Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

ГАИ Украины уже штрафует по записям в социальных сетях

В украинской Госавтоинспекции заявили, что обращают внимание на каждое правонарушение, включая посты в интернете

Как пример пресс-служба приводит недавний случай, когда девушка на своей странице в социальной сети поделилась историей конфликтной ситуации с водителем Toyota Land Cruiser Prado, и прикрепила к рассказу фотографию автомобиля обидчика. В комментариях посетители интернета отметили, что государственный номер, под которым ездила Toyota, принадлежит совсем другому автомобилю.

380c276096e9eb87ca7fff6882bcd774_small.jpeg

В ГАИ проверили информацию и составили на водителя внедорожника административный протокол за управление ТС с номером, который ему не принадлежит.

«Мы благодарны гражданам, которые сообщают о фактах нарушения законодательства. Неравнодушие участников дорожного движения, умноженное на сотрудничество с правоохранительными органами, позволяет быстро выявлять нарушителей и принимать соответствующие меры», — прокомментировал ситуацию начальник Департамента ГАИ МВД Украины Анатолий Сиренко.

Будем боротись :0130:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачив сьогодні хуйло з номером ISPOLIN на вул. Рівненській, десь біля 11 години.

Чувак по зустрічній смузі (через подвійну суцільну) обігнав автомобілі, які стояли на Т-подібному перехресті (перед поворотом до візового центру) і на червоне світло поїхав прямо.

Бидло рідкісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАИ Украины уже штрафует по записям в социальных сетях

А порушення статті 268 КУпАП при цьому не буде?!?!

Ярчік, як Ви вважаєте???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей исполин повністю ігнорує правила дорожнього руху..

мене також підрізав декілька раз на рівному місці..та і багато хто на борді був свідком а можливо стороною його неадекватності - судячи з коментів..

пропоную вичислити "лаха" і наказати/поговорити ....і т.д. що так не можно..но-но-но..і т.д.))

1 - вичисляємо де живе/працює

2 - ініаціативна група підїзджає - визиваємо - говоримо.

3 - ставимо ультиматум (або вічливість на дорозі або http://content.onlin...2011/12/166.jpg

якщо-що - я в ініціативну групу вхожу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малолітній дурень, з часом ,якщо є мізки, це проходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив сьогодні хуйло з номером ISPOLIN на вул. Рівненській, десь біля 11 години.

Чувак по зустрічній смузі (через подвійну суцільну) обігнав автомобілі, які стояли на Т-подібному перехресті (перед поворотом до візового центру) і на червоне світло поїхав прямо.

Бидло рідкісне.

Знайомі номери, той г... і мені кілька разів попадався, непам'ятаю що саме вчверив, але було точно, номер закарбувався у пам'яті як нехороша людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей исполин повністю ігнорує правила дорожнього руху..

мене також підрізав декілька раз на рівному місці..та і багато хто на борді був свідком а можливо стороною його неадекватності - судячи з коментів..

пропоную вичислити "лаха" і наказати/поговорити ....і т.д. що так не можно..но-но-но..і т.д.))

1 - вичисляємо де живе/працює

2 - ініаціативна група підїзджає - визиваємо - говоримо.

3 - ставимо ультиматум (або вічливість на дорозі або http://content.onlin...2011/12/166.jpg

якщо-що - я в ініціативну групу вхожу..

1 - на кравчука в новобудовах / тато співвласник глорія імпекс, де і певна особа працює

2 - ініціативна група говорить, він слухає з ухмилкою, киває головою.

3 - принімає ультиматум

4 - змін ніяких не виявлено

не одні люди вже говорили, попаде в аварію поламає рукі ногі і буде знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і? незрозумілий всплеск.

Здається мені, чувачок на темно-синьому кориті - то і є той ІСПОЛІН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені, чувачок на темно-синьому кориті - то і є той ІСПОЛІН

Так, то він і є. Мудлан поставив нового бампера "+5 до понтів" <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО такі мудлани розуміють тільки мову сили, коли група збереться і розтовче йому пику разом з автомобілем поки біди не наробив на дорозі.

Хоча і то не факт що зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я той таз біля ЦУМу пару разів бачив. І декілька разів по Волі він з шумом на всіх газах проїжав. Корито з прямотоком більше грохоту ніж їзди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО такі мудлани розуміють тільки мову сили, коли група збереться і розтовче йому пику разом з автомобілем поки біди не наробив на дорозі.

Він ще знайде "свого" шурупа на швидкості... Поб"єш - ще й крайній будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО такі мудлани розуміють тільки мову сили, коли група збереться і розтовче йому пику разом з автомобілем поки біди не наробив на дорозі.

Він ще знайде "свого" шурупа на швидкості... Поб"єш - ще й крайній будеш.

Головне, щоб ніхто з ним поряд не опинився, коли він того шурупа знайде.

Цікаво, його батько знає про його "подвиги"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наступного разу його хтось побачить - гляньте чи є в нього відеореєстратор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, проблема велика - відлетівше колесо може наробити великої біди, але не тільки йому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо наступного разу його хтось побачить - гляньте чи є в нього відеореєстратор.

А ти балаклаву одягай :_07: як будеш "йти на справу" :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитал про левый поворот, сразу стало понятно кто адекватно ездит ежедневно а кто из окна маршрутки ослоумием блещит, а по праздникам берет отца/деда/дяди машину и материт всех подряд :-)

Интернет - такая забавная штука!

Я ж выше писал, что можно понять причину обгоняющего через сплошную, остановившегося за стоп линией, запарковавшегося на два места, на это есть свои законные или незаконные, адекватные или неадекватные причины.

Но вот не включать заранее поворотник- это просто свинство и никак иначе.

З.ы. вспомнил веселую поговорку, Лох уперся и моргает, умный справа обгоняет. В городе сейчас практически все дороги подлатаны и правые полосы в хорошем состоянии, потому не стоит ими брезговать.

Только взаимоуважение и человеческое взаимопонимание езду по нашим дорогам сможет сделать спокойным и приятным :-)

Вважаю автобидлом обох. І того хто поворотник не вмикає на світлофорі, і того, хто думає, що самий хітрови@баний і проскочить колону на перехресті в лівому ряду. Якщо знаходиться виправдання для інших порушень, типу перетину подвійної розмітки, то також можна знайти виправдання і для невмикання поворотника і для будь-якого іншого порушення ПДР, але автобидло цим не переймається.

Ну і мій вам а-я-я-й в тему за їзду від Нової Лінії до "тюлькіного флоту" по зайнятій (мною) зустрічній. Напевно також є виправдання, так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, в чому хитрови...баність якщо прямо можна з обох рядів?Чому я маю ставати в правий де 5-10 машин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, в чому хитрови...баність якщо прямо можна з обох рядів?Чому я маю ставати в правий де 5-10 машин?

612 пост

Там все сказано, читай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, в чому хитрови...баність якщо прямо можна з обох рядів?Чому я маю ставати в правий де 5-10 машин?

На більшості перехресть воно може й так.

Але якщо їхати по вул. Рівненській зі сторони Рівного в напрямку центру, то є Т-подібне перехрестя, де направо йде поворот на Відродження.

Так от.

Їдучи з Рівного, доїхавши до цього перехрестя, ми маємо три смуги з такими напрямками руху:

Прямо | Прямо | Направо

Але відразу за перехрестям, без будь-якого плавного переходу, ці три смуги мають вже дещо інші напрямки:

Наліво | Прямо | --//--

Дорога "наліво" повертає на вул. Електроапаратну.

Багато хто ще перед перехрестям стає в крайню ліву смугу, хоч йому за перехрестям і не треба буде повертати на Електроапаратну, а потрібно їхати прямо. Що вони роблять? Правильно: на перехресті починають перелаштовуватися в середню смугу.

Я можу погодитися тоді, коли це роблять оперативно, не заважаючи іншим автомобілям (часом там стоять повільні вантажівки й автобуси). Але багато хто намагається тупо проскочити перед не менш, а то й більш шустрими автівками/водіями. Я таких не пропускаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їдучи з Рівного, доїхавши до цього перехрестя, ми маємо три смуги з такими напрямками руху:

Прямо | Прямо | Направо

Але відразу за перехрестям, без будь-якого плавного переходу, ці три смуги мають вже дещо інші напрямки:

Наліво | Прямо | --//--

Нічого подібного, далі йде наліво\Прямо\прямо, от тільки на правій смузі ЗАВЖДИ стоять таксисти і буси, от і виходить така ситуація нехватки рядів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...