Перейти до змісту

Нужно найти хорошую бабку-"целительницу"


Chill

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну да. Я просто в відчаї, в мене мало бути весілля, і за три дні до весілля ми сильно посварились. Не знаю що робити. Треба знімати негатив з нашої пари.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаете экстрасенс поможет? Спасение утопающих дело рук самих утопающих(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да. Я просто в відчаї, в мене мало бути весілля, і за три дні до весілля ми сильно посварились. Не знаю що робити. Треба знімати негатив з нашої пари.

Аа, ну, тогда понятно. Только в отчаянии додумаешься до таких глупостей.

Не ищите помощи со стороны. Решайте проблему сообща. Пока вы отвлекаетесь на поиски волшебника, проблема не решается, а, скорее всего, ее решение усложняется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми сильно посварились. Не знаю що робити. Треба знімати негатив з нашої пари.

говорити пробували? мо' просто хтось злякався весілля? Типу "ще не готовий"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю сильного екстрасенса, для налагодження проблем у особистому житті. Може хто знає, бував сам у такої людини. Напишіть будь ласка мені її координати.

А до психолога піти не хочете? Більше шансів, що кваліфікована людина надасть вам допомогу, ніж якась шарлатанка.

А де той психолог у Луцьку? Це може десь в Киеві, а тут де його знайти. Хороша бабка теж психолог, тільки ж я шкукаю провірену, таку людину що комусь допомогла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да. Я просто в відчаї, в мене мало бути весілля, і за три дні до весілля ми сильно посварились. Не знаю що робити. Треба знімати негатив з нашої пари.

тут можуть бути різні варінати - може це й на краще - вас відвели від помилкового кроку у житті, а може хтось постарався із заздрощів.

головне це заспокоїтись і думати позитивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще я вам скажу, KateV, только вы мне сейчас не поверите. Ваше счастье, что ваши отношения рассыпались до свадьбы. И вам не пришлось жить в разногласии всю жизнь (а по моему, чем так, то лучше уже совсем одной). Возможно, что вы не пара и вам не стоит быть вместе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де той психолог у Луцьку?

В психлікарню звернутися не пробували? їх там вистачає. І це не жарт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

друзі, не треба лишніх текстів- відповідайте по темі - знаєте когось - радьте, не знаєте - тримайте свої думки при собі і дай вам Боже не бути у подібного роду ситуаціях, бо все не так просто у житті. не все ще доведено, не у все ще вірять люди, але від того світ не є іншим.

на людину впливають не лише психологія, еклологія, фізика, біологія, але й набагато тонкіші структури. тому будьте толерантніші до пробле інших бо коли людині погано - вона хапається за будь яку соломинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологов в Луцке хватает. Для решения этой проблемы особых способностей не нужно. Можете идти к любому, вам полегчает, по крайней мере.

Но вы, по моему, и не думали к ним идти. Сразу решили "химию" подключить. Не удивляюсь, что вы разбежались, в таком случае. Без обид.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де той психолог у Луцьку?

В психлікарню звернутися не пробували? їх там вистачає. І це не жарт.

Це може вам туди треба? бо там взагалі то психіатри, а не психологи.

Психологов в Луцке хватает. Для решения этой проблемы особых способностей не нужно. Можете идти к любому, вам полегчает, по крайней мере.

Но вы, по моему, и не думали к ним идти. Сразу решили "химию" подключить. Не удивляюсь, что вы разбежались, в таком случае. Без обид.

Не побажаю вам пережити те що пережила я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабушка думаю не поможет. А мошенники могут запросто отозватся. Может лучше- симейный психолог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще я вам скажу, KateV, только вы мне сейчас не поверите. Ваше счастье, что ваши отношения рассыпались до свадьбы. И вам не пришлось жить в разногласии всю жизнь (а по моему, чем так, то лучше уже совсем одной). Возможно, что вы не пара и вам не стоит быть вместе.

Ви знаєте буває набагато гірше ніж було у нас, а розвалилось усе як мильна бульбашка. Просто так все не буває.

Бабушка думаю не поможет. А мошенники могут запросто отозватся. Может лучше- симейный психолог.

Да . И де є в Луцьку сімейний психолог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає ніяких тонкіших структур. Зазвичай, проблеми до простого банальні. На рішення і психіку людину можуть вплинути якісь життєві проблеми, родичі, близькі люди, в кінці-кінців сама людина може зробити собі проблеми. Людина, яка вчилась 5 років і має стабільну практику, може вам допомогти розібратись з собою і побачити проблему ширше. Зверніться у ту ж психлікарню чи до приватного психолога. Немає тут нічого соромного.. Бо є такий шанс. що після спілкування з "бабкою", ви в "дурку" і попадете. Знаю особисто два таких випадка. Людський мозок дуже складний механізм. щоб давати в ньому копатись різним пройдохам.

P.S. Вам пишуть реальні шляхти покращення вашої ситуації, а ви тут грубите.

причини можуть бути і банальніші і не тільки.

з яких пір диплом став атрибутом знань??? сам знаю деяких психологів, і навіть аспірантів психфаку, котрі в своєму житті розібратись не можуть навіть у простих речах.

колись теж говорили що Земля плоска - багато хто не вірив, а інших спалювали і що - і округлість планети признали і еликтрику освоїли і ще багато чого іншого включаючи польоти по повітрю та в космос.

ніколи не кажіть ніколи. особливо коли є неоднозначність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає ніяких тонкіших структур. Зазвичай, проблеми до простого банальні. На рішення і психіку людину можуть вплинути якісь життєві проблеми, родичі, близькі люди, в кінці-кінців сама людина може зробити собі проблеми. Людина, яка вчилась 5 років і має стабільну практику, може вам допомогти розібратись з собою і побачити проблему ширше. Зверніться у ту ж психлікарню чи до приватного психолога. Немає тут нічого соромного.. Бо є такий шанс. що після спілкування з "бабкою", ви в "дурку" і попадете. Знаю особисто два таких випадка. Людський мозок дуже складний механізм. щоб давати в ньому копатись різним пройдохам.

P.S. Вам пишуть реальні шляхти покращення вашої ситуації, а ви тут грубите.

Вибачте зірвалося. В психлікарні зазвичай приймають психіатри, а вони копають поглибше ніж психологи. Ще можуть приписати якісь антидепресанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо там взагалі то психіатри, а не психологи.

Мені не потрібно в психлікарню.

Не потрібно нариватися на грубість!

Я, доречі, дав слушну пораду. Якщо вам не подобається слово "лікарня", де безкоштовно можна отримати консультацію психотерпевта та психоаналітика, ( не кажіть про те, про що й гадки не маєте!) то шукайте модних "бабок" які витрясуть із Вас не лише гроші, а заженуть у ще більший глухий кут.

Одразу будуть кричати "порча" потрібно грошей багато, бо духи безкоштовно працювати не хочуть!

P.S. У вас коли зуб болітиме, також до бабки побіжите, чи до стоматолога звернетеся?

Психоаналитик — слово происходит от двух корней: «Психо» и «Аналитик»

Психо — (греч. Ψυχή) — душа

Аналитик — (греч. ἀνάλυσις) — развязывание, освобождение. (ἀνά «вверху, вверх, обратно» + λύσις «развязывание, разрешение, освобождение; растворение»).

Психиатри́я (нем. psychiatrie от др.-греч. ψυχή — душа и ἰaτρείa — лечение)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да . И де є в Луцьку сімейний психолог?

В психбольнице, вам же говорят. Там есть не только психи. Психотерапевты, детские психологи, семейные там с советских времен принимают. Вот, так вы искали помощи, что с элементарного не начали и не знаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вобщем, лично мне, как психологу, картина ясная. Случай нетяжелый, типичный.

Не делайте глупостей, девушка, и все у вас в жизни наладится. Все только от вас зависит. Какой выбор вы сделаете.

пс: Кстати, Костя, закономерно, что у лучших психологов абсолютно разбитая личная жизнь и букет неврозов. Ничего не поделаешь, издержки профессии, если ты хороший специалист и отдаешь работе всего себя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой мамцю :_03: це ж мене тут хвилину не було, а що вже діється, скоро почнеться війна :0126:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє...

P.s. Выйдите из головы и войдите в сердце. Меньше думайте и больше чувствуйте. Не привязывайтесь к мыслям, погрузитесь в ощущения... Тем, кто действительно хочет проснуться, нужно научиться чувствовать, ощущать. Больше чувствуйте: прикасайтесь, смотрите, слушайте, пробуйте на вкус.

© ОШО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю сильного екстрасенса, для налагодження проблем у особистому житті. Може хто знає, бував сам у такої людини. Напишіть будь ласка мені її координати.

мене бентежить ось ця частина

для налагодження проблем у особистому житті

бррр :0157:

а якшо серйозно, то складається враження, що маючи одну проблему, ви шукаєте іншу до купи. як кажуть, "гулять так гулять!"

як на мене, спочатку спробуйте самі вирішити проблему. а "ні", то зверніться до психолога. в тому ж РАГСі кілька років тому, а саме в 2008-у, був чудовий психолог. чи працює зараз - не знаю. навіть не пам"ятаю, як її звати, лише пригадую, що розмовляє російською. із розмови з нею взяв для себе багато чого корисного. якщо вже і психолог не допоможе, то може краще залишити все як є і йти далі різними життєвими шляхами. не дарма кажуть, що "все, що не робиться - робиться на краще".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже дізналася те що було мені потрібно.

Ну що ж. Раз ви вірите у те, що бабка чи екстрасенс Вам допоможе, тобто у різні "магічні" сили. Тоді повинні й повірити в те, що це вам може "аукнутися" через кільканадцять років, тоді, коли Ви цього і не чекатимете. Або, як кажуть, Ваші діти будщу за це розплачуватися. Нічого безслідно не минається!

Не дивилися мультик "Панда Кунг-фу"? Так от, там був такий персонаж Майстер Угвей. (Старезна мудра черепаха). Він казав: "Не буває випадковостей".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...