Перейти до змісту

А у Вас є "Воля"?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Знайшов буклет у пошті. Типу Воля (броандбенд) 49 каналів і за 25 грн.

Хто що в курсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Вчора чи позавчора відкривали тему з таким же питанням.

В Луцьку походу змінився оператор кабельного телебачення - тепер замість Аверсу буде Воля.

p.s.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Третя тема з одного й того ж питання. Може варто перенести в тему "Аверс"? А то незабаром буде ще не одна тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов буклет у пошті. Типу Воля (броандбенд) 49 каналів і за 25 грн.

Хто що в курсі?

Аналогічна знахідка в поштовому ящику. Пише, питу: з 01.11 ви будете обслуговуватись згідно загального тарифу (49 каналів / 25 грн,). Менше місяця тому я перевівся на 73 канали. Я був в гніві!

Поїхав до них (на Соборності). Сказали, що це все носить лише рекламний характер. Одним словом, макулатура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Третя тема з одного й того ж питання. Може варто перенести в тему "Аверс"? А то незабаром буде ще не одна тема.

ну буде ще одна тема й що ? що закриется, що перенесется, та й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну буде ще одна тема й що ?
не знаю які на борді порядки, просто на профільних форумах не створюють дублюючі теми щоб легше було інформацію шукати, а віідповідно і відповіді на питання які виникають.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці. Третя тема з одного й того ж питання. Може варто перенести в тему "Аверс"? А то незабаром буде ще не одна тема.

а може не варто? мова йде про оператора "Воля", а не про "Аверс". як можна читаючи назву теми присвячену "Аверсу" знати, що в темі йде мова про "Волю"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю які на борді порядки, просто на профільних форумах не створюють дублюючі теми щоб легше було інформацію шукати, а віідповідно і відповіді на питання які виникають.

так на те вони й профiльнi :) та й всерiвно,навiтьна профiльних перiодично вилазять однi й тi ж самi питання, народ не дуже любить пошуком користуватись, та й не завжди той пошук адекватно працюе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може не варто? мова йде про оператора "Воля", а не про "Аверс". як можна читаючи назву теми присвячену "Аверсу" знати, що в темі йде мова про "Волю"?
якби Ви заглянули в тему Аверс багато чого цікавого дізналися. Якщо Вам важко прочитати дану тему, тоді повторю:
"Технічне обслуговування та експлуатацію телекомунікаційної мережі на території м. Луцька, у відповідності до вимог Закону України «Про телекомунікації», без права надання програмної (інформаційної) послуги, здійснює оператор Відкрите акціонерне товариство «Корпорація «Аверс»".
народ не дуже любить пошуком користуватись
хто не любить - бан забезпечено (якщо постійно запитувати те, що обговорювали). Навіть є закриті форуми де обговорюється те, що ніколи не попаде в паблік.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також знайшов в поштовому ящику такий лист. Ну і є дещо цікаве, а саме: з 01.11.2012р. мій пакет буде називатися Легкий-49 каналів/25 грн. + я так розумію будуть змінюватись і самі канали, але на їхньому сайті Пакети зовсім ін. і назви і кількість каналів. Може хтось вже розбирався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також знайшов в поштовому ящику такий лист. Ну і є дещо цікаве, а саме: з 01.11.2012р. мій пакет буде називатися Легкий-49 каналів/25 грн. + я так розумію будуть змінюватись і самі канали, але на їхньому сайті Пакети зовсім ін. і назви і кількість каналів. Може хтось вже розбирався?
відповіді на всі запитання шукайте в наступних розділах: Аверс і Рахунок за кабельне телебачення де все розписано.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також знайшов в поштовому ящику такий лист. Ну і є дещо цікаве, а саме: з 01.11.2012р. мій пакет буде називатися Легкий-49 каналів/25 грн. + я так розумію будуть змінюватись і самі канали, але на їхньому сайті Пакети зовсім ін. і назви і кількість каналів. Може хтось вже розбирався?
відповіді на всі запитання шукайте в наступних розділах: Аверс і Рахунок за кабельне телебачення де все розписано.

Може я сліпий, але тицніть мені де саме інфа про ТП з 01.11 ? В буклеті вказано одне, на сайті зовсім ін. а на бігбордах ще ін. кому вірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж прийшов лист (Грушевського). В ньому вказано, що на даний момент послугу призупинено (вже роки зо два не користуюся), і пропозиція підключитися заново, проте не маю жодного бажання аертатися. Маю тарілку (3 головки), в майбутньому планую придбати ауру для перегляду всього по інтернету.

П.С. маю достовірну інформацію, що для "нового Аверса" будується оптоволоконна мережа по Луцьку (бо Величко захотів захмарну ціну за стару). Так що надія на кращу якість є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось все запутано.

напевно знову піднімуть плату за канали, нормальні канали перенесуть ще в хрен зна який пакет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я сліпий, але тицніть мені де саме інфа про ТП з 01.11 ?
хто Вам сказав, що Воля буде в Луцьку з 1 листопада?
До кінця року в Луцьку буде Воля-кабель, з 1 листопада 2012 року вносяться зміни до Публічного договору про надання телекомунікаційних послуг.
Сам договір в повідомленні #5 в темі Рахунок за кабельне телебачення

Підтвердження моїх слів

Кому цікаво.Дзвонив на Волю,наразі йде копіювання бази абонентів.Як тільки вони все впорядкують,так відразу й можна буде підключатись.Орієнтовно це займе 1-2 місяця.

На сайті Волі вже є перелік каналів для Луцька: http://lutsk.volia.c...ort/tv/setup/f/

(бо Величко захотів захмарну ціну за стару)
хто таке сказав? Будується із-за того, що Воля надає послуги цифрого кабельного телебачення, а не аналогового як ОДЕКО, а також для послуги Інтернет.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять кидок ни discovery ни national geographic
в чем кидок? Данные телеканалы есть в цифровой сети Воли в пакете Вселенная.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять кидок ни discovery ни national geographic
в чем кидок? Данные телеканалы есть в цифровой сети Воли в пакете Вселенная.

Покажы мне где ты видишь что в Луцке есть пакет Вселенная?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чем кидок? Данные телеканалы есть в цифровой сети Воли в пакете Вселенная.

Тільки цей пакет недоступний в Луцьку! поки що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...