Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

kvit, було б цікаво дізнатись, чим завершилась розмова з цим представником автобидла :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Поддерживаю на все 100 процентов,более того скажу......

....А быдлячество как раз заключается в принципиальности или не знании ПДР. В Европе не то что кто-то притормозит,пропуская перестраивающегося,а может даже остановится и пропустить человека,если тот выезжает со второстипенной дороги в оживлённый поток. Будьте терпимее, в Европу же идём))).

Про Європу. Як там водять знаю не з розповідей, жив там трохи. Дійсно, навіть в "годину пік" нормальним є випустити тебе з другорядної перед собою, затримавши довгеньку колону авто. Нам же до такого ще рости і рости, а в конкретно цьому випадку - пропускаючи правий ряд, водій "зупиняє" свій, лівий, який повністю перекриває пр.Відродження. Себто як заїзд так і виїзд. А зелений там не такий вже і довгий. Відповідно, "мегатолерантність" закінчиться нефіговим корком, зіпсованими нервами і взагалі - цілком ймовірно - ДТП. Проїжджати ж прехрестя методом замка-блискавки в нас просто толком не вміють. До того ж - в даному випадку - водій Опеля це явно продемонстрував, намагаючись "втулитися".

Взагалі, на мою думку, дуже не вистачає перед світлофором хоча б знака 5.21.2 (я вже мовчу про повну зміну розмітки та проїзду даного перехрестя)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvit, було б цікаво дізнатись, чим завершилась розмова з цим представником автобидла :0165:

присутня ненормативна лексика!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В левый ряд,по моим наблюдениям, становятся в основном машины помощнее и порезвее

хєравєра. або не з моїм щастям. як я їду, стають всякі чобітки дізєльні, а думають шо вони на фєрарі. і тнуться в правий ряд, ніби їм мають уступати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Федя,да ладно тебе. В левый ряд,по моим наблюдениям, становятся в основном машины помощнее и порезвее. Реально в таком режиме перекрёсток проезжает больше автомобилей. Если все будут ставать,как раньше, в один ряд, там реально будет пробка до МРЕО))). Просто нужно адекватно оценивать свои возможности и занимать тот ряд,в котором будешь чувствовать себя комфортно,при этом не ущемляя права других.

Ну не треба брати ситуацію 1 на 1...Як в правому ряду так і в лівому стоїть купа машин. І всеодно потужний Х5, який в лівому ряду 4-тий в черзі впреться в першу у правому ряду Газель на межі з'єднання двох рядів. Скільки б коників у нього не було.

А взагалі - запитаємо в громади Борди про правильне рішення і не будемо офтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при чём тут оффтоп? Разве мы общаемся "вне темы"? Понятно,что один к одному брать не нужно,но те,кто в левом ряду должны быть втройне внимательнее,а те,кто в правом - принципиально не жать на педаль,если видят,что не успевают помешать встроится тому, кто перестраивается с левого ряда,вот и всё))).

Та офтоп же) Розвели "холівар" про правоту того чи іншого водія на три сторінки.

Якщо ж спиратися лише на "встигну-не встигну завадити перестроїтися"....то там просто п-дець почнеться. Тим більше - хто знає, що там в того Запорожця під капотом?))) Він часом і як куля "вистрілює")))

П.С. Все, не офтоплю, вибачте))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, на мою думку, дуже не вистачає перед світлофором хоча б знака 5.21.2 (я вже мовчу про повну зміну розмітки та проїзду даного перехрестя)

Десь колись чув думку там, на перехресті Рівненська-Відродження-Електроапаратна, влаштувати кільце. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

годину тому мудило на Mazda 323 з номерним знаком 718 - 61

проїхав на червоний сигнал світлофора на переході біля школи №22, по якому вже йшли школяри в великій кількості ( важко було не помітити ).

то те мудло їде трандить з якоюсь пасажиркою і їде собі обминаючи школярів як фішки в слаломі !

зовнішній вигляд та колір машини аналогічний того що на фото.

може хто знає нахабу ?! чекаю даних про нього ( буде розмова ...)

post-5395-0-24993200-1412961240_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких небагато у луцьку, можна буде зайти намалювати зебру на машині, гвоздиком щоб запамятав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перехрестя відродження-рівненська для тих водіїв хто вперше там їде приносить "сюрпризи".

Відео можливо і не в тему, але по суті:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DSC_0952_800.jpgi.gif

ще один "чемний водій" припаркувався на рівненський перед заїздом на мийку і кафе "манго"

на моє зауваження ніяк не відреагував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NzCI.jpg

Водятел разом зі своєю мадамою потопали в пивнуху, я ще здивувався, чого ще ближче не підїхав.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основного я не зазначив....... Перед "парковкою" був проїзд на червоне світло з розворотом на пішоходному переході, заїздом під "кірпіч" та виїздом на тротуар........... Шось я туплю в натурі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основного я не зазначив....... Перед "парковкою" був проїзд на червоне світло з розворотом на пішоходному переході, заїздом під "кірпіч" та виїздом на тротуар........... Шось я туплю в натурі...

... і з мобілою біля вуха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага... На краденому авто з "лівими" номерами, без посвідчення водія і на швидкості 100 км/год... :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Києві вчать їздити АН-ів (даунецких тобто)

"Молодой спесивый водитель поджимал, нервно сигналил, пока мы не обогнали и не ушли вправо, пропуская его. Он нас "наказал", подрезав. Машина проехала и далее вела себя на дороге крайне безрассудно, все время меняя рядность, выстраиваясь то перед одним, то перед другим, поджимая то того, то иного, обгоняя по обочине. Продолжалось это до поворота на Чапаевский рынок, где медленное дорожное движение снова свело нас в потоке. Мы сняли планшетом на видео его номера, водителя и его пассажирку (на видео она нас радостно приветствует)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких дурнів вистачає по всій Україні, особливо коли збоку дівчина сидить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два придурка.

один підставився, другий навмисно вдарив і давай втікати з місця дтп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на пішоходному переході побачив наступне, мамаша з дитиною переходить дорогу на пішоходному клацаючи мобільний, навіть голова не сіпнулась подивитись по сторонах, є автомобілі чи ні, чи може тролейбус за метр їде і фізично не зможе спинитись, я зупинився, пропустив, а вона як йшла з телефоном так і пішла втупившись в дисплей. Бидлопішоход, дитину шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...