Перейти до змісту

Придбав оселедець в Там-Тамі


Єретик

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

оффтоп: мені цікаво - чому користувача Там-там забанили а його пост витерли?

То ж ніби вибачаються, ніц не порушували

Чи це типу суд лінча - без можливості винуватому висловитися? :)

А ви в якій країні живете??? У нас що свобода слова існує???

Даже на борді не дають захистити(відстояти, висловити) свою позицію. Це просто ЖАХ!

P.S. Розбаньте користувача Там Там і відновіть його пости. Нема чого людей в оману вводити, там ніякої прихованої реклами нема, і не може бути.

Так это производитель написал или Там-Там? А то шлют тут в пм непонятно что

Це в приват вам написав я, по проханню представника Там Таму, тому що новоствореним юзерам можна тільки 2 смс в день писати. А до Там Таму питань куча, на які потрібно відповісти.

І ще раз запитаю згідно якого пункту правил статуту БОРДУ видалили пости від користувача Там Там.

1. Админ всегда прав.

2. Если он не прав, смотрите пункт 1.

3. Пункт. Создан исключительно для красоты.

P.S. и не БОРДУ, а БОРДЫ. Вот оно чего, Михалыч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

Надибавши цю статтю, написав відгук на офф. сайті ТамТам - хлопці зреагували доволі швидко.

Хотів на ІнтерПрод закинути теж, але у них сайт лежачий. Хотілось би, щоб вони теж написали кілька слів.

Про вину магазину можна посперечатися.

Все таки такі випадки дуже підривають репутацію, а вони співпрацюють, вибачте, з чорт-зна-ким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це що за прикол був?

post-8369-0-80593300-1352506718_thumb.jp

я вже був подумав, що після відновлення роботи форуму від цієї теми і сліду не лишиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот как может 1 купленная пресерва поднять такую волну. эти ваши интернеты могут всё! ибо они общедоступны. это вам не по кабинетам бегать, добиваться справедливости,тыкая подачки в шухляды.... тут всё как на ладошке.

если ТС даст добро, я этот случай внесу в свою программу обучения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот как может 1 купленная пресерва поднять такую волну. эти ваши интернеты могут всё! ибо они общедоступны. это вам не по кабинетам бегать, добиваться справедливости,тыкая подачки в шухляды.... тут всё как на ладошке.

если ТС даст добро, я этот случай внесу в свою программу навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Ось і закінчилсь моя історія з оселедцем. Змушений визнати, що не очікував такого ажіотажу на тему і підтримки форумчан, за що всім і дякую.

А справа продовжувалась ось як:

08.11.2012 р. був придбаний оселедець. Дать не прострочена, упаковка ціла. Того ж вечора дружина повідомила мені, що пару днів назад дивилась передачу в якій розказувалось, що в Києві багато оселедців заражено гельмінтами. Однак дружина розрізала першого ж оселедця і ми побачили "жирний джекпот", більше 5 гельмінтів в ікрі риби. Я щоб застерігти людей від неякісного виробника виклав одразу ж фото в інтернет. Цікаво було те, що на фото вони виглядали навіть більш огидно ніж реально.

09.11.2012 в ранці я пішов на роботу. Цілий день на формумі ішла гаряча дискусія. Підключився навіть користувач з ніком Там-Там. Однак через годину другу були видалені його коментарі. Доречі в яких він вибачався від імені супермаркету і обіцяв повернути гроші. О 18:30 я приїхав додому з роботи. Сказав дружині вилий маринад з оселедця, бо упаковка відкрита і під час перевезення він міг вилитись. Дружина виконала має прохання, однак була налякана білш як в той день коли розрізала першого оселедця. З дивною посмішкою заявляє мені, що гельмінтів в рибі вже немає. Я вже подумав це про мене:

в России как обычно:

- У нас в мясе черви, господа, давайте устроим революцию!

- Да да! Революция!

- Какая революция??? Какие черви??? Это же не черви, это спагетти с мясом!!!

(с)Городок

Однак помізкувавши ми подумали, що вони під дією маринаду могли повилазити з ікри, а маринад то ми злили в каналізацію.

В мене не було з чим їхати в Там-Там, а їхати мені потрібно було з ЛПЗ. Однак були ще справи на районі і я вирішив побачити,

що буде. А відбулося наступне:

1. Вибачились.

2. Гроші повернули.

3. Партію товару зняли з продажу.

4. Компенсували моральну шкоду (коньяк Старий Кахеті 5 зірок і торт 1 кг. жіночі примхи).

5. Щось хороше про них написати чи розповідати не просили!!!

Дуже задоволений обслуговуванням в Там-Тамі, оперативну реакйцію і чисто людське їм дякую. Вини Там-Таму не вбачаю.

Скажу навіть, що Там-Там піщов мені назустріч. Тому що згідно СанПінв (санітарно епідеміологічних норм), в рибі допускається

певна кількість гельмінтів. Я не один такий хто купив оселедець з гельмінтами.

Ось статті:

П'ять глистів на кілограм риби — норма

Глисты в рыбе – это норма?

Ще раз дякую всі за увагу і Там-Там. Вважаю тему логічно завершеною. Звертаюсь до модератора з проханням її закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...