Перейти до змісту

А у Вас є "Воля"?


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Подал заявку на подключения 2 недели назад. Позвонила через дня 3 дама ,уточнила желаю ли я подключится, сказала ждите завтра придёт мастер,жду до сих пор :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

ух..невже все так сумно? і нема ніякої надії що прийде "Воля" усе модренізує і підключить усіх до цифрового тб ? =))) а так хочеться вірити =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз пакет від аверсу на 23 канали (базовий). Він зміниться коли аверс остаточно стане Волею?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз пакет від аверсу на 23 канали (базовий). Він зміниться коли аверс остаточно стане Волею?

Воля вже остаточно) Поки що все лишається по-старому, інакше з оплатою. Раніше просто в квитанції за комуналку все було, тепер тре на їх рахунок.

Єдине що нове - 20 грн за пакет, який був 40. Але це для нових клієнтів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене зараз пакет від аверсу на 23 канали (базовий). Він зміниться коли аверс остаточно стане Волею?

Воля вже остаточно) Поки що все лишається по-старому, інакше з оплатою. Раніше просто в квитанції за комуналку все було, тепер тре на їх рахунок.

Єдине що нове - 20 грн за пакет, який був 40. Але це для нових клієнтів

Тобто платити треба буде через термінал, банк чи інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу на їхньому сайті нажав кнопку підключити,ввів адресу,за 15хв.подзвонила дівчина і спитала коли мені зручно прийняти майстра,який принесе стару угоду для скасування і нову для підписання.Завтра чекаю майстра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто платити треба буде через термінал, банк чи інтернет?

Так. Оплата через термінали. Може, далі щось поміняють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потрібно для скасування/підписання угоди людина, на яку підписаний договір, якщо вона вже не прописана в квартирі? і чи можна оформити новий договір на людину з пропискою чи обов'язково на власника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А через Приват24 ніхто не розібрався як можна заплатити ? Бо в меню "Оплата послуг Воля" потрібно вибрати місто, а Луцька і немає в списку. А на сайті Волі пропонується оплата тільки через:

ЕДИНЫЙ КОШЕЛЕК W1.UA

Portmone.com

WebMoney Украина

ИзиПей

А з ними не хочеться возитись. Напряму через приват 24 не вийде ? Є ідеї ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу на їхньому сайті нажав кнопку підключити,ввів адресу,за 15хв.подзвонила дівчина і спитала коли мені зручно прийняти майстра,який принесе стару угоду для скасування і нову для підписання.Завтра чекаю майстра.

ХА-ХА! Подзвонила тільки що дівчина і сказала:"Сорі,але наразі не можемо у вашому місті підключити Вас на акційний пакет і на неакційний також,взагалі не можемо підключити.Мені стидно працювати на таку компанію. Залишайтесь на старій угоді,ми Вам передзвонимо,мабуть,коли-небудь,після 21-го грудня."

Так шо "Волі" у мене не є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потрібно для скасування/підписання угоди людина, на яку підписаний договір, якщо вона вже не прописана в квартирі? і чи можна оформити новий договір на людину з пропискою чи обов'язково на власника?

Берете свій паспорт , ідентифікаційний код, і будинкову книжку , і йдете в Аверс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи потрібно для скасування/підписання угоди людина, на яку підписаний договір, якщо вона вже не прописана в квартирі? і чи можна оформити новий договір на людину з пропискою чи обов'язково на власника?

Берете свій паспорт , ідентифікаційний код, і будинкову книжку , і йдете в Аверс....

До речі, вчора Воля відкрила на просп. Волі, 66 свій власний офіс з обслуговування абонентів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вчора Воля відкрила на просп. Волі, 66 свій власний офіс з обслуговування абонентів

Да, але вони хочуть два паспорта для зміни договора, а в аверсі я взнавав треба тільки один і будинкова книжка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вчора Воля відкрила на просп. Волі, 66 свій власний офіс з обслуговування абонентів

Да, але вони хочуть два паспорта для зміни договора, а в аверсі я взнавав треба тільки один і будинкова книжка...

підключайте датагруп!!!Правда в них мережа не скрізь є-переважно на ГПЗ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов рахунок. Таки рахунок. Із реквізитами і т.д. В ньому зазначений номер договору, який я в очі не бачив і НЕ підписував. Повідомлень про те, що я автоматично стаю абонентом "Воля" замість "аверс" також не було. І щоб я приїхав перепідписав договір - також.

От тепер маю намір поїхати до них і розібратися. На підставі чого я маю платити їм гроші. Згоди на це я НЕ давав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Езжай...

Потом тут отпишешься... :)

п.с. мне тоже пришел счет, в счете пароль на доступ к сайту воли. оплатил через сайт задолженность за текущий месяц картой через "ЕДИНЫЙ КОШЕЛЕК W1.UA" . К оплате принимаются платежные карты Visa, Visa Electron и MasterCard. Платежи без комиссии.

post-345-0-68552000-1353311716_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж не впадло заплатити 25 грн. Мене заділо те, що замість мене хтось там придумав договір і т.д. ія за це маю платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тепер маю намір поїхати до них і розібратися. На підставі чого я маю платити їм гроші.

У меня знакомый ходил. Сказали, что платить по-старому вместе с квартплатой, а эта бумажка - реклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж не впадло заплатити 25 грн. Мене заділо те, що замість мене хтось там придумав договір і т.д. ія за це маю платити.

Все лучше, чем тащится в их кантору каждый раз, когда они изменят название фирмы/перепродадутся в очередной раз кому-то другому/повысят-понизят стоимость пакета и т.д....:)

Если не захочу больше пользоваться их услугами- тогда схожу, разорву договор и "оревуар"...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разорву договор

Який? Я особисто із "Завжди добре продакшн" чи як їх там - нічого не заключав. У мене був договір із "Аверс"-ом. І реквізити договору - ну ваащє не такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разорву договор

Який? Я особисто із "Завжди добре продакшн" чи як їх там - нічого не заключав. У мене був договір із "Аверс"-ом. І реквізити договору - ну ваащє не такі.

у нас в доме тогда, "при движениях" с "Завжди добре", телевидение тупо отключили, и не включали, пока не пришел в их офис и не переподписал договор...

так что, теперешняя ситуация, меня устраивает больше...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 4 тижня потому...

Воля это уже вчерашний день. Нужно покупать тарелку, и каналов больше и качество лучше. И самое главное не будет проблем с перебоями сети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...