Перейти до змісту

yures

Учасники
 • Кількість зміста

  51
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

1 Байдужий

Про yures

 • Ранг
  Шел мимо

Останні відвідувачі профілю

1 712 перелядів профілю
 • KGress

 • Fala

 1. Гроші потрібні були готівкою, а в банку щоб готівкою отримати потрібно багато документів і не багато кому їх дають насправді. Плюс купа прихованих комісій і тому подібне, а тут насправді немає прихованих комісій і з документів потрібно лише паспорт і іпн, ну і нормальну кредитну історію щоб пройти модерацію.
 2. Також був завжди скептичний на цю тему, але в один момент терміново знадобились гроші, пішов в так звані кредити за 15 хвилин і зрозумів що краще вже нирку продати ніж встрявати в цю справу. Потрібно було шукати варіанти, знайшов сайт FinHub на якому і здійсннюються такі послуги як p2p, в рази дешевше ніж в тих швидких кредитах, і при тому швидше і простіше, так, все робиться онлайн навіть йти нікуди не потрібно. На щастя все вже давно погасив і живу життям вільної людини ))
 3. Якщо це правда, то тепер принципово буду купляти лише Долфі. Треба мабуть самому провести експеримент відносно Контексу і Гусарських.
 4. Доречі, це зараз самий оптимальний варіант по ціні/якості, беру періодично і ті і ті, в залежності, що є в магазині в необхідний момент.
 5. Безсумнівно, особливо якщо це на постійній основі. Лікарі кажуть, що навіть може призводити до імпотенції.
 6. Зараз дешевих зовсім щось немає, особливо старі бренди стали дорогими
 7. Ось, просто подивись на ці усміхнені обличчя, і дізнаєшься, як дівчата реагують) Тільки мабуть тобі ще треба стати таким же відомим, а так все має бути аналогічно
 8. Так, це національний туроператор, великий, який мабуть ще з 90-х років працює в Україні. Бо пам'ятаю ще на початку 2000-х батько часто користувався їх послугами, бо там працювала його сестра. Доречі, доволі часто вони проводять якісь розіграші ( в хорошому смислі цього слова), тому не довіряти їм у мене поки немає жодних причин.
 9. Лоукост з Польші переважно більше по Європі, я думаю до Танзанії в будь-якому випадку вийде з пересадками. І не факт, що дешевше ніж з України.
 10. Наскільки розумію, ця непогана пропозиція http://samsung.kyivstar.ua Але що робити тим, в кого вже є такий телефон?
 11. Дякую, знадобиться, але вони здебільшого досить старі
 12. Привіт всім! Недавно прочитав Роберта КІйосакі і прокинулось бажання ще поглибити свої знання в цьому напрямі =) Що порадите?
 13. Можливо у кс покриття краще, або обладнання, тому і єнергія краще зберігається
 14. Alpo, Всіх регіоналів наглухо бойкотувати і не пускати в країну, або тільки за грати дорога
×
×
 • Create New...