Перейти до змісту

MARIO BRUNI пр. Волі (і не тільки) НАКИПІЛО!


Asbarik

Рекомендовані повідомлення

та де вони зажралися, ті продавчині?) не раз цікавився, ці продавчині у псведобрендовому заробляють менше, ніж у тому магазині пара взуття коштує.а поржать вони можуть, чого ж там. сама-то на такі туфлі не заробила, хоч якось компенсувати свою неповноцінність, то хоч порже над тим, хто заробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Тут проблема в тому, що процвітає принцип "нае...би ближнего своего, ибо он приблизится и нае...бет тебя".

Чому не відркрити правду покупцям, "да це Китай", "чи да це Копія", якщо люди не будуть купляти, може тоді буде смисл завозити якісні речі по адекватним цінам. А не "тулити" фуфляк під виглядом бренду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та де вони зажралися, ті продавчині?) не раз цікавився, ці продавчині у псведобрендовому заробляють менше, ніж у тому магазині пара взуття коштує

Так то воно так, але вони на тій "роботі" і не роблять майже нічого. Особливо коли там більше 3 чоловік, то більше розмов між продавчинями чим тієї роботи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото шнурків на білому листі - в студію!

p.s. просто для інтересу - чим же вони такі особливі? ^_^

5eab360d5243.jpg Відмітив червоним елементи одинакового кольору. І так до сьогоднішнього дня я шнурків не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відсутність манер у продавців пояснюється їх відсутністю у власника торгової точки (стикалась по роботі). Оскільки для власника важливий досвід роботи, а от чому продавець пішов з попередньої роботи,як себе поводив на ній і чи являється він професіоналом нікого не цікавить. Іх ніхто не навчає професійній етиці, бо на це потрібні кошти а "зачем платить больше" якщо товар і так продається. Доречі в мене теж там був неприємний випадок хамської поведінки тому я навіть не заходжу в ці магазини і не раджу нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не пробували заходити в CITY TOP по Перемоги за шнурками? В тата теж порвалися шнурки, дуже довгі, так мама облазила весь Луцьк, тільки там купила, і то.... замовляли з іншого магазину, з Ковеля, бо в них не було...(навіщо у взуттєвому магазині шнурки?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зрозуміло, що шнурівки - то аксесуар, АЛЕ - в даному випадку - вони НЕВІД'ЄМНА частина взуття. Колір, стиль і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще хочу відмітити за продавців в Маріо Бруні - особисто я з хамством не зустрічалась, хоча вірю, що воно має місце, а зустрічалась з "над наполегливістю", щоб втюхати взуття, яке тобі не потрібно. Наприклад, заходиш, дивишся... Підбігають : "щось порадити?" "Та от, кажу, шукаю бежеві босоніжки на низькому, але вже бачу, що у вас немає". "А ви поміряйте оці білі туфлі на шнурівках, шпілька дуже зручна, вони на нозі дуже гарно дивляться!" - і почалося! Ледве звідти втекла.. Таке саме в "LADY BRASKA". Приходиш за сапожками - міряєш босоніжки, бо не випустять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не пробували заходити в CITY TOP по Перемоги за шнурками? В тата теж порвалися шнурки, дуже довгі, так мама облазила весь Луцьк, тільки там купила, і то.... замовляли з іншого магазину, з Ковеля, бо в них не було...(навіщо у взуттєвому магазині шнурки?)

Магазини об'їздив всі, де шнурки можуть продаватись, ну і в тому ТОПі теж був, якщо не помиляюсь. Залишився лише ринок.

З.І. Доречі, вгадайте всі, що сталось вчора? витримуємо паузу... ще трошки... Порвався другий шнурок :0017:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порвався другий шнурок :0017:

Це заслуговує на окрему тему. В цій не флуди, тут лише про перший шнурок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не пробували заходити в CITY TOP по Перемоги за шнурками? В тата теж порвалися шнурки, дуже довгі, так мама облазила весь Луцьк, тільки там купила, і то.... замовляли з іншого магазину, з Ковеля, бо в них не було...(навіщо у взуттєвому магазині шнурки?)

Магазини об'їздив всі, де шнурки можуть продаватись, ну і в тому ТОПі теж був, якщо не помиляюсь. Залишився лише ринок.

З.І. Доречі, вгадайте всі, що сталось вчора? витримуємо паузу... ще трошки... Порвався другий шнурок :0017:

а що, до цього моменту ти з одним шнурком ходив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили в неділю взуття в Юванті. Вдома раздивились - вирішили, що не підходить. Сьогодні принесли повертати - продавчиня не погоджується. Браку немає - немає і повернення. Власник не дозволяє. Завтра буде зранку в Юванті, приходьте і розбирайтесь з ним, бо вже одну пару "на возврат" принесли і тут ще й ви - хазяїн дуже злий, завтра приїде "розбиратись" . Чек, звісно, не давали (а ми, бовдури, не попросили...). Чи є в нас шанс повернути, якщо завтра хазяїн буде стояти на своєму, не візьме назад? Щось нам світить в "споживачах" ?

Це не Маріо Бруні. Інший магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контрольна закупка від "спілки". Якщо і їм не запропонують чека... будуть граблі. Бо після цього буде купа перевірок, судова тяганина.

Якщо є відео - вимагайте запис, де видно що ви купували. Почнуть морозитися, скажіть, що підете в спілку та на експертизу, щоб зняти відбитки пальців Ваших продавців на взутті. Базарники всі таки хамуваті (хазяєва), але коли доходить до справи - дають задню. І таки віддають гроші.

Закон про 14 днів не відміняв ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не пробували заходити в CITY TOP по Перемоги за шнурками? В тата теж порвалися шнурки, дуже довгі, так мама облазила весь Луцьк, тільки там купила, і то.... замовляли з іншого магазину, з Ковеля, бо в них не було...(навіщо у взуттєвому магазині шнурки?)

Магазини об'їздив всі, де шнурки можуть продаватись, ну і в тому ТОПі теж був, якщо не помиляюсь. Залишився лише ринок.

З.І. Доречі, вгадайте всі, що сталось вчора? витримуємо паузу... ще трошки... Порвався другий шнурок :0017:

а що, до цього моменту ти з одним шнурком ходив?

Так. Один черевик був з шнурками а другий без... Так і ходжу вже місяць, а тепер обидва будуть без шнурків і вважай проблема вичерпана!

До чого такі запитання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моєму звичайні сірі шнурівки, нічого особливого...

пс.. елементи однакового кольору скоро стануть різнокольоровими - вставка на халяві затреться від постійного доторку штанів, а підошва, як би Ви не мили її, теж стане темнішою..

тут кінець світу через півтора дня, а Ви за якійсь шнурівки переживаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-моєму звичайні сірі шнурівки, нічого особливого...

пс.. елементи однакового кольору скоро стануть різнокольоровими - вставка на халяві затреться від постійного доторку штанів, а підошва, як би Ви не мили її, теж стане темнішою..

тут кінець світу через півтора дня, а Ви за якійсь шнурівки переживаєте.

Ну по-перше, це зовсім не сірий колір, по-друге як би там вставки не вицвітали, але вони не змінять свій колір кардинально. Ну і по-третє я не знаю як ви носите взуття, а от я регулярно його чищу і всім рекомендую. Моє взуття не має властивість кожного сезону змінювати забарвлення. Ну звичайно колір зноситься і стане не такий насичений (в випадку з цими черевиками) але залишиться він таким яким був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого особистого я не мав на увазі, і нікого не хотів образити. а Ви одразу на особистості переходите, ще й зовсім не знаючи мене, починаєте припускати, що я неохайний.

за взуттям, як і за всіма своїми речами, я слідкую дуже ретельно. проте, це речі, і вони мають властивість зношуватися. та і якість в нас, на жаль, часто не зважаючи на високу ціну, бажає бути кращою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого особистого я не мав на увазі, і нікого не хотів образити. а Ви одразу на особистості переходите, ще й зовсім не знаючи мене, починаєте припускати, що я неохайний.

за взуттям, як і за всіма своїми речами, я слідкую дуже ретельно. проте, це речі, і вони мають властивість зношуватися. та і якість в нас, на жаль, часто не зважаючи на високу ціну, бажає бути кращою.

Нічого особистого, що ви?) Виключно обгрунтована точка зору. Хай Вас не бентежить фраза "не знаю як Ви, а я чищу". Я просто зачасту звик так говорити... :_37: це по-перше.

А по-друге, хочеться все ж знайти такі шнурівки. Подивіться ще раз на фото трохи вище. Інший колір ну реально не втему сюди до них не "в тєму"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товар Mario Bruni в Луцьку на сьогодні це явний Китай, що б Вам не говорили...перевірено на собі. Довгий час (4-5 років тому) купував цю марку носилось непогано, потім якість відчутно погіршилась.

На даний час купую лише взуття Badura та Сonhpol (Польща). Якість відмінна, "взув та забув", при цьому ціна відповідає якості!

Сьогодні вперше дізнався, що у Луцьку є власне виробництво взуття. Приємно здивував ролик з виробництва, наявність проф.обладнання та значна кількість працівників...мабуть продукція варта уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили в неділю взуття в Юванті. Вдома раздивились - вирішили, що не підходить. Сьогодні принесли повертати - продавчиня не погоджується. Браку немає - немає і повернення. Власник не дозволяє. Завтра буде зранку в Юванті, приходьте і розбирайтесь з ним, бо вже одну пару "на возврат" принесли і тут ще й ви - хазяїн дуже злий, завтра приїде "розбиратись" . Чек, звісно, не давали (а ми, бовдури, не попросили...). Чи є в нас шанс повернути, якщо завтра хазяїн буде стояти на своєму, не візьме назад? Щось нам світить в "споживачах" ?

Це не Маріо Бруні. Інший магазин.

Краще з власником домовтеся про обмін з перерахунком ціни на іншу модель... Він повинен погодитися, хоч і чеку в вас немає...

В споживачах... це вже в крайньому випадку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...