Перейти до змісту

MARIO BRUNI пр. Волі (і не тільки) НАКИПІЛО!


Asbarik

Рекомендовані повідомлення

добре, хай буде так - купуєш зимові або коли сезон закінчився і працівники магазину ще не перевезли залишки зимового взуття із магазину на склад, або коли зимове вже продають (вересень-початок жовтня) а на вулиці ще тепло.. сніг і морози цього року почалися 1 грудня.

детальний щоденник погоди в м.Луцьку

post-13465-0-54144500-1354734726_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

справу поміняє лише те, що кожен із форумчан, хто писав в цій темі подумає як би він сам відреагував і повівся би в описаній вище ситуації будучи на місці кожної із сторін. не нам судити, хто правий, а хто ні, нас там не було, ми просто можемо сказати свої міркування на цю тему.

думаю на певних точках варшавського ринку продавці впевнені, що якщо людина приміряла декілька речей, то вона просто зобов"язана придбати одну із них. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся ця ситуація тільки показує відношення продавців у так званих "модних" магазинах до покупця, який вже придбав, а не тільки приміряє і планує придбати той чи ін. товар. Біля вас "танцюють" коли ви купуєте, а коли звертаєтесь пізніше навіть із дрібною проблемою(наприклад як ТС) дивляться на тебе як на .... Відношення до покупця, що на базарі, що в модному магазині одинакове і це неправильно :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от хто візьметься відкрити магазин зі зразковим обслуговуванням , товаром та цінами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи готові люди платити вищу ціну за аналогічний товар, якщо зразкове обслуговування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чи готові люди платити вищу ціну за аналогічний товар, якщо зразкове обслуговування?

Деякі готові, просто ради того, щоб потім ви.бнутись, шо вот ти за скільки купив? ха-ха, а я за штуку. :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в підтримку ТС - хороші шнурівки дійсно важко знайти на ринку, в мене була схожа ситуація із черевиками "кадар". знайома працює в іхньому магазині, попросив її коли шнурівки порвалися (правда через рік) придбати мені такі ж самі. вона сказала, що в магазині шнурівок окремо немає, їх протсо не продають і все. десь на виробництві взяла мені схожі від іншої пари (бракованої).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то власник цього Бруні міліонер, і його ставлення до своїх продавців(котрі і заробили йому ці міліони) -навряд чи поміняється зза даного випадку.Та й клієнтів від цього не поменшає.Отже для випускання пару ,краще якийсь інший спосіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я наприклад майже завжди купую в них взуття, крім кросівок, там завжди є моделі, які мені подобаються, і до речі в мене теж шнурки рвуться частенько, я звик купувати на базарі, але, думаю, що в магазині взуття варто було б мати в продажі шнурки (смішно звучить))), тим більше що проблема порваних шнурків не така вже й рідкісна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважно прочитав перший пост. У дівчат була розмова про хлопців, за збігом обставин ТС завітав зі своїм шнурком. Нездорова асоціація, кумедна ситуація для дівчат, вони як ржали як коні , а коні невинні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим. Кому дуже смішно з ситуації з шнурками, дещо поясню. Шнурки на черевиках довгі, десь порядка 14 дірочок(по 7 з сторін), колір специфічний, бо черевики мають основний і колір, та трохи світліший (підошва, та вставки з якогось іншого матеріалу) і шнурки такого ж кольору як і ті вставки і підошва. Купити будь-які інші ваапсчє не катіт. Колір і довжина має бути саме така, а об"їздив я вже пів Луцька, і ніде таких нема... Саме тому то я і пішов у той "фірмовий", так сказать, магазин, щоб у них запитати саме такі, бо були б у мене звичайні кеди, я б не парився,і на ринку купив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото шнурків на білому листі - в студію!

p.s. просто для інтересу - чим же вони такі особливі? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото шнурків на білому листі - в студію!

p.s. просто для інтересу - чим же вони такі особливі? ^_^

Не те щоб особливі, а повторюсь - специфічні(де були схожого кольору, не було такої довжини, а такої довжини є зовсім ліві кольори). Буде нагода сфотогафую і викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви походу щось не розумієте! Мене не обдурювали! цього ще мені не вистачало... Я задоволений взуттям, трохи не пощастило з шнурками! Тема взагалі не про те, що ви пробуєте сюди вставити...

Деякий час мешкав у Києві, можу сказати, що зі всім взуттям, яке купував "на шнурівках" (в основному це були мережі Інтертоп, Спортмайстер, та інші магазини брендового взуття) - йшли шнурівки, що були досить якісні, і подібних проблем не було, хоча взуття за ціною не було дороге - до 100 $)

Тому Вас таки надурили :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви спитайте в продавця, чи Маріо Бруні знає що він відкрив в Луцьку магазин :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нормальних взуттєвих магазинах (той же інтертоп, наприклад) завжди є в продажі шнурки, може не всіх кольорів райдуги, але є, устілки, купа різних засобів по догляду за взуттям - креми, блиски, спреї, щітки, і т.п. і то все для різних видів взуття, з шкіри, замші, нубука, гор-тексів там різних, і персонал завжди в курсі що для чого, і проконсультує як тим добром користуватися. То тільки в Луцьку орли гівна не клюють, а як і клюють, то дуже свіже. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви спитайте в продавця, чи Маріо Бруні знає що він відкрив в Луцьку магазин

Ну в принципі я не впевнений що пан Маріо Бруні взагалі є в природі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пана точно нема. Бо якщо вірити гуглу, то назва бренду створена з імен двох панів, а точніше сеньйорів, Маріо і Бруно.

http://www.mariobruni.com.ua/

http://www.mariobruni.it/

Але і це може бути гарною байкою маркетологів. Сайт створити - діло нехитре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mariobrun..._id=164〈=RU

Луцк, в списке магазинов, отсутствует... :(

надо написать на сайт, чтобы дополнили список: MILAN, GRONONGEN — HOLLAND,DUBAI — U.A.E.,SAINT PETERSBURG — RUSSIA, Луцьк - Україна... :)

и шнурки завезли... :g04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорив вчора з мамою своє, з приводу магазину (вона в Юванті пропрацювала від його відкриття) :) Розказала історію мені цікаву.

Як одного разу вона із шефом своїм їхала із Києва (їздили по товар). Ну і заїхали до одного чоловіка (оптом продає товар з Китаю) і чоловік сказав, що у нього вже тариться одна підприємиця з Луцька, взуттям "італійським". Спиталися хто, посміялися.. Виявилося, що колега по "цеху".

ТАкож знаю одну підприємицю, яка возить товар з "італії", і вважає, що Мілан, столиця Італії. І кутюр'є Арманді.

ну, то таке.

Факт є факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш купуй в Маріо Бруні, хочеш не купуй. Це справа особиста. Але навіщо переплачувати як мінімум 200 грн за взуття тієї самої якості, що й і на базарі? 4 роки тому купував у них лакові сапожки. Відходив у них майже 3 сезони. Зараз я купую взуття виключно фірми ІКОС. У туфлях цієї фірми за 300 грн я відходив день у день 2 сезони, пішов уже третій сезон. а вони не втратили свого вигляду.Цього року купував сапожки. Обходив спеціально усі бутики на Варшавці, був у Маріо Бруні, але якість їх продукції була, м'яко кажучи, не найкращою. Купив, знову ж таки, фірми ІКОС і дуже задоволений.

P.S Моя знайома, яка працює у Маріо Бруні, що на Волі, каже, що сама там не купує нічого, бо там нема за що віддавати такі гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно ІКОС скажу Вам таке...Був на їхньому виробництві. Керівник (власник) там дуже толковий і адекватний чоловік. Має позашляховик преміум класу, але носить своє власне взуття, не "ЛЖЕ ІТАЛІ". І завдяки Івану Івановичу ми маєм можливість купувати своє,рідне, Волинське)))) Тому ІКОСу потрібно віддати належне.

А з шнурками дійсно жесть ті продавчині тупоголові зажрались разом із власниками!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...