Перейти до змісту

А у Вас є "Воля"?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Покажы мне где ты видишь что в Луцке есть пакет Вселенная?
а где я написал, что в Луцке цифровая телесеть? Вы хоть знаете сколько денег просит за трансляцию своих каналов Discovery или National geographic ? Если есть возможность поинтересуйтесь. Даже не просите здесь я цифр озвучивать не буду.
Тільки цей пакет недоступний в Луцьку? поки що...
саме так, коли протянуть оптоволокно тоді буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

тогда зачем нам писать что она есть, если её нету в Луцке... мне всеравно что там есть в Ровно или в Киеве...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тогда зачем нам писать что она есть, если её нету в Луцке... мне всеравно что там есть в Ровно или в Киеве...
и почему Вы такой раздраженный? Хотите все и сразу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока они накроют все оптикой и так дали то можно будет состариться...

и технологии новые не спят... так что это все утопия...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока они накроют все оптикой и так дали то можно будет состариться...
все будет сделано в кротчайшие строки :)
и технологии новые не спят
о каких технологиях идет речь? Просветите пожалуйста.
так что это все утопия...
почему Вы так считаете?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока они накроют все оптикой и так дали то можно будет состариться...

и технологии новые не спят... так что это все утопия..

доречі по Соборності зі сторони Там Таму прорили траншею від гостинця і риють десь приблизно до Там Таму...

по не перевіреним даним тянуть оптику........ і якійсь товстий кабель стирчить біля Гостинця....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока они накроют все оптикой и так дали то можно будет состариться...
все будет сделано в кротчайшие строки :)

Звідкіль інфа? Чи то просто здогадкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даже не просите здесь я цифр озвучивать не буду.

Насколько я знаю раньше стоила то ли 12, то ли 15 центов за абонента. А если кабельный оператор заказывает все каналы дискавери и анимал планет то еще дешевле.

link

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив собі 77 каналів за 20 грн на 3 місяці.

Потрібно писати заяву чи можна і по тел. замовити ? Я так розумію це якась акція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не дуже любить пошуком користуватись, та й не завжди той пошук адекватно працюе

На борді пошук взагалі "хіленький". Якщо тут щось порібно знайти, користуюсь Гуглом. Набагато ефективніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока они накроют все оптикой и так дали то можно будет состариться...

и технологии новые не спят... так что это все утопия..

доречі по Соборності зі сторони Там Таму прорили траншею від гостинця і риють десь приблизно до Там Таму...

по не перевіреним даним тянуть оптику........ і якійсь товстий кабель стирчить біля Гостинця....

:0151: ОПТИКУ :0137: ПРОТЯГУЮТЬ СИЛОВІ КАБЕЛІ (СВІТЛО) НА ТАМ-ТАМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж знайшов у почті такий лист. нестав його відкривати так як завжди якийс спам навіть на поштову скриньку приходить.

в мене аверс є (був) 20 каналів.

то що мені тоді робити? що там було написано. мені впринципі більше 20 і не треба. зранку новини подивитися та й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОПТИКУ ПРОТЯГУЮТЬ СИЛОВІ КАБЕЛІ (СВІТЛО) НА ТАМ-ТАМ

А з яких це пір в нас силові кабелі від електропідстанції тягнуть під землею? Найближча підстанція від там-таму біля гостинця? Ну-ну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОПТИКУ ПРОТЯГУЮТЬ СИЛОВІ КАБЕЛІ (СВІТЛО) НА ТАМ-ТАМ

А з яких це пір в нас силові кабелі від тягнуть під землею? Найближча підстанція від там-таму біля гостинця? Ну-ну.

ну -ну а світло тянуть з єршова тп що біля гостинця(підстанція для такого "маленького об'єкту" )просто слабенька невистачить потужності для новобудови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажы мне где ты видишь что в Луцке есть пакет Вселенная?
а где я написал, что в Луцке цифровая телесеть? Вы хоть знаете сколько денег просит за трансляцию своих каналов ? Если есть возможность поинтересуйтесь. Даже не просите здесь я цифр озвучивать не буду.
Тільки цей пакет недоступний в Луцьку? поки що...
саме так, коли протянуть оптоволокно тоді буде.

Чото я не доганяю, а у домашнего телекома откуда Discovery , National geographic,Аnimal planet?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони з часом запустять цифрове кабельне телебачення, то як буде відбуватися підключення? Якесь обладнання необхідно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони з часом запустять цифрове кабельне телебачення, то як буде відбуватися підключення? Якесь обладнання необхідно?

Здається очевидним є те, що потрібен цифровий тюнер.

В тюнер вставляється картка абонента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони з часом запустять цифрове кабельне телебачення, то як буде відбуватися підключення? Якесь обладнання необхідно?

Здається очевидним є те, що потрібен цифровий тюнер.

В тюнер вставляється картка абонента.

На сайті розписано. Тюнер в оренду - 13 грн/міс. Про карту не сказано нічого. Мабуть її (карту абонента) включили в оренду тюнера (вона сама понад 300 грн вартує).

Доречі, щодо оптики - в мене в під'їзді ящик із заведеною туди оптикою висить уже поняд 3 тижні.

4jou8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вони з часом запустять цифрове кабельне телебачення, то як буде відбуватися підключення? Якесь обладнання необхідно?

Здається очевидним є те, що потрібен цифровий тюнер.

В тюнер вставляється картка абонента.

Цікавить чи тюнери тільки ті, що вони пропонують, чи може бути любий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідкіль інфа?
як Вам сказати, дуже давно цікавлюся телебаченням і тому можу розповісти дуже багато цікавого, що чекаэ всіх нас по переду :) Деякі речі які я розповідав одному бордівчанину ще влітку вже збуваються :).
Чи то просто здогадкі?
ні не здогадки, строків поки назвати не можу.
link
зараз все змінилося. І залежить від типу платформи від кількості абонентів та інших факторів. Тому і ціна різна.
Потрібно писати заяву чи можна і по тел. замовити ?
через сайт Волі можете замовити (тільки оберіть місто Луцьк).
Чото я не доганяю, а у домашнего телекома откуда Discovery , National geographic,Аnimal planet?
скорішще всього піратствують :) Або мають ду-у-у-у-же багато грошей :).
Якщо вони з часом запустять цифрове кабельне телебачення, то як буде відбуватися підключення? Якесь обладнання необхідно?
ресивер можете взяти у Волі в аренду, а якщо телевізор має вбудований DVB-C, то придбаєте лише модуль.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідкіль інфа?
як Вам сказати, дуже давно цікавлюся телебаченням і тому можу розповісти дуже багато цікавого, що чекаэ всіх нас по переду :) Деякі речі які я розповідав одному бордівчанину ще влітку вже збуваються :).
Чи то просто здогадкі?
ні не здогадки, строків поки назвати не можу.

Ну, це лише слова! Свої вислови якимось фактами можете підтвердити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...