Перейти до змісту

Придбав оселедець в Там-Тамі


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Захотілось рибки на вечерю. Придбав оселедець. Розрізали і ... побачили в рибі повно гільмінтів. Фото додаю.

Ваша думка друзі?

post-4449-0-39805100-1352400344_thumb.jp

post-4449-0-21729700-1352400457_thumb.jp

post-4449-0-48370600-1352400511_thumb.jp

post-4449-0-39569900-1352400569_thumb.jp

post-4449-0-43262000-1352400625_thumb.jp

post-4449-0-24621600-1352400688_thumb.jp

post-4449-0-24170800-1352400741_thumb.jp

post-4449-0-61395200-1352400800_thumb.jp

post-4449-0-38447700-1352400858_thumb.jp

post-4449-0-87721900-1352400929_thumb.jp

post-4449-0-57961100-1352400991_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ у книгу скарг, варто! Ну і у Там-Там-і вже колись була пригода з курми-гриль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Китаї за таке розстріляли б. Я думаю скоро в Там-Тамі звільниться кілька вакансій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Китаї за таке розстріляли б. Я думаю скоро в Там-Тамі звільниться кілька вакансій...

...в Китаї таке б залюбки з'їли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Китаї за таке розстріляли б. Я думаю скоро в Там-Тамі звільниться кілька вакансій...

...в Китаї таке б залюбки з'їли...

не плутайте КНДР і Китай, бо по вашому в Китаї живуть бомжі, голодаючі і всі бідні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...в Китаї таке б залюбки з'їли...

Что делают люди разных национальностей, когда, сидя в кафе,

обнаруживают, что в их чашку с кофе попала муха?

Англичанин выбрасывает чашку и уходит.

Американец вытаскивает муху и пьет кофе.

Китаец ест муху и выбрасывает кофе.

Японец пьет кофе с мухой, потому что за нее не нужно доплачивать.

Израильтянин продает кофе американцу, муху - китайцу, атсебе покупает новый кофе.

А что делает палестинец?

Он, естественно,обвиняет израильтянина в насилии в свой адрес и в том, что это он бросил

муху в кофе, требует поддержки ООН и просит денег у международного сообщества

на покупку новой чашки кофе, однако покупает на них взрывчатку.

После этого взрывает кафетерий, где сидят англичанин, американец, китаец и японец,

которые пытаются объяснить израильтянину,что он чересчур агрессивен.

Варіант №2:

Представители разных народов собрались за столов в ресторане. Все

заказали по бокалу вина, но когда вино принесли, оказалось,

что в каждом стакане муха.

Швед потребовал новое вино в тот же стакан.

Англичанин - новое вино в новый стакан.

Финн вынул муху и выпил вино.

Русский выпил вино вместе с мухой.

Китаец съел муху, но вино оставил.

Еврей выловил муху и продал ее китайцу.

Цыган выпил две трети стакана и попросил его заменить.

Норвежец взял муху и отправился ловить треску.

Ирландец измельчил муху в вине и отправил бокал англичанину.

Американец начал судебный процесс против ресторана и потребовал 65

миллионов долларов в возмещение морального ущерба.

Шотландец схватил муху за горло и закричал - "Сейчас к чертовой матери

выплюнешь все, что выпила!"

"Мачо" (подставь нужное сам) заорал, что это происки социал-демократов,

засадил официанту нож, не пил естественно вина, так это женский напиток

и громко вопрошал, отчего не несут давно заказанную водку.

А по темі - в книгу скарг, однозначно. Плюс на очах в керуючого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ТАМ-ТАМ ні при чому. таку рибу завезли не тільки в ТА-ТАМ а і в інші магазини по місту. Це має контролювати виробник. покажіть це в там-тамі вони повинні обміняти, а от з виробника здеруть три шкури. я наприклад вже буду звертати увагу на цього виробника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Китаї за таке розстріляли б. Я думаю скоро в Там-Тамі звільниться кілька вакансій...

...в Китаї таке б залюбки з'їли...

не плутайте КНДР і Китай, бо по вашому в Китаї живуть бомжі, голодаючі і всі бідні?

До чого тут бомжі і т.д.? У них менталітет стосовно харчів такий і специфіка кухні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут бомжі і т.д.? У них менталітет стосовно харчів такий і специфіка кухні!

По вашому нормальна людина з'їсть їжу, усвідомлюючи що в ній знаходяться небезпечні паразити та глисти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут бомжі і т.д.? У них менталітет стосовно харчів такий і специфіка кухні!

По вашому нормальна людина з'їсть їжу, усвідомлюючи що в ній знаходяться небезпечні паразити та глисти?

О хто каза про те, що будуть їсти оселедець з глистами? Я мав на увазі Гельмінти- як основне блюдо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занеси назад, покажи менегеру, не кіпішуй, по тіхому розрулиш с намьоком на заміну товару. Человек буде рад старатись коли кокі в лещатах.Ілі. Больше воні, преси, кріков, много нервів в нікуда, рузультат, уставший, морально подгулявший, матеріально ну можливо і компенсований. Даний совет із лічного опита.</p>

А завтра ви купити мясо чи той же оселедець, і хто зна, чи помітити що буде лазити там. Пофігізм нікому не прощається, пора вже запам'ятати, а халатність повинна бути покарана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дата виробництва на 05.11.12 на одному з фото... :0118: Та в основному так і в всіх іньших супермаркетах, що не купуєш -- дата виробництва того ж дня ... МОЛОДЦІ - СУПЕР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут бомжі і т.д.? У них менталітет стосовно харчів такий і специфіка кухні!

По вашому нормальна людина з'їсть їжу, усвідомлюючи що в ній знаходяться небезпечні паразити та глисти?

А хто тобі сказав що вони небезпечні. А в Китаї і справді таке ( і не тільки таке) їдять, сам бачив а дещо і пробував. post-12193-0-86060700-1352402505_thumb.j Ця фотка зроблена в Шанхаї , хтось із місцевих наловив це в річечці і сушить собі на обід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть Там-Там виноват, что в пресервах, которые они закупили в товарном, герметичном виде, находятся паразиты? Я думаю, что скорее вина "Интерпродсервиса", хотя с юридической точки зрения возможно я и не прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть Там-Там виноват, что в пресервах, которые они закупили в товарном, герметичном виде, находятся паразиты? Я думаю, что скорее вина "Интерпродсервиса", хотя с юридической точки зрения возможно я и не прав.

Перед тим як щось виставляти на вітрину на продажу , потрібно це перевіряти...

P.S. І не тяни мазу за "МАТ-МАТ" та іньші супермаркети, всі вони закуповлюють х***ю , і чим подешевше -- та заробляють на цьому 1000000. А на кінцевого покупця і на якість продукту яким торгують їм насрати... Так що тепер нехай "кусають локті"... :0115:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви спитайте для початку,чи ТС зберіг чек з Там-Таму.Якщо ні,то з них,як "з гуся вода".Нічого не доведеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви спитайте для початку,чи ТС зберіг чек з Там-Таму.Якщо ні,то з них,як "з гуся вода".Нічого не доведеш.

Розуй очі і подивись фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp Як скажеш,мажор.

ТС,сорі,всі фото не передивився.

Вроді 30 років, а хничиш як "малолєтка"... --- Йди зароби гроші - і "не скули на судьбу" (RUS)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оооо...новый вброс. :) ням-ням!!!

хм... а не кажется ли вам, что в первую очередь тут срабатывает психологический момент?

Если бы человеческий глаз был способен разглядеть ВСЕ бактерии и живые организмы, обитающие на других,уже не живых организмах, употребляемых в пищу, то человечество уже давно бы подохло с голоду. Доплюсуйте сюда ещё современное быстрое питание, хот доги разные, общественный транспорт,экологию, и вы поймёте, что очі не бачать - серце не болить. і шлунок. а як заболить шлунок, а очі так і не побачили,бегите в аптеку, там помогут. И вы спокойны и психика в норме. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може досить кічитися своїми заробітками? Ти знаєш скільки я заробляю,що такий самовпевнений? Будемо піськами мірятися?Чи в тебе все до грошей зводиться.Ти б краще не чайових по 500 грн. лишав,а культури навчився.

ТС. Вибачте за флуд.Я ОФФ.Обов"язково напишіть продовження історії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтерпродсервіс, то хмельницька фірма, рік тому на хмельницькому телебаченні бачив програму про них, показували як всі в халатиках ходять, нове обладнання і якість згідно ISO. От тобі і на! :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того, що б наука була впрок найкраще покарати гривнею. Коли СМ сплатить штраф: 1) буде уважніше відбирати постачальників; 2) слідкуватиме за кожною партією товару. Та й в порядку регресу покарає постачальника за таку підставу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...