Перейти до змісту

Нужно найти хорошую бабку-"целительницу"


Chill

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вже дізналася те що було мені потрібно.

Ну що ж. Раз ви вірите у те, що бабка чи екстрасенс Вам допоможе, тобто у різні "магічні" сили. Тоді повинні й повірити в те, що це вам може "аукнутися" через кільканадцять років, тоді, коли Ви цього і не чекатимете. Або, як кажуть, Ваші діти будщу за це розплачуватися. Нічого безслідно не минається!

Не дивилися мультик "Панда Кунг-фу"? Так от, там був такий персонаж Майстер Угвей. (Старезна мудра черепаха). Він казав: "Не буває випадковостей".

Женя, а можна дізнатись конкретику що ти мав на увазі під словом ауктнеться- що має аукнутись і від чого?

і ще одне - якщо ти будеш згадувати про щось таке написане в Бібілії - то знайди будь ласка де саме і що там пишетьсся, ок, а то я ніяк знайти не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психолог Звєрева Олена Владиславівна. Кваліфікований спеціаліст, знавець своєї справи. Рекомендую.

Тел. 250-321, паралельний з 9-тим відділенням психіатричної лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Евангелие от Марка (39-42)

... Иоанн сказал: Учитель! мы видели человека, который именем Твоим изгоняет бесов, а не ходит за нами; и запретили ему, потому что не ходит за нами.

Иисус сказал: не запрещайте ему, ибо никто, сотворивший чудо именем Моим, не может вскоре злословить Меня.

Ибо кто не против вас, тот за вас.

Евангелие от Луки (49-50)

... При сем Иоанн сказал: Наставник! мы видели человека, именем Твоим изгоняющего бесов, и запретили ему, потому что он не ходит с нами.

Иисус сказал ему: не запрещайте, ибо кто не против вас, тот за вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а можна дізнатись конкретику що ти мав на увазі під словом ауктнеться- що має аукнутись і від чого?

Ну, як тобі пояснити. Хоча, ти дорослий чоловік, сам мав би зрозуміти і здогадатися. Якщо людина вірить в те, що "пороблено", то оце пороблено, відроблено, чи "привороти щоб повернути коханого" залишають на людях слід. І за ці привороти, потім розплачуються діти оцих приворожених. Дітям потім біда.

Цитат із Біблії не буде. Це не Однокласники.уа.

Хоча поки я писав, ти вже встиг щось запостити - ну то вперед. Не буду стримувати. Не знав, що ти такий віруючий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психолог Звєрева Олена Владиславівна. Кваліфікований спеціаліст, знавець своєї справи. Рекомендую.

Тел. 250-321, паралельний з 9-тим відділенням психіатричної лікарні.

У меня от общения с ней осталось неоднозначное впечатление. Но, как я уверенна, для многих случаев особых способностей от специалиста не требуется. Опыт и навыки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже дізналася те що було мені потрібно.

Ну що ж. Раз ви вірите у те, що бабка чи екстрасенс Вам допоможе, тобто у різні "магічні" сили. Тоді повинні й повірити в те, що це вам може "аукнутися" через кільканадцять років, тоді, коли Ви цього і не чекатимете. Або, як кажуть, Ваші діти будщу за це розплачуватися. Нічого безслідно не минається!

Не дивилися мультик "Панда Кунг-фу"? Так от, там був такий персонаж Майстер Угвей. (Старезна мудра черепаха). Він казав: "Не буває випадковостей".

Женя, а можна дізнатись конкретику що ти мав на увазі під словом ауктнеться- що має аукнутись і від чого?

Підтримую. Ніхто не знає, що чекає завтра на будь-кого з нас - людина ж чіпляється за соломинку і щиро вірить у вирішення своїх проблем. Думаю, хороша "бабка" з висоти життєвого досвіду може бути не гіршим психологом ніж деякі дипломовані спеціалісти. Головне, справді, не натрапити на шарлатана - в наш час бажаючих підзаробити на чужих проблемах є достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чотири роки тому була в РАГСІ нуууу дуууууууже кльова чувіха-психолог. Припала мені до душі)))) Така старша жіночка. На путь істинний направляна всіх бажаючих "стати на рушничок щастя")))). Ще спеціально взяла її контакти, але втратила(((( Якщо хто знає її, чи контакти має, прошу поділитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, як тобі пояснити. Хоча, ти дорослий чоловік, сам мав би зрозуміти і здогадатися. Якщо людина вірить в те, що "пороблено", то оце пороблено, відроблено, чи "привороти щоб повернути коханого" залишають на людях слід. І за ці привороти, потім розплачуються діти оцих приворожених. Дітям потім біда.

Цитат із Біблії не буде. Це не Однокласники.уа.

Хоча поки я писав, ти вже встиг щось запостити - ну то вперед. Не буду стримувати. Не знав, що ти такий віруючий...

Я віруючий в міру і храм у мене в першу чергу у серці, але віра моя не обмежуюється конкретною релігією, хоча частіше буваю у православних храмах.

Женя, ти правий - коли вірити, а точніше - багато думати про щось, особливо негативне - то воно часто справджується. все ж таки думки матеріальні, це всі знають, не знають механізм деякі просто.

часто думають - чому ж коли я думаю позитивно - то воно не справджуєтсья, а негатив навпаки більше справджується. тому що коли ми думаємо негативно - ми практично не ставимо під умнів те, що може щось статися погане, а от коли думаємо про хороше - сумніви постійно збивають з концентрації думок - том сила думки набагато менша стає і менше шансів на позитивне

Діти наші розплачуються не лише за приворити і т.д. тим більше що тут мова йде про інше, точніше про можливо інше.

якщо глянути з висоти деяких психоаналітиків і їхні праці - в цій темі ми бачимо що вони мають авторитет більший - то наші думки, реакції, емоції і т.д. мають дуже серйозний вплив на наше фізичне здоров"я. навіть вже дослідженні взаємо зв"язки причин і наслідків різних хвороб. плюс, ховориби являються сигналами про те, що щось в нашому житті неправильно, наша поведінка, образ життя і т.д. і тому варто знати можливі психо-душевні причини типових хвороб.

а коли ми хочемо отримати позитивний результат від лікування певної хвороби то нам варто не лише йти до традиційного лікаря. а заглянути в середину себе - розібратись що ми робили не так і чому виникла та чи інша хвороба. коли людина не змінюється - тоді виникають повторні рецидиви хвороби, або починаються ще інші, нові, сильніші, старшніші, останній етап виправлення життя людини - це її смерть у цьому житті. точніше смерть фізичного тіла.

при цьому варто зауважити, що лікувати дорослих то одне, а дітей трішки інше. діти до підліткового віку мають дуже сильний зв"язок з батьками і часто їхні хвороби -це є відображення внутрішнього життя батьків. звучить дивно, але іноді щоб вилікувати дитину варто розбиратись із батьками.

говорити на ці теми можна довго і багато, але чомусь більшість легко вірить у кварки, бозони і .т.д але практично не вірить у сили самої людини. кожен має в своєму житті випадки коли "дупою відчував щось" і так воно сталось - це свого роду передбачення можливого варіанту розвитку подій. і якби ми більше прислухались до своїх відчуттів і менеше мислили логікою то наше житя було б більш здоровішим душевно і фізично.

щоб не бути голослівним - прикладаю дві книги і притчу (Два Ангела) - хто бажає - перегляне і зробить для себе свої висновки.

Dva_angela.doc

твое тело говорит - люби я себя.doc

sinelnikov_vozljubi_bolezn_svoju.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...