Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Я так сами не можу мовчати після такого, невже раніше не можна ввімкнути поворот, не хочуть думати наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Про ліву смугу і поворот, - зловив себе на думці, що мене не дратує така ситуація, почекаю, а ще й швидше хтось пропустить в правий ряд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетерпеливым посвящается:

Учить мат часть!!!

ПДД УА

п.11.2

"На дорогах, имеющих две и более полосы для движения в одном направлении, нерельсовые транспортные средства должны двигаться как можно ближе к правому краю проезжей части, кроме случаев, когда выполняется опережение, объезд или перестроение перед поворотом налево или разворотом."

Так что если вылез, что не намного быстрее, чем проехать по правой, то будь любезен подождать, не терпая нервы ни себе ни людям.

Все нормальные водители, на таких участках, принимают вправо, независимо, включил впереди человек поворот или нет. Тем более, что при наших раскладах как правило с правого нужно объезжать какую нибудь маршрутку, а там ты "умный" на второй полосе :)

И не "бесит" и ничего другого. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетерпеливым посвящается:

Учить мат часть!!!

И не "бесит" и ничего другого. :)

9.4. Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менш як за 50-100 м у населених пунктах і за 150-200 м поза ними, і припиняти негайно після його закінчення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

Подавання попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, ліва крайня кагбе "по замовчуванню" призначена для повороту наліво, особливо якщо він є попереду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То другой вопрос. Но точно такой же как и вопрос "якого хера ты туда вылез - самый хитрый" :0161:

Лива смуга для повороту, объезда и ненадо туда лезть, если нервишки слабые, чтоб не "беситься" :) Хотя это и не снимает ответственности включать поворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, ліва крайня кагбе "по замовчуванню" призначена для повороту наліво, особливо якщо він є попереду.

А права для громадського транспорту, велосепедистів та пішоходів, які обходять імітацію тротуарів, чи припарковані на них авто.

Давайте не будемо про теорію, а про реалі.

Те, що дебілів які не включають поворотів дофіга - факт, який не залежить від ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То что "красавцев" пытающихся быть умнее 10-15 машин стоящих на светофоре по ПДД не занимая неположенную полосу, а потом создают помехи для объезда при дальнейшем движении (реалии) "дофіга - факт, який не залежить від ПДР" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дофіга красавців, які люблять по правій стороні тебе обігнати (по мостові від Там таму на Перемоги, моя швидкість не нижще 60км.), а потім стоять з лівим поворотом, і чекають поки ти їх пропустиш, бо там ремонтні роботи, або маршутка на зупинці, і дивуються де культура чому мене ніхто не пропустить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дофіга красавців, які люблять по правій стороні тебе обігнати (по мостові від Там таму на Перемоги, моя швидкість не нижще 60км.), а потім стоять з лівим поворотом, і чекають поки ти їх пропустиш, бо там ремонтні роботи, або маршутка на зупинці, і дивуються де культура чому мене ніхто не пропустить....

Я не аиправдовую нікого, особливо ''шумахерів'', але по правій стороні то не обгін, а випередження і не є обгоном. Обгін згідно пдр то є випередження з перетином роздільної смуги. Якщо Ви рухаєтесь по лівій стороні то не дивуйтесь що вас випереджуюють по правій, чи було б краще коли вам блимали фарами чи сигналили (наглі шумахери так і роблять)?

Головне то дотримання пдр і, звичайно, повага до колег водіїв, велосипедистів та пішоходів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так как нет машины, есть велосипед ) могу только сказать что нужно двигаться так как двигается поток, не занимать левую сторону просто так и тащиться в ней как черепаха. Не проскакивать на желтый ) и не ехать на красный ( если ты не велосипедист :0155: ) крутить башкой и не орать и сигналить с поводом и без.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще дофіга красавців, які люблять по правій стороні тебе обігнати (по мостові від Там таму на Перемоги, моя швидкість не нижще 60км.), а потім стоять з лівим поворотом, і чекають поки ти їх пропустиш, бо там ремонтні роботи, або маршутка на зупинці, і дивуються де культура чому мене ніхто не пропустить....

Я не аиправдовую нікого, особливо ''шумахерів'', але по правій стороні то не обгін, а випередження і не є обгоном. Обгін згідно пдр то є випередження з перетином роздільної смуги. Якщо Ви рухаєтесь по лівій стороні то не дивуйтесь що вас випереджуюють по правій, чи було б краще коли вам блимали фарами чи сигналили (наглі шумахери так і роблять)?

Головне то дотримання пдр і, звичайно, повага до колег водіїв, велосипедистів та пішоходів.

Так я знаю, що таке випередження, але попереду мене їде, до десяти авто і цей красавчег і не один з лівої смуги на праву випереджає весь потік, а потім стоїть з лівим поворотом....

до чого веду: на, що розраховує (випержальник), впертись в зупинку на якій стоїть маршутка, і чекати може хтось його пропустить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і цим закінчується що разу, вчора проїжджав цей міст раз п`ять, все закінчується аналогічно, випереджальники надіються, що їх пропустять....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до чого веду: на, що розраховує (випержальник), впертись в зупинку на якій стоїть маршутка, і чекати може хтось його пропустить...

Причому ні ту ж маршутку, ні тролейбус із зупинки жодного разу не випустивши <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чорт не заслуживаєт отдельной теми, хотя кто знаєт....поетому отмечу здесь.

c3ebf4a2a67fa9633dc37be406c62f6a.jpg

Место - парковка напротів дверей "Велозони", Старий ринок.

Стоіт авто открите, мотор жужить, в авто девочка лет 6. Танюша зоркій глаз поділилася тревогой, 15 мін стоїть вот так....тревога за дітя. Решилі поговоріть, узнать, угостіть - Танюше і козирі в рукі (надеюсь понятно почему). Стою, наблюдаю за магазом, обстановкой в 2 метра....і тут нарісовується тело. Оказивається "дядя" девочке, на замечанія - почему оставіл ребьонка без прісморта і т.д. начінаєт жутко хаміть і я би сказал биковать на ровном месте. Поругался і сіпалса в магаз по торговле-заменой орг. технікі в том же ряде, через 5 мін. сел да укотіл угостів малишку канфетой.

Надеюсь, родітелі узнают об "інциденте" і зделают вивод....

Если хамят-надо дать в морду.Тут еще не понятно какими были "замечания".Может ты быковать начал раньше?

Я не в коем случае не оправдываю Кенгу.

Пока ехал неделю назад по Польше,целый день в новостях говорили про трагедию,папа вез ребенка в садик и забыл про него.Дитя пробыло 8 часом в машине на солнце пока отец был на работе,вечером спасатели доставали труп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нетерпеливым посвящается:

Учить мат часть!!!

ПДД УА

п.11.2

"На дорогах, имеющих две и более полосы для движения в одном направлении, нерельсовые транспортные средства должны двигаться как можно ближе к правому краю проезжей части, кроме случаев, когда выполняется опережение, объезд или перестроение перед поворотом налево или разворотом."

Так что если вылез, что не намного быстрее, чем проехать по правой, то будь любезен подождать, не терпая нервы ни себе ни людям.

Все нормальные водители, на таких участках, принимают вправо, независимо, включил впереди человек поворот или нет. Тем более, что при наших раскладах как правило с правого нужно объезжать какую нибудь маршрутку, а там ты "умный" на второй полосе :)...

Доречі, ліва крайня кагбе "по замовчуванню" призначена для повороту наліво, особливо якщо він є попереду.

То другой вопрос. Но точно такой же как и вопрос "якого хера ты туда вылез - самый хитрый" :0161:

Лива смуга для повороту, объезда и ненадо туда лезть, если нервишки слабые, чтоб не "беситься" :) Хотя это и не снимает ответственности включать поворот.

Наприклад, на Ковельській, перехрестя перед "Приладобудівним" заводом ("Електротермометрія"), їдемо зі сторони Ковеля, наліво поворот до "Нової лінії" (вул. Шевченка) - відразу після світлофора зупинка маршруток, де ті й відразу зупиняються. Наліво там не так вже й часто хто повертає. Чому я буду ставати за двома-трьома маршрутками, які 100% зупиняться і мені доведеться тикатись в ліву смугу?!? Я як їхав в лівій смузі, так собі і стаю в ліву. Мені щось забороняє? Ні. Але коли вмикається "зелений", мудак переді мною вмикає "лівий" і стоїть...

Далі, наступний приклад, перехрестя на Рівненській за Автозаводом перед ВОГом, наліво йде Авторемонтна, їдемо зі сторони мосту. Над лівим рядом висить знак "Напрямок руху по смугах", який вказує, що з цієї смуги дозволяється рух як наліво, так і прямо! Чи може цей знак, по-вашому, щось інше означає?!? В ньому (в цьому лівому ряду) стоїть одна-дві машини, серед яких теж часто знайдеться мудак, котрий вмикає поворотник вже після запалювання "зеленого", маючи в дупі всіх, хто позаду нього.

Далі, є купа перехресть, де на світлофорі висить "зелена стрілка", яка дозволяє поворот праворуч при "червоному". Чому я буду займати цей правий ряд, якщо хтось, кому потрібно направо, міг би в цей час проїхати?!? (наприклад, перехрестя Гордіюк-Кравчука, їдемо зі сторони "північного" ринку). Але і тут, як завжди, перед тобою знайдеться таке, що поворотник економить і включить "лівий" після включення "зеленого"!

Так що панове знавці ПДР, давайте не будемо вумнічати! Той, хто стоїть в лівому ряду (з планами повернути наліво) і не вмикає "поворотник" - АВТОБИДЛО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку найпоширеніші види бидла на наших дорогах:

1.Не включати повороти або включати коли вже загорілось зелене.

2.Не зупинятись на стоп лінії перед світлофором.(маршрутчики взагалі всі стартують на червоне,тіпа "я знаю,через 3.555 секунди буде жовто-зелене")

ну і третє бидло а ля "Ісполін".Але такий вид зазвичай життя вчить швидко.Доречі люди які його знають в житті,кажуть дуже простий і тихий хлопець,слова не витягнути,просто багаті батьки і можливо в тому і є корінь зла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Україні створили соціальний ресурс, який покликаний підвищити культуру кермування та взаємоповаги між водіями та пішоходами

"АвтоКарма" — це проект, який співппацює з ДАІ. Таким чином порушника можна буде карати не лише у коментарях, а і на практиці. Надіславши запит з фото-і відеоматеріалом, можна закликати ДАІ провести з порушником роз'яснювальну роботу, повідомляє Ain.ua.

Найчастіше водій-порушник сам знаходить себе у базі дуже швидко. Деякі роблять висновки і виправляються, після пари-трійки листівок під лобовим склом або дізнавшись, яка слава про них ходить в мережі.

Ресурс також дає можливість швидко повідомити про порушення, використовуючи мобільний телефон. Фото або відео фіксація, підпис і все. Додаток автоматично встановить гео-мітку (точку на карті — вулицю, адреса, місто) і опублікує відгук на ресурсі. Після цього відгук побачать всі користувачі і зможуть проголосувати і прокоментувати ситуацію.

"Ми за повагу на дорогах. І культивуємо європейський стиль водіння. Точно так як і взаємоповагу автолюбителів, професіоналів, велосипедистів і пішоходів", — кажуть розробники сайту.

http://autocarma.org/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і третє бидло а ля "Ісполін".Але такий вид зазвичай життя вчить швидко.Доречі люди які його знають в житті,кажуть дуже простий і тихий хлопець,слова не витягнути,просто багаті батьки і можливо в тому і є корінь зла.

бачив я двох тіпочків біля "ісполіна" сьогодні під санремо. пижились один перед одним так, що здавалось що лопнуть.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад, на Ковельській, перехрестя перед "Приладобудівним" заводом ("Електротермометрія"), їдемо зі сторони Ковеля, наліво поворот до "Нової лінії" (вул. Шевченка) - відразу після світлофора зупинка маршруток, де ті й відразу зупиняються. Наліво там не так вже й часто хто повертає. Чому я буду ставати за двома-трьома маршрутками, які 100% зупиняться і мені доведеться тикатись в ліву смугу?!? Я як їхав в лівій смузі, так собі і стаю в ліву. Мені щось забороняє? Ні. Але коли вмикається "зелений", мудак переді мною вмикає "лівий" і стоїть...

Это мой, можно сказать, родной перекресток. Я его проезжаю как минимум раз-два в день.

Если б ты знал сколько там машин "згинуло" из-за умников из левой смуги .....о.о.о.о.о.о... :0162:

Понимаешь, друг ---- ТЕБЕ ТУДА НИЗЗЗЯ.

Мало ли почему, у него не горит поворот, я, например, пока доезжаю за мост мушу два три раза поворот включить ибо объзжая ямы на мосту он у меня выключается. Но мне не в падлу :).

Второй вариант подъехал "мудак" к Прибору в левый ряд типа ехать прямо, за ним второй и теретий, справа 10 машин. Троица со светофора трогается, останавливается спарва маршрутка, а то еще и трогается, и все 10 машин должны стать - ибо три красавца, умнее, растянулись и всю колону держат, им пох ПДД, они не быдло не, не. :)

Далі, наступний приклад, перехрестя на Рівненській за Автозаводом перед ВОГом, наліво йде Авторемонтна, .........рух як наліво, так і прямо! Чи може цей знак, по-вашому, щось інше означає?!?

Ктож мешает ехать прямо, дождись и ехай :) А справа уже проскочили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna,при чом тут тема про фреймсет-непонятно.

Так як ти пишеш то я більше половини твоїх слів не улавлюю.Так шо на граблі наступив колись по моєму ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитал про левый поворот, сразу стало понятно кто адекватно ездит ежедневно а кто из окна маршрутки ослоумием блещит, а по праздникам берет отца/деда/дяди машину и материт всех подряд :-)

Интернет - такая забавная штука!

Я ж выше писал, что можно понять причину обгоняющего через сплошную, остановившегося за стоп линией, запарковавшегося на два места, на это есть свои законные или незаконные, адекватные или неадекватные причины.

Но вот не включать заранее поворотник- это просто свинство и никак иначе.

З.ы. вспомнил веселую поговорку, Лох уперся и моргает, умный справа обгоняет. В городе сейчас практически все дороги подлатаны и правые полосы в хорошем состоянии, потому не стоит ими брезговать.

Только взаимоуважение и человеческое взаимопонимание езду по нашим дорогам сможет сделать спокойным и приятным :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только взаимоуважение и человеческое взаимопонимание езду по нашим дорогам сможет сделать спокойным и приятным :-)

Так. А ще - використання своїх, а не чужих аккаунтів на борді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только взаимоуважение и человеческое взаимопонимание езду по нашим дорогам сможет сделать спокойным и приятным :-)

Так. А ще - використання своїх, а не чужих аккаунтів на борді :)

Алексей не писатель, Алексей читатель! А для чтения и семейного ника достаточно. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось приклад їзди на перехресті Дубенської, зверніть увагу на рух із правої сторони (жовте кенго), де авто мало повернути праворуч та зліва на біле кенго та чоний мерс котрі теж срали на пдр бо у смузі, що посередині, з якої можна їхати прямо, 8 автівок було, ппц багато :)

https://www.youtube....eature=youtu.be

друге відео, тут на перехресті вул. Ковельська мерс з номерами вродь VVV 777 із зустрічної смуги вирішив обігнати всю колону, не скидаючи швидкості, пролетів у поворот чим ледь не підрізав першу машину. То на 1хв 32сек. видно. Мажорне бидло, ганьба!

https://www.youtube....eature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...