Перейти до змісту

А у Вас є "Воля"?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ну, це лише слова! Свої вислови якимось фактами можете підтвердити?
поживете-побачите :). Волю можна дивитися по різному :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Замовив собі 77 каналів за 20 грн на 3 місяці.

Передивився я ті 77 каналів,знову більше половини хламу,як і в Аверса.

Нє,поки жиють торенти не тра мені ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка така, якщо тянути щось нове і так далі, то в наш час це економічно не вишідно взагалі.

Та верства населнння кому треба якісне телебачення і так далі, обзавелась собі тарілками якісними і так далі, і дивиться собі.

Інша верства населення дивиться все по Інтернету, і то не всі райони мають якісний інтернет, і провайдери "криві" їх теж можна зрозуміти, зокрема погана якість в Київстара і Датагруп, далі йде Укртелеком, і Аійрбайст по останньому взагалі політ нормальний проблем не було ні разу, хоча в деяких районах і на нього скаржуться.

Якщо розглядати тільки телебачення то можна ставити супутникову антену на будинок, і далі вже роздавати всім канали - це думаю буде простіше і не так затратно (платити комунікації і так далі).

А так зараз Аверс (чи там Одеко) задовільняє повністю 80% користувачів (я так думаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та верства населнння кому треба якісне телебачення і так далі, обзавелась собі тарілками якісними і так далі, і дивиться собі.
Ви ще не знаєте який сюрпрайз нам готують на верху.
Якщо розглядати тільки телебачення то можна ставити супутникову антену на будинок, і далі вже роздавати всім канали - це думаю буде простіше і не так затратно (платити комунікації і так далі).
ду-у-у-же затратно, якісне обладнання ду-у-у-же дороге. Можна і здешевити і використати но нейм обладнання. Ось в житловому комплексі Коста Брава хотіли таке зробити, але так і не зробили :(. Спеціалістів в Луцьку немає , а фірми-професіонали беруть за свої послуги і відповідні гроші.

Да і з ОТТ і IPTV також туманно (ліцензія дорога). Нацсовет запретил бесплатное интернет-телевидение в Украине

Якби Волі не було вигідно, повірте мені, вона б не виходила на ринок Західної УКраїни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та верства населнння кому треба якісне телебачення і так далі, обзавелась собі тарілками якісними і так далі, і дивиться собі.
Ви ще не знаєте який сюрпрайз нам готують на верху.

Так порадуйте нас Всіх тією таємницею, а то лише пустозвоните!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну -ну а світло тянуть з єршова тп що біля гостинця(підстанція для такого "маленького об'єкту" )просто слабенька невистачить потужності для новобудови

А ви думаєте Там-там будував власну 10/0,4-кіловольтну підстанцію без запасу потужності? Ну-ну... І підводив він струм до цієї "десятки" не з "Північної" і не з 110/35-кіловольтної що біля Гостинця, а з 110/35-кіловольтної біля "Слона". І було це давно. А будувати власну 110/35/10/0,4 кіловольтну підстанцію в Континіума нема ані ліцензії ані можливостей ані потреби. І Волиньобленерго цим також не займається і не планує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так порадуйте нас Всіх тією таємницею
на це він і сюрпрайз :). Добре привідкрию завісу одного сюрпрайза 6 листопада о 10.00 вмикайте радіо і слухайте сесію парламенту оскільки буде розглядатися в другому читанні один дуже цікавий законопрект (від якого всі специ в телевізійній галузі в шоці :( ).
а то лише пустозвоните!!!
я такими речами не займаюся тільки щось цей пустодзвін збувається (наприклад безкарткове кодування ефірної цифри, тоді також не лише на борді, а й на інших форумах написав про це, то говорили, що я не сповна розуму :0004: і ось через тиждень з'являється офіційний документ :) ).

А Ви, що не любите сюрпрайзи? Є таке поняття як етика і тому я не можу всі сюрпрайзи викинути в паблік :). Тому дивіться кіно під назвою життя. :). Зрозумійте - це не профільний форум де всі один одного знають і говорятьпрямо :). Той хто мене знає той і знає всі сюрпрайзи, але мовчить. Коли сюди зайде один чоловік, то він підтвердить, все що я йому розповідав ще влітку - все починає поступово збуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви, що не любите сюрпрайзи? Є таке поняття як етика і тому я не можу всі сюрпрайзи викинути в паблік :). Тому дивіться кіно під назвою життя. :). Зрозумійте - це не профільний форум де всі один одного знають і говорятьпрямо :). Той хто мене знає той і знає всі сюрпрайзи, але мовчить. Коли сюди зайде один чоловік, то він підтвердить, все що я йому розповідав ще влітку - все починає поступово збуватися.

так, це не профільний форум, і суть написання повідомлень тут не в тому, щоб показати "я перец, знаю тайни пентагона, гадаю на тарілках і розбираюся в законопроектах і настройках холодильників, но нікому не скажу", а в тому, щоб ділитися знаннями з оточуючими. Тому те шо ви пишете про телебачення = гетто пише про політику = флуд .

П.С, щодо сюрпризів телебачення - мені нецікаво і просто насрати, тв особливо не дивлюся і не збираюся, тим більше за гроші. мене просто харять такі "звьозди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і суть написання повідомлень тут не в тому, щоб показати "я перец, знаю тайни пентагона, гадаю на тарілках і розбираюся в законопроектах і настройках холодильників, но нікому не скажу", а в тому, щоб ділитися знаннями з оточуючими.
:naezd: від цього нікому легше не стане. Був би код HIDE було би більше інфи, а так є те, що є. Один тоже на одному форумі багато писав і де він зараз? Хочете вірте, хочете ні - забрали хлопці в погонах...
Тому те шо ви пишете про телебачення = гетто пише про політику = флуд .
Якщо це все флуд, тоді дозвольте відкланятися і сказати всім до побачення і дякую за увагу. Добре написав би я про деякі сюрпрайзи ніхто не повірив би. Тепер можете мінусувати, можете видаляти всі мої повідомлення і профіль. Вибачте якщо я когось образив. Бувайте здорові!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це все флуд, тоді дозвольте відкланятися і сказати всім до побачення і дякую за увагу.

Не треба в крайнощі кидатись.

Розумна людина, яка дуже добре знає і орієнтується в своїй галузі навіть на не профільному форумі досить цікавий співрозмовник.

Є чим поділитись - діліться, не плануєте ділитись - промовчіть, але інтригувати без планів на публікацію не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив собі 77 каналів за 20 грн на 3 місяці.

Так а нічого ще не встигли змінити. Ті самі канали. Та сама кількість. Та сама ціна. Навіть ті, хто зараз платить 10 гривень - продовжать їх платити.

Потрібно писати заяву чи можна і по тел. замовити ? Я так розумію це якась акція?

Це тільки для нових абонентів (що зараз не підключені до Аверсу/Одеко/Волі)

http://lutsk.volia.c.../special-price/

Опять кидок ни discovery ни national geographic

Це питання часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був би код HIDE було би більше інфи, а так є те, що є.

Хтось не читає теми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво коли вони запустять цифру.... і яким чином усе це здійсниться... нова "коробка" в під"їзді вісить вже давно.... але яким чином від коробки і до тел... чи треба якесь додаткове обладнання? і тд і тп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво коли вони запустять цифру.... і яким чином усе це здійсниться... нова "коробка" в під"їзді вісить вже давно.... але яким чином від коробки і до тел... чи треба якесь додаткове обладнання? і тд і тп...

Ще не визначено

Якщо вести мову про класичне кабельне цифрове ТБ (таке як у більшості великих мереж інших регіонів), то буде використовуватись той самий коаксіальний кабель, що в квартирі під'єднується до кабельного тюнера чи телевізора з підтримкою DVB-C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в інтернеті нічого про поглинання аверса не пише...

Прийшла бумага сьогодні що на мене(квартиру) оформлений договір (був надрукований на тому ж папері номер і пароль від "акаунта")

Цікавості ради зайшов на ту волю і дійсно я підключений, пише який стартовий і навіть кредит вже включений і є заборгованість...Я в шоці! Шукаю номер телефону а його нема, тільки адреса Волі 66, в неті по такій адресі немає нічого. На самому ж сайті номера тільки Київські і ніяким "центром підтримки" в Луцьку там і не пахне...

Добре що іноді заходжу на борду, ато був би "сі нервувавсь"

Вокзал працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну -ну а світло тянуть з єршова тп що біля гостинця(підстанція для такого "маленького об'єкту" )просто слабенька невистачить потужності для новобудови

А ви думаєте Там-там будував власну 10/0,4-кіловольтну підстанцію без запасу потужності? Ну-ну... І підводив він струм до цієї "десятки" не з "Північної" і не з 110/35-кіловольтної що біля Гостинця, а з 110/35-кіловольтної біля "Слона". І було це давно. А будувати власну 110/35/10/0,4 кіловольтну підстанцію в Континіума нема ані ліцензії ані можливостей ані потреби. І Волиньобленерго цим також не займається і не планує.

Ви хоть один раз десь бачили як виглядає підстанція високої напруги?

Кількість трансформаторних підстанцій — напругою 35 кВ та 110 кВ - 111 штук по всі Волинськиій області. Тип підстанцій: 110/10 кВ, 35/10 кВ, 110/35/10 кВ. В Луцьку 4 шт 110/10 кВ. По місту розташовані ТП 10/0,4 кВ. Звідки у Вас інформація що біля Гостинця і Слона є ПС 110/35 кВ?

Ви напевно не розумієте що таке ПС 35-110 кВ і які ставляться вимоги до їх будівництва та обслуговування?

А Там-Там заживлений двома КЛ 10 кВ від ПС "Луцьк-Північна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил только что на Воля, про цифру молчат, спрашивал что планируется с изменений , говорят пока что не каких изменений нету и не планируется ... Просто Аверсу разрешили использовать название ихнего бренда... бред какой то ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Які можуть бути зміни? :)

"Одеко" нічого не зробили. Як побачили яку х*%№% купили, вирішили відбити втрати і продати іншому.

Продали "Воля". Думаю вони ще толком не розуміють що купили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продали "Воля". Думаю вони ще толком не розуміють що купили :)

Чому ж? Купили приміщення.Купили наф нікому не потрібну апаратуру. Купили МОЖЛИВІСТЬ продавати послуги КОНКРЕТНІЙ цільовій аудиторії - а саме УСІМ користувачам "Аверс"-а. Якась частка відсіється, ймовірно. А хтось і залишиться. Якщо будуть "прикормлювати" людей "ніштяками" типу TV1000 чи там National Geographic, то багато людей підтягнеться. Та й "Воля" контора не з бідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...