати треба від  бажання покаращувати якість та швидкість виконання, від  розвитку правцівника і бажання не стояти на місці, та звісно лояльності до  поставлених задач. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...