Перейти до змісту

ЩО ПОДАРУВАТИ ДРУГІЙ ПОЛОВИНЦІ ))


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Іноді часто хтось мається з думками про те що подарувати тій чи іншій особі. Особливо важким стає момент коли це твоя половинка. Подарунок, не перший і хочеться щоб він банальним не був, та і не хочеться щоб людина з натянутою посмішкою дякувала за подарунок (думаючи при цьому "а НАФІГА ВОНО МЕНІ").

Та і не завжди є гроші на подарунки якісь вишукано-дорогі. От по правді скажу дружина минулого року подарила мені шуруповерт- який я все не міг купити ))). Зараз не розумію- ЯК Я БЕЗ НЬОГО ЖИВ )))). От і їй хочеться подарувати щось таке......

ІНоді подарунки ми купуємо порадившись- що ТОБІ ТРЕ але це вже не те.....

От і вирішив створити тему, як для себе так і для людей які яноді стають перед таким питанням. Подарунки розглядаються на різні свята та події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Варіант номер раз - подарувати те, що людині потрібно, але сама собі вона це не придбає.

Або щось таке, що в нас не продається (на ebay замовити, наприклад)

Плюс ніхто не відміняв власну фантазію (наприклад; робити все треба дійсно обережно, плюс на холоді ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во блин с киндером прикольно )))))))))). Я купив жінці браслет - ща піду клеїти. І хай ідея не моя але їй я думаю буде приємно.

є ще резервна ідея. Створюємо спілку людей так з 10-ти і завдяки їм робимо різноманітні сюрпризи коханим людям. Ну приклад вечором біля вікна будинку одночасно запалюються китайські вогники і коли кохана підходить до вікна ми їх відпускаєм. Ну і взагалі прикладів може бути багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створюємо спілку людей так з 10-ти і завдяки їм робимо різноманітні сюрпризи коханим людям. Ну приклад вечором біля вікна будинку одночасно запалюються китайські вогники і коли кохана підходить до вікна ми їх відпускаєм.

Ну ви романтик 003.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подаруй їй її першу половинку- а то якось не дуже добре, коли когось лише половина )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам посоветую лучше слушать свою жену-девушку, очень часто они сами намекают нам что хотят (бывает очень тонко намекают) if you know what I mean))

Тема реально интересная потому что от года к году становится намного тяжелее удивить кохану(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вам посоветую лучше слушать свою жену-девушку, очень часто они сами намекают нам что хотят (бывает очень тонко намекают) if you know what I mean))

Тема реально интересная потому что от года к году становится намного тяжелее удивить кохану(

та да..... оригінально буде після її слів: "Ой у мене закінчилися парфуми" притарабанити додомки такі самі з посмішкою "Аля подаруночок оригінальний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подарила мені шуруповертОт і їй хочеться подарувати щось таке......

класно! :)

во блин с киндером прикольно )))))))))). Я купив жінці браслет - ща піду клеїти.

Головне, щоб вона "іграшку" дитині гратися не віддала :)

Жартую.

Насправді, всі ідеї варті втілення!

Можна запросити її в піцерію, попередньо домовитися із персоналом, щоб за твоїм "умовним сигналом" всі дружно (персонал) хором її вітають! А ти в той час даруєш "банальний" подарунок у вигляді того ж браслета тільки уже в коробочці гарній!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одночасно запалюються китайські вогники

Маю, доречі, штук 8 ^_^

я б одного купив бо 10 чоловік до завтра не назбираю :0103:

post-20016-0-36526500-1354636843_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б одного купив бо 10 чоловік до завтра не назбираю

починай збирати.

якщо ще в силі, то можу зовсім безвоздмєздно помогти. я людина добра, відзивчива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я схожу тему підінмав "ЩО подарувати на 8 березня?!?!?", там теж варіанти :)

-----------------------------------------------

До речі, а чого в назві теми кричиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив фотокнигу для другої половинки, так як займаюсь дизайном та друком поліграфії, то проблем з цим не було, "сам склЄпав", як то кажуть, чекаю-недочекаюся доставки! А ще тортика гарного, теж чекаю, ну і квіти!=)

p.s. Це не реклама!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий портал, друг колись поділився. Звісно багато усілякої фігні, але іноді є і цікаві речі та і ідею якусь можна знайти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй абстрактно розмальвану тарілку з пап*є-маше діаметром біля метра, запакуй її в велику гарну упакову з дуже великим бантом. В неї не буде слів. :_09: )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюся з Antarius. Мова навіть не йде про натякі. Уважно слухайте жінку. Серед сказаного можна виділити те, що її цікавить, що їй потрібно. І чим точніше вгадаєте, тим більш враженою вона буде. А хочете справити враження - зробіть спонтанний подарунок. Це буде неочікувано для неї і матиме ефект зі сльозами радості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RomaL, та точно не буде))) Думатиме чи послати тебе подалі, чи зразу тарілкою тою запустити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пинпец!!! Змушений розказати таки про дану подію Вам так як ідею підкинули і ви мені )). Значить купив браслети золотенький гарненький. Вчора купив кіндера і по рекомендаціям (нікого не звинувачую) замотую браслет в кіндер. Сьогодні зранку (в жінки день народження) приношу сніданок в постіль ну і до чаю кіндер, пояснюючи що нормальних шоколадок не було.

Дальше цікавіше :0155:

Жінка розбуджена мною випиває чай і лягаючи в ліжко каже котику дай я сьогодні довше посплю.... а їсти я не хочу, да і солодкого теж.... :_09:

ладно мовчу збираюсь на роботу цілую і йду- ну думаю потім собі попє- розмотає і.....

Вже 11.00- не звонить... значить не розпічатувала. Звоню... Коротка розмова ну і так МЄжДУ ПРоЧИм питаю- чи вкусна шоколадка. Каже не хочу шоколаду хоть ти вбий. Ну і мені як би не в попад сказати: та розпічатую бо там подарунок.... Кажу пий чайок і їж шоколад бо він підніме настрій ))).

13.00 тишина... :0162:

ще раз звоню питаю як справи :_06: у моєї :0133: . У відповідь ну нічого добре.... і бла бла бла

:0156:

:0155:

:0156:

:0155:

:0165: тепер думаю- щоб вона в день народження, від ейфорії )))))))))))) на вулиці якійсь дитині не подарила кіндер .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, кіндер - екстримальний подарунок, який можуть віддати комусь, або так якось пропасти може...

Це напевно солодкоїжці треба дарувати таке, бо вони без солодкого не можуть взагалі, тоді точно злопає :)

Або можу відіслати смску їй висвітиться на телефоні від кого KINDER - де можна написати "Якщо вам подарували сьогодні Кіндера, то він має бути особливим" :)

Думаю після такої смски точно відкриє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або можу відіслати смску їй висвітиться на телефоні від кого KINDER - де можна написати "Якщо вам подарували сьогодні Кіндера, то він має бути особливим" Думаю після такої смски точно відкриє

Це буде двічі сюрприз, гарна ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт: maccen.info

логін: kinder

пароль: 123

Прийде така смска:

від кого: KINDER

Текст: який напишете....

Після відправки, видаліть смску свою в пункті "отправленные смс", статус про відпрвку теж будете бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не було романтики не цікаво було б жити, правда не всім дано зрозуміти, що деколи копійчина мєлочь більше варта чим джип останньої моделі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, треба було планету їй подарувати. Плутон з Сатурном ще залишились. Романтично. Хоча вже й не оригінально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...