Перейти до змісту

ЩО ПОДАРУВАТИ ДРУГІЙ ПОЛОВИНЦІ ))


oyoyoy

Рекомендовані повідомлення

не працюєм - ждьоооооом..... ждьооооооом.......... ждьооооооооооооом........ продовження історії :)

0441cc47a7397ac84d2f7d9aef550a94.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за ідею з СМС - скористався

ДОПОМОГЛО )))))))))))))))))))))

закінчення розкажу завтра бо пора бігти. ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі коханій людині треба золото дарити. А якщо сильно :0133: , то з діамантами. Колєчко за 2К - і більше можна взяти. Або золоті сережки, цепочку. Для чоловіків - цепа, браслет, браслет для годинника, хто в костюмі ходить - запонки чи тримач для краватки.

Ідея оригінальності подарунка: Берем велику коробку, кладем туда маленький подарунок і шарик з гелієм. Коробку відкриває - шарік вилітає.... ну нак цікаво вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОПОМОГЛО )))))))))))))))))))))

закінчення розкажу завтра бо пора бігти. ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ

І, мабуть, дуже допомогло, що вже так потрібно бігти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да золото треба, дарити, краще так з пів кілограма так щоб було видно що ви це подарували за сто кілометрів :)

Млін смішно якось, головне я думаю це увага, і деяка оригінальність, просто запам'ятає ваша половинка не те що ви подарували, а як саме це подаровано було.

Саме це залишиться в пам'яті на довго, а не ця цяцька, нехай може й сама дорога в світі.

Чомусь багато хто з крутеликів згадує часи молодості коли їли з одної миски, і жили в клоповниках, і ніхто не згадає коли і хто йому подарував авто, чи там якусь стильну цяцьку, а загадають старий подарунок, який дарили колись від душі, а не те що "треба подарити".

Головне від душі... :)

Дякую за ідею з СМС - скористався ДОПОМОГЛО ))))))))))))))))))))) закінчення розкажу завтра бо пора бігти. ВСІМ ДЯКУЮ ЗА ДОПОМОГУ

Я радий що мій сервіс вам допоміг... виключаю значить КІНДЕРА :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі коханій людині треба золото дарити. А якщо сильно :0133: , то з діамантами. Колєчко за 2К - і більше можна взяти. Або золоті сережки, цепочку. Для чоловіків - цепа, браслет, браслет для годинника, хто в костюмі ходить - запонки чи тримач для краватки.

ну да, щоб на кожній руці по браслету, на кожному пальці по кільці, на шиї три цепоки - на одній знак зодіаку, на другій хрестик, а на третій образок. во! повний камплєхт!

зі а, якщо кохана людина байдужа до всіх цих цяцьок? всеодно дарити?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі коханій людині треба золото дарити. А якщо сильно :0133: , то з діамантами. Колєчко за 2К - і більше можна взяти. Або золоті сережки, цепочку. Для чоловіків - цепа, браслет, браслет для годинника, хто в костюмі ходить - запонки чи тримач для краватки.

ну да, щоб на кожній руці по браслету, на кожному пальці по кільці, на шиї три цепоки - на одній знак зодіаку, на другій хрестик, а на третій образок. во! повний камплєхт!

зі а, якщо кохана людина байдужа до всіх цих цяцьок? всеодно дарити?...

Все! Не даріть ніхто золото! Не треба дарити золоті речі. Це нікому не потрібно!

Я Вас що, заставляю це робити?

Тема звучала про подачу ідей. Я подав ідею, може комусь буде корисно. А від душі можна дарити що завгодно.

А ще коли років так з 5 підряд дариш щось від душі (я от дарив просто дрібнички, і дрібнички, зроблені хенд мейд. Останні особливо запамятовуються. Просто вже забагато цих дрібничок). А останній раз подарував золотий ланцюжок з камінчиком. Так от теща вперше сказала, що почав дарувати толкові подарунки :))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще коли років так з 5 підряд дариш щось від душі (я от дарив просто дрібнички, і дрібнички, зроблені хенд мейд. Останні особливо запамятовуються. Просто вже забагато цих дрібничок). А останній раз подарував золотий ланцюжок з камінчиком. Так от теща вперше сказала, що почав дарувати толкові подарунки :))))

Коли це скаже дружина - треба буде замислитись, а теща в даному випадку до уваги не береться)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дружина ж прислуховується до порад мами))

І взагалі. Мені грошей на дружину не шкода. І подарунки я роблю від душі, щоб не дарував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Valery, теща любить золото? І ти так під її впливом... :)

Я почав своїй половинці дарувати золоті прикраси давно. Ще ми не одружені були. Далі це увійшло в традицію. Не збираюся її переривати.

Хоча, якби були тонкі натяки на щось не з прикрас - то, звичайно ж, дарував би те, що хоче.

Ну і не обходиться без того, що потрібно. Мені подарувала перфоратора. Я давно про нього мріяв. Он ремонт - щоб я робив без нього???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і не обходиться без того, що потрібно. Мені подарувала перфоратора. Я давно про нього мріяв. Он ремонт - щоб я робив без нього???

Я чоловікові подарувала величезний набір ключів/викруток))) Радий такий був)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж інструменти дарять і я задоволений. Я не під впливом тещі. Я дарую кожен раз щось різне, то теща так, між іншим сказала. ШО я донеї прислухатись буду, чи що))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і згадую вислів: не так важливий подарунок, як сама увага. Але це я такий герой після того, як приємно здивував кохану. ))

Ну на рахунок продовження істрої. Значить далі зі слів дружини.

Каже, якось цікаво але шоколаду і вправду не хотілося. Вже коли потрібно в обід було йти по справах вирішила потпити чаю. В цей момент на телефон приходить з інтернета смс : "Кіндер ОСОБЛИВИЙ". Я каже не звернула на смс ніякої уваги, бо таких смс (інформаційних) зараз приходить багато і не завжди їх читаю. Ну значить ро розвертаю кіндера і попиваючи чай їм шоколад. Думаю загляну, щоб побачити що дитині віддати треба буде і бачу браслет. ПЕРША ДУМКА : це по типу , як колись к СЕМКАХ можна було вигратицепочку з кулончиком, чи щось там таке :0155:. Друга думка- та це ж дитяча іграшка просто зроблена так натурально :_09: . Але каже дістаю а там і бірочка з надписом: КОХАЮ, :0152: .

тільки тоді каже дійшло до чого була смс в телефоні )))).

ну так що сюрприз получився, СТрЬОмНИЙ, але сюрприз ))). Кахана задоволена, а задоволена вона то і я теж.

Р.S. Жінки ніколи не питайте у чоловіків, звідки взяв гроші на подарунок ))))........ а це вже інша історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема звучала про подачу ідей. Я подав ідею, може комусь буде корисно.
Взагалі коханій людині треба золото дарити.

звучить, як ствердження, а не ідея

Так от теща вперше сказала, що почав дарувати толкові подарунки :))))

ось тут я б серйозно задумався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага.. .Сьогодня теща сказала, завтра ше хтось скаже... а кохану людину спитати то і забули... Хоча то фігня... Главне угодить тещі, а жінці вже вона мозг вправить, пра? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так от теща вперше сказала, що почав дарувати толкові подарунки :))))

Ахаха! No coments! True teshcha!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чотко, ясно, лаконічно

+1

Головне - це постійна увага і турбота, тоді і ціна подарунка відійде на другий план.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даруй золото, чого ж. Бачив якось жіночку обвішану золотом, і ланцюжки один товстіше другого, то для мене це виглядало доволі огидно, дешево й бридко, чому ж тоді зразу не засунути в кишеньку сотню-другу баксів, щоб стирчали?. Гарній дівчині чи жінці личитеме тільки кілька дрібних прикрас, тоді як жінка негарна, вбирай, невбирай, не прикрасиш :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в дружини день народження. Сиджу і думаю, що дарувати. Справа в тому, що весь тиждень натякала, що гаманець в неї затерся і т д....думаю все ясно куплю новий тай відбудусь. Сьогодні зранку взяла в мене 200рублів і пішла на закупи. Приходить вже з новим гаманцем.... :_09: . Що дарувати незнаю, грошей на золото немає :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в дружини день народження. Сиджу і думаю, що дарувати. Справа в тому, що весь тиждень натякала, що гаманець в неї затерся і т д....думаю все ясно куплю новий тай відбудусь. Сьогодні зранку взяла в мене 200рублів і пішла на закупи. Приходить вже з новим гаманцем.... :_09: . Що дарувати незнаю, грошей на золото немає :0157:

Теплий халат, набір крем+гель для душу+піна для ванни, набір гребінців (зайдіть у Ватсон, там кілька ідей буде).

Дорогий варіант білизни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та прикраси це добре, але акцентуватися на золоті, діамантах нетреба. Можна навіть щось з біжутерії вибрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра в дружини день народження. Сиджу і думаю, що дарувати. Справа в тому, що весь тиждень натякала, що гаманець в неї затерся і т д....думаю все ясно куплю новий тай відбудусь. Сьогодні зранку взяла в мене 200рублів і пішла на закупи. Приходить вже з новим гаманцем.... :_09: . Що дарувати незнаю, грошей на золото немає :0157:

туш для очей- в них ціни від 10 грню і до......... коротше можна підібрати під суму на яку плануєш.

Ще як варіан браслет на руку, який зі шкіряного ремінця і металевої вставки (зараз дівчата таке полубляють) орієнтовна ціна 80-150 грн. Чимось схожі на часи. Купити можна в Юванті на першому поверсі в кутку- що протилежний від центрального входу. Там недалеко і парфуми.... порекомендують щось нейтральне яке подобається більшості (Кензо чи ще щось таке...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...