Перейти до змісту

Придбав оселедець в Там-Тамі


Єретик

Рекомендовані повідомлення

я мав на увазі не продавця, а адміністратора він відповідає, чи там хто ще в магазині.

скажу тільки одне, що завдяки "кіпішним" людям, які не ліняться йти в магазин чи на базар скандалити менше тулять всякої куйні людям.

А то який у нас кругооберт, ти прийшов на базар тебе обвісили (і так ясно), до тебе прийшли (ти наіпав) того хто обвісив тебе, і "всі довольні".

Моя тітка задушить продавця за 50 грам недовіса, а за 100 взагалі розкладе на атоми, не тому що в неї нема грошей купити, чи вона рахує кожну копійку, тому що вона віддає свої чесно зароблені гроі, і так само хоче щоб їй чесно продали товар той, який вона хоче купити за ті ж самі гроші.

А як правило в магазинах з нас роблять друнів, мою знаойму одну в перший же день навчили мити ковбасу в мгазині одному міста Луцька, а коли прийдеш в магазин без кіпішу казати мол так і так верніть бабкі, то на тебе так подивляться вот мол дурень кіпішний нема чому чим зайнятись.

Треба мніяти менталітет покупців. А менталітет продавців та виробників сам зміниться, але думаю такого ще довго не буде, бо народ звик якось купляти "какашкі" знаючи що, то "какашкі" і нічого вдіяти не хоче. Я не кажу про всіх.

Раз бачив випадок в Київському супермаркеті, покупець приніс ікру, і каже то не ікра а лайно, а та йому каже то ікра, він каже ви в житті не їли нормальної ікри і не дуріть людей, то аж черги на всіх касах притихли. Каже вам було б стидно сперечатись з старшою людиною, яка собі зіпсувала свято вашим товаром, ні щоб спокійно вирішити цей інцидент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

люди добрі,це бізнес, не купуйте нічого будь зна де, особливо в загальногромадських закладах, а якшо купили, то звинувачувайте лише себе, це бізнес.Вас хтось примушував? силою тягнув? если человек одурачился,дурак он,а не те, кто его одурачил. (с) Гетто.

только что придумал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди добрі,це бізнес, не купуйте нічого будь зна де, особливо в загальногромадських закладах, а якшо купили, то звинувачувайте лише себе, це бізнес.Вас хтось примушував? силою тягнув? если человек одурачился,дурак он,а не те, кто его одурачил. (с) Гетто.

только что придумал.

Нет ничего глупее желания всегда быть умнее всех. © Франсуа де Ларошфуко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди добрі,це бізнес, не купуйте нічого будь зна де, особливо в загальногромадських закладах, а якшо купили, то звинувачувайте лише себе, це бізнес.Вас хтось примушував? силою тягнув? если человек одурачился,дурак он,а не те, кто его одурачил. (с) Гетто.

только что придумал.

fp.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди добрі,це бізнес, не купуйте нічого будь зна де, особливо в загальногромадських закладах, а якшо купили, то звинувачувайте лише себе, це бізнес.Вас хтось примушував? силою тягнув? если человек одурачился,дурак он,а не те, кто его одурачил. (с) Гетто.

только что придумал.

fp.gif

demotiysy.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво коли буде продовження історії ......

Піду після 19:00. Робота, дім, Там-Там в різних куточках міста. Моя мета, повернення коштів за неякісний товар або заміна товару на рівноцінний.

Було б добре щоб вони повернули партію товару постачальнику, щоб нікого більше не травити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это они не копают, это они ведутся :)... когда нить попрошу кого то из админов показать статистику минусования ника Гетто... :D..

Прошу заметить... именно ника, а не человека, пишущего эти строки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на роботі підказали підредагувати тему. Типу: людям з вразливою психікою, вагітним, а також дітям фото не дивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Моя мета, повернення коштів за неякісний товар або заміна товару на рівноцінний....

Обміняють 100%. Повернути кошти теж можуть, якщо надто вже будете наполягати на цьому, але в першу чергу будуть пропонівати просто взяти товаром на ту суму (може й на трішки більшу ;) ).
...Було б добре щоб вони повернули партію товару постачальнику, щоб нікого більше не травити.

Були вже схожі випадки, то "заплямований" товар знімали з полиць прямо перед покупцями.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це типу "хто копне ГЕТТО - той орел"?

А воно,тобі,більше всіх треба?

:) та ні, просто після поста модератора в сторону ГЕТТО це виглядає як
Сидит мужик на берегу, ловит рыбу.

Вдруг всплывает лягушонок и говорит: - Дядь, а дядь, а можно я здесь поплаваю?

Мужик: - Да, плавай на здоровье.

Лягушонок поплавал и говорит: - Дядь, а дядь, а можно я рядом с тобой сяду?

Мужик: - Да, садись, конечно.

Лягушонок посидел и говорит: - Дядь, а дядь, а как тебя зовут?

Мужик: – Коля, меня зовут.

Сидят вдвоем, кайфуют.

Тут всплывает еще один лягушонок и спрашивает: - Дядь, а дядь, а можно я здесь поплаваю?

Первый лягушонок отвечает ему: - Пошел н*х...!,

И, поворачиваясь к рыбаку: - правильно, дядя Коля!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вини магазину в цьому нема! Доводжу.

Якщо товар має герметичну упаковку, то розпаковувати його ніхто не має права. Тим паче продавець (читай магазин).

Якщо дата виготовлення (термін придатності) товару в нормі, то і на склад його прийняли як товар належної якості.

Вигляд стан упаковки товару також задовільний? так - все -товар на вітрині!

А тепер зі сторони покупця. Недолік товару ви вже виявили ПІСЛЯ того, як відкрили герметичну упаковку. І ПІСЛЯ того, як розпатрошили рибу? Так? - Так! Звідси висновок, що червячки завелися в рибі ДО того, як риба потрапила в маринад.

Для виробників риби - це звичне явище. Не пішла рибка вчасно.. підпортилася. Вимочили в хвмвкатах, змили запах та різні "ніштяки" і все. По коробочкам. Ну, перед тим 2-3 штучки вскрили для "контролю" - нічого не знайшли - все ВСЯ партія товару в маси.

Вина ВИКЛЮЧНО виробника. Там-Там, Вам поверне товар, або гроші. Швидше останнє. А всю (ВСЮ) партію товару від постачальника повернуть назад. А постачальник в свою чергу вже виробнику.

Дякую, що повідомили про таких горе-виробників. +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решили мы сегодня пообедать вот таким продуктом (на фото).Вроде все пока живые....

Вини магазину в цьому нема! Доводжу. Якщо дата виготовлення (термін придатності) товару в нормі, то і на склад його прийняли як товар належної якості.

Так не забывай, что и на самом складе магазина достаточно легко привести срок годности этого продукта "в норму", место штамповки указано стрелкой. Как бывший продавец - консультант супермаркета, отдела бакалеи я гарантирую это. :)

Кто тогда виноват ? Не магазин ли ?

23dod.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком підтримую Женю. В роботі магазинів є багато недоліків, але передбачити, що для прикладу

1. в запакованій пачці цигарок буде 1 зіпсована чи навіть відсутня

2. що в консервації поряд, скажімо, з огірком виявиться щось незрозуміле

3. заморожена риба після розморозки виявиться зараженою гельмітами

.....

не є можливим. До речі, одна моя знайома стверджує, що у всій рибі (оселедці, скумбрії замороженій), що є доступною на ринку є ці паразити (просто потрібно знати де їх шукати і мати хороший зір). Паразити розвиваються, якщо порушена технологія заморозки продукту (свіжовиловлена риба повинна бути заморожена напротязі 6 год, інакше в ній починають розвиватись паразити). Іноді трапляються факти розморозки у заготівельників і тоді свіжий улов перемішується зі старим і по новому заморожується. В такому випадку взагалі тяжко встановити неякісний продукт. Той самий Інтерпродсервіс міг легко пропустити таку партію на виробництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто. Ти як бувший консультант можеш мені багато чого розповідати. Я тобі сам не менше розповісти можу, чим і як виводяться дати із якої поверхні! Завідувач складу зобов'язаний перевірити термін придатності товару. Якщо він становить менше 1/3 чи, навіть половини усього терміну, тоді його не можна приймати.. Риба в маринаді. Щоб вона ТАМ заразилася паразитами, то я вже не знаю, що потрібно було робити! Це вона б вже згнила там нафіг. Яким би ти розумним консультантом не був, ти не розкривав кожну упоковку молока на предмет скислого! Не відкривав кожну коробку цукерок на предмет свіжості.

Повторюю ще раз. (Хай доречі відпишеться топікстартер, чи паразити були живі, чи також мариновані). Якщо живі, тоді риба зіпсувалася В супермаркеті. Якщо ж ні - тоді вина виробника 1000%.

Я не на стороні Там-Там-а. Мені більш, ніж пофіг. Просто є речі, які від магазину НЕ залежать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чем срок годности и глисты в селедке? Эти глисты в любом сроке там бы были.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПХай доречі відпишеться топікстартер, чи паразити були живі, чи також мариновані

Вони були не живі. Крім того, я думаю, риба ними заразилась ще в океані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПХай доречі відпишеться топікстартер, чи паразити були живі, чи також мариновані

Вони були не живі. Крім того, я думаю, риба ними заразилась ще в океані.

Что и требовалось доказать!

І Магазин тут ніяким боком. Тому як перевірити це - не є можливим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГЕЛЬМИНТОЗЫ РЫБ

Гельминтозы рыб широко распространены в различных типах водоемов, начиная от естественных внутренних водоемов и открытых вод Мирового океана и кончая прудовыми, садковыми, аквариумными и другими рыбоводными хозяйствами. У пресноводных и морских рыб паразитируют представители практически всех классов гельминтов. Они вызывают массовые заболевания, встречаются в виде паразитоносительства или передаются через рыб к человеку и теплокровным животным и тем самым имеют большое экономическое и эпидемиологическое значение.

Джерело http://aquaculture.d...ni-rib?start=26

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони були не живі. Крім того, я думаю, риба ними заразилась ще в океані.

Что и требовалось доказать!

І Магазин тут ніяким боком.

І темку було б справедливо перейменувати з

Придбав оселедець в Там-Тамі

в

Придбав оселедець від ТОВ "Інтерпродсервіс"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не розкривав кожну упоковку молока на предмет скислого! Не відкривав кожну коробку цукерок на предмет свіжості.

Дык я не имел ввиду именно ту селёдку и перебивку именно на них дат срока годности. Если там всё было плотно запечатано, то ясен перец, что шиколад... магазин не виноват...

Речь идёт вообще о человеческом факторе работников супермаркетов самообслуживания.Много раз при мне происходила в процессе перемещения в пространстве разгерметизация, допустим кетчупа ( тот, что с крышечкой круглой,) или какого нить соуса, не значительная, на первый взгляд невидимая глазу. Начинался свободный доступ воздуха, со всеми биологическими и химическим вытекающими... естественно мало того, что срок годности продукта уже будет не тот, что вначале, уже сам продукт автоматически заражается разной ерундой, которая со временем может вызвать неприятные для взгляда и аппетита вещи.

(кетчуп я привел только как единичный пример, вариантов много). Естественно, заметив такой трабл, грузчик или другой человек, несущий ответственность за целостность товара, не побежит докладывать об этом менагеру, ибо попадёт на высчитку ЗП. Логика такова. Но через месяц или пару кто то принесёт домой подгулявшее молоко или кефир, которое по сроке давности должно было бы быть как огурчик.

Так кто виноват?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, А якби купили рибку десь у "Пивний Запас", і вона виявилася із червачками? То що тоді робити?

Ти ж не сама її вирощуєш, правда? правда! Ти ж також її купуєш у когось? Купуєш. От і все. І хто винен би був? Ти теж про це могла ні сном ні духом не чути!

Нєт, Вова. Мова не йде про людський фактор в даному випадку, мова йде про те, що міг і ніхто не знати про те, що риба із паразитами, ось про що мова.

І пофіг де її купили. Сьогодні Там-Там. Завтра "Салют". Післязавтра "Наш Край".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думки розділились. Тепер думаю варто її нести назад сьогодні після роботи чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...