Перейти до змісту

FPOHTMEH

Учасники
 • Кількість зміста

  145
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

37 Байдужий

Про FPOHTMEH

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

5 594 перелядів профілю
 1. Підкажіть, будь ласка, чи є перевізники які можуть завезти в Одесу? Луцьк-Експрес цього року уже не возить.
 2. Військоммат проходив як і усі, документи не отримав через ту ж саму бюрократію Законів, куди за останній рік приписали військоммат, є купа. На жаль цей віддалено пов'язаний з темою. Повторю питання
 3. Усі школи вимагають лише паспорт, ідентифікаційний, фотки 3х4 та мед.довідку. Про штамп, які і військовий квиток - ні слова. Можна детальніше про це?
 4. При проходженні медогляду для навчання в автошколі зіткнувся з тим, що психіатр вимагає військовий квиток. Хтось стикався з подібним? Цікавлять варіанти, чи можливо це зробити без військоммату. Також є сумніви, що ця вимога правильна в правовому полі. P.S. Іронія в тому, що дуже багато людей не мають квитка на руках, а щоб отримати його (або приписне) потрібно пройти інший медогляд, де лікарів вдвічі більше.
 5. Дякую за відгук Придбав тут: http://www.x-bikers.ru/board/show_topic.php?id=233537&page=0#636862 Можна закрити тему
 6. Куплю бонка для шатунів Шимано. Достатньо однієї, проте розгляну і варіант комплекту (4-х). Б/в або нова Додаю пікчу з розмірами
 7. Терміново куплю кабель живлення для відеокарти (6 pin - molex). На жаль, в магазинах Луцька (і не тільки) він закінчився. Дякую
 8. Відновлення забутого паролю уже не працює понад тиждень. Не приходить лист від борди
 9. Написав знайомий, що не може відновити доступ до аккаунту, бо не приходить лист. Спробував сам, натиснув "Забув пароль" - листа немає.
 10. Є власником MP3 плеєра з блютуз-навушниками. Модель: http://www.lenco.com...p3sportwbh-100. Власне проблема в тому, що не вдається встановити зв'язок з навушниками. Плеєр знаходить інші пристрої, а самі навушники - ні. Цікавлять люди, які мають такі ж, знають як це можна перевірити чи поремонтувати.
 11. Перше, що спадає на думку - 12 ночі з 31 липня на 1 серпня
 12. Трохи несподівано, що ти, не знаючи ситуації, не маючи шолома та, вірогідно, досвіду, даєш поради. Якби розповів, чому шолом тобі не потрібен, то така теорія була б тут доречною.
×