Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Просмотр сообщенияGaliant (29 вересня 2014 - 23:47) писал: Ось справжнє бидло! https://www.youtube....p9G7qCQbJI9oeAg А шо тут дивного, таких зараз багато. Може він колишній беркутовець, тому такий і хамовитий )

Саньок походу, як в більшості випадків перегибає палку, не розуміє де він і що іде війна, і що люди на блок-постах виконують потрібну роботу, автомат на нього ніхто не наставля в і затвор не передьоргував, як це було при януковичі, а якщо він хоче боротись за законність то хай їде в донецьк.

крім того тікає як останнє ссикло, звичайно він не буде стояти на блокпостах і обороняти Україну.

Для хама санька, по закону,

якщо є небезпека перевезення зброї і терористичних актів в зоні наближених до АТО, то мвд має право затримати машину і водія за непокору до вияснення, мінімум 3 години затримання, а потім буде суд розбиратись, може в тебе в багажнику тротил.

а якщо кожне бидло буде войо, то чекайте руський мір в Херсоні

по кількості руських тролів, зразу видно кому це на руку

люди не розуміють, що іде війна, напевно це просто люди а не Українці

Я,наприклад не хочу що би зі мною так поводилися.Повір,є механізми на законних підставах обшукати автомобіль.Ось такий відставний *беркутівець* буде лізти мені в багажник.Так він не в адекваті,що йому заважає жменю патронів нагло всипати,заломати мені руки і потім викликати наряд,понятих і т. д.Я не хочу,є процедура-свідки,протокол.Що тяжко папірця написати?

Ви думаєте з понятими такий фокус невийде, чи мало було ''сваїх'' понятих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Але тяжче внаглу підкинути?Чи я не правий?

Він хотів просто оглянути машину на наявність зброї,така в нього там робота,там війна,і сепаратори теж можуть кататися,от вони і фільтрують підозрілі авто,і все!

Якби просто вийшов, показав багажник ,цього відео не було б взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тяжче внаглу підкинути?Чи я не правий?

Він хотів просто оглянути машину на наявність зброї,така в нього там робота,там війна,і сепаратори теж можуть кататися,от вони і фільтрують підозрілі авто,і все!

Якби просто вийшов, показав багажник ,цього відео не було б взагалі.

кожна робота, а особливо робота з людьми, а особливо держслужбовців і тим більше силовиків має нести в собі в першу чергу чітке виконання всіх букв закону, при цьому треба бути ввічливими, коректним, тактовним, толератним, адекватним,

і не важливо яка у нього робота і який стан у країні - не витримуєш напруження - складай зброю і йди геть з органів. бо сьогодні ось такі наїзди вичворяє, а завтра може бездумно стріляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожна робота, а особливо робота з людьми, а особливо держслужбовців і тим більше силовиків має нести в собі в першу чергу чітке виконання всіх букв закону, при цьому треба бути ввічливими, коректним, тактовним, толератним, адекватним,

Ваші слова сепаратистам були б смішними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але тяжче внаглу підкинути?Чи я не правий?

Він хотів просто оглянути машину на наявність зброї,така в нього там робота,там війна,і сепаратори теж можуть кататися,от вони і фільтрують підозрілі авто,і все!

Якби просто вийшов, показав багажник ,цього відео не було б взагалі.

В нього така робота?Припустимо,а він же не знає хто їде,може водій зробив для перемоги в 1000 разів більше чим цей*беркутівець?То він хоча б звертання на *ви* заслуговує?А ці методи вже в ДНР та ЛНР діють,теж так хочеш?Не уступив дорогу-ростріляли(ссилку дати?)Так теж для перемоги...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да-да, це водій дуже багато зробив для свого авто і шкіряного салону, і він навіть не член ДК а лише примазався, бо ганяє часто і порушує, да і ще намагається потролити даїшників.

крім того, якщо ви вельмишановні не розумієте закон, то почитайте тут

http://gai.org.ua/stati/osmotr-i-dosmotr-avtomobilya-inspektorom-gai-sotrudnikom-miliczii-.html

якби даїшник був сам, тоді це одне, так як він був з мвсником (який показав документ), то це інше

а військові дії то ще інше, крім того, юрист сказав:

"обшук вони не мали права проводити, але вони мали право на огляд автомобіля, якщо ж водій відмовляється від огляду, то вони мають право його затримати, в даїшника має бути наказ про місце і дії "перевірка тз на підставі загрози диверсійної діяльності в ході проведення ато" притому наказ може бути усний"

так розумію, поки кожного мужика не заставлять іти на примусову комісію і перепідготовку в воєнкомат,

до тих пір, будуть говорити про закон і толерантність (мвсник то нічого такого і не зробив, автомат не направляв, на ти говорив, руку засунув в салон, так те сцикло дало дьору, мав би право стріляти по колесам повне, непокора міліції на територіях прилеглих до ато),

до тих пір будуть не розуміти, що іде війна, і треба об"єднуватись і допомагати один одному.

звичайно саня так спішив, з тротилом в багажнику, що поратити 60 секунд було для нього чимось надзвичайним,

крім того подивісться отсанні ролики дк, і почитайте коменти рос тролів, може тоді зрозумієте, звідки ноги ростуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саньок походу, як в більшості випадків перегибає палку, не розуміє де він і що іде війна, і що люди на блок-постах виконують потрібну роботу, автомат на нього ніхто не наставля в і затвор не передьоргував, як це було при януковичі, а якщо він хоче боротись за законність то хай їде в донецьк.

крім того тікає як останнє ссикло, звичайно він не буде стояти на блокпостах і обороняти Україну.

Для хама санька, по закону,

якщо є небезпека перевезення зброї і терористичних актів в зоні наближених до АТО, то мвд має право затримати машину і водія за непокору до вияснення, мінімум 3 години затримання, а потім буде суд розбиратись, може в тебе в багажнику тротил.

а якщо кожне бидло буде войо, то чекайте руський мір в Херсоні

по кількості руських тролів, зразу видно кому це на руку

люди не розуміють, що іде війна, напевно це просто люди а не Українці

А ну давайт е ж провіремо просто з цікавості, на борді

18 628

Пользователей,

хто ж з цих користувачів є справжній українець, а хто ж просто люди і останнє ссикло!!!

Так скільки ж користавучів було на сході і приймали участь в АТО (бойових діях) щоб стати справжнім українцем??? а не тільки всім кістки перемивати!

П.С. Цікаво тут повна більшість останього ссикла чи спавжніх українців всетаки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 628

Пользователей,

хто ж з цих користувачів є справжній українець, а хто ж просто люди і останнє ссикло!!!

Брати борду на понт? Не прокатить ^_^

А от на голосувалку народ буде йти, так що створюйте нову тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ось таке побачив на Рівненській:

http://www.youtube.com/watch?v=oOI2eTQnDdU&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ось таке побачив на Рівненській:

хотів би побачити продовження відео - куди на перехресті поїхав автор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ось таке побачив на Рівненській:

Таких там, особливо зранку, кожних 10-20 хвилин...Я зазвичай дивлюся у праве дзеркало, перед тим як рухатися у свої полосі на зелений колір світлофору. Кілька разів "рятувало"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ось таке побачив на Рівненській:

хотів би побачити продовження відео - куди на перехресті поїхав автор?

Автор поїхав на право на Електроапаратну, все згідно с ПДР та з вкл. поворотом. А далі відео немає, новий файл почався в реєстраторі, нема бажання з"єднувати. Якщо треба можу показати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ось таке побачив на Рівненській:

Таких там, особливо зранку, кожних 10-20 хвилин...Я зазвичай дивлюся у праве дзеркало, перед тим як рухатися у свої полосі на зелений колір світлофору. Кілька разів "рятувало"

Теж працюю у тому районі, підтверджую, це ппц, ср@ли водії на пдр коли на роботу поспішають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні спостерігав наступну картину біля гіпермаркету "Порт-сіті" херой і напевно ветеран, ібо кантужений на "кубіку-геліку" з номерами "Айдар", спецсигналами(напевно також зареєстрованими) просто так розганяв авто, напевно дуже поспішав... на АТО. Може хтось з "посвящоних" розкриє особу даного екземпляра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та те привалене мене сьогодні жорстоко підрізало..якби я був на робочому авто - влупив би його щей пригазовуючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так манера водіння мені зрозуміла, мене дуже хвилює хто цей херой, а найгірше те, що він дискредитує імя батальйону, до якого напевно просто примазався(принаймні я в це вірю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гадаю це з тої ж серії http://www.volynnews.com/news/auto/chomu-aydar-stoyit-na-yahodynskiy-mytnytsi/

вряд чи навіть посвідчення айдару є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у владу лізе стільки сволоти, що страшно подумати. Я наприклад, знаю одного активіста Правого сектору, а тепер і члена комітету громадської люстрації, то він не тільки автобидло, а й просто бидло. Але що зробиш - має впливових друзів, і море йому по коліна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дратує коли порушують правила автомобілі з Прапорами України.

Якщо вже такі патріоти, то для чого так демонстративно порушувати?

Паказушнікі, потому шо... Людина, на мою думку, якщо одягає вишиванку, матом не повинна крити, якщо прапор у руці тримати, то в іншій горілки не повинно бути, це ж саме і стосовно автівок, якась елементарна свідомість у громадян повинна бути.

Тож само, що з номерами ''айдар'', що з стрічкою, якщо людина г@ндон, то хоч лоба медом помаж, все одно г@ндоном залишиться.

Пи.Си. щось ніразу по ящику не показували кубіків задіяних в АТО, (Айдаровських то точно), тепер блатувати номером то є круто? От якби той самий кубік зі сходу приїхав зі відмітинами чи слідами участі у АТО, слова б ніхто за номер ніхто не сказав би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз у владу лізе стільки сволоти, що страшно подумати. Я наприклад, знаю одного активіста Правого сектору, а тепер і члена комітету громадської люстрації, то він не тільки автобидло, а й просто бидло. Але що зробиш - має впливових друзів, і море йому по коліна...

Імена, будь-ласка, імена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, це щось змінить? Якщо чесно - я боюсь за свою сім'ю, так як були погрози.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...