Перейти до змісту

Нужно найти хорошую бабку-"целительницу"


Chill

Рекомендовані повідомлення

Знаю одного "чістільщіка" подушок (не з Луцька), на моє запитання про "всяке" в подушках, посміявся і пояснив: якщо буду говорити, що це брехня - хто мені подушки понесе? Говорю людям те, що вони самі хочуть почути. Часом може і показати, щось із домашніх заготовок: гляньте, що у вас в подушці було. Через годину черга у пів-села гарантована. Маркетинг, хулє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди я розумію тема стара, але для мене актуальна! Є ще хтось живий серед цих людей , і до кого краще звернутися ???

ЛЮдина худає дуже сильно, лікарі як завжди розводять руками .....

потрібно якогось цілителя, хтось звертався може до когось і знає, порадьте щось будь-ласка!!!

Може бути сама банальна причина-паразити(глисти,лямблії тощо). Перевірялись? Хоча аналізи не завжди виявляють.Читав про людей,в яких лікарі нічого не знаходили,а бабулька дала зілля і вийшов хробак 3-метровий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю (особисто) бабцю, яка реально ясновидиця, і порчі зніммє. Та, правда, за 3-9 земель (Дубровиця, Рівненська обл).

Колись з батьком (йому, як потім виявилося, було пороблено) виїжали ло неї, то така бісівщина творилася...

Але бабця помогла.

а де саме в Дубровиці? я просто звідти... цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є монатир у Михнівці, чи то Ратнівського, чи то Камінь-Каш. району. По трасі Ковель-Ратно перед Ратно направо. Там прозорливий старець, реально допомагає.

Камінь-Каширський район. Отець Іван.

Дуже розумний чоловік, проте в Михнівці він уже давно не мешкає

А збудував нову церкву в с. Овадно за Володимир-Волинським і мешкає власне біля храму...

В біді не залишить...

Звертайтесь не зволікайте! І не ходіть по бабках, а то мало, що вони можуть зробити...

Якщо потрібна додаткова консультація пишіть в ПМ відповім неодмінно, допоможу чим зможу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одного "чістільщіка" подушок (не з Луцька), на моє запитання про "всяке" в подушках, посміявся і пояснив: якщо буду говорити, що це брехня - хто мені подушки понесе? Говорю людям те, що вони самі хочуть почути. Часом може і показати, щось із домашніх заготовок: гляньте, що у вас в подушці було. Через годину черга у пів-села гарантована. Маркетинг, хулє.

Сумнівно, що коли людина просто несе подушки на реставрацію, то вона насамперед хоче почути про якісь дивні речі в них :). Хіба вже в неї нав"язливий стан на рахунок порчі, і подушки спеціально для цієї мети перевіряються.

А от обманювати заради прибутку, то вже занадто :(. В кого слабке серце, то й інфаркт може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумнівно, що коли людина просто несе подушки на реставрацію, то вона насамперед хоче почути про якісь дивні речі в них :). Хіба вже в неї нав"язливий стан на рахунок порчі, і подушки спеціально для цієї мети перевіряються.

А от обманювати заради прибутку, то вже занадто :(. В кого слабке серце, то й інфаркт може бути.

Тільки в цій темі вже троє людей питали в "чістільщиків" про дивні речі в подушках. Моторолка тему створювала, про людей з надможливостями, так там майже 60% людей вірять у ТАКЕ. А у селах цей показник стрімко наближується до 100%. Люди самі хочуть бути обманутими, коли звертаються до бабок знімати порчу, вроки, погадати, приворожити і т.д. Та й сама чистка подушок свого роду лохотрон, знову ж таки зі слів власника такого бізнесу - цю чистку подушок тільки умовно можна назвати чисткою, насправді пір'я не переться, не обезжирюється (а як жирніє волосся і всю ніч подушка вбирає жир), пил не видаляється, кліщі і продукти їх життєдіяльності залишаються (а це алергени, одні з найбільших). Кварцування вбиває кліщів, але не відділяє їх від пір'я. Самі установки, типу "Селезень" очищають лише від великого сміття, ломаного пера, окультних речей ( :smile3: ), ну ще плюс новий напірник. Все інше добровільний обман, на який є попит, а є попит - є пропозиція.

Нарахунок "обман заради прибутку", це залишиться на його совісті, хоча я чогось впевнений, що 90% підприємців, бізнесменів, якщо не обманюють то лукавлять, з метою отримання прибутку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі установки, типу "Селезень" очищають лише від великого сміття ломаного пера, окультних речей ( :smile3: ), ну ще плюс новий напірник. Все інше добровільний обман, на який є попит, а є попит - є пропозиція.

Попит на таке може бути в якомусь селі.

Займалась такою чисткою пів року в Луцьку.

Сама бачила - є там всяка різна срань.

Навпаки, не казали людям, щоб не засмучувати.

Ну і щоб зовсім далеко не ходити: в своїй, пошитій з чищеного пір'я, стебаній ковдрі знайшла гвіздок (всього лиш 6см :D ). Машина б його не пропустила, бо важкий - точно знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба вже в неї нав"язливий стан на рахунок порчі

Талька, у 90% населення України нав"язливий стан на рахунок порчі.

Голова болить - ПОРОБЛЕНО!, котлети пригорять - ПОРОБЛЕНО!

хлопець покинув? - ПОРОБЛЕНО!!! А може покинув того, що зачасто голова болить( :D )

і готувати не вміє?)))))

От тобі приклад, в будинку вчителя на другому поверсі орендують кабінєти якісь мутні целітєлі,

з розряду : прикласти руку до лоба - 50 грн., забрати руку з лоба - 100грн.))

Народ валить як дурний. І всі як виходять- плачуть. Одна жіночка так ридала, я вже з колєгами-

мамочками не витримала, питаємо, що таке?? Та каже...порча на мені...а грошей відробити не хватає...

фінал, блін.

Я не кажу, що не вірю в надприродне, но етот канвєєр ужо підхарює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я там, Анатолєй, розумному, доброму, вічному дитину вчу)))

(там на 1-му поверсі маленька школа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Знаю (особисто) бабцю, яка реально ясновидиця, і порчі зніммє. Та, правда, за 3-9 земель (Дубровиця, Рівненська обл).

Колись з батьком (йому, як потім виявилося, було пороблено) виїжали ло неї, то така бісівщина творилася...

Але бабця помогла.

А де саме ця бабця? Як до неї дістатися? Підкажіть! Буду дуже вдячна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно до мене якись чувак з Житомира в аську стукав, намагався розпитати про чудо-бабок тут.

Забивши аську його в гугл - побачив що він всіх таким питанням задовбує.. вже видно поїхала дахівка на цій основі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як до неї дістатися

Якось так

Дякую!!! А як бабцю звати? Кого в селі питати?

P.S. Перепрошую за незграбні запитання. Ніколи раніше не думала, що доведеться бабку-цілительку шукати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно до мене якись чувак з Житомира в аську стукав, намагався розпитати про чудо-бабок тут.

Забивши аську його в гугл - побачив що він всіх таким питанням задовбує.. вже видно поїхала дахівка на цій основі

ничего у него скорее-всего не поехало,просто чел хочет заработать "пару" грн. объясняю,

пару месяцев (1-2) назад появилось объявление в одной уважаемой газете что в связи с подготовкой к выходу нового специализированного издания о знахарях, целительницах и пр. редакция платит от 100 до 500грн. за данные о целителях,ворожках и т.п. и как оказалось действительно платят - не разводят углубляться в подробности почему цена 100-500 не буду,скажу лишь что там все продумано. Я так думаю, упомянутый бюллетень будет иметь большой коммерческий успех, т.к. открытая реклама гадалок,ворожек и т.п. в СМИ уже месяц (если не больше) как запрещена...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще до "бабок" не звертатись. Не від Бога вони.

Ні Саша, це питання спірне. деякі священники теж не від Бога,

кожен випадок треба роглядати індивідуально і тому не треба так категорично стверджувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо сам Бог забороняє подібним займатись

"Бог" забороняє торгувати в церквах, і шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Святейший патриарх Сербский Павел

serb-patriarch-pavel1.jpg

Кирюша-сигаретчик

2_c9f06a28741d029746bc8ff786ba26a3.jpg

И кто из них от "Бога"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Костя, ну якщо сам Бог забороняє подібним займатись то про шо мова? :)

Де Саша? процитуй, а то я вже не пам"ятаю

і не забудь ще процитувати - "по вірі вашій і ви будете творити чудеса кращі від моїх"

тільки от чомусь, як хтось зцілює з Божим словом на губах і в серці - про це забувають і кажуть що вони не від Бога, а ось такі - вище показані "смиренні" священники - то вони точно від Бога, так?

тільки от скажи мені - скільки із священників зцілює чи допомагає зцілитись - та мізер,

а скільки з них зла роблять людям?

скільки осуджують тих хто у храм прийшов - не в тому одязі, не так став, поклонився чи чи ще щось? - Багато

сучасна церква не допомагає людині духовно розвиватись, а лише заганяє її в певні рамки придумані людьми - так де ж там Бог - а Бог в кожному з нас, але люди забули що у храм треба ходити щоб посилювались молитви, бо коли багато людей молиться одночасно то сила цієї молитва неймовірна, але це якщо щира молитва. та бачу що більшість ходять для галочки, бо так треба, бо іншій йдуть...

Храм Божий треба будувати в серцях людей, а не обставляти навколо і в середині міста силу силенну усіляких церков.

сила не в кількості церков, а в якості духовної свідомості і силі віри , та про це чомусь більшість забувають, особливо священники, особливо МП - для них зовнішні ознаки більш важливіші за внітрішній стан

для них чим більше золота на храмі - тим крутіша церква.

це не той шлях, і я б сказав що вони стають все далі від Бога - ніж ті бабки, цілителі, знахарі і т.д.

Не важливо як людину називать - важливо що вона робить і як і які від цього наслідки

Якщо знахар допоміг зцілитись людині - то хіба це зло?

якщо священники МП різко відокремлюють інші церкви, вважаючи їх нижчими себе чи навіть сектами - то хіба це Добро?

Бог один, шляхи різні. але головний шлях - це Любов у Серці і віра в Бога, а церква - це більше спільнота людей, об"єднаних за певними принципами.

старі храми будували на дійсно святих місцях - місцях де сама Земля допомагає людям.

і ще - напевно ти знаєш хто такі "Прозорливі" чи "Екзорцисти" - фактично це є ті ж самі екстрасенси, але в лавах церкви - парадокс - ні, просто необхідно мати поруч людей, котрі борються за здоров"я людини не лише на фізичному рівні, але й душевному і духовному.

але кожному своє і у кожного своє бачення цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оу оу оу, налетіли )))

Взагалі, не розумію, чому мова зайшла за священників? Тема про "бабок". Я лиш сказав свої рекомендації та точку зору Бога (до речі біблійного, триєдиного, Бога Отця, Сина і Духа Святого, не знаю про якого Бога говорять попередні спікери).

Навожу цитату з Біблії (канончіної, перекладену православним священником Огієнком)

"Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке..."

Все, якшо хочете, далі давайте або в приваті або в окремій темі, а то забанять )

П.С. Якщо знайдете бабку, яка безкоштовно молитвою до Бога зцілює людей то тільки слава Богу. Я б хотів мати такий дар від Бога, щоб зціляти людей для слави Бога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ворожити і зцілювати це різні речі... Ще десь є?

Знаю таких людей. І ще одне не притягуй сюди гроші: безкоштовно чи за гроші різниці немає - це лише форма енергообміну та віддяки за добро. Гроші не є злом по своїй суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ібо сказано в ПісАнії: Нє п**здІ і не пІз**м будєш, особєнно ногамі. По пєчєні твоєй воздатся тєбє. Єслі чьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ворожити і зцілювати це різні речі...

Все правильно.

Є бабки целителі, костоправи, які дійсно лікують. В цьму немає нічого поганого.

Але є бабки ясновидиці, гадалки... от оці, явно не від Бога.

И користувач aroma, в своєму 42 пості, мав на увазі, другий тип бабок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...