Перейти до змісту

ЩО ПОДАРУВАТИ ДРУГІЙ ПОЛОВИНЦІ ))


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

Завтра в дружини день народження. Сиджу і думаю, що дарувати. Справа в тому, що весь тиждень натякала, що гаманець в неї затерся і т д....думаю все ясно куплю новий тай відбудусь. Сьогодні зранку взяла в мене 200рублів і пішла на закупи. Приходить вже з новим гаманцем.... :_09: . Що дарувати незнаю, грошей на золото немає :0157:

на цікаво нам, що ж Ви таки подарували????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Зараз така штука виходить:

Щоб купити букет квітів більш менш нормальний букет коштує 60 грн.

А за 60 грн. можна якусь прикрасу з срібла купити.

Так само як і біжутерія, по ціні срібла, срібло це благородний метал, та і як не як гроші не на вітер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ойойой, ваша розповідь - то супер. А реакція вашої дружини очікувана. Ви МОЛОДЕЦЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз така штука виходить:

Щоб купити букет квітів більш менш нормальний букет коштує 60 грн.

А за 60 грн. можна якусь прикрасу з срібла купити.

Так само як і біжутерія, по ціні срібла, срібло це благородний метал, та і як не як гроші не на вітер.

А я поспорю, насчет букета за 60грн...Хорошенький букет, без всякого полиэтилена, и всяких дурацких бирюлек, со вкусом оформленный, даже интересную надпись на него приделают девочки, можно купить за 30-40грн, да в нем будут не розы высоченные( которые далеко не все любят), а те же герберы, ирисы, каллы. В качестве рекламмы из личного опыта всякую цветочную красоту покупаю в "Квітковій галереї" на пр. Перемоги, остановка перед СШ№5. Девочки всегда спрашивают для кого букет, недавно шла к подружкиной маме( подружка в США живет, а я маму навещаю, чтоб не скучала) купила торт и в кошельке осталось 20грн, так хотелось еще цветы купить, дай думаю зайду спрошу, может что нибудь получится, мне сделали букетик из 3х чайных розочек, красивой атласной ленточкой перевязали, за все вышло 19грн!!!!И это не было убого!!!Короче, мужчины, больше не отмазывайтесь, что дарить цветы дорого!!!Совсем недорого, было бы желание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ойойой, ваша розповідь - то супер. А реакція вашої дружини очікувана. Ви МОЛОДЕЦЬ!

Спасибо :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак нас чекає День Св. Миколая. Цікаві роздуми та пропозиції щодо подарінків на це свято.

я от думаю в нововідкрившомуся цумі взяти

як на мене НЕпоганий подарунок

post-20016-0-19455500-1355129881_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

На "престольні свята"(день Велентина, 8 Березня) зажди дарую якусь дрібничку, парфум чи іграшку і обовязково великий гарний букет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парфум - дрібничка? о_О гривень 500 як мінімум, хочу таку дрібничку))))

А якщо серйозно то із цікавістю перечитую темку бо ж на носі свято. На минулий Новий рік подарувала тушку зеркалки, цього - штатив)) Чоловік любить те все, а сам грошей шкодує))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарувати подарунки, я вважаю, не обов"язково.

Частіше всього ми організовуємо сімейний вечір. Готуємо на кухні разом, щось випечемо, вимажемося в муку, подуркуємо, повечеряємо. Такі вечори запам"ятовуються найкраще.

Можна це все прикрасити свічками, вином, святковим одягом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарувати подарунки, я вважаю, не обов"язково.

Частіше всього ми організовуємо сімейний вечір. Готуємо на кухні разом, щось випечемо, вимажемося в муку, подуркуємо, повечеряємо. Такі вечори запам"ятовуються найкраще.

Можна це все прикрасити свічками, вином, святковим одягом.

непогана традиція.

хотів уточнити святковий одяг вдома це як??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гості приходять: Сорочка, галстук. "При параді" кароче. Ти і вона.

П.с.

Особисто мені, як жонатому хлопцю, пригадується одразу ті моменти, коли ви тільки познайомились і хотіли сподобатись один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

:) користуючись моментом, порекламуюсь :_08:

post-16170-0-38705200-1360757284_thumb.jpost-16170-0-05031600-1360757630_thumb.jpost-16170-0-54258600-1360757636_thumb.j

... і обовязково великий гарний букет.

post-16170-0-63616500-1360757652_thumb.jpost-16170-0-50222000-1360757803_thumb.jpost-16170-0-29939300-1360757807_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжнім жінкам, дарую справжні квіти :)

А ці для таких :)

4004747.jpg

це жорстоко. але дякую- що не секс-ляльку закинув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжнім жінкам, дарую справжні квіти :)

А ці для таких :)

Хто скаже, що одна з цих жінок якась не така? Як на мене щасливі обидві :g01:

post-16170-0-42876100-1360780185_thumb.jpost-16170-0-55249600-1360780313_thumb.j

На Валентина подарунків чекають і наші маленькі дівчатка, для яких квіточка з кульок значно цікавіша за живу.

post-16170-0-83365300-1360779798_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...